POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 94 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek  »   XTREMEBOOST-Spongebob 3.2 M3 Kompressor

ZSOSZ
2015.09.27. 12:34   

Messzire elér a kezed Peti! Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=U58ZmzmCnVY

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

szögedi betyár    3323    2007.01.19. 13:46
spongebob
2015.03.30. 23:27   

Turboá írta:
Peti és mindenki aki részt vett benne, gratulálunk a kocsihoz, lenyűgöző az összhatás, a futómű nem megy ki a fejünkből! A kocsi erős, és lentről megy, azt mondom utcán verhetetlen. Köszönöm a látogatást , a próbakör egy élmény volt. Sok energia, sok idő, az eredmény pedig top kategória. Kacsint

Köszi Atti mindenki nevében,örülök ha tetszett remélem hamarosan a teljesen kész autóval is tudunk egyet gurulni... Smile
Külön köszönöm a vendéglátást,és a tanácsaidat a jövővel kapcsolatban,kivételesen családias fogadtatásban volt részem és örülök,hogy körbe vezettél a birodalmatokban,rengeteg munkát és fegyelmet láttam,ami mindenképpen kivételes manapság úgy gondolom.
Soltvadkerti talin pedig mindenképpen számíthatsz rám,ezuton is jelezném,hogy az érdeklődők mindenképpen láthatják majd az autót kiállítva és szívesen mutatom meg részleteiben azoknak akik meg szeretnék alaposabban vizslatni. Kacsint

Budapest    851    2007.05.11. 21:37
Turboá
2015.03.26. 10:57   

Peti és mindenki aki részt vett benne, gratulálunk a kocsihoz, lenyűgöző az összhatás, a futómű nem megy ki a fejünkből! A kocsi erős, és lentről megy, azt mondom utcán verhetetlen. Köszönöm a látogatást , a próbakör egy élmény volt. Sok energia, sok idő, az eredmény pedig top kategória. Kacsint

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7682    2005.03.14. 22:22
spongebob
2015.03.24. 00:39   

A hétvégére beterveztem egy hosszabb utat,minden jól működött csak Turboá Atti figyelmeztetésére nem halgattam és bejött a jóslata.
Nevezzük ezt már a kellemesebb problémának... Very Happy
...a kellemetlenebb része a feladatnak,hogyan oldjunk meg gyorsan,hétvégén vidéken valamit úgy,hogy semmi sem áll a rendelkezésre...tűzoltás egy Kazinczbarcikai gumis műhelyben a szemétben talált vasdarabok és egy hegesztő szaki segítségével!!! Very Happy

...simán hazaértem vele,igaz tojással a gázpedálon mert nem szerettem volna a hátlapot is darabokra szaggatni a ménessel!
Ezúton is köszi a srácoknak a túlórázásért és a segítségért...
A feladat adott,meg kell erősíteni a hajtás láncot ha hosszab távon gondolkodom Smile

spongebob
2015.03.24. 00:30   

Szóval rég írtam...
Ami azt illeti a rossz és hideg idő nem nagyon engedte a tesztelését a gépnek,és akadtak kisebb problémák is amiket sikeresen megoldottam.Ezek közül kiemelnék egy igazi balekságot Fejemafalba

...avagy hogyan etessünk úgy állatokat,hogy komoly következményei legyenek... Sad
Szerencsére megoldódott és azóta is hibátlanul üzemel (kb 1500km eddig bejáratósan),pici olaj szivárgás és hűtővíz szivárgás volt a legnagyobb probléma az elmúlt hét végéig...

spongebob
2015.03.24. 00:18   

lezsi írta:
Brutálisan megy a gokart, Peti!
Örülök, hogy a kitartás meghozta a gyümölcsét!
A kipufogótól mondjuk csengett a fülem egy ideig Very Happy

Köszi!Örülök,ha tetszett,ami azt illeti én is vigyorogva megyek vele minden alkalommal mint valami hülye gyerek... Surprised
...bocs a zajkárosodásért!!! Mad

spongebob
2015.03.24. 00:04   

SID írta:
spongebob írta:
Szóval volt némi fennforgás a mocival kapcsolatban,akadtak pici zajok amik nem tetszettek,de elhárítottuk a problémát és azóta is lelkesen nyúzom a gépet.

Az volt, amire gondoltál?

Az!!! Shocked

lezsi
2015.03.16. 20:06   

Brutálisan megy a gokart, Peti!
Örülök, hogy a kitartás meghozta a gyümölcsét!
A kipufogótól mondjuk csengett a fülem egy ideig Very Happy

3215    2005.06.08. 14:21
SID
2014.12.30. 12:41   

spongebob írta:
Szóval volt némi fennforgás a mocival kapcsolatban,akadtak pici zajok amik nem tetszettek,de elhárítottuk a problémát és azóta is lelkesen nyúzom a gépet.

Az volt, amire gondoltál?

2622    2011.08.29. 13:58
spongebob
2014.12.29. 17:20   

Üdv mindenkinek...
Régen jártam erre,gondoltam beszámolok röviden a dolgokról.Szóval volt némi fennforgás a mocival kapcsolatban,akadtak pici zajok amik nem tetszettek,de elhárítottuk a problémát és azóta is lelkesen nyúzom a gépet.Már jó 700 km került bele és még nem akart szétesni Smile,kezd úgy festeni összeérett a dolog.
Nagyon szuper a karakterisztikája,pont ilyennek képzeltem anno,vigyorgok benne mint egy kis gyerek,pedig még szörnyen dúsan jár és csak immel ámmal igazgattunk a programján.Néha bele merem forgatni az 5-6000 es fordulatba is,ott már elég huncut a drága és az időjárás már nagyon ovatosságra int,mivel hamar megszűnik a tapadás.Pici gyerek betegségek kijöttek,némi olaj szivárgás,töltő cső lelazul stb,de ezeken kívül hibamentesen működik minden.
Nagy örömömre a fék is jól össze állt,jó nyomás pont és kellő tartalék van benne,igaz majd a ringen mutathatja meg milyen is lett...
...de kb ilyen Very Happy

Nagyvonalakban ennyi,amint jobb idő lesz és folytathatom a járatást ismét beszámolok a dolgokról,addig is BUÉK mindenkinek... Kacsint

Rolcsi85
2014.09.27. 16:13   

http://realoem.com/bmw/showparts.do?model=BG91&mospid=47433&btnr=18_0229&hg=18&fg=10

én erről beszéltem Peti....4szondát láttam eddig mindig, a 3.0 euronak meg nincs a leömlőjébe csak a kat után(asszem).

BMW E36 ///M3

Monor    9204    2009.01.09. 20:38
spongebob
2014.09.04. 05:21   

Köszönöm mégegyszer mindenkinek srácok a bíztatást,és a figyelmeteket a többiek nevében is...
A későbbiekben is elvárom mindenkitől a saját gondolatait és véleményét a projekttel kapcsolatban,a farok masszázst hagyjuk meg otthoni tevékenységnek! Smile
Most két hét pihi a részemről,de ígérem utána felgyorsulnak az események és természetesen beszámolok mindenről őszintén ahogy megszokhattátok a részemről.
Nagy bizadalmam van most a jövőre nézve,meglehetősen ígéretesnek tűnik az autó de mindent csak sorjában és ahogyan a mondás is tartja...
"Nyugtával dícsérd a napot..." Very Happy Kacsint
....folyt köv....

powered
2014.09.03. 23:30   

Na végre! Kacsint Remélem annyit tudsz vele menni, hogy megund!

racing performance

PWRacing Pécs    3060    2006.07.17. 20:23
erik3_6
2014.09.03. 18:49   

speer írta:
erik3_6 írta:
Gratula! Nagyon sok megbízható kilómétert kívánok! Kíváncsi leszek a viselkedésére és a teljesítményére is.

Erik

Köszi Erik,és mindenki jókívánságait is!!
A bejáratás után megy majd padra az "ördög",és akkor lesznek számszerű adatok,de addig be kell érjétek a személyes benyomásokkal:Peti is próbálta körülírni,de talán a legjobb jelző a teljesítmény leadására az az agresszív szó! Igen kemény dinamikával követei a gázpedál használatát,késés nélkül dúrván reagál..térdremegős,ijesztő a várt vezetési élményen túlmutat!! Very Happy
Petit idézve:"egy piros biciklit szerettem volna kék csengővel,de ez nagyon piros és bazi nagy kék csengő van rajta" Kacsint

Petinek már említettem, hogy ha mentek teljesítménymérése szóljatok nekem is, elvinném a sajátomat is megmérni, csak valahogy mindig halogatom, de ha ti is mentek akkor már nagyobb a motiváció nem egyedül kell "unatkozni".

Erik

www.konyhadesign.hu

www.konyhadesign.hu    1032    2007.10.16. 17:23
speer
2014.09.03. 18:30   

erik3_6 írta:
Gratula! Nagyon sok megbízható kilómétert kívánok! Kíváncsi leszek a viselkedésére és a teljesítményére is.

Erik

Köszi Erik,és mindenki jókívánságait is!!
A bejáratás után megy majd padra az "ördög",és akkor lesznek számszerű adatok,de addig be kell érjétek a személyes benyomásokkal:Peti is próbálta körülírni,de talán a legjobb jelző a teljesítmény leadására az az agresszív szó! Igen kemény dinamikával követei a gázpedál használatát,késés nélkül dúrván reagál..térdremegős,ijesztő a várt vezetési élményen túlmutat!! Very Happy
Petit idézve:"egy piros biciklit szerettem volna kék csengővel,de ez nagyon piros és bazi nagy kék csengő van rajta" Kacsint

"Kedvenc állatom a báránybőrbe bújt farkas!"    2801    2005.05.02. 07:23
erik3_6
2014.09.02. 20:18   

Erik

www.konyhadesign.hu

www.konyhadesign.hu    1032    2007.10.16. 17:23
Vasutas
2014.09.02. 00:26   

Helló Peti! Üdv

Ez igen, örülök, hogy mechanikailag kész vagytok és kipróbálhattad a vasat ennyi idő után, (át tudom érezni a szitut) remélem a sok bele fektetett energia meghozza a gyümölcsét és sok-sok balesetmentes, hibamentes, élvezetes, adrenalinban gazdag kilómétert fogsz majd gurulni vele.
A programozáshoz sok sikert, kitartást és csak óvatosan... Kacsint
Üdv, Pless

Ui.: Nem csoda hogy ördögi a hangja, hisz megjártátok a poklot... Szemcsis

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
spongebob
2014.09.01. 23:10   

Háááát eljött a nap,elhoztam a gépsárkányt a Zsoltitól,kapott egy szép új matricát a hátsó fertályának a közepére Very Happy ,és eltalicskáztunk Mikivel édes kettesben hozzájuk némi elektronikai "upgrade"-re...
Szerettem volna rendebe tenni szegény kis autómat,mivel 3év hosszú idő,és hiába az óvatosság és vigyázás,szegény már majdnem bemohásodott! Surprised
Persze Zsolti szokás szerint meglepett,és egy csili-vili verda fogadott,a kis boxos gyúrógombóc úgy rendbe vágta a vasat,hogy csak pilláztam...
Ami azt illeti nem is baj,mert a kedvenc kutamon a mosóban elég sokat kell mostanában várni,nem is értem,néha hol a tulaj,csak ott foglalja a helyet mindig egy autó és...
....nade mostmár értem.... Very Happy

Na viccet félre téve,megtettem az első komolyabb utat a géppel,és hát röviden és tömören döbbenetesen más lett az autó,a legutóbbi konfighoz képest letaglózóan kezd már 2000-es fordulattól emelkedni a teljesítmény.A nyomás épülése is bíztató,jelentősen korábban átlépi a 100kpa-os értéket,és csak nőne és nőne ha el mertem volna neki nyomni,de a mai időjárást figyelembe véve így is csak az úton tartásért küzdöttem Smile
Az első 50 km hibamentesen lement,semmi olaj,víz,vagy nyomás szivárgás...
A hangélmény megsokszorozódott,(tudom elfogult vagyok) szinte olyan mintha a pokolból üvöltene az ördög maga...uuuhhh
Most még egy kis pihenő következik,addig is Mikiék foglalkoznak az elektronikai résszel,azután elkezdem komolyabban bele tolni a kilométereket,tesztelgetem,hogy mihamarabb kivallathassuk mi is lett a sok munka eredménye.
Köszönet Zsoltinak az eddigi melóért,kitartásért és hozzáállásáért...Mikinek a rengeteg segítségért,és Kefi barátomnak,aki mindig segít megoldani minden helyzetben a felmerülő problémákat,legyen bármiről is szó...
Szóval újra él és mozog a gép... Smile
....megérkezett az utolsó simításokra...

Sam8888
2014.08.30. 20:01   

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Kacsint

6 henger 4 kerék 2 ajtó

Kaposvár    260    2009.06.28. 17:07
Rolcsi85
2014.08.30. 18:31   

bazzz 3év?? Mondjuk jó rég nem láttam már ezt a zöld gépezetet a Lurdyba az tény...remélem végre minden fasza lesz és előbb utóbb bekéreckedhetek mitfahrernek egy körre Very Happy Mad

BMW E36 ///M3

Monor    9204    2009.01.09. 20:38
ZSOSZ
2014.08.30. 16:40   

Közel 3 év rengeteg lóvéval és legóval..... Szemcsis
Petinek nem kell melirt kérni a séróba már egy ideje. Very Happy
Sok hibamentes kilómétert és élvezetet Tökik! Gumiégetős Cool

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

szögedi betyár    3323    2007.01.19. 13:46
speer
2014.08.30. 13:07   

Menetre készen....

Sok időt töltött ponyva alatt fagyban ,dögmelegben,ezért kapott egy telipolírt..

És a beltér is összepakolódott..

Még a régi program van az autón ami közel sem tökéletes a mostani motor konfighoz ,mert rengeteg összetevő megváltozott,de gurúlgattam vele néhány kört,hogy minden rendben van-e(hát persze!). Alúlról már tök rugalmas és 3-4000-között már baromi erős,Petinek fog tetszeni!! Kacsint

speer
2014.08.22. 19:53   

A új cooler miatt más rögzítéssel,de végleges helyére kerűlt az olajhűtő is...

Még kb.1 napos munka és minden a helyén...

xt198
2014.08.19. 16:30   

wow most irigykedek a felnire is meg a nyeregre is Surprised szépek!

242    2012.04.12. 16:53
speer
2014.08.19. 15:15   

Elkészűlt az adapter...

Felcsavaroz,patent!

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 94 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 92, 93, 94  Következő
Tartalomjegyzék  »   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére