POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
75 / 75 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 73, 74, 75    Hozzászólások megtekintése:

<   Rendezvények - Találkozók  »   POWERFANATICS.com-os Lurdys "meetingek"

admin
2009.09.21. 11:54   

Site Admin
Driftelés teljesen megvan tiltva Kecskeméti GoKart pályán és nem 2 ft a terület. Így ez kizárva.
Amit első körben még most ősszel szeretnénk 1 külön paintballos összejövetel és 1 gokartozás

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2009.09.21. 14:49 (1).

1305    2005.11.25. 01:11
madox76
2009.09.21. 11:39   

Hooligan írta:
Blacky írta:
Ha ennyire megoszlik a dolog a gokart és a paintball között akkor egy helyet tudok ahol mind a kettő van: http://www.g1kartcenter.hu/

Viszont ez annyit takar, hogy kis helyen van a paintball, és nem olyan nagy a gokart pálya se, de van hely előzni, szóval versenyre alkalmas a dolog Smile

Vagy ha a gokart felé húzunk, akkor lemehetnénk Kecskemétre rendes aszfaltos felületre, majdnem a legnagyobb pályára http://www.gokart-palya.hu/, ahol lehet menni rendes versenygokarttal is.

Amúgy mit szólnátok egy szlalomversenyhez? Very Happy

Én benne vagyok mind a kettőben.
De álltalában a kombo dolgokkal az a baj, hogy senem gokart, senem paintball.

Viszont a szlalom jól hangzik. Very Happy

kecskeméten tényleg jó a gokart pálya, oda még driftelgetni is fel lehet menni ... Ráadásul én itt lakom, úgyhogy nekem ez a legjobb... hehe Very Happy

BMW E39 M5 2001

26    2009.06.21. 07:22
Hooligan
2009.09.21. 08:40   

Blacky írta:
Ha ennyire megoszlik a dolog a gokart és a paintball között akkor egy helyet tudok ahol mind a kettő van: http://www.g1kartcenter.hu/

Viszont ez annyit takar, hogy kis helyen van a paintball, és nem olyan nagy a gokart pálya se, de van hely előzni, szóval versenyre alkalmas a dolog Smile

Vagy ha a gokart felé húzunk, akkor lemehetnénk Kecskemétre rendes aszfaltos felületre, majdnem a legnagyobb pályára http://www.gokart-palya.hu/, ahol lehet menni rendes versenygokarttal is.

Én benne vagyok mind a kettőben.
De álltalában a kombo dolgokkal az a baj, hogy senem gokart, senem paintball.

Viszont a szlalom jól hangzik. Very Happy

Budapest    687    2008.03.19. 20:51
Blacky
2009.09.21. 08:26   

"I'm crazy but you like it" Smile Mad

Budapest    2347    2008.09.26. 09:30
Hooligan
2009.09.20. 15:33   

btrix76 írta:
Dawe írta:
Blacky írta:
Sziasztok!!

Közvéleménykutatást tartanék, mielőtt belevágunk a lecs... akarom mondani szervezésbe Smile

Az elkövetkezendő találkát Budapesten tartanánk, az itt lakók összetartásának erősítésének érdekében. Persze vidékieket is ugyanúgy naggyon nagyon sok szeretettel várunk Smile .

Lehetne például egy gokartversenyes találkozót összehozni, ahol nem a szubjektív vélemények, hanem a vezetési tudás döntené el a helyezéseket.

Lehetne ügyességi verseny, pl. Laci által megálmodott, szinkronpályás BMW kerékgurító verseny Very Happy

Lehetne paintball is, ha az jobban felcsigáz Titeteket.

Várom az építő javaslatokat, érveket, ellenérveket, stb..
Ki gokartozna, ki paintballozna? Ki csak úgy kiruccanna? Smile

Szavazni ér Very Happy

a gokartnál egyáltalán nem a vezetési tudás számit,hanem,hogy ki az aki 70kg és ki 110,szivesen gokartoznék,de csak erös és nem 50es gokarttal,hogy tényleg számitson,hogy ki tud jobban,de egy 250es gokartot ugyse adnak a kezünkbe.

a paintball jó ötlet,csapatépitö és jó szórakozás,bár ezt a csapatot nem kell már nagyon épitgetni!! Kacsint Kacsint
mindenképpen a paintball mellett vagyok!!

szerintem ,hogy mindenkinek jo legyen ,gokartos paintballt kell szervezni Mad

Ez a legjobb ötlet. Very Happy

Gokart közben paintball.

Egy ilyen míting engem is érdekelne. A kocsi szépségversenyre úgy sem tudnék nevezni a rozsdással. Smile

Budapest    687    2008.03.19. 20:51
Btrix76
2009.09.20. 13:57   

Dawe írta:
Blacky írta:
Sziasztok!!

Közvéleménykutatást tartanék, mielőtt belevágunk a lecs... akarom mondani szervezésbe Smile

Az elkövetkezendő találkát Budapesten tartanánk, az itt lakók összetartásának erősítésének érdekében. Persze vidékieket is ugyanúgy naggyon nagyon sok szeretettel várunk Smile .

Lehetne például egy gokartversenyes találkozót összehozni, ahol nem a szubjektív vélemények, hanem a vezetési tudás döntené el a helyezéseket.

Lehetne ügyességi verseny, pl. Laci által megálmodott, szinkronpályás BMW kerékgurító verseny Very Happy

Szavazni ér Very Happy

a gokartnál egyáltalán nem a vezetési tudás számit,hanem,hogy ki az aki 70kg és ki 110,szivesen gokartoznék,de csak erös és nem 50es gokarttal,hogy tényleg számitson,hogy ki tud jobban,de egy 250es gokartot ugyse adnak a kezünkbe.

a paintball jó ötlet,csapatépitö és jó szórakozás,bár ezt a csapatot nem kell már nagyon épitgetni!! Kacsint Kacsint

szerintem ,hogy mindenkinek jo legyen ,gokartos paintballt kell szervezni Mad

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
Dawe
2009.09.20. 09:59   

Redneck Boss
Blacky írta:
Sziasztok!!

Szavazni ér Very Happy

ADJ MEG AZ AUTÓDNAK MINDENT,MINDENBŐL A LEGJOBBAT ÉS MINDIG... ...UTÁNA MEG HASZNÁLD,AHOGY KEDVED TARTJA.
/R.R.T./

vecsés west side    2740    2005.10.08. 15:11
Haj
2009.09.19. 23:43   

Sziasztok!

A gokarthoz nehéz vagyok így inkább paintballoznék,de igazából nekem tökmindegy csak bömbis röff legyen Very Happy
Lassan jön a tél és szabadtéri találkák el fognak tűnni,az utóbbi időben meg rengeteg jó arcot ismertem meg úgyhogy bármi is lesz én ott leszek Kacsint

Budapest    99    2008.03.02. 20:00
Norbee330d
2009.09.19. 21:18   

Én is rajta vagyok minden olyan közös programon ami irtatok! Very Happy Very Happy Kacsint

26    2009.06.19. 07:34
Albert
2009.09.19. 18:45   

Én elmennék egyet gokartozni már úgy is rég voltam,meg már csak a tali kedvéért is elmennék Pestre.
Úgyhogy HAJRÁ Kacsint

Balassagyarmat/Szlovákia    1993    2008.06.18. 01:49
Blacky
2009.09.19. 18:02   

Sziasztok!!

Szavazni ér Very Happy

"I'm crazy but you like it" Smile Mad

Budapest    2347    2008.09.26. 09:30
POWERFANATICS.com
2009.05.21. 09:39   

Kacsint

273    2007.11.21. 11:12
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

75 / 75 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 73, 74, 75
Tartalomjegyzék  »   Rendezvények - Találkozók

Új téma nyitása     Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére