POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   laleeboy E36 320i Bostongrün Touring

Laleeboy
2019.01.16. 16:20   

Peet007 írta:
Klassz a verda és Kellemes Ünnepeket, néha még felnézek Smile Mad

Kacsint Szemcsis

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
Peet007
2018.12.20. 19:26   

Klassz a verda és Kellemes Ünnepeket, néha még felnézek Smile Mad

Pest megye    843    2012.02.19. 11:58
ZSOSZ
2018.12.19. 21:04   

Laleeboy írta:
Több mint 2 évvel ezelőtt írtam utoljára Sad Sad

Azóta igazán lényeges nem történt pá apróság változott csupán.
Minden nap megy úgyhogy muszáj jó formában tartani.
...........
Röviden ennyi

Kitartunk és nap mint nap járjuk a várost

Egyre kevesebben vagyunk már......

Kacsint BMW Rules

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3327    2007.01.19. 13:46
Loowly
2018.12.19. 19:32   

Laleeboy írta:
Loowly írta:
Laleeboy írta:

Kapott fehér indexes hátsó pilácsot
Fekete tetőkárpitot
Új dupla katalizátort mert a régi összeomlott

40/10es ültetést
Alsó X merevítőt de nem a csőből készültet hanem a teli lemez verziót
16-os E90 felnit télire
Meg pár újrabőrözött apróságot a beltérbe

Meg egy kis fényezés javítást a kavicsfelverődések miatt a motorháztetőn meg a bajuszlécen.
Telibe lett fényezve az első meg a hátsó lökös valamint javították a hátsó ajtón néhány pörsenést és a küszöbökön az első emelési pontoknál kellett kicsit lakatolni és ezzel együtt el is lettek tüntetve

Röviden ennyi

Kevesen bizony, de jó látni, hogy még valaki kitart Kacsint

Büszke is vagyok rá mert egyre többen megnézik

Aztán jön az hogy ez is működik az sincs eltörve amaz is megvan itt se rozsdás ott se rozsdás...

Kezdenek már "legendává" válni

Volt már hogy mellém álltak a parkolóban és megvárták míg odaérek
Órákig beszélgettünk

Vasinak Atesznak E36sedan-nak még megvan

Enyémre csak ráalkudtak idén páran, meg pár tesó* talált be hogy "hát nekünk is ugyanilyen vót pontosssan". De tény jól esik az elismerés ilyenkor, még ha tudja is az ember, hogy esetleg van pár pitty putty rajta. Smile

Veresegyház    124    2012.09.13. 19:44
Laleeboy
2018.12.19. 15:38   

Loowly írta:
Laleeboy írta:

Fekete tetőkárpitot

40/10es ültetést
16-os E90 felnit télire

Meg egy kis fényezés javítást a kavicsfelverődések miatt a motorháztetőn meg a bajuszlécen.
Telibe lett fényezve az első meg a hátsó lökös valamint javították a hátsó ajtón néhány pörsenést és a küszöbökön az első emelési pontoknál kellett kicsit lakatolni és ezzel együtt el is lettek tüntetve

Röviden ennyi

Büszke is vagyok rá mert egyre többen megnézik

Aztán jön az hogy ez is működik az sincs eltörve amaz is megvan itt se rozsdás ott se rozsdás...

Kezdenek már "legendává" válni

Volt már hogy mellém álltak a parkolóban és megvárták míg odaérek
Órákig beszélgettünk

Vasinak Atesznak E36sedan-nak még megvan

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
Loowly
2018.12.18. 14:31   

Laleeboy írta:

Fekete tetőkárpitot

40/10es ültetést
16-os E90 felnit télire

Röviden ennyi

Veresegyház    124    2012.09.13. 19:44
Laleeboy
2018.12.18. 10:37   

Fekete tetőkárpitot

40/10es ültetést
16-os E90 felnit télire

Röviden ennyi

Zsiráf
2016.12.01. 17:17   

Hi!
Létezhet, hogy annyira ellöttyent a fékolaj, hogy lelevegősödött a fék? Ilyet még nem hallottam, de persze lehet. Én inkább a főfékhengerre szavaznék, persze csak látatlanban. Nem akarok okoskodni.

Kecskemét    42    2012.02.03. 18:11
Laleeboy
2016.12.01. 16:30   

Tyetyi írta:
Mi a baj a fékkel ?

A karambol óta nagyon bent fogott szinte a trepninél.
Tegnap voltam a szakinál
Egyenlőre légtelenítettük mert mind a 4 nyeregben volt egy kicsi, de a helyzet nem sokkal lett jobb, de most csak ennyire jutott idő

Hamarosan szétszedjük alaposabban és átnézünk mindent.

A baleset óta össz 300 km-t mentem vele pedig korábban az 1-2 hét alatt is megvolt akkor is csak szakihoz vagy diagra

Született pár elmélet hogy mitől ment el álló helyzetben a fék
- az ütközéstől az ABS kocka egyik szelepe kiakadt ezért átereszt akkor is amikor nem kellene(nem tudom ez mennyire reális diagon nem hozott ABS hibát és a kipörgésgátló is működik és rugdalja a pedált is fékezéskor bár nem annyira erősen mint korábban)
-levegőt kapott mert ellöttyent a fékfolyadék a tartályban (lehet benne valami hiszen most levegős volt)
-simán pont most ment el a főfékhenger Sad

Az tény hogy az ütközéskor nyomtam a féket és az ABS is dolgozott mert esett.
Az is tény hogy odébb lökött majd egy autónyit oldalra amikor nekem jött.

?
Nemtom

Tyetyi
2016.12.01. 12:06   

Mi a baj a fékkel ?

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
vasi89
2016.11.25. 23:52   

Ogre84 írta:
Laleeboy írta:
Elég régen írtam már de nem tűntem el és nem mentem át a FB-ra hiszen ez az igazi (sajnos egy csökkenő számú) fanatikusok oldala

Sajnos nem történt semmi a kocsival mert állt a baleset óta mert a fékproblémára eddig nem találtunk megoldást (igazából szerelőt se aki éremben hozzányúlna..)

Amit egyedül tudtam azt megnéztem

Talán a jövő héten pont kerül az ügy végére mert úgy néz ki hogy találtam egy megbízható szakit

Jól elhúzódik a dolog. Remélem a szaki tényleg jó lesz, és megoldja.
Eléggé halálán van már a fórum. Én mondjuk sem itt, sem a facebookon nem aktívkodom már annyira, de nincs is miről beszámolni.

Facebook az katasztrófa Very Happy vagy azon jampiznak h ki hogy gyorsult a hungárián valami másik paraszt ellen vagy felrakja valaki az autóját és mindenki fikázza h túl magas meg ilyenek... ott sok a komment de a színvonal már nem is lehetne lejjebb. az e46 fanatics csoportban pedig konkrétan egy értelmes választ nem kap soha senki a kérdésére mert van pár ember aki folyton trollkodik, mondjuk ott nem tudom miért vagyok még bent Very Happy

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
Ogre84
2016.11.24. 21:12   

Laleeboy írta:
Elég régen írtam már de nem tűntem el és nem mentem át a FB-ra hiszen ez az igazi (sajnos egy csökkenő számú) fanatikusok oldala

Sajnos nem történt semmi a kocsival mert állt a baleset óta mert a fékproblémára eddig nem találtunk megoldást (igazából szerelőt se aki éremben hozzányúlna..)

Talán a jövő héten pont kerül az ügy végére mert úgy néz ki hogy találtam egy megbízható szakit

Jól elhúzódik a dolog. Remélem a szaki tényleg jó lesz, és megoldja.
Eléggé halálán van már a fórum. Én mondjuk sem itt, sem a facebookon nem aktívkodom már annyira, de nincs is miről beszámolni.

Százhalombatta    2349    2010.01.11. 19:21
Laleeboy
2016.11.23. 09:32   

SID
2016.07.22. 22:56   

Laleeboy írta:

Köszi

Hol lehet beszerezni (a szokott forrásokon kívül mint Bárdi Unix stb)?

Passz. Nekem az unixból van Surprised. Gondolom kovács autó, zs+u, fékmester...

2623    2011.08.29. 13:58
Laleeboy
2016.07.22. 19:18   

SID írta:
Laleeboy írta:

Elsőre jónak tűnik a szín és az elemek is, de még azért nem csináltam képeket mert eléggé koszos.

Max annyit venni észre hogy az index fölött kicsit nagyobb a hézag mint a másik oldalon de a többi részen jó.

Ami jó hír hogy elmúlt a tőkehang és az akksi is magához tért (eddig majd kiderül ha hideg lesz)

A rossz az hogy kifingottak a motorháztetőt tartó gázrugók ami előtte jó volt és ami a nagyobb baj hogy a fékkel valami nincs rendben mert beljebb fog mint korábban, és a műszaki is hamarosan lejár.

Addig nem is megyek vele amíg ezek a dolgok nincsenek rendben

Motorháztető telóból Stabilus, hibátlan. Az a gyári is.

Köszi

Hol lehet beszerezni (a szokott forrásokon kívül mint Bárdi Unix stb)?

SID
2016.07.22. 11:21   

Laleeboy írta:

Elsőre jónak tűnik a szín és az elemek is, de még azért nem csináltam képeket mert eléggé koszos.

Max annyit venni észre hogy az index fölött kicsit nagyobb a hézag mint a másik oldalon de a többi részen jó.

Ami jó hír hogy elmúlt a tőkehang és az akksi is magához tért (eddig majd kiderül ha hideg lesz)

A rossz az hogy kifingottak a motorháztetőt tartó gázrugók ami előtte jó volt és ami a nagyobb baj hogy a fékkel valami nincs rendben mert beljebb fog mint korábban, és a műszaki is hamarosan lejár.

Motorháztető telóból Stabilus, hibátlan. Az a gyári is.

2623    2011.08.29. 13:58
Laleeboy
2016.07.22. 11:08   

Ogre84 írta:
Laleeboy írta:
Hazatért Very Happy

Jó lett? Elégedett vagy az eredménnyel?

Ogre84
2016.07.21. 20:34   

Laleeboy írta:
Hazatért Very Happy

Jó lett? Elégedett vagy az eredménnyel?

Százhalombatta    2349    2010.01.11. 19:21
Laleeboy
2016.07.21. 19:21   

Hazatért Very Happy

Laleeboy
2016.07.16. 09:06   

Közben jelzett a szerelő hogy a gátlócsere után a futómű rendben van nem ment el más Very Happy
Jövő héten fényezik Very Happy

Laleeboy
2016.07.16. 09:05   

petibmw írta:
e2mustang írta:
Laleeboy írta:

mit lehetne kipróbálni a csere előtt ???

5000 rpm 15 percig,ez egy hivatalos "bmw service bulletin" Smile

Nekem is múltkor 1 hónap állás után szólt a tőke, mikor beindítottam, mentem vele egy kicsit, aztán következő indításkor már nem szólt.

Bízom benne hogy nálam is így lesz főleg hogy eddig egy hangja nem volt Sad

petibmw
2016.07.14. 22:20   

e2mustang írta:
Laleeboy írta:

Nekem is múltkor 1 hónap állás után szólt a tőke, mikor beindítottam, mentem vele egy kicsit, aztán következő indításkor már nem szólt.

BMW - Freude am Fahren    1527    2006.08.02. 15:38
e2mustang
2016.07.13. 20:07   

Laleeboy írta:

London    286    2012.03.03. 20:10
Laleeboy
2016.07.13. 19:43   

Hétfőn elvitték

Nem kell aggódni csak a kasznishoz ment

Mielőtt elvitték beindítottam 2 hónap állás után (tudom hülye voltam hogy nem indítottam be addig de nem volt szivem bemenni a garázsba) bikázni kellett mert csak 10,5 V volt a BC szerint az akksiban és egy hidrotőke is elkezdett kopogni és még 30 perc után is szólt

Remélem megjavul mert eddig egy hangja se volt egyiknek se de ha mégse akkor mit lehetne kipróbálni a csere előtt ???

Ma voltam bent már bontották a javításhoz

Kb 2 hetet mondtak mert szabin vannak sokan

petibmw
2016.06.27. 22:26   

vasi89 írta:
Ez csak természetes Szemcsis plusz legalább barátnőm se unatkozott igaz néha leragadtam itt ott de legalább én se aggódtam h elveszik Very Happy (senki semmi rosszra ne gondoljon.. Very Happy

Örülök srácok, hogy ismét összefutottunk, dumáltunk, jövőre ugyanitt Smile

BMW - Freude am Fahren    1527    2006.08.02. 15:38
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 24 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére