POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
18 / 20 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek  »   E30 M3 cabrio S54 turbo by PWRacing

t_roland
2011.01.17. 20:14   

Egy másik sztori a rendőrökkel...:

Az előző autómat P rendszámmal hajtottam. Mivel veszprém és környékén az összes Hummer, mag a hasonló dögök is ilyennel közlekedtek még hétvégén is, ezért beszigorították, és nem engedték a vasárnapi használatot.
Egy szép szombati este leesett az első hó, felpattintottam a rendszámot és hajrááá...Olyan este 11 lehetett már amikor a Lidl parkolóban, éppen mikor véletlen megcsúsztam elém állt egy fehér bora...
A rendőr mikor elkérte a papírokat azzal kezdte, hogy tudom e hogy veszprém megyében, nem lehet hétvégén használni a P-t. Mondtam, hogy nekem lehet, különben is még van egy órám vasárnapig...Megnézték a naplót, normálisan volt töltve, úgyhogy elengedtek ezzel:
-NA figyeljen ide...Ha még egyszer meglátom, hogy áruház parkolójában, vagy az úton keresztben közlekedik azonnal megbüntetjük. Menjen az Aréna parkolóba, mert ott nem zavar senkit...Különben is mi is ott szoktunk csúszkálni...
Miután elmentek, el is pucoltam az arénához.
Kb 20 perce csúszkáltam, mikor láttam, hogy megjön a Bora, és kiszállnak a rendőrök előttem, és integetnek hogy álljak le....NA mondom megint kezdődik előröl minden, papírok, stb...
Rögtön arra gondoltam, hogy meg lettem szivatva, és most alaposabb fejmosást fogok kapni...
Megállok, ablak leteker, és vártam a csekket. Erre a rendőr:
-Bocs...Milyen motor van az autódban? Nagyon jó hangja van. Smile

(közben a kollégája beült a Borába, és csúszkált egy párat a hóban...)
Úgyhogy kellemesen csalódtam...Smile

Veszprém    292    2008.11.24. 20:51
t_ricsi
2011.01.17. 18:01   

A mákos fajtádat. Nálunk a helyszínen főbe lőttek volna egy ilyenért XD.

Tiszalök    509    2010.08.03. 18:46
Zsoltee
2011.01.17. 13:38   

" Te! A vasúti átjáró után rúgd már el neki, mert kurvajó hangja van"

Hát ezen besz@rtam! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

BMW E30 325i 24V Coupe

249    2007.04.22. 17:11
TunercityLaci
2011.01.17. 09:38   

Very Happy felénk szeretik az ilyen kocsikat Very Happy

üdv

Laci

PÉCS    165    2009.01.19. 16:13
speer
2011.01.17. 08:15   

Jay350i írta:
Azta f_szmákos formádat hallod Smile)
Egyébként már én is javasoltam hogy hangján szelidíts egy kicsit, mert mivan ha épp valami balf_szabb sünoket fogsz ki... Kacsint

Mondom én ,hogy jó a tónus,ne nyúlj hozzá....ha balfaszt fogsz ki az megbüntet a borostáért a képeden is,így viszont a normálisabb sünöknek némi örömöt okozva,megúszhatod! Szemcsis

"Kedvenc állatom a báránybőrbe bújt farkas!"

"Kedvenc állatom a báránybőrbe bújt farkas!"    2801    2005.05.02. 07:23
Jay350i
2011.01.16. 22:15   

Azta f_szmákos formádat hallod Smile)
Egyébként már én is javasoltam hogy hangján szelidíts egy kicsit, mert mivan ha épp valami balf_szabb sünoket fogsz ki... Kacsint

Bristol, United Kingdom    1038    2010.02.23. 23:19
meszibalint
2011.01.16. 21:50   

Ez jó. Smile
Amúgy van. Very Happy ugyanez, csak nem 240-el, hanem én csak figuráztam az éppen bejáratott zsigulival a legnagyobb körforgalomban, ők meg végignézték villogó nélküli autójukkal. Mikor utána megállítottak, csak megnézte a motort, hogy miből való, mert nem akarta elhinni, hogy ladáé. Utána éppen hogy csak nem kellett vinnem őket egy kört. Smile

...AGRESSZIÓ és PRECÍZITÁS...
" HASZNÁLNI KELL EGY KOCSIT... "

www.facebook.com/koszibalintcom    476    2007.02.24. 21:34
Taz
2011.01.16. 21:47   

powered írta:
Na srácok! A mai kalandom fergetegesre sikeredett. Reggel kimentem a műhelybe, mert mi mást lehetne vasárnap csinálni, mint dolgozni...Kb 1 órát bolyongtam, mint a töketlen galamb, elindultam egy szerszámért, de félúton elfelejtettem hogy miért is indultam. Éreztem hogy semmi konstruktív, és hasznos dolgot nem tudok csinálni, mert besokalok. Gondoltam elmegyek kicsit kocsikázok, az legalább kikapcsol. Rémlett hogy a vadkerti cukrászdában finom a süti, 340km oda vissza, az pont jó lesz. El is mentem, süti megvan, Attiékhoz is beugrottam. Tudtunk beszélni egy kicsit, tényleg kikapcsoltam. Hazafelé is minden O.K. elkenegettem most már kicsit bátrabban, így hogy túl van az 1000 km-en. Már visszaértem Pécsre, és az elkerülőn a körforgalomtól kifelé elrúgtam 3-4-5-ben, aztán balra le a főútról, vasúti átjáró, ami éppen piros. Szépen kiteszem üresbe, és gurulok lassan, mikor a tükörben feltűnik egy csodaszép ford gyönyörű kék villogóval a tetején, szirénázva. Sajnos valahogy nem gondoltam arra, hogy a két fakabát éppen a kávéját szürcsöli a főút melletti benzinkúton, amikor 240-el elhúztam mellettük. Már elkezdtem helyezkedni a verdában, ( gondoltam ezek itt főbelőnek ) hogy legalább a bőrbelsőt ne vérezzem nagyon össze. Elkérték a papírokat, aztán jöttek az okos kérdések, hogy milyen tuning van a kocsiban, mekkora a motor, stb. Pár perc tanakodás után az egyik hozza vissza a papírjaimat, és amikor visszaadja, azt mondja:

Van ilyen? Very Happy

lehet a következö ügyfeled lesz

hasonlo képp járt 1 barátom munkatársa

CAMARO 7.2 big blokk persze teljesen hivatalosan benne

"ott az oszlop után füstöltesse már meg jol a gumit"

https://www.facebook.com/pages/Taz-Garage/168025393387746?ref=hl    1062    2008.07.14. 19:44
Turboá
2011.01.16. 21:47   

Van ilyen is.
Volt lehetőségem kerülni a géppel, és el kell mondani ,hogy nagyon jól ,egyben működött, szépen viselkedett. Látszik azért, hogy ki az aki sokat csinál ilyesmit, mert ez jóval jobb mint amiben ültem eddig.
Grat Ákos! Smile

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7683    2005.03.14. 22:22
powered
2011.01.16. 21:34   

Na srácok! A mai kalandom fergetegesre sikeredett. Reggel kimentem a műhelybe, mert mi mást lehetne vasárnap csinálni, mint dolgozni...Kb 1 órát bolyongtam, mint a töketlen galamb, elindultam egy szerszámért, de félúton elfelejtettem hogy miért is indultam. Éreztem hogy semmi konstruktív, és hasznos dolgot nem tudok csinálni, mert besokalok. Gondoltam elmegyek kicsit kocsikázok, az legalább kikapcsol. Rémlett hogy a vadkerti cukrászdában finom a süti, 340km oda vissza, az pont jó lesz. El is mentem, süti megvan, Attiékhoz is beugrottam. Tudtunk beszélni egy kicsit, tényleg kikapcsoltam. Hazafelé is minden O.K. elkenegettem most már kicsit bátrabban, így hogy túl van az 1000 km-en. Már visszaértem Pécsre, és az elkerülőn a körforgalomtól kifelé elrúgtam 3-4-5-ben, aztán balra le a főútról, vasúti átjáró, ami éppen piros. Szépen kiteszem üresbe, és gurulok lassan, mikor a tükörben feltűnik egy csodaszép ford gyönyörű kék villogóval a tetején, szirénázva. Sajnos valahogy nem gondoltam arra, hogy a két fakabát éppen a kávéját szürcsöli a főút melletti benzinkúton, amikor 240-el elhúztam mellettük. Már elkezdtem helyezkedni a verdában, ( gondoltam ezek itt főbelőnek ) hogy legalább a bőrbelsőt ne vérezzem nagyon össze. Elkérték a papírokat, aztán jöttek az okos kérdések, hogy milyen tuning van a kocsiban, mekkora a motor, stb. Pár perc tanakodás után az egyik hozza vissza a papírjaimat, és amikor visszaadja, azt mondja:

Van ilyen? Very Happy

racing performance

PWRacing Pécs    3060    2006.07.17. 20:23
Taz
2011.01.16. 21:21   

NFeri írta:
tazmandevil írta:
speer írta:
tazmandevil írta:

Katalizátor? az minek.......??? Very Happy

huzom össze én is a m50 vs TFSI motoromat Minden fasza hétvégente 5-15 perceket van is idöm vale foglalkozni...
eljött a hengerfej tömítés idelye 2.7szimpla puha tömítést szeretnék rakni bele
fel is hívom
Kovács Zoltánt mogyorodon NAGY REMÉNYEKBEN emondom a kivánságom...
adott is egyböl olyan árat LE IS CSAPTAM A TELEFONT
27560ft+áfa Sad
azért elég vastag az ár....
uh töröm a fejem és 2 lépés vissza Shocked

Hát,ha fújni is akarod ördögien,akkor pedig kell majd oda valami ami a békanyáltól masszívabb.Érdemes akkor várni picit mire megizmosodsz,és elsőre valami megfelelőt beletenni,mert még mindíg így a legolcsóbb,mint szét-összerakni sokszor,sok szarral.. Kacsint Bár tudom,hogy a pénz az nagy ŰR. Smile

JOHOGY TÖTENI AKAROM MINT A LIBÁT

tüzkarikás a blokk jo a "béka nyál" is!!!!
27560+áfa azért nem adok érte annyit mert kirágom klingeritből
ennyiért
Kovács Zoli meg le szo... csinált nekem 1 fémest a coriba "ettöl jobb nincs"mondta Ő
hallod ráhuztam a henger fejet hopsz.... beönté után kifojt a víz a tömités közt
ergó 10percig tartott 25eft
utána kapott cometiket
ja minden köszörült volt utolsó szikráig kivéve

Sose tudott jó tőmítést csinálni,akármelyik giga lemezes tőmítésétől többet ér egy Viktor Reinz,Göetze vagy Elring tőmítés!

de ugy gondoltan 1 szimpla puha tömitést TALÁN még megtud normális áron ... Very Happy

https://www.facebook.com/pages/Taz-Garage/168025393387746?ref=hl    1062    2008.07.14. 19:44
NFeri
2011.01.16. 21:09   

tazmandevil írta:
speer írta:
tazmandevil írta:

huzom össze én is a m50 vs TFSI motoromat Minden fasza hétvégente 5-15 perceket van is idöm vale foglalkozni...
fel is hívom
27560ft+áfa Sad

Hát,ha fújni is akarod ördögien,akkor pedig kell majd oda valami ami a békanyáltól masszívabb.Érdemes akkor várni picit mire megizmosodsz,és elsőre valami megfelelőt beletenni,mert még mindíg így a legolcsóbb,mint szét-összerakni sokszor,sok szarral.. Kacsint Bár tudom,hogy a pénz az nagy ŰR. Smile

ennyiért
Kovács Zoli meg le szo... csinált nekem 1 fémest a coriba "ettöl jobb nincs"mondta Ő
hallod ráhuztam a henger fejet hopsz.... beönté után kifojt a víz a tömités közt
utána kapott cometiket

Sose tudott jó tőmítést csinálni,akármelyik giga lemezes tőmítésétől többet ér egy Viktor Reinz,Göetze vagy Elring tőmítés!

www.nieszmotorsport.hu
Verseny és Tuning autó szervíz.
06 30 9 715 133

Tahitótfalu    555    2005.09.20. 20:40
Taz
2011.01.16. 20:06   

speer írta:
tazmandevil írta:

fel is hívom
27560ft+áfa Sad

ennyiért
utána kapott cometiket

speer
2011.01.16. 18:41   

tazmandevil írta:

fel is hívom
27560ft+áfa Sad

Taz
2011.01.16. 16:44   

powered írta:
speer írta:
bmwjoco írta:
Hát nem volt egy egyszerű nap!De a motor az tényleg jó lett! Kacsint

A powaa mellett nekem még a hangja tetszett nagyon..szép "habogós öblös" hangja van ami szerintem pont fasza! Ákos szerint picit hangos,de szer. tök jó,én így hagynám! Kacsint
Szinte biztos hogy egyenlőre így marad. Nem azért mert meg vagyok vele elégedve, hanem mert úgysem jut idő arra hogy mostanában módosítsam. Lehet hogy annyiban változtatok rajta, hogy a katalizátort előbbre teszem, és keresek egy csendesebb hátsó dobot. Kacsint

fel is hívom
27560ft+áfa Sad

powered
2011.01.16. 13:14   

speer írta:
bmwjoco írta:

A powaa mellett nekem még a hangja tetszett nagyon..szép "habogós öblös" hangja van ami szerintem pont fasza! Ákos szerint picit hangos,de szer. tök jó,én így hagynám! Kacsint
Szinte biztos hogy egyenlőre így marad. Nem azért mert meg vagyok vele elégedve, hanem mert úgysem jut idő arra hogy mostanában módosítsam. Lehet hogy annyiban változtatok rajta, hogy a katalizátort előbbre teszem, és keresek egy csendesebb hátsó dobot. Kacsint

racing performance

speer
2011.01.16. 12:41   

bmwjoco írta:

Taz
2011.01.14. 21:46   

MADE IN GYÖR
http://www.youtube.com/watch?v=Rh2mx0ECLt4&feature=related

bmwjoco
2011.01.14. 21:40   

332 M3ix By PWRacing

Pécs    152    2006.11.26. 14:34
speer
2011.01.14. 21:02   

powered írta:
800 km túl vagyok, nem mondhatnám hogy problémamentesen... Az olajcső továbbra is potenciális hibaforrás, ezért ezt valami atombiztosra kell cserélnem. Elrepedt egy vízcső, hálisten ezt gyorsan tudtam egy benzinkúton orvosolni, itthon pedig kicseréltük. Hazafeléúton Pestről, már elrugdostam egyszeregyszer, és mindíg felállt a cerka. Kurvajó a motorkarakterisztika, agresszív a nyomásépülés. Tudom hogy a felkapar nem mértékegység. Hanem hülye vicc 4. 5. fokozatban... Very Happy

Látod Áki megint szerencsétek volt......
Képzeld ugyanezt el nyáron, két csávó a kabrió bömiben álló bréével ,rövid naciban! Rendőrnek megállnál? Very Happy
Amúgy tényleg jól szól a bicaj,Áki vitt egy lazát! Kacsint

powered
2011.01.14. 18:57   

800 km túl vagyok, nem mondhatnám hogy problémamentesen... Az olajcső továbbra is potenciális hibaforrás, ezért ezt valami atombiztosra kell cserélnem. Elrepedt egy vízcső, hálisten ezt gyorsan tudtam egy benzinkúton orvosolni, itthon pedig kicseréltük. Hazafeléúton Pestről, már elrugdostam egyszeregyszer, és mindíg felállt a cerka. Kurvajó a motorkarakterisztika, agresszív a nyomásépülés. Tudom hogy a felkapar nem mértékegység. Hanem hülye vicc 4. 5. fokozatban... Very Happy

racing performance

powered
2011.01.12. 21:42   

Ma megvolt a kötelező hiba! A vadonatúj made in germany 10 báros olajcső amin a turbó kapja az olajat, kirepedt nagyjából fél cm hosszan. A motorteret sikerült másfél kilóméter alatt impregnálnom 7 liter motorolajjal. Füstölt mint a veszedelem, én meg majdnem beszartam hogy kigyullad... Vónószem takaró kipattint, majd hazavontat. Kicseréltem a csövet páncélosra, feltöltöttem olajjal ( az első olajcsere 200 km után ) Most minden újra kerek. Motorteret kimostam, újra csilli-villi. Kivettem a xenont, ( nagyon utaznak rá a rend éber őrei ) és készítettem egy merevítést a turbónak. Ezzel útrakész a sárkány. Smile

racing performance

bmw-e30-325i
2011.01.12. 09:34   

powered írta:
bmw-e30-325i írta:
Szeva Ákos alapjárati motor csatlakozási lyukkal mi lett a szivosorban?

Esztergáltattam bele egy 29mm dugót, és beragasztottam.

köszönöm...

te is tudod...

Törökszentmiklos    904    2005.12.22. 23:37
Zsaat
2011.01.12. 09:26   

Hali, nem volt kétségem
powered írta:

80 km-t autókáztam, egyenlőre kerek minden. Nem zörög, nem csöpög, nem fujja le a csöveket. Gyanús... Very Happy
Kacsint

Cegléd    553    2005.06.30. 00:46
powered
2011.01.11. 09:11   

bmw-e30-325i írta:
Szeva Ákos alapjárati motor csatlakozási lyukkal mi lett a szivosorban?

Esztergáltattam bele egy 29mm dugót, és beragasztottam.

racing performance

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

18 / 20 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Következő
Tartalomjegyzék  »   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére