POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
9 / 10 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   E36 320i Jazmine 95/09

Tonik
2011.05.22. 12:25   

Köszi, örülök hogy tetszik:) A tiéd is nagyon szép és nagyon tetszik hogy a legapróbb részlekekre is figyelsz ;) Két kis csavarral lett feltéve, csak túl jól sikerült a törlés! A váltógombban meg azért az volt a lényeg hogy attól a króm fostól jobb legyen, viszont ez 2100ft ba került, bőr és tényleg egy vicc az ára:DVery Happy (most hirtelen nem akartam rá kiadni tizenezreket:) idővel majd ide is jöhet a gyári ;)

158    2011.03.20. 21:07
Touring Tibi
2011.05.22. 12:12   

Rendszámot mivel ragasztottad? Kifejezetten jól néz ki a hátulja!!

A váltógombból inkább maradnék a gyárinál, bár nem a legjobb a kép.

"A kompromisszum a művészet ellensége."

Szeged    2197    2007.12.25. 14:52
Tonik
2011.05.22. 11:41   

Sziasztok!

Mostanában ismét történtek, kis csinosítgatások:)

-Kapott fehér indexes lámpákat:)
-Hátul is el lett tüntetve a csúnya rendszámtáblatartóSmile
-Kapott egy az előzőtől kicsit szebb bőr váltógombot, érdekes módon formára hasonló mint a gyári gomb és szürke varrással és vicc áron újonnan:)

Így indultunk, azért látszik hogy a sok apróság mennyit dob rajta, mennyivel gyáriasabb:)

Hátulja:

Váltógomb:

ui: jövöhéten még lesz egy-két alakítás rajta:) és így már talán meg merek jelenni a találkozón is.Very HappyVery Happy Mikor kész lesz megpróbálok végre normális képeket is csinálni Smile

Tonik
2011.05.13. 21:02   

HGabor írta:
Tonik írta:
HGabor írta:
Eléggé "egzotikus" lett az autó a toldattólSmile

Élőben azért jobban mutat:) A de szerintem azért nem annyira rossz:SSad

Hova valósi vagy amúgy? lehet, hogy már írtad, akkor elnézést:)

Semmi baj:) Törökszentmiklósi vagyok Szolnok mellett van:) és te?

U.I. : A felesleges belém kötéseket megelőzvénSmile: Régebben írtam már lehet, de én a többségetekkel ellentétben nem dolgozom hanem még suliba járok(ergó minimális pénzből gazdákodok amit apróbb munkákkal megkeresek hogy a kocsimra költhessem), így azért nem veszem meg mindenből a gyárit és M-est (Pl most a lökő/toldat témára értem értem) persze azért törekszem ráSmile Tudom ám én is hogy az az igazi;) és csak azt ismeritek el. Majd ha végeztem a sulival és lesz rendes munkám akkor persze jöheeet!Smile De amíg sulizok örülök hogy tudom tankolni venni rá gumikat, szervizeket megcsinálni valamint egy kicsit dögösebbé tenni apróbb átalakításokkal, kicsi pénzbőlSmile. ... és egyszerűen csak használni, csillogó szemekkel és fülig érő mosollyal:)

Tonik
2011.05.13. 21:01   

vzolee írta:
Anno nekem is pont ilyen toldatom volt csak üvegszálas és még hozzá az autó le is volt ültetve!
Állandóan javítgatták mert folyton leszaggattam!!
Viszont nagyon ütősvolt és megérte...Smile

Tonik írta:
Mostanában történt! Smile

Vettem 4 viszonylag jobb állapotú gumit:) Michlein Pilot Sport és Continental Sportcontact 2 225/45 R17 méretben.

Valamint történt egy kis csinosítás is Very Happy előre felkerült egy kis toldat:). Ezzel is egyedibbé téve az autót!Smile

A predátor!xD

Ezt is eléggé jó áron sikerült szerezni! Egyenlőre jó lesz:) Én is vigyázok vele, legalábbis nagyon figyelek! Very Happy

HGabor
2011.05.13. 20:59   

Tonik írta:
HGabor írta:

Hova valósi vagy amúgy? lehet, hogy már írtad, akkor elnézést:)

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
vzolee
2011.05.13. 20:58   

Anno nekem is pont ilyen toldatom volt csak üvegszálas és még hozzá az autó le is volt ültetve!
Állandóan javítgatták mert folyton leszaggattam!!
Viszont nagyon ütősvolt és megérte...Smile

Tonik írta:

Vettem 4 viszonylag jobb állapotú gumit:) Michlein Pilot Sport és Continental Sportcontact 2 225/45 R17 méretben.

Valamint történt egy kis csinosítás is Very Happy előre felkerült egy kis toldat:). Ezzel is egyedibbé téve az autót!Smile

A predátor!xD

193    2005.04.17. 19:09
Tonik
2011.05.13. 20:57   

HGabor írta:

HGabor
2011.05.13. 20:54   

BMW E46 328Ci

Tonik
2011.05.13. 20:31   

A predátor!xD

Tonik
2011.05.08. 15:44   

Megérkeztek a hátsó lökhárítóba a gyári műanyag betétek.Smile

Tonik
2011.05.01. 11:08   

==TOMI== írta:
Tonik írta:
==TOMI== írta:
Tonik írta:

Köszönöm akinek tetszik:) Ma is vagy egy órát törölgettem +üvegtisztítás stb:) Ez az életem a hobbim, a célom hogy bemutassam a kocsimat itt hasonló érdeklődésű embereknek akik hasonlóan szereik az autójukat, nem szeretnék én senkivel sem kötekedni vagy ilyenek, 4,5 év alatt feladhattam volna ezt az egész bmw mizériát és elpártolhattam volna. De mégsem tettem mert a szívem mégis idehúz remélem a közösség is normális lesz mert az itthoni barátok és egykét távolabbi ismerős eddig nagyon pozitív bennyomást keltett a bmwsekről.Smile

Örülök hogy húszéves korom óta büszke bmw tulaj vagyok én is:D!

Itt sokan így vannak vele.Én is órákig tudom simogatni törölgetni...
Hol volt az autód 4.5 évig?Tuti nem tudtam volna várni vele.
Enyémmel nem is tudtam.Januárba vettem olaszból,mondom majd gyűjtök aztán májusba leregelem.Február 4.én a nevemen volt.Azóta 5ezret tettem bele.

Kedves névrokonom ugy látom a kis képen elég jól áll a géped! Milyen ültetést tettél alá?

Most állok én is ültetőrugó/sportfutómű vásárlás/kérdés előtt jól jönnének a tippek tanácsok bárkitől! Hogy hanyas ültetés áll jól az e36 oknak?!Smile

Névrokon?Csak nem én?
Mind1,azért válaszolok hátha rám értetted,az enyém 318IS ami m-technik futóművel van szerelve gyárilag,ami azt jelenti hogy elvileg(ha a tiéd gyári még)ez attól 2cm-rel alacsonyabb elöl hátul.
Meg ez függ ám attól is hogy mekkora kereket raksz rá,lehet meggondolod magad azt veszel 18ast,erre is kell gondolni később.
Állítható futómű drága,a fixek küzül meg csak jó minőségüt vegyél.
(bilstein,koni..)A 30eft-os szetteket el kell felejteni TA Teknix és társai.
Visszakanyarodva én 40/40 vagy nagyon max 60/40et ajánlom.
(inkább 40/40!!)

De-de rád gondoltam mivel én is Tomi vok:)! Köszi a választ mindenkinek! Smile Hamarosan vásárlom is meg Very Happy!

==TOMI==
2011.05.01. 07:53   

Tonik írta:
==TOMI== írta:
Tonik írta:

Köszönöm akinek tetszik:) Ma is vagy egy órát törölgettem +üvegtisztítás stb:) Ez az életem a hobbim, a célom hogy bemutassam a kocsimat itt hasonló érdeklődésű embereknek akik hasonlóan szereik az autójukat, nem szeretnék én senkivel sem kötekedni vagy ilyenek, 4,5 év alatt feladhattam volna ezt az egész bmw mizériát és elpártolhattam volna. De mégsem tettem mert a szívem mégis idehúz remélem a közösség is normális lesz mert az itthoni barátok és egykét távolabbi ismerős eddig nagyon pozitív bennyomást keltett a bmwsekről.Smile

Enyémmel nem is tudtam.Januárba vettem olaszból,mondom majd gyűjtök aztán májusba leregelem.Február 4.én a nevemen volt.Azóta 5ezret tettem bele.

Kedves névrokonom ugy látom a kis képen elég jól áll a géped! Milyen ültetést tettél alá?

Most állok én is ültetőrugó/sportfutómű vásárlás/kérdés előtt jól jönnének a tippek tanácsok bárkitől! Hogy hanyas ültetés áll jól az e36 oknak?!Smile

Névrokon?Csak nem én?
Mind1,azért válaszolok hátha rám értetted,az enyém 318IS ami m-technik futóművel van szerelve gyárilag,ami azt jelenti hogy elvileg(ha a tiéd gyári még)ez attól 2cm-rel alacsonyabb elöl hátul.
Meg ez függ ám attól is hogy mekkora kereket raksz rá,lehet meggondolod magad azt veszel 18ast,erre is kell gondolni később.
Állítható futómű drága,a fixek küzül meg csak jó minőségüt vegyél.
(bilstein,koni..)A 30eft-os szetteket el kell felejteni TA Teknix és társai.
Visszakanyarodva én 40/40 vagy nagyon max 60/40et ajánlom.
(inkább 40/40!!)

BMW 325tds///

Celldömölk-Szombathely    2386    2009.07.02. 18:36
Btrix76
2011.04.29. 01:08   

Tonik írta:

60/40

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
HGabor
2011.04.29. 00:33   

Tonik írta:
==TOMI== írta:
Tonik írta:

Szerintem a tied is ültetve van.
Hátul sztem nem kell több, előre mehetne még max 20 mm.

Szerk.:
Jobban megnézve az első képeket, elöl sztem nincs, de hátul viszont lent van. (szóval előre 40 mili:D)

Na majd jönnek az okosok és megmondják!Very Happy

BMW E46 328Ci

Tonik
2011.04.28. 23:20   

==TOMI== írta:
Tonik írta:

Tonik
2011.04.21. 09:55   

Tyetyi írta:
Szép Smile
Az összes díszlécet lefested színre ?

Köszi Smile
Egyenlőre így marad, még a hátsók is ki lesznek cserélve feketére hogy egységes legyen. De majd ha megyek festetni akkor egyúttal lehet az is benne lesz lehet. Oldalra meg ezt a vastagabb M-es díszlécet szeretném majd betenni. Még gondolkozom rajta:)

Tyetyi
2011.04.21. 09:28   

Szép Smile
Az összes díszlécet lefested színre ?

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
Tonik
2011.04.20. 11:29   

Lőttem pár képet még az autóról, ha már ilyen szép idő van!Smile

Tonik
2011.04.20. 08:38   

Köszi:) de azért jó tudni hogy más is használ vagy kipróbál nem csak gyári termékeket:)

ilyen lett a belső Smile bocsi a kép minőségéért:S

ChPh
2011.04.20. 08:22   

Tonik írta:
RaceFace írta:
Tonik írta:
Ma megvettem a bőrápoló szert, 3 doboz színtelen Pico bello kb 1000 ft holnap átkenem vele az egészet aztán meglátjuk mire lesz jóSmile Egy próbát megér, sztem kicsit felfrissíti a száradó bőrt 4 éve nem volt ápolva:S. Valamint kapott egy wunderbaumot new car illatút, mert azt hallottam bmwbe csak ezt és semmi mást:D

És jó lesz a cipőápoló az autóbőrre...??.. Vigyázz mert ahány "szaki" annyi tanács, nekem már ajánlottak nivea kézkrémet is... (kárpitos emberke, köpni nyelni nem tudtam ezen mondata után és szó nélkül eljöttem)

Én a Turtle wax bőrápolóját használom, nem rossz, de következőnek a gyári bmw motyót akarom kipróbálni.

Sok sikert az autóhoz! Kacsint

Köszi:) Kicsit átitatni hogy ne legyen annyira száraz mint most, szerintem mindenképp jó mivel azért csak bőrápoló, tudom hogy nem a legprofibb megoldás de egy próbát megérSmile, esetleg ha valaki tudja hogy ilyen gyári bmw autóápolási szereket honnan érdemes venni/rendelni, az nyugodtan leírhatná, vagy linket küldjönSmile

Ez lenne az igazi!Tudom:)

van pár hely, privibe átküldöm.

Én amúgy általános bútor bőrápolót használok és cipőhöz való tisztítószert, nem csak tisztít puhít is Kacsint

E36 323i automata -> volt... Sad
E46 318d automata -> volt Sad
E91 320d automata van Smile

SZSZM    381    2009.07.30. 14:51
Tonik
2011.04.20. 07:56   

RaceFace írta:
Tonik írta:
Ma megvettem a bőrápoló szert, 3 doboz színtelen Pico bello kb 1000 ft holnap átkenem vele az egészet aztán meglátjuk mire lesz jóSmile Egy próbát megér, sztem kicsit felfrissíti a száradó bőrt 4 éve nem volt ápolva:S. Valamint kapott egy wunderbaumot new car illatút, mert azt hallottam bmwbe csak ezt és semmi mást:D

És jó lesz a cipőápoló az autóbőrre...??.. Vigyázz mert ahány "szaki" annyi tanács, nekem már ajánlottak nivea kézkrémet is... (kárpitos emberke, köpni nyelni nem tudtam ezen mondata után és szó nélkül eljöttem)

Én a Turtle wax bőrápolóját használom, nem rossz, de következőnek a gyári bmw motyót akarom kipróbálni.

Köszi:) Kicsit átitatni hogy ne legyen annyira száraz mint most, szerintem mindenképp jó mivel azért csak bőrápoló, tudom hogy nem a legprofibb megoldás de egy próbát megérSmile, esetleg ha valaki tudja hogy ilyen gyári bmw autóápolási szereket honnan érdemes venni/rendelni, az nyugodtan leírhatná, vagy linket küldjönSmile

Ez lenne az igazi!Tudom:)

Tonik
2011.04.20. 07:37   

HGabor írta:
Tonik írta:
HGabor írta:
Tonik írta:

Forza Józan projekt!Very Happy

Amikor megvettem az autót, dobtam hátra a csomiba 2 db gyümölcsös illatosítót. Mondanom se kell, lehúztam az egész zacsit róla, legyen finom illata a csominak ha kinyitom.
Aha, persze. Az egész utastérbe olyan szag leett, hogy gyááá.

Én csak ennyit húztam le mint a képen látható, de így is nagyon erősVery Happy Vittem ma egy bnőmet, akkor be is vágtam a kesztyűtartóba ki ne essen a csaj a kocsibólVery Happy a józan ugye a rendszám alapján jött ki:D JZN de gondolom ez leesett már mindenkinek:)

Ehh, én azt hittem, hogy azért Józan projekt a neve, mert nem lesznek nagyobb átalakítások(wúnderbaúm illatósító, cipőápolóVery Happy)

Akkor az én projektemnek a neve LaTeX lesz?Very Happy

ha jól látom ez a hobbi rész építgetés szépítgetés, nyugi lesznek még átalakítások csak ilyen vegetációs időszakban is ha csinálok valamit inkább megosztom, mivel mást nem biztos hogy érdekel, + jól jönnek a tanácsok is ha olyan van:)

Touring Tibi
2011.04.20. 06:57   

Tonik írta:

"A kompromisszum a művészet ellensége."

Szeged    2197    2007.12.25. 14:52
HGabor
2011.04.20. 01:16   

Tonik írta:
HGabor írta:
Tonik írta:

Forza Józan projekt!Very Happy

Amikor megvettem az autót, dobtam hátra a csomiba 2 db gyümölcsös illatosítót. Mondanom se kell, lehúztam az egész zacsit róla, legyen finom illata a csominak ha kinyitom.
Aha, persze. Az egész utastérbe olyan szag leett, hogy gyááá.

Én csak ennyit húztam le mint a képen látható, de így is nagyon erősVery Happy Vittem ma egy bnőmet, akkor be is vágtam a kesztyűtartóba ki ne essen a csaj a kocsibólVery Happy a józan ugye a rendszám alapján jött ki:D JZN de gondolom ez leesett már mindenkinek:)

Ehh, én azt hittem, hogy azért Józan projekt a neve, mert nem lesznek nagyobb átalakítások(wúnderbaúm illatósító, cipőápolóVery Happy)

Akkor az én projektemnek a neve LaTeX lesz?Very Happy

BMW E46 328Ci

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

9 / 10 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére