POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
41 / 41 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   Bmw E36 318tds touring - A kezdetektől

Albert
2011.01.20. 00:41   

Tetszik Smile

Balassagyarmat/Szlovákia    1993    2008.06.18. 01:49
Touring Tibi
2011.01.19. 18:30   

Megjöttek a gyári M3 tükrök is:

Szeged    2197    2007.12.25. 14:52
vzolee
2011.01.17. 18:32   

Végre egy ilyen topik!!Smile

193    2005.04.17. 19:09
Touring Tibi
2011.01.17. 14:39   

Tyetyi írta:
RaceFace írta:
Tyetyi írta:
Kacsint

Köszi mester! Neked mi újság az autóval?

Semmi....Várom hogy lemenjen a benzin ára vagy nyerjek a lottón. Lakást nem akarsz venni, mert akkor jövő hónapban veszek 2db 28-ast Very Happy

Ááá értem! Szemcsis

Tyetyi
2011.01.17. 13:39   

RaceFace írta:
Tyetyi írta:
Kacsint

Semmi....Várom hogy lemenjen a benzin ára vagy nyerjek a lottón. Lakást nem akarsz venni, mert akkor jövő hónapban veszek 2db 28-ast Very Happy

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
Red82
2011.01.17. 10:06   

RaceFace írta:
Style 32-ket valamiért nem szeretik (legalábbis megvenni), pedig szerintem nem rosszak. Elég egyszerű formavilág, de gyári és mivel magnézium ezért elég könnyűek is. Aztán lehet sok is lesz a 18", akkor majd keresek rá valami szépséget.

Pl ha találnék 17 - 18" körül BBS CH-t akkor jövő nyárra már azt raknék alá

Szia
Ez a BBS szerintem is nagyon tuti de amid jelenleg van az sem rossz jól fog mutatni az autón! Kacsint

Baby Six!

990    2009.08.31. 14:08
Touring Tibi
2011.01.17. 07:31   

Btrix76 írta:
LCKA írta:
RaceFace írta:

Miután Kecskeméten leraktam az autóra a foglalót, hazafelé jövet már mentem is Soltvadkertre, megvenni egy komplett bőrbelsőt... Very Happy

ez nem egy 28sedanban volt?

individual, nagyon durva Surprised

drabik ur visszatert Very Happy
bocsi az offert Kacsint

amugy...szep ez a touring...imadom oket
motorja nem a legjobb ,de gondolom nem gyorsulasra vetted
pont ilyen felniket akarok eladni az % osrol ,csak 17 es ,de a kutyanak nem kell Very Happy

Köszi. Persze nem gyorsulásra vettem, semmi ilyen hajlamom nincs és az 1.7 szívódízel a vectrahoz képest megy ez is.... (az volt előtte, első autó).

Style 32-ket valamiért nem szeretik (legalábbis megvenni), pedig szerintem nem rosszak. Elég egyszerű formavilág, de gyári és mivel magnézium ezért elég könnyűek is. Aztán lehet sok is lesz a 18", akkor majd keresek rá valami szépséget.

Pl ha találnék 17 - 18" körül BBS CH-t akkor jövő nyárra már azt raknék alá

Surprised

Btrix76
2011.01.17. 03:59   

LCKA írta:
RaceFace írta:

Miután Kecskeméten leraktam az autóra a foglalót, hazafelé jövet már mentem is Soltvadkertre, megvenni egy komplett bőrbelsőt... Very Happy

drabik ur visszatert Very Happy
bocsi az offert Kacsint

amugy...szep ez a touring...imadom oket
motorja nem a legjobb ,de gondolom nem gyorsulasra vetted
pont ilyen felniket akarok eladni az % osrol ,csak 17 es ,de a kutyanak nem kell Very Happy

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
steveE36
2011.01.17. 01:22   

HGabor írta:
RaceFace írta:
HGabor írta:
RaceFace írta:
HGabor írta:
Hali.
Grat hozzá itt is és sok sikert!
Bár csak már én is itt tartanék autó ügyben, habár én még csak szeptemberben vettem, van még időm!Smile

Várjuk a fejleményeket!

Valami okosság mostanában? Febr elején ugye fényezések, utána egyből ugrik fel minden a padlásról? És azután a többi?Smile

Szerk.:
Az publikus, hogy mennyiért vetted májusban az autót?

Mint azt már tudhatod, az ülésfűtés van folyamatban, illetve minden más leírt projekt. Ugranak fel a meglévő dolgok, amint jóidő a felnik is. Első és hátsó lámpa van még tervben, aztán majd látjuk, hogy a vadkerti taliig mennyi dolog jön össze.... Smile Tavaly még elveszett a tömegben, idén már remélem pár fotó készül róla.... Very Happy

Ülésfűtés az komoly téma:D Holnap hívom is fel a srácot, megmondom, hogy le ne vágják a kábelt, inkánbb odamegyek és kibontom én az egészet:D Megkérdezem, hátha tudok neked is szerezni..
Lámpát hátra gondolom fehérindexeset akarsz, no de előre mit?

Hátra nem fehér indexeset akarok hanem ilyet:

Az első pedig valami külön indexes fekete angel eyes lesz. Smile

Aham, kiv vagyok milyen lesz, nekem személy szerint nem tetszenek az ilyenek. Olyan japán autós beütésük van.
De remélem csalódni fogok, és jól fog kinézni!Smile

Én is ilyet akarok majd a limomra, fehér autón ütősen néz ki Very Happy Inkább azok a gagyi lexus hátsó lámpák amik karikákba vannak azok szar kínai japán fajta

BMW E36 318i M43 96'

Zagyvaszántó    1490    2010.01.03. 21:30
HGabor
2011.01.17. 00:43   

RaceFace írta:
HGabor írta:
RaceFace írta:
HGabor írta:
Hali.
Bár csak már én is itt tartanék autó ügyben, habár én még csak szeptemberben vettem, van még időm!Smile

Várjuk a fejleményeket!

Valami okosság mostanában? Febr elején ugye fényezések, utána egyből ugrik fel minden a padlásról? És azután a többi?Smile

Szerk.:

Mint azt már tudhatod, az ülésfűtés van folyamatban, illetve minden más leírt projekt. Ugranak fel a meglévő dolgok, amint jóidő a felnik is. Első és hátsó lámpa van még tervben, aztán majd látjuk, hogy a vadkerti taliig mennyi dolog jön össze.... Smile Tavaly még elveszett a tömegben, idén már remélem pár fotó készül róla.... Very Happy

Ülésfűtés az komoly téma:D Holnap hívom is fel a srácot, megmondom, hogy le ne vágják a kábelt, inkánbb odamegyek és kibontom én az egészet:D Megkérdezem, hátha tudok neked is szerezni..

Aham, kiv vagyok milyen lesz, nekem személy szerint nem tetszenek az ilyenek. Olyan japán autós beütésük van.
De remélem csalódni fogok, és jól fog kinézni!Smile

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
Touring Tibi
2011.01.17. 00:38   

HGabor írta:
RaceFace írta:
HGabor írta:
Hali.

Várjuk a fejleményeket!

Szerk.:

HGabor
2011.01.17. 00:32   

RaceFace írta:
HGabor írta:
Hali.

Várjuk a fejleményeket!

Szerk.:

BMW E46 328Ci

Touring Tibi
2011.01.17. 00:29   

Tyetyi írta:
Kacsint

Tyetyi
2011.01.17. 00:27   

Kacsint

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
Touring Tibi
2011.01.17. 00:20   

HGabor írta:
Hali.

Várjuk a fejleményeket!

Szerk.:

HGabor
2011.01.17. 00:15   

Hali.

Várjuk a fejleményeket!

Szerk.:

BMW E46 328Ci

Touring Tibi
2011.01.16. 23:59   

LCKA írta:
RaceFace írta:

Köszi!

Individual touring-ban volt, csak sajnos az autóból már csak ez maradt mire odaértem.... Sad A touring és a sedan belső egyébként eltér amennyire tudom.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.01.17. 00:22 (1).

Jay350i
2011.01.16. 23:59   

LCKA írta:

Az egyik képen touring hátsó ülés látszik (kivül vannak az övek)

Bristol, United Kingdom    1038    2010.02.23. 23:19
LCKA
2011.01.16. 23:57   

RaceFace írta:

Dr. Drábik János válogatott írásai:

http://mek.niif.hu/06800/06897/html/index.htm

WEB: BMWBASE.EU    2498    2008.03.10. 22:27
steveE36
2011.01.16. 23:57   

Elég jól haladsz Grat Kacsint

BMW E36 318i M43 96'

Zagyvaszántó    1490    2010.01.03. 21:30
Touring Tibi
2011.01.16. 23:25   

Az autót, egyébként egyelőre nagyon szeretem (mi több IMÁDOM Very Happy )
Tudom az itt jelenlévő emberek szemében ezzel a motorral szerelve nem is igazán BMW, de számomra az.

No és mi a célom? Egy komplett M- pakk összehozása. Emellett még rengeteg a terv: világosbarna alcantara tetőkárpit, napellenzők. Nagylufis M-es kormány, M-es belső küszöbburkolat és M-es váltógomb. A hifi installnál a gyári hangszóróméretek maradnak a gyári helyeken, mert semmit nem akarok szétvágni, fúrni. Erről amint alakul úgyis rakok fel képeket és infókat.

Ha pedig kész lesz (kész lesz valaha???) akkor lehet kap valami motort, hogy ne érje szó a ház elejét. Smile

Friss infókat és történéseket pedig folyamatosan töltöm majd fel, most éppen az ülésfűtés projekt van folyamatban. Talán február elején fújatom az első lökhárítót és a küszöböket, meg mennek homokfújatni a felnik.

Touring Tibi
2011.01.16. 23:18   

A fékek miatt sokan feltehetik a kérdést, minek... Hát egyelőre persze nem a teljesítmény miatt, hanem mert megvettem nyár végén a felniket is és gondoltam jól fog mutatni:

Gyári, Style 32, -elől 8x18 ET47, hátul 8.5x18 ET50

Ezeket még homokfújatni fogom és kapnak egy szép új fényezést, és új kupakokat.

Egyelőre beszerző "túra" folyik, igyekszem a tavasz beálltáig minél több motyót beszerezni:

M első lökös:

M hátsó (gyári, köszi Kasza Mesternek!!):

M-es vastag díszléc szett:

Gyári bőr, kézifékmarkolat (szintén Kaszától):

Füst kristály index:

Elkezdtem a hifi projektet is, fejegység fronton voltak gondok, vettem majd eladtam egy Pioneer P88Rs-t (nem tetszett a kinézete a középkonzolban, nagyon kiállt):

Ezután jött a jelenlegi Clarion CZ209 ER:

Megvan az egyik erősítő is:

Smile

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.01.24. 21:47 (1).

Touring Tibi
2011.01.16. 23:10   

Még a plüss belsővel:

Amivel folytattam (miután hazahoztam a kicsikét):
-olajcsere: Liqui Moly Mos2, olajszűrőcsere
-pollenszűrő, levegőszűrő csere
-klíma és generátor ékszíjcsere

Majd, mivel zavart, hogy törött kicseréltem a középső szellőző rostélyt is.

Két hónap elteltével elkezdett csúszni a kuplungom, nem is kicsit így kapott egy komplett Sachs kuplungszettet.

Sajnos csöpögött az adagoló így egy komplett Bosch tömítésgarnitúra megvétele után ez is meg lett csinálva.

Az első fékekkel valami nem stimmelt, nagyobb sebességről való fékezéskor berázta a kormányt így ezeket is cseréltem. Fékfolyadék cserét is megejtettük.
A tárcsák lyuggatott Steinhofok, a betétek pedig Textar márkájúak lettek:

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2011.01.16. 23:33 (1).

Touring Tibi
2011.01.16. 22:56   

Üdv

Mivel már elég sok minden sikerült az autón megcsinálni amit szerettem volna ezért gondoltam itt az ideje, hogy elkezdjek mesélni... Smile (legalább legyen egy 18tds téma is)

Az autót pár hónapos keresgélés és nézelődés után találtam meg Kecskeméten egy kereskedésben 2010 május elején. Próba és alapos áttekintés után elindítottuk a papírozást és megkezdődött az autó első magyarországi forgalomba helyezése (Olaszból hozták).

97'-es gyártású, 318tds touring, dupla digit klímával, két elektromos ablakkal, kis BC-vel, gyönyörű állapotú plüss belsővel, két légzsákkal.

A vásárlás után, már nálam:

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.05.14. 17:29 (1).

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

41 / 41 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 39, 40, 41
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére