POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Rendezvények - Találkozók  »   2. Balatoni BMW Találkozó 2010. Augusztus 6-8. Zamárdi

Eljönnél Augusztusban egy Balatoni talira?
Igen!
81%
 81%  [ 242 ]
Nem...
7%
 7%  [ 21 ]
Még nemtudom...
11%
 11%  [ 34 ]
Összes szavazat : 297

Luna
2010.08.24. 11:34   

AlmostM3 írta:
Az állatkodás részhez nem akarok nagyon kommentet fűzni, lehet azt ésszel, meg ész nélkül is, De a szétszakadásnak enélkül volt az oka a vasúti kereszteződés. Mert egy lámpaváltásra átfért 3-5 autó, és néha még azt is megfogták a zebrán a gyalogosok. Azt sem nagyon lehetett tudni, merre kanyarodott utána a mezőny, mert láttam balra is, jobbra is kifordulni embereket. Azt gondolom, ha félreállt volna egy szervező autó és valaki integetett volna, hogy merre menjünk, akkor nem szakadtunk volna szét. De ez az én véleményem.

Ez igaz, de most nem lehetne minden sarokra állítani egy szervező kocsit, hogy "hééé erre gyere baszus" Shocked Azért nekünk BMW-seknek is figyelni kéne rendesen, hogy mi mettől hány méter.
Igaz nem hibáztatok senkit, csak lehetett volna úgy szerintem, hogy Bemondják, hogy merre menjen a komvoj (teljes utvonalat) S akkor egyszerrübben tudják követni egymást nem keresve. Persze elmondták persze, de részletesebben kellet volna szerintem, nem hadarva (vagyis nekem hadarva hallatszott. Smile Na de Hát nem mindent az Adminnak kell csinálnia... Nekünk BMW-seknek is, főleg a felvonulásban segíthetnénk. Smile SZerintem... Smile

Olyan fényes vagy, mint egy álom. Szikrázik és olyan mint a benzin. Dorombolni kezdek, mint egy gépezet, a szívverésem megáll. Olyan dögös, add nekem a benzined. Tűzre lobbantasz. /Luna/

Dunaújváros    155    2009.06.18. 17:08
carlos
2010.08.16. 22:12   

peti23 írta:
NA skacok, itt a találkozó legbrutálisabb verdájának a hangja.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=qe6ty_sFWJ8

ez nézőpont kérdése.....bár a 12 henger szebben muzsikál mint a 3000watt Mad Mad Mad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

42    2010.03.09. 19:41
peti23
2010.08.16. 17:17   

NA skacok, itt a találkozó legbrutálisabb verdájának a hangja.
Link: http://www.youtube.com/watch?v=qe6ty_sFWJ8

23    2009.10.12. 16:02
admin
2010.08.16. 13:27   

Site Admin
Felkerül még 2 galéira kép a találkozórol. Folyamatosa frissítések a főoldalon, az újonan indult BLOG ban! http://www.powerfanatics.com/blog/ Kacsint

1305    2005.11.25. 01:11
KASZA Mester
2010.08.16. 10:05   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
Iceberg1017 írta:
Utolsó 2 bár sztem ezeket vártátok a legjobban Mad

http://www.youtube.com/watch?v=nVmX7xHC3ic

http://www.youtube.com/watch?v=tGlvunQY-ys

-hát nemigazán! Hányás!!!
-a jotol igencsak messze voltak.

Szfvár    2346    2007.04.30. 12:32
Iceberg1017
2010.08.16. 01:31   

Utolsó 2 bár sztem ezeket vártátok a legjobban Mad

http://www.youtube.com/watch?v=nVmX7xHC3ic

http://www.youtube.com/watch?v=tGlvunQY-ys

Budapest    28    2009.09.20. 12:20
bmwbezdan
2010.08.15. 23:13   

Idézet:

kelus írta:
BMWbezdan, most nézem csak, hogy a kedvenc poharamat törted össze, és mégis csak elkérném az árát. Business

Elég drágán meg fizetsz érte, legközelebb ha össze jövünk, akkor egész este csak vizet ihatsz, de annyiszor ahányszor az egész társaság koccint. Mad Tequila Pias

Cyri , én is örültem hogy itt voltatok, és jó volt ilyen fanokkal megismerkedni Kacsint
Ha időtök és a pénztárcátok engedi gyertek el Máriapócsra, óóóóóóóóriási buli lesz.

cyri irta:
Váhháááá! Bezdán meg a víz??? Very Happy Very Happy Ez annyit megér hogy én lássam!
Very Happy Very Happy
Mi is örültünk h ott lehettünk, fasza gép az E30! Kacsint Kacsint [/img]

szevasz kelus:D
A poharat sajnálom nem saját hibám volt, ne haragudj, majd leisszuk az árát Very Happy(mondjuk jövöre a soltvadkerti bmw talin:P)
de azért nincs harag ugye? Surprised Very Happy a vizet nem nagyon szeretem csak ha átlátszó és jól olajozza a poharat:D Kacsint

e38 730d

Algyő    47    2009.05.27. 08:11
Iceberg1017
2010.08.15. 18:29   

http://www.youtube.com/watch?v=A9xt0MnXjds

http://www.youtube.com/watch?v=xmlvmxXlInY

http://www.youtube.com/watch?v=JIHasYj_3oo

tsabko
2010.08.15. 16:25   

Ez az szép lassan jönnek már a videók is!
Még többet akarunk!!! és hasonlókat mint pneurob
vagy a BMW Mpower mert az szerintem nagyon királyak!!! Kacsint Very Happy Cool
A tali szerintem szuper volt és nem bántam meg hogy kb:350km kocsikázunk érte! Wink thanx

gázolaj szörny

Debrecen    22    2010.07.17. 17:50
Iceberg1017
2010.08.15. 01:52   

http://www.youtube.com/watch?v=JXXd87h9U2U

http://www.youtube.com/watch?v=VHiWezqJc80

http://www.youtube.com/watch?v=lwoia9ENNl8

Schmiedmann
2010.08.14. 23:59   

Egy rövid videó a hétvégéről:

Ugyanez Youtubeon

Facebook oldalunk

Szigliget, Sümeg, Budapest    262    2010.04.06. 14:18
Iceberg1017
2010.08.14. 23:18   

http://www.youtube.com/watch?v=-dApuUMVPP4

http://www.youtube.com/watch?v=2pTw46CfmBk

tegnap kaptam meg a videókat de a hétvégén fentlesz mind Smile

A képeket is feltöltöttem ide az oldalra Smile

bmw320ieger
2010.08.14. 20:44   

Kis Józsa írta:
bmw320ieger írta:
kelus írta:
Szevasztok jó arcok !

Eddig bírtam magamba tartani a véleményemet.

Nem akarok fikázni senkit, csupán épírő jellegű kritikát leírni, de elég kezdetleges volt ez az egész talákozónak szervezett valami.

A szépség verseny egész rendben volt, de mellette még számos jó programot is lehetett volna szervezni. A felvonulás jelentette volna a tali fő programját, ami enyhén szólva el lett kúrva, nem kicsit hanem nagyon. Az eleje ment mint a homály a vége meg azt se tudta hol jár éppen, szana-szét szakadt az egész. Sokan azt hitték, hogy Siófok aranypartig megyünk, és azt hitték hogy ott voltunk, pedig még csak Siófokig se mentünk el ! Igazából engem lelkileg ez annyira nem érintett, csak azokat a fanokat sajnálom akik ez miatt jöttek el az ország távoli pontjaiból. Ha nekem is több száz km-t kellett volna autóznom, én biztos nem jönnék soha többet, de mivel hogy szinte helybeli vagyok, és nap mint nap arra járok, hamar túl tettem magam ezen. Viszont a rendőri intézkedésen nem igazán Nazi Banned Blow Up Rocket AK47 AK47 AK47
Miért csak a BMW-seket kell basztatni ????
A buzik ott álltak lesben, a felvonulás végén is több helyen, és azt sasolták, hogy kit tudnának kikapni a sorból. Hozzá kell még tennem , hogy ezen a hétvégén 5-ször igazoltattak. Ágyú
és nem a helyiek, mert azok ismernek.

Szóval a lényeg az, hogy elismerem a munkátokat srácok, biztos nem kevés időtök, energiátok és pénzetek van ebbe a buliba, de ennél kicsit sajnos több kell. Remélem jövőre még többen leszünk, és több programot láthat a népes fanatikus tábor.

hi
osztom véleményedet. Mi Egerből mentünk, én személy szerint nem fogok legközelebb elmenni, maximum a balcsi miatt vagy siófoki buli..de elég kevesen voltak, lehet az idő miatt.. vagy nem tudom..vadkerti az igen.. de a Balaton még nem forrotta ki magát..
A sünökről még nem is beszélve..vadkerten ilyen azért nem volt..

Hali
Mi dabasról mentünk...Nézzétek szerintem egymásért és az autótok szeretete miatt gyertek talikra,közöttünk nagyon sokan csak így láthatják egymást személyesen, és le..arjuk a szépségversenyt és a felvonulást,elismerjük egymás autóját,hisz mindenkinek a sajátja a legszebb,de nem okokat keresünk,hanem egymás társaságában jól érezzük magunkat.

igaz..úgy is fogok menni, legfeljebb csak 1 napra is ha lesz következő. egyszer jó lenne valami kisebb is a É-keleti partra Very Happy csak legyünk..mint pl Pesten péntekenként..

M5
BMW hibakód olvasás , törlés...stb

604    2008.08.31. 10:22
Irvine
2010.08.14. 20:07   

BMW Mpower írta:

Háh Isten vagy! Végre valakinél viszontlátom a kicsikémet pörögni, pedig sokan videóztak Sad Köszönöm Kacsint

Berhida    161    2009.03.02. 01:08
sovi81
2010.08.14. 16:36   

VincentWega írta:
Létszám ide vagy oda, nekem Zamárdi sokkal jobban tetszik, mint Soltvadkert!

Sokkal jobb, hogy nincs két részre szakítva a tábor, lehet állatkodni kempingen belül, mondjuk a rendőri felvezeteés, meg a mezőny összetartása tényleg hiányzott kicsit, de idővel minden kialakul! Smile
Soltvadkert is a "kis" diáktáborban kezdte ezt ne feledd! Csak már annyi a BMW-k száma,hogy másképp azt nem lehet megoldani! Kiállítani ,pörögni,színpad stb az a hely már kevés!
Ebből is látszik,hogy az igen is jó hely!!!
Reméljük a Balatonnál is annyi BMW lesz előbb-utóbb!!! Kacsint

Fonyód    364    2006.10.05. 21:15
Kis Józsa
2010.08.14. 16:25   

bmw320ieger írta:
kelus írta:
Szevasztok jó arcok !

Eddig bírtam magamba tartani a véleményemet.

Nem akarok fikázni senkit, csupán épírő jellegű kritikát leírni, de elég kezdetleges volt ez az egész talákozónak szervezett valami.

A szépség verseny egész rendben volt, de mellette még számos jó programot is lehetett volna szervezni. A felvonulás jelentette volna a tali fő programját, ami enyhén szólva el lett kúrva, nem kicsit hanem nagyon. Az eleje ment mint a homály a vége meg azt se tudta hol jár éppen, szana-szét szakadt az egész. Sokan azt hitték, hogy Siófok aranypartig megyünk, és azt hitték hogy ott voltunk, pedig még csak Siófokig se mentünk el ! Igazából engem lelkileg ez annyira nem érintett, csak azokat a fanokat sajnálom akik ez miatt jöttek el az ország távoli pontjaiból. Ha nekem is több száz km-t kellett volna autóznom, én biztos nem jönnék soha többet, de mivel hogy szinte helybeli vagyok, és nap mint nap arra járok, hamar túl tettem magam ezen. Viszont a rendőri intézkedésen nem igazán Nazi Banned Blow Up Rocket AK47 AK47 AK47
Miért csak a BMW-seket kell basztatni ????
A buzik ott álltak lesben, a felvonulás végén is több helyen, és azt sasolták, hogy kit tudnának kikapni a sorból. Hozzá kell még tennem , hogy ezen a hétvégén 5-ször igazoltattak. Ágyú
és nem a helyiek, mert azok ismernek.

Szóval a lényeg az, hogy elismerem a munkátokat srácok, biztos nem kevés időtök, energiátok és pénzetek van ebbe a buliba, de ennél kicsit sajnos több kell. Remélem jövőre még többen leszünk, és több programot láthat a népes fanatikus tábor.

hi
osztom véleményedet. Mi Egerből mentünk, én személy szerint nem fogok legközelebb elmenni, maximum a balcsi miatt vagy siófoki buli..de elég kevesen voltak, lehet az idő miatt.. vagy nem tudom..vadkerti az igen.. de a Balaton még nem forrotta ki magát..
A sünökről még nem is beszélve..vadkerten ilyen azért nem volt..

Hali
Mi dabasról mentünk...Nézzétek szerintem egymásért és az autótok szeretete miatt gyertek talikra,közöttünk nagyon sokan csak így láthatják egymást személyesen, és le..arjuk a szépségversenyt és a felvonulást,elismerjük egymás autóját,hisz mindenkinek a sajátja a legszebb,de nem okokat keresünk,hanem egymás társaságában jól érezzük magunkat.

"Einmal BMW-Immer BMW"

dabas    206    2007.07.31. 14:58
VincentWega
2010.08.14. 15:55   

Létszám ide vagy oda, nekem Zamárdi sokkal jobban tetszik, mint Soltvadkert!

Sokkal jobb, hogy nincs két részre szakítva a tábor, lehet állatkodni kempingen belül, mondjuk a rendőri felvezeteés, meg a mezőny összetartása tényleg hiányzott kicsit, de idővel minden kialakul! Smile

Budapest    7    2010.07.06. 21:15
BMW Mpower
2010.08.14. 15:13   

18    2005.04.02. 22:50
AlmostM3
2010.08.14. 10:20   

Az állatkodás részhez nem akarok nagyon kommentet fűzni, lehet azt ésszel, meg ész nélkül is, De a szétszakadásnak enélkül volt az oka a vasúti kereszteződés. Mert egy lámpaváltásra átfért 3-5 autó, és néha még azt is megfogták a zebrán a gyalogosok. Azt sem nagyon lehetett tudni, merre kanyarodott utána a mezőny, mert láttam balra is, jobbra is kifordulni embereket. Azt gondolom, ha félreállt volna egy szervező autó és valaki integetett volna, hogy merre menjünk, akkor nem szakadtunk volna szét. De ez az én véleményem.

Budapest    195    2010.06.22. 10:29
e34power
2010.08.13. 20:05   

vadkerten is ez volt,és nekem se jött be hogy azon kell parázni hogy mikor túrnak seggbe Confused

Lemegyek, teli pofával vigyorgok, tövig nyomom a gázpedált a gumi füstöl, és szarok az egészre!!Smile

Mohács    263    2009.07.18. 16:32
akiak
2010.08.13. 19:48   

hol lesz pályanap, és mikor? Cool

S54

kaparjáá    1629    2008.10.05. 16:13
KASZA Mester
2010.08.13. 19:09   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
bmw320ieger írta:
admin írta:
Kedves Gyerekek!

A Zamárdi találkozón sajnálattal vettük észre hogy még mindig vannak renitens emberek akik nembírnak magukkal és hiába mondtuk el hogy ne gumit égetve gyorsulgatva keresztben gumit csikorgatva vonuljatok fel. Így a mostani felvonuláson is volt egy koccanásos egymás BMW jét széttörtük baleset... A jard meg igenis nagyon jófej volt és csak 1 dolgot kértek fegyelmezetten lassan vonuljunk a parton. A felvonulás azért szakadhatott ketté mivel egyesek lemaradtak gyorsultak nem figyeltek.. Állatkodtak így ők már azt se tudták merre az eleje és a sorompónál elkezdtek szépen szétszakadni és visszakanyarodni. Ennek inkább mi most örülünk mert nem hiányzott volna még 1-2 koccanásos baleset a figyelmetlenek miatt.. Egyszóval amíg nem nő fel sok ember a feladathoz addig kár is komoly felvonulást szervezni mivel NEMTUDNAK OKOSAN KÖZLEKEDNI! Ezért is szervezünk inkább idén pályanapot vagy drift edzést ODA EL LEHET JÖNNI ÉS KAPARTATNI A 316i és M5 ökkel Very Happy A fegyelmezést reméljük akinek nem inge nem veszi magára de ez az igazság! Kacsint

ezzel egyetértek Smile
pályanap..istenkirály lenne meg a drift is....:!!! meg hasonló dolgok

-én ezért nem megyek felvonulni!!!-pont nem hiányozna hogy vki 316idegessel,segbe vágja,sérmentes alpinámat,aztán bocsi! Sad Confused

Szfvár    2346    2007.04.30. 12:32
bmw320ieger
2010.08.13. 18:43   

admin írta:
Kedves Gyerekek!

A Zamárdi találkozón sajnálattal vettük észre hogy még mindig vannak renitens emberek akik nembírnak magukkal és hiába mondtuk el hogy ne gumit égetve gyorsulgatva keresztben gumit csikorgatva vonuljatok fel. Így a mostani felvonuláson is volt egy koccanásos egymás BMW jét széttörtük baleset... A jard meg igenis nagyon jófej volt és csak 1 dolgot kértek fegyelmezetten lassan vonuljunk a parton. A felvonulás azért szakadhatott ketté mivel egyesek lemaradtak gyorsultak nem figyeltek.. Állatkodtak így ők már azt se tudták merre az eleje és a sorompónál elkezdtek szépen szétszakadni és visszakanyarodni. Ennek inkább mi most örülünk mert nem hiányzott volna még 1-2 koccanásos baleset a figyelmetlenek miatt.. Egyszóval amíg nem nő fel sok ember a feladathoz addig kár is komoly felvonulást szervezni mivel NEMTUDNAK OKOSAN KÖZLEKEDNI! Ezért is szervezünk inkább idén pályanapot vagy drift edzést ODA EL LEHET JÖNNI ÉS KAPARTATNI A 316i és M5 ökkel Very Happy A fegyelmezést reméljük akinek nem inge nem veszi magára de ez az igazság! Kacsint

ezzel egyetértek Smile
pályanap..istenkirály lenne meg a drift is....:!!! meg hasonló dolgok

M5
BMW hibakód olvasás , törlés...stb

604    2008.08.31. 10:22
admin
2010.08.13. 18:36   

Site Admin
Kedves Gyerekek!

1305    2005.11.25. 01:11
cyri
2010.08.13. 17:53   

kelus írta:
BMWbezdan, most nézem csak, hogy a kedvenc poharamat törted össze, és mégis csak elkérném az árát. Business

Elég drágán meg fizetsz érte, legközelebb ha össze jövünk, akkor egész este csak vizet ihatsz, de annyiszor ahányszor az egész társaság koccint. Mad Tequila Pias

Cyri , én is örültem hogy itt voltatok, és jó volt ilyen fanokkal megismerkedni Kacsint
Ha időtök és a pénztárcátok engedi gyertek el Máriapócsra, óóóóóóóóriási buli lesz.

Váhháááá! Bezdán meg a víz??? Very Happy Very Happy Ez annyit megér hogy én lássam!
Very Happy Very Happy
Mi is örültünk h ott lehettünk, fasza gép az E30! Kacsint Kacsint [/img]

Cyri, a dögös fekete 528i-vel.

Algyő    90    2008.06.19. 17:50
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 25 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Következő
Tartalomjegyzék  »   Rendezvények - Találkozók

Új téma nyitása     Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére