POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW 5-7 series - Projektek  »   E28 528i -> 545i :D Gery módra

Dawe
2010.03.02. 14:05   

Redneck Boss
JOnesM50iT írta:
kovigeri írta:
SZIASZTOK! ELŐRE IS BOCS A SZÜNET MIATT.......CSAK SZABADSÁGOLÁS, KÜLFÖLD, MEG A MUNKA....NA MOST. a VERDA KÉSZÜL, AZONNAL RAKNÁM FÖL A KÉPEKET, HA ELÁRULNÁ VALAKI, HOGY LEHET BEMÁSOLNI IDE, MERT EHHEZ HÜLYE VAGYOK, FELTÖLTENI MEG NEM AKAROM VALAHOVA.....

SEGÍTSÉG VISZONT ELKÉLNE, MERT BE LETT RAKVA AZ ÚJ MOCI...
AZ ELŐZŐ KÉRDÉSEKRE VÁLASZOLVA: EGY 3,2 LITERES M102 A KIVÁLASZTOTT, TELJESEN GYÁRI FELÁLLÁSBAN. A BAJ CSAK AZ, HOGY NEM AKAR MENNI, BERAKTUK, KEKÖTÖTTÜK, STB....MOST OTT TART A DOLOG, HOGY AMIKOR INDÍTJUK, BEINDUL ÉS EGY-KÉT MÁSODPERC MÚLVA LEÁLL, MINTHA ELFOGYNA A BENZIN ÚGY....ÖTLETEKET VÁRNÉK AZOKTÓL, AKIK EZT AZ L-JET RENDSZERT ISMERIK ÉS VAN ÖTLETÜK RÁ... KÖSZI!!![/u]

Hidegindító szelep működik?

hát ez nem éppen ljet hanem motronic 1.1 én is igy jártam az 1.1el
a váltóban van 2 jeladó a stekkert próbáld meg felcserélni
illetve az öninditón ezeknél 2db vékony kábel kell legyen ha csak 1 van attol csinálja ezt Kacsint

ADJ MEG AZ AUTÓDNAK MINDENT,MINDENBŐL A LEGJOBBAT ÉS MINDIG... ...UTÁNA MEG HASZNÁLD,AHOGY KEDVED TARTJA.
/R.R.T./

vecsés west side    2740    2005.10.08. 15:11
JOnesM50iT
2010.03.02. 14:00   

kovigeri írta:
SZIASZTOK! ELŐRE IS BOCS A SZÜNET MIATT.......CSAK SZABADSÁGOLÁS, KÜLFÖLD, MEG A MUNKA....NA MOST. a VERDA KÉSZÜL, AZONNAL RAKNÁM FÖL A KÉPEKET, HA ELÁRULNÁ VALAKI, HOGY LEHET BEMÁSOLNI IDE, MERT EHHEZ HÜLYE VAGYOK, FELTÖLTENI MEG NEM AKAROM VALAHOVA.....

AZ ELŐZŐ KÉRDÉSEKRE VÁLASZOLVA: EGY 3,2 LITERES M102 A KIVÁLASZTOTT, TELJESEN GYÁRI FELÁLLÁSBAN. A BAJ CSAK AZ, HOGY NEM AKAR MENNI, BERAKTUK, KEKÖTÖTTÜK, STB....MOST OTT TART A DOLOG, HOGY AMIKOR INDÍTJUK, BEINDUL ÉS EGY-KÉT MÁSODPERC MÚLVA LEÁLL, MINTHA ELFOGYNA A BENZIN ÚGY....ÖTLETEKET VÁRNÉK AZOKTÓL, AKIK EZT AZ L-JET RENDSZERT ISMERIK ÉS VAN ÖTLETÜK RÁ... KÖSZI!!![/u]

Hidegindító szelep működik?

202    2008.09.02. 15:14
kovigeri
2010.03.02. 13:53   

KoviG

bp    83    2009.12.05. 21:35
The_King
2010.01.30. 21:18   

ne csigázz tovább, hagy lássuk végre Surprised

"Lemegyek, telipofával vigyorgok, tövig nyomom a gázpedált a gumi füstöl, és szarok az egésszre!!"

Eger    238    2009.07.19. 21:57
Bandita
2010.01.30. 17:31   

Na mikor jönnek a képek??? Very Happy Kacsint

http://www.gportal.hu/bmw-team-kecskemet

Kecskemét    3286    2005.07.29. 01:47
mitju
2010.01.28. 09:49   

Te nitrógrafoá ha m102 akkor 3,2L-jet,ha 3,4 akkor m106,ne keresd a logikát!
amugy meg ja hol a kép,hol???????????????????? Shocked

b.a.z megye    607    2005.05.02. 14:37
grafo
2010.01.27. 10:33   

3,2 vagy 3,4? gyári vezérléssel? hol vannak a képek?

graffo.uw.hu/dragtimes.xls

Kecskemét    1095    2007.05.30. 20:44
Gery 325i
2010.01.26. 12:08   

én is várom a képeket!! Very Happy Kacsint

Szombathely    306    2006.02.22. 13:21
Bandita
2010.01.25. 20:19   

Üdv! Nagyon jó kis projectnek nézünk elébe a leírtak alapján, főleg mert egy igazi 5ös BMW-t kapsz össze, még a vadabbik fajtából valót....szóval én drukkolok, és várom a képeket is a cápiról! Kacsint Szemcsis

http://www.gportal.hu/bmw-team-kecskemet

Kecskemét    3286    2005.07.29. 01:47
The_King
2010.01.25. 16:47   

Én már kíváncsi vagyok, alig várom hogy láthassam az ötöscápát Very Happy

"Lemegyek, telipofával vigyorgok, tövig nyomom a gázpedált a gumi füstöl, és szarok az egésszre!!"

Eger    238    2009.07.19. 21:57
kovigeri
2010.01.25. 14:19   

Üdv mindenkinek! Gondoltam elindítom az én kis történetemet is itt a fórumon.....az egész ősszel kezdődött, amikor is hozzám került az említett e28 528i kívül full M spoilerekkel.....a kocsinak az előélete igen gazdag volt, de azt tuttam, hogy hozzáértőké volt és megtörve csak az eleje volt egy koccanás erejéig, ami csak külső elemcserével ki is lett javítva.....a kritukus ennek ellenére az állapota volt, mert sajnos 2004 óta egy kertben rohadt szó szerint....kívülről pöpec volt, de amikor alánéztük már nem volt túl rózsás a helyzet: küszöbök alja, padlólemez, doblemeznél kirohadva....kiderült ekkor hogy már egy E34 3.o motor van benne 35-ös szívósorral befecsikkel komputerrel stb....de hát jól is ment a gép....november eleje felé jött el az ideje, hogy neki lássak. Belseje kipakol teljesen és lehet lakatolni....és hát ahogy szokott lenni csak jöttek elő a dolgok sorra. Végül is megcsináltam mindenhol végig rozsdamentes lemezzel, lehajlítva mindent. Mára ott tart a helyzet, hogy lakatolás alvázvédelem kész, belsejébe raktam fekete bőrt, új műszerfalat (régi szétrepedezett), oldalkárpitokat is lebőröztem, új tetőkárpitot vartak bele, szóval belseje fullos.....a külső meg ott tart, hogy kilincsek, díszlécek eltüntetve, már csak fényezőmunka van hátra...ÉS nem rég meg lett hozzá az új motor is a 745i turbós mocija, ez majd két hét múlva kerül beépítésre. Képeket nemsokára csatolom a melóról...sorba a készülő dolgokról...Very HappyVery Happy

KoviG

bp    83    2009.12.05. 21:35
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Tartalomjegyzék  »   BMW 5-7 series - Projektek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére