POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
10 / 10 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   E36 320i Jazmine 95/09

Tonik
2011.04.19. 23:15   

HGabor írta:
Tonik írta:
Ma megvettem a bőrápoló szert, 3 doboz színtelen Pico bello kb 1000 ft holnap átkenem vele az egészet aztán meglátjuk mire lesz jóSmile Egy próbát megér, sztem kicsit felfrissíti a száradó bőrt 4 éve nem volt ápolva:S. Valamint kapott egy wunderbaumot new car illatút, mert azt hallottam bmwbe csak ezt és semmi mást:D

Forza Józan projekt!Very Happy

Amikor megvettem az autót, dobtam hátra a csomiba 2 db gyümölcsös illatosítót. Mondanom se kell, lehúztam az egész zacsit róla, legyen finom illata a csominak ha kinyitom.
Aha, persze. Az egész utastérbe olyan szag leett, hogy gyááá.

Én csak ennyit húztam le mint a képen látható, de így is nagyon erősVery Happy Vittem ma egy bnőmet, akkor be is vágtam a kesztyűtartóba ki ne essen a csaj a kocsibólVery Happy a józan ugye a rendszám alapján jött ki:D JZN de gondolom ez leesett már mindenkinek:)

158    2011.03.20. 21:07
HGabor
2011.04.19. 22:56   

Tonik írta:
Ma megvettem a bőrápoló szert, 3 doboz színtelen Pico bello kb 1000 ft holnap átkenem vele az egészet aztán meglátjuk mire lesz jóSmile Egy próbát megér, sztem kicsit felfrissíti a száradó bőrt 4 éve nem volt ápolva:S. Valamint kapott egy wunderbaumot new car illatút, mert azt hallottam bmwbe csak ezt és semmi mást:D

Forza Józan projekt!Very Happy

Amikor megvettem az autót, dobtam hátra a csomiba 2 db gyümölcsös illatosítót. Mondanom se kell, lehúztam az egész zacsit róla, legyen finom illata a csominak ha kinyitom.
Aha, persze. Az egész utastérbe olyan szag leett, hogy gyááá.

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
Tonik
2011.04.19. 22:20   

ezt csak a poén kedvéért tettem ki:)

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.20. 08:35 (1).

HGabor
2011.04.19. 00:03   

==TOMI== írta:
HGabor írta:
Tonik írta:
2006 ban vettem az autót, életem első autója és nagyon szeretem! Sajnos a motorja offos lett ezután 4,5 év állás következett(főiskolai tanulmányok miatt). Idén viszont összejöttek a dolgok és elkészült az autóSmile Ezúton is szeretném megköszönni ÉDESAPÁMNAK a szponzorációt, KASZA MESTERNEK az alkatrészeket és BMW-E30-325i(Zolinak) a szerelési munkálatokat! Hobby célokat szolgál, szeretném szépítgetni, mindig ahogy a pénzem engedi:). Semmi gagyi nem lesz rajta csak gyári állapot és "ehcte germán" stílus! Most hétvégén sikerült végre alufelnit szerezni rá egyedi titán metál színben köszönhetően Sz. Pisti barátomnak (Lekerültek a kotlókergetőkVery HappyVery Happy), így már azért kezd igazi BMW-s kinézetet felvenni:D! Következő lépés majd az ültetés lesz:D!

[img]http://www.powerfanatics.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=4[/img]

Üdv!

Sok sikert hozzá!

Ültetésen kívül mik a tervek a közeljövőben?

Ez a felni gyári m-es ugye? Ismerős E46-ján van 17esbe. Ez hányas? Baba nagyon:)

Üdv itt!! Kacsint
Ha az összes 8x17 akkor sztem nem gyári.
Az csak 18ba m-es nem?

Mi volt a motorjával,ossz meg mindent!

Ismerősnek még sem ilyen van, mint itt a srácnak, hanem ez:

17esbe, szóval ez is replika? Szétoltom:))
Asszondta, hogy a kormány is m-es, 3 ágú, sport, stb és az ülés is. Nézem, a kormány sima, gyári 3 ágú, az ülés meg sima combtámaszos sport. M logo sehol.

BMW E46 328Ci

Tonik
2011.04.18. 21:59   

Garázsban volt szépen letakarva:) Említettem ugye hogy én még főiskolára járok, és az is sok pénzben van nagyon, és az elsődleges hogy lediplomázzak, persze ha dolgoznék nem lett volna ennyi idő, de így suli mellett még erre is félre tenni nem egyszerűSmile

==TOMI==
2011.04.18. 21:47   

Tonik írta:
Na akkor hogy tisztázzam a hibámat replika 17x8 felni került fel a kocsira a hétvégén!

Köszönöm akinek tetszik:) Ma is vagy egy órát törölgettem +üvegtisztítás stb:) Ez az életem a hobbim, a célom hogy bemutassam a kocsimat itt hasonló érdeklődésű embereknek akik hasonlóan szereik az autójukat, nem szeretnék én senkivel sem kötekedni vagy ilyenek, 4,5 év alatt feladhattam volna ezt az egész bmw mizériát és elpártolhattam volna. De mégsem tettem mert a szívem mégis idehúz remélem a közösség is normális lesz mert az itthoni barátok és egykét távolabbi ismerős eddig nagyon pozitív bennyomást keltett a bmwsekről.Smile

Örülök hogy húszéves korom óta büszke bmw tulaj vagyok én is:D!

Itt sokan így vannak vele.Én is órákig tudom simogatni törölgetni...
Hol volt az autód 4.5 évig?Tuti nem tudtam volna várni vele.
Enyémmel nem is tudtam.Januárba vettem olaszból,mondom majd gyűjtök aztán májusba leregelem.Február 4.én a nevemen volt.Azóta 5ezret tettem bele.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.18. 22:01 (1).

BMW 325tds///

Celldömölk-Szombathely    2386    2009.07.02. 18:36
==TOMI==
2011.04.18. 21:39   

ChPh írta:
==TOMI== írta:
Tonik írta:
értsed már úgy ahogy kell mindegy hogy gyári vagy replika az akkor is M-es kinézetre, sőt ebből a típusből később kijött egy módosított verzió is ami hasonló csak mégsem olyan szerintem abból voltak a 18 asok is már. Csak ő normálisan megkérdezi hogy mivan nem egyből hogy gyári vagy replika:D Attól hogy neked E36 Forged M Double spoke felnid van, én is azt mondom szép de nem egyből azt firtatom hogy most gyári vagy replika:D

Idézet:
E46 M-es felnije

Ezt is te mondtad.Tehát akkor azt mondod,ha hasonlít rá,akkor az már M-es!Mert ezt mondod.
Akkor ne állíts konkrét hülyeséget.E46nak 17es M kereke nincs!!
Ami hasonlít a tiédre az is 18ba jött ki,utána meg 19be.
Másik meg normálisan próbáltam hozzászólni,és kettőnk közül te nem köszöntél,ha észrevetted.

E46-nak meg van 17-es M-es kereke, pl Double Spoke 68

Persze,igaz még néztem is hogy ilyet veszek majd Kacsint ,én téveztettem.

BMW 325tds///

ChPh
2011.04.18. 21:25   

Tonik írta:
Na akkor hogy tisztázzam a hibámat replika 17x8 felni került fel a kocsira a hétvégén!

Köszönöm akinek tetszik:) Ma is vagy egy órát törölgettem +üvegtisztítás stb:) Ez az életem a hobbim, a célom hogy bemutassam a kocsimat itt hasonló érdeklődésű embereknek akik hasonlóan szereik az autójukat, nem szeretnék én senkivel sem kötekedni vagy ilyenek, 4,5 év alatt feladhattam volna ezt az egész bmw mizériát és elpártolhattam volna. De mégsem tettem mert a szívem mégis idehúz remélem a közösség is normális lesz mert az itthoni barátok és egykét távolabbi ismerős eddig nagyon pozitív bennyomást keltett a bmwsekről.Smile

szuper, csak fogadd el, hogy itt BMW fanatikusok vannak Smile

E36 323i automata -> volt... Sad
E46 318d automata -> volt Sad
E91 320d automata van Smile

SZSZM    381    2009.07.30. 14:51
Tonik
2011.04.18. 21:22   

Örülök hogy húszéves korom óta büszke bmw tulaj vagyok én is:D!

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.18. 21:29 (1).

ChPh
2011.04.18. 21:09   

Tonik írta:
értsed már úgy ahogy kell mindegy hogy gyári vagy replika az akkor is M-es kinézetre, sőt ebből a típusből később kijött egy módosított verzió is ami hasonló csak mégsem olyan szerintem abból voltak a 18 asok is már. Csak ő normálisan megkérdezi hogy mivan nem egyből hogy gyári vagy replika:D Attól hogy neked E36 Forged M Double spoke felnid van, én is azt mondom szép de nem egyből azt firtatom hogy most gyári vagy replika:D

Ebből vannak a nagyobbak, ez a módosított újabb.

Ez pedig a régebbi olyan mint az enyém. Nekem ilyenből van 4 egyforma:) a vékonyabb első kerék

Ellenben az ///M felni az csak gyári, ami meg replika, az replika és nem ///M Razz

Ettől még zsír a verda ;)

ChPh
2011.04.18. 21:07   

==TOMI== írta:
Tonik írta:

Idézet:
E46 M-es felnije

Ezt is te mondtad.Tehát akkor azt mondod,ha hasonlít rá,akkor az már M-es!Mert ezt mondod.
Másik meg normálisan próbáltam hozzászólni,és kettőnk közül te nem köszöntél,ha észrevetted.

E46-nak meg van 17-es M-es kereke, pl Double Spoke 68

==TOMI==
2011.04.18. 21:06   

Tonik írta:
Jólvan, igazad van én vagyok a hülye! és Szia:D

Nincs harag Smile
Soltvadkerten iszunk majd egy kólát Szemcsis

BMW 325tds///

Tonik
2011.04.18. 21:01   

Jólvan, igazad van én vagyok a hülye! és Szia:D Pedig látod hogy van ilyenben és ugyanúgy néz ki:) Bár ha nem az akkor nem tudom minek neveznéd vagy hogy kéne neveznem hogy megfeleljen:)

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.18. 21:09 (1).

==TOMI==
2011.04.18. 20:56   

Tonik írta:

Idézet:
E46 M-es felnije

BMW 325tds///

Tonik
2011.04.18. 20:35   

Ebből vannak a nagyobbak, ez a módosított újabb.

Ez pedig a régebbi olyan mint az enyém. Nekem ilyenből van 4 egyforma:) a vékonyabb első kerék

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.18. 20:56 (1).

==TOMI==
2011.04.18. 20:10   

Tonik írta:
Kijavítottam a hibát, mr. kötekedőVery Happy de nem attól M-es egy felni hogy gyári vagy nem, a style az akkor is M amúgy meg k*rvajól mutat a kocsin a többi meg nem érdekel. Azt az előző tulaj tudja mi volt a motorral, egyszer tönkrement egy utazás során és annyi. Aztán következett az állás és lett egy kis pénzem és tudtam bele egy jó kis motort venni kompletten ahogy van. Ez megfelelően működik és örülök hogy végre mehetek már vele:)

Milyen hibát?
Hgábortól idéztem,és nem kötekedésből.
mr. "M felni szakértő"
Idézet:
nem attól M-es egy felni hogy gyári vagy nem

BMW 325tds///

Tonik
2011.04.18. 19:43   

Kijavítottam a hibát, mr. kötekedőVery Happy de nem attól M-es egy felni hogy gyári vagy nem, a style az akkor is M amúgy meg k*rvajól mutat a kocsin a többi meg nem érdekel. Azt az előző tulaj tudja mi volt a motorral, egyszer tönkrement egy utazás során és annyi. Aztán következett az állás és lett egy kis pénzem és tudtam bele egy jó kis motort venni kompletten ahogy van. Ez megfelelően működik és örülök hogy végre mehetek már vele:)

==TOMI==
2011.04.18. 18:21   

HGabor írta:
Tonik írta:
2006 ban vettem az autót, életem első autója és nagyon szeretem! Sajnos a motorja offos lett ezután 4,5 év állás következett(főiskolai tanulmányok miatt). Idén viszont összejöttek a dolgok és elkészült az autóSmile Ezúton is szeretném megköszönni ÉDESAPÁMNAK a szponzorációt, KASZA MESTERNEK az alkatrészeket és BMW-E30-325i(Zolinak) a szerelési munkálatokat! Hobby célokat szolgál, szeretném szépítgetni, mindig ahogy a pénzem engedi:). Semmi gagyi nem lesz rajta csak gyári állapot és "ehcte germán" stílus! Most hétvégén sikerült végre alufelnit szerezni rá egyedi titán metál színben köszönhetően Sz. Pisti barátomnak (Lekerültek a kotlókergetőkVery HappyVery Happy), így már azért kezd igazi BMW-s kinézetet felvenni:D! Következő lépés majd az ültetés lesz:D!

[img]http://www.powerfanatics.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=4[/img]

Üdv!

Sok sikert hozzá!

Ez a felni gyári m-es ugye? Ismerős E46-ján van 17esbe. Ez hányas? Baba nagyon:)

Üdv itt!! Kacsint
Ha az összes 8x17 akkor sztem nem gyári.
Az csak 18ba m-es nem?

Mi volt a motorjával,ossz meg mindent!

BMW 325tds///

Tonik
2011.04.18. 15:10   

Végre sikerült a képeket normálisan feltenni:D. Az E46 M-es felnije egyedi fényezéssel, 17x8 col az összes. Gumi Michlein elől 225/45 hátul 235/45, jelentősen megváltozott a kocsi stabilitása és merevsége a 185/60+lemezfelnihez képest:DVery HappyVery Happy de sokkal jobb így;)

További tervek:
-40/40 ültetés
-az apróbb hibák, sérülések kijavítása
-küszöbök oldalsó díszlécek M-esre cserélése hátsó lökháritóban is csere feketére
-Bőr befestése, gyári váltógomb beszerzése:)
-Mélyláda+erősítő
-Egy mtech II kormány
-+stb... idővel alakul

A motorhoz nem szeretnék nyúlni és a kipurendszerhez sem valamint direkt szűrőt sem fogok rátenni. A kocsi erejével teljesen elégedett vagyok, sztem teljesen elég közútra, még amikor 5 en ülünk benne akkor is változatlanul gyorsult. Egyenlőre örülök hogy így is tudok vele autókázni:)

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.04.18. 21:38 (3).

HGabor
2011.04.18. 14:44   

Tonik írta:

Üdv!

Sok sikert hozzá!

BMW E46 328Ci

Tonik
2011.04.18. 13:27   

.asdfjkle

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2015.09.09. 11:44 (7).

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

10 / 10 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére