POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
8 / 8 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Hozzászólások megtekintése:

<   Általános témák  »   Auto Hifi - BMW Sound systems

Milyen fejegységed van?
Alpine
12%
 12%  [ 30 ]
Blaupunkt
7%
 7%  [ 18 ]
BMW Sound system
11%
 11%  [ 27 ]
Clarion
4%
 4%  [ 11 ]
Pioneer
18%
 18%  [ 43 ]
Panasonic
4%
 4%  [ 11 ]
JVC
12%
 12%  [ 30 ]
Kenwood
11%
 11%  [ 27 ]
Sony
13%
 13%  [ 32 ]
Becker
2%
 2%  [ 5 ]
Összes szavazat : 234

Öcsman
2006.01.21. 08:27   

sanyamusic írta:
Szasz Öcsman!

Javaslom, hagyjuk a vitát! Ennél már csak az lenne jobb, ha a "miért szereted a tejbegrízt" kérdésből indulnánk ki Smile .
Egy időben nalam is csak első szett volt a mély mellett. A hátsó oválokkal nekem jobb lett (határozottan). Lehet, hogy neked nem tetszene. Nem vagyunk 1formák.
Látom, te sem vagy hülye a HiFi-hez és magamat sem tartom annak (bár hozzáértőnek sem). E'ccer talán összefutunk valahol és meghallgatod a muzsikát. Aztán utána jöhetnek a vélemények.

Remélem nem "megfutamodásnak" veszed e sorokat. Ha ragaszkodsz hozzá, folytathatjuk a vitát. De ez rajtunk kívül nem sokakat érdekel és úgysem jutunk közös nevezőre.

Jó 7végét mindenkinek és vigyázzatok a gépsárkányokra!
O. Sanyi

Kacsint Jeje Banana

Csak váród az igazit minden nap, de ha végre jó helyen vagy akkor 1 perc az élet.

Budapest    276    2005.06.22. 01:08
sanyamusic
2006.01.20. 13:55   

Szasz Öcsman!

Javaslom, hagyjuk a vitát! Ennél már csak az lenne jobb, ha a "miért szereted a tejbegrízt" kérdésből indulnánk ki Smile .
Egy időben nalam is csak első szett volt a mély mellett. A hátsó oválokkal nekem jobb lett (határozottan). Lehet, hogy neked nem tetszene. Nem vagyunk 1formák.
Látom, te sem vagy hülye a HiFi-hez és magamat sem tartom annak (bár hozzáértőnek sem). E'ccer talán összefutunk valahol és meghallgatod a muzsikát. Aztán utána jöhetnek a vélemények.

Remélem nem "megfutamodásnak" veszed e sorokat. Ha ragaszkodsz hozzá, folytathatjuk a vitát. De ez rajtunk kívül nem sokakat érdekel és úgysem jutunk közös nevezőre.

Jó 7végét mindenkinek és vigyázzatok a gépsárkányokra!
O. Sanyi

81    2005.05.05. 08:07
Öcsman
2006.01.18. 21:48   

sanyamusic írta:
Öcsman írta:
Láttom azért a szívedre vetted a dolgót!!! Sad

Az ovál koax hangszórók nem csak mélyet adnak! A zene amit hallgatni fogsz az stereo lesz.....szal a szinpadkép zavarós lesz!
Én nem kívánok neked rosszat, nem is akartam csak megjegyeztem, hogy ha beleőlsz ennyi pénzt, akkor gondold átt a dolgókat mielőtt mindent beraknál!
De ha neked az a jó, akkor más nem számít!!!

És az igazet megvalva nem tetszett, hogy minden ami nem pinyo az már szar, agyonreklámozótt cucc!

Bocsáss meg egy egyszerű embernek, hogy ide mert írni úgy, hogy nem figyel a helyesírásra!!!

Pápá

Szia Öcsman!

"Bocsáss meg egy egyszerű embernek, hogy ide mert írni úgy, hogy nem figyel a helyesírásra!!!"
Mi az összefüggés az egyszerűség és a helyesírás között.
Engem csak a szavak végén lévő hosszú/rövid mássalhangzók keverése zavar. Azaz... nem zavar... csak közöl valamit. Ez olyan, mint amikor végignézel egy emberen. Nem a ruha teszi az embert, de ha gyűrött, koszos cucc van rajta, akkor meg lesz a véleményünk (ami téves is lehet, de meglesz). Egy fórumban az írás az első, mely benyomásokat kelthet. Szerintem. Ja! És e témában felesleges vitát nyitnunk. Smile

"Az ovál koax hangszórók nem csak mélyet adnak! A zene amit hallgatni fogsz az stereo lesz.....szal a szinpadkép zavarós lesz!"
Uff. Most, hogy megmondtad a tuttit, részletezd! Semmit nem értek ebből. Mi az összefüggés a színpadkép és a sztereó között (a fader funkcióval el lehet játszadozni)? Azaz a sztereó hangzásból miért következik a színpadkép zavarossága? És tényleg igazad van. Az ovál hangszórók a mélyen kívül más hangokat is életre keltenek. E célt szolgálva kerül bele egy magas és közép sugárzó is. Nem értem ezt sem. Mi a baj ezzel? Törvényszerű, hogy hátulról csak mélynek kell jönnie?

Aztán ott a Pioneer mániám. Nem tagadom, meg vagyok elégedve a cég termékeivel. "minden más xar?" Én nem mondtam ilyet. Van egy csomó cég, melyek jó dolgokat gyártanak. Nálam is van elöl egy Spectron szett. A kondi meg DLD. És azt sem mondtam, hogy Pio-t kell venni, ha jót akarsz. Csak leírtam, nálam hogy áll össze a technika. Ennyi. Nem több.

És elosztandó minden hibás felvetés (a reklámozással kapcsolatban): Srácok ne vegyetek Pioneert! Van itt a fórumon valaki, aki fele annyi pénzből "hozza azt a minőséget". Bocs, de röhögnöm kell... Very Happy

"Láttom azért a szívedre vetted a dolgót!!! "
Legalább egy dolog lett volna, amiben nem fogsz mellé... Smile

Az emotikonok arra hivatottak, hogy a fórumban nehezen "közölhetö" nem verbális kifejezőeszközeinket életre keltsék. Azt hiszem az általam használtakból is kiderül(hetne), hogy nem vagyok "besértődve". A vita - szerintem - edzi az elmét. És "ellenségek" sem vagyunk. Csak másként gondolkodunk dolgokról. vagy mi...

Üdvözlettel: O. Sanyi

Helloka Smile

Én az oválokhoz azért emlitettem, hogy nem csak mély tartományban aktívak, mert a színpadkép mindig az ember (hallgató) elé kerül, helyezendő! Így ebből következik, hogy előre helyezik (optimálisan) a közép-magas hangszórókat, hátra pedig a mélyet. A kalaptartóba helyezett ovál mind a 2 ill 3 hangszinten ott van és dolgozik! Ebből sejthető, hogy nem elöttünk fog szólni a zene....na akkor hol a színpadképed???

MIért montam, hogy félárból kihozható az a rendszer???
Na nem azért mert én befeküttem volna az autódba és nekiálltam volna bármit is csinálni.... Shocked
Az nem kenyerem! Én minőségileg gondoltam!!! Mert mivel ha jóbban elhelyezem az első szettet és hátulról kihagyom az oválokat , mondjuk annak az árát rászánom r.csillapitásra és garantáltan jobban szebben fog szólni! Lehet, hogy nem a feléből, de abból az összegből amit már ugyis rászánsz.....

Továbbiakban mielőtt hülyének vesszel kérlek nézz utána annak amiket írtam és rájösz a dolgókra! Lehet hogy nem fejtettem ki rendesen, mivel írtad, hogy jártas vagy e téren...

Üdvözlettel:

Csak váród az igazit minden nap, de ha végre jó helyen vagy akkor 1 perc az élet.

sanyamusic
2006.01.18. 08:41   

Öcsman írta:

Az ovál koax hangszórók nem csak mélyet adnak! A zene amit hallgatni fogsz az stereo lesz.....szal a szinpadkép zavarós lesz!
Én nem kívánok neked rosszat, nem is akartam csak megjegyeztem, hogy ha beleőlsz ennyi pénzt, akkor gondold átt a dolgókat mielőtt mindent beraknál!

És az igazet megvalva nem tetszett, hogy minden ami nem pinyo az már szar, agyonreklámozótt cucc!

Bocsáss meg egy egyszerű embernek, hogy ide mert írni úgy, hogy nem figyel a helyesírásra!!!

Pápá

Szia Öcsman!

"Bocsáss meg egy egyszerű embernek, hogy ide mert írni úgy, hogy nem figyel a helyesírásra!!!"
Mi az összefüggés az egyszerűség és a helyesírás között.
Engem csak a szavak végén lévő hosszú/rövid mássalhangzók keverése zavar. Azaz... nem zavar... csak közöl valamit. Ez olyan, mint amikor végignézel egy emberen. Nem a ruha teszi az embert, de ha gyűrött, koszos cucc van rajta, akkor meg lesz a véleményünk (ami téves is lehet, de meglesz). Egy fórumban az írás az első, mely benyomásokat kelthet. Szerintem. Ja! És e témában felesleges vitát nyitnunk. Smile

"Az ovál koax hangszórók nem csak mélyet adnak! A zene amit hallgatni fogsz az stereo lesz.....szal a szinpadkép zavarós lesz!"
Uff. Most, hogy megmondtad a tuttit, részletezd! Semmit nem értek ebből. Mi az összefüggés a színpadkép és a sztereó között (a fader funkcióval el lehet játszadozni)? Azaz a sztereó hangzásból miért következik a színpadkép zavarossága? És tényleg igazad van. Az ovál hangszórók a mélyen kívül más hangokat is életre keltenek. E célt szolgálva kerül bele egy magas és közép sugárzó is. Nem értem ezt sem. Mi a baj ezzel? Törvényszerű, hogy hátulról csak mélynek kell jönnie?

Aztán ott a Pioneer mániám. Nem tagadom, meg vagyok elégedve a cég termékeivel. "minden más xar?" Én nem mondtam ilyet. Van egy csomó cég, melyek jó dolgokat gyártanak. Nálam is van elöl egy Spectron szett. A kondi meg DLD. És azt sem mondtam, hogy Pio-t kell venni, ha jót akarsz. Csak leírtam, nálam hogy áll össze a technika. Ennyi. Nem több.

És elosztandó minden hibás felvetés (a reklámozással kapcsolatban): Srácok ne vegyetek Pioneert! Van itt a fórumon valaki, aki fele annyi pénzből "hozza azt a minőséget". Bocs, de röhögnöm kell... Very Happy

"Láttom azért a szívedre vetted a dolgót!!! "
Legalább egy dolog lett volna, amiben nem fogsz mellé... Smile

Az emotikonok arra hivatottak, hogy a fórumban nehezen "közölhetö" nem verbális kifejezőeszközeinket életre keltsék. Azt hiszem az általam használtakból is kiderül(hetne), hogy nem vagyok "besértődve". A vita - szerintem - edzi az elmét. És "ellenségek" sem vagyunk. Csak másként gondolkodunk dolgokról. vagy mi...

Üdvözlettel: O. Sanyi

Öcsman
2006.01.17. 15:53   

CALEB írta:
Sziasztok! Nekem még nincsen semmi a gépemben ezért szeretném ha valaki ajánlana valamilyen hangcuccot ami neki bevállt és azért árban is elfogadható! Nem gondolok nagyon nagyra,de nem is olyan kicsire....Azért szóljon,de ne verje ki az üveget!

Ajánlóm, akkor az AXTon-nak a termékeit!
Olcsó és egyáltalán nem silány minőségűek! Jó az ár/érték arányuk Smile
Pl.:első szett-> 13' 25e; 16,5' 27e
erölködő->spa vagy az új C sorozatból 4 csatis 30-40e
láda->20-40ezerig tetszés szerint:)
kábelre meg minimum 10e számolhatsz...

Pápá

CALEB
2006.01.17. 03:24   

Sziasztok! Nekem még nincsen semmi a gépemben ezért szeretném ha valaki ajánlana valamilyen hangcuccot ami neki bevállt és azért árban is elfogadható! Nem gondolok nagyon nagyra,de nem is olyan kicsire....Azért szóljon,de ne verje ki az üveget!

Croydon    437    2005.08.08. 11:23
zotya-01
2006.01.17. 01:59   

a bmw 'hangos' auto, epp ezert eleg egy jol kivalasztott elso szett+erosito+lada
felesleges belerakni tobb hangszorot, mert csak zajosabb lesz az egesz.
az megint mas kerdes, h ki utazik a minosegre es az dubogesre(lasd zart lada, reflex v bandpass)
aki nem akar vagy nem tud sokat kolteni hifire annak erdemesebb egy hatso ovalt meghajtani egy erositovel, mint SAL es tarsai 'hifi csomagra' kolteni

Debrecen    1030    2005.07.10. 15:07
Öcsman
2006.01.16. 20:49   

Pápá

sanyamusic
2006.01.16. 09:28   

Öcsman írta:
sanyamusic írta:
Kukk!

Végre van ilyen topic is.

Szerintem komoly technikát igen nehéz tenni a bömösökbe. Más autókba elég betenni egy reflex ládát a csomagtartóba és kész (cseppnyi túlzással).
Amikor megvettem az e36-osomat, beletettem az akkor már meglévő pioneer rerflex mélyemet. A csomagtér majd" szét esett, de az utastérben szinte semmit sem lehetett hallani. Innentől dilemma: hátul a könyöklő mögött "kiütni a vasat" (síléctartó?) és kivenni a hangszórókat a kalaptartóból, hogy valahol "bejöjjön" a hang; vagy szívni egy csomót, de megtartani a "gyári állapotot". Én ez utóbbi mellett voksoltam.

Szóval: kell egy normális fejegység (tudom, hogy sokan megköveznének érte, de a Sony, Jvc, Kenwood, Panasonic stb. nem ebbe a kategóriába tartozik - kevés kivételtől eltekintve).
Nem elegendő, ha csak magas-közép-mély állítási lehetőségeid vannak. Én Pioneer 7400-as mellett döntöttem anno. Megfelelő állítási lehetőségek és a 3pár rca kimenet miatt (azon túl, hogy nagyon szépen szól).
A csomagtérbe egy bandpass ládika került. 2db 30cm-es Pioneer hangszóróval. A mélytartomány legmélyebb pontjait képes reprodukálni. Iszonyatosan dörmög. Viszont óriási. A csomagtartó fele használhatatlan. És a hatásfoka sem a legjobb (ez a bandpass ládák sajátossága). Ezért nagyon meg kell hajtani. Én párhuzamba kötve a két hangszórót terhelem vele a 4csatornás erősítőm egyik hídját. Igen. Az két ohm. Hídban nem szokták bírni az erősítők - kivéve párat, mint pl. az enyém (Pioneer gm-x 424). E téren pár héten belül változások lesznek.
Az erősítő maradék két csatornája a kalaptartóba speciális átalakítóval szerelt (csak alulról látszik) nagy (16x9) Pioneer oválokat hajtja.
Elől a gyári helyekre egy Spectron komponens szett került (nem a gagyi kategóriából) mellé a kesztyűtartó és a kormány alatti részbe egy pioneer 13cm-es komponens szett foglalt helyet a visszapillantó-tükrük belső oldalára szerelt csipogóval. Ezeket egyelőre a fejegység hajtja.

Itt jön a változás. A csomagtartót kicsit átszabva és újrakárpitozva (mind saját munka) bekerül egy újabb erősítő (1-2 héten belül, Pioneer nemjuteszembehanyas). Csak a mélyeknek. Mellé egy DLD 1F-os kondi. Így a 4 csatornás erősítőm "felszabadul". Azzal fogom hajtani a két ovált és az első kompo-szett valamelyikét. A fejegység így csak az első szettekból fog egy párat kiszolgálni (ha nem kötöm azt is az erősítőre).
És akkor még a kábelekről, csatlakozókról nem is írtam...

Egy a lényeg: jó fejegység - jó erősítő(k)(macaudio és társai nem tartoznak ide:))- jó hangszóró - tervezett, jó megépítésű bandpass láda. Plusz ebbe a felsorolásba illő kiegészítők.
Szerintem...

És még valami. Amit itt leírtam, az - nekem legalábbis - jól szól... nem hangosan (vagyis hangos, de nem nagyon).

üdv! Jó zenélgetést (hisz a kipiffogó hangja olykor unalmassá válhat Smile!

Sanyi

Én nem értelek Confused

Gyorsban átolvasva amit írtál kuszálodnak bennem dolgok.........
PL.: minek a kalaptartoba ovál??? MIért a kesztyűtartó alá megy a 13-as??? MIért 13-as??? Ja és beszereznék akkor már egy kondit is! Smile
Hangós, hangós, de kifizetsz csomó pízt és se szinpadkép se jó hangzást nem fogsz kapni!!! Ami ősszefog állni azt a színvonalat a fele pénzből ősszerakom neked Smile
Szal azt szeretném sugallani neked hogy így nem lesz tökéletes, csak marha hangós!

Ha súlyós voltam akkor ezer bocs!!!

Szia Öcsman!

Verbális úton nehéz "megbántani". Smile Viszont a legbarátibb jóindulattal ajánlom a helyesírási tanulmányok újraolvasását. Smile
Minek a kalaptartóba ovál? Talán azért, mert a kis - ha jól emléxem - 10 cm-es hangszóró meglehetősen parányi.
A kesztyűtartó alá azért 13-as, mert nincs több hely. Mellesleg előbb kipróbáltam, hogy miként befolyásolja a "színpadképet". Amíg nem hallottad, ne mondd, hogy rossz! Smile
Kondi ügyben olvass vissza! (DLD 1F)
Színvonal kérdésben ne vitázzunk. Ez relatív. Maradjunk annyiban, hogy egy stúdióban dolgozom és lemezlovászkodom is. Persze ez nem jelent semmit... de talán...
A hangerőről is írtam. Ez is függ a megítélőtől, de tényleg nem hangos. "Lazán" lehet beszélgetni mellette (és nem kell hozzá lehalkítani).

Végül a lehető laghatározottabban elzárkózom az elől, hogy te bármilyen rendszert is összerakj nekem... ráadásul "fele pénzből". Smile Smile Smile

Minden jót!
Sanyi

Öcsman
2006.01.15. 19:43   

DE az tutti rendszer!!! Smile

Öcsman
2006.01.15. 19:42   

Popey írta:
Öcsman ha ennyire otthon vagy akkor írd már le a tuttit Walkman

Én közel sem állitom ezt, de az nem jó, hogy nem tartják be az alapokat!
Én nem akarom megváltani a világot e téren semm, de az én komfim az ajtópanelba 2db 16,5+csipogó (a csipogó mehet még az oszlopokra is) + a csomiba a megfelelő ládikó az erősitővel! A legjobb pedig ha belefér egy monoblokk + 2 vagy 4 csatis erölködő vezérli vagy egy 2 csatis és egy 4 csatis!Ekkor már szűkséges kondit is mellé tenni, de az is minimum 30ezer ft ami jó! Ez nem hangzik nagy számnak de ha belegondolsz ez tökéletesen elég! És nem kevés pénz!
Gyorsban : fejetség 80-90ezer,első szett 50-60ezer, kondi 30ezer, sumláda 50-70ezer, erősitők min. 80ezer, kábelek 15-20 ezer és akkor még ott van a rezgés csillapitás,ami még nem ocsó dolog! Na meg persze az első szetnek a paneljának elkészitetése 20ezer (és te rakod be)...............durván! Itt nem gagyi dolgokról van szó hanem komoly szinvonalról (ez az árakon is látszik:( ), de a minőségben lehet alá menni....kinek milyen kerete van!
De ha szigetelsz és első szettet jó helyre helyezed + láda , akkor az már jól fog szólni ha nem is lesz hangnyómási győztes Smile

De várom az okositásokat, mert lehet tanulni rendesen ebből a műfajban is!

Popey
2006.01.15. 16:19   

Öcsman ha ennyire otthon vagy akkor írd már le a tuttit Walkman

optics is nothing without power http://www.powerfanatics.com

Budapest    1028    2004.11.03. 12:10
Öcsman
2006.01.15. 12:42   

sanyamusic írta:
Kukk!

Szerintem komoly technikát igen nehéz tenni a bömösökbe. Más autókba elég betenni egy reflex ládát a csomagtartóba és kész (cseppnyi túlzással).
Amikor megvettem az e36-osomat, beletettem az akkor már meglévő pioneer rerflex mélyemet. A csomagtér majd" szét esett, de az utastérben szinte semmit sem lehetett hallani. Innentől dilemma: hátul a könyöklő mögött "kiütni a vasat" (síléctartó?) és kivenni a hangszórókat a kalaptartóból, hogy valahol "bejöjjön" a hang; vagy szívni egy csomót, de megtartani a "gyári állapotot". Én ez utóbbi mellett voksoltam.

Szóval: kell egy normális fejegység (tudom, hogy sokan megköveznének érte, de a Sony, Jvc, Kenwood, Panasonic stb. nem ebbe a kategóriába tartozik - kevés kivételtől eltekintve).
Nem elegendő, ha csak magas-közép-mély állítási lehetőségeid vannak. Én Pioneer 7400-as mellett döntöttem anno. Megfelelő állítási lehetőségek és a 3pár rca kimenet miatt (azon túl, hogy nagyon szépen szól).
A csomagtérbe egy bandpass ládika került. 2db 30cm-es Pioneer hangszóróval. A mélytartomány legmélyebb pontjait képes reprodukálni. Iszonyatosan dörmög. Viszont óriási. A csomagtartó fele használhatatlan. És a hatásfoka sem a legjobb (ez a bandpass ládák sajátossága). Ezért nagyon meg kell hajtani. Én párhuzamba kötve a két hangszórót terhelem vele a 4csatornás erősítőm egyik hídját. Igen. Az két ohm. Hídban nem szokták bírni az erősítők - kivéve párat, mint pl. az enyém (Pioneer gm-x 424). E téren pár héten belül változások lesznek.
Az erősítő maradék két csatornája a kalaptartóba speciális átalakítóval szerelt (csak alulról látszik) nagy (16x9) Pioneer oválokat hajtja.
Elől a gyári helyekre egy Spectron komponens szett került (nem a gagyi kategóriából) mellé a kesztyűtartó és a kormány alatti részbe egy pioneer 13cm-es komponens szett foglalt helyet a visszapillantó-tükrük belső oldalára szerelt csipogóval. Ezeket egyelőre a fejegység hajtja.

Itt jön a változás. A csomagtartót kicsit átszabva és újrakárpitozva (mind saját munka) bekerül egy újabb erősítő (1-2 héten belül, Pioneer nemjuteszembehanyas). Csak a mélyeknek. Mellé egy DLD 1F-os kondi. Így a 4 csatornás erősítőm "felszabadul". Azzal fogom hajtani a két ovált és az első kompo-szett valamelyikét. A fejegység így csak az első szettekból fog egy párat kiszolgálni (ha nem kötöm azt is az erősítőre).

Egy a lényeg: jó fejegység - jó erősítő(k)(macaudio és társai nem tartoznak ide:))- jó hangszóró - tervezett, jó megépítésű bandpass láda. Plusz ebbe a felsorolásba illő kiegészítők.
Szerintem...

És még valami. Amit itt leírtam, az - nekem legalábbis - jól szól... nem hangosan (vagyis hangos, de nem nagyon).

Sanyi

Én nem értelek Confused

Gyorsban átolvasva amit írtál kuszálodnak bennem dolgok.........
PL.: minek a kalaptartoba ovál??? MIért a kesztyűtartó alá megy a 13-as??? MIért 13-as??? Ja és beszereznék akkor már egy kondit is! Smile
Hangós, hangós, de kifizetsz csomó pízt és se szinpadkép se jó hangzást nem fogsz kapni!!! Ami ősszefog állni azt a színvonalat a fele pénzből ősszerakom neked Smile
Szal azt szeretném sugallani neked hogy így nem lesz tökéletes, csak marha hangós!

Ha súlyós voltam akkor ezer bocs!!!

Bandita
2006.01.14. 20:52   

Very Happy Very Happy

http://www.gportal.hu/bmw-team-kecskemet

Kecskemét    3286    2005.07.29. 01:47
Dawe
2006.01.14. 17:27   

Redneck Boss
Very Happy jó 5let volt a hifis szoba...
nekem csak 1 SAL-200wattos subcsövem van,egy hozzá tartozó erölködövel,de nekem tökéletesen megfelel.
pioneer cd-s.....

ADJ MEG AZ AUTÓDNAK MINDENT,MINDENBŐL A LEGJOBBAT ÉS MINDIG... ...UTÁNA MEG HASZNÁLD,AHOGY KEDVED TARTJA.
/R.R.T./

vecsés west side    2740    2005.10.08. 15:11
blevi29
2006.01.14. 15:34   

Sziasztok!!

Én nem vagyok egy nagy hifi őrült és nem is nagyon értek hozzá...
Egy Kenwood Krc-459-es fejegységem van ami már szinte őskövületnek számít és a 4. autómat szólgálja ki...
A jelenlegi E36-omba szintén nem szólt tul nagyot,de nem akartam tizezreket költeni a hangzásra megfelelt az alap is...De !! kb.1.5 évvel ezelött tartozás fejében hozzájutottam egy M.N.C SILVER CRASH 12" max power 900Watt-os mélynyomóhoz és egy nem tul márkás 4x150W erősítőhöz..Mivel még teljesen új volt és hajtott a kíváncsiság Szereztem egy ládát a mélynyomóhoz és beszerkeztettem a kocsiba.. Surprised
És akkor ért a meglepetés mikor bekapcsolva majd le szakította a fejemet a baszus...
Szóval lassan a 30 felé szinte 0 hifis előélettel,elmondhatom még az udvarban állva is gyakran bekapcsolom a zenét és élvezkedem... Brékel

Nemrég volt alkalmam egy ALPINA fejegységet kipróbálnom a rendszeremmel és gyönyörűen szólt...Pedig nem hiszem ,hogy teljesen szakszerűen van összeállítva a rendszer,de nekem azthiszem a nyugdíjig kihúzza bőven megfelel.."ha csak szétnem esik a BÖMCSIKÉM addig tőle".És annyira nem vagyok jó hallással megáldva,hogy a hibákat észre vegyem...
Szóval ezzel csak azt szeretném hangsúlyozni,hogy igenis érdemes egy kis lóvét beleölni hiszen az élmény teljesen kárpótolni fog mindenkit!! Banana

További kellemes napot mindenkinek!!

Levi

www.carstyling.hu/car_shower.php?id=56766

Tököl    1246    2005.07.17. 17:55
sanyamusic
2006.01.14. 11:40   

Kukk!

Szerintem...

Sanyi

Öcsman
2006.01.13. 16:30   

Én ÖRÜLÖK a topiknak! Smile Smile Smile

Alpinákról Smile ami nem 30-40ezer ft körül mozog arrol nehéz negatív véleményt találni Kacsint NE félj tölük jó hangjuk van! Bár nekem inkább a Sony 7750es kénne Sad

MIlyen mélyládikot érdemes berakni e30-ba? Elég 1 30as, nem! Egy elvetemült azt ajánlotta nekem hogy dupla 30as ládikot dobjak bele ,mert a e30as nehezen zenésithető és kell az neki Confused Én sokkalom.......

Popey
2006.01.13. 00:43   

Senki többer harmadszor? Tessék írni! Na! Sad

Popey
2006.01.11. 16:07   

Sziasztok! A kérdésem a következő lenne Alpine fejegységekről írjon az akinek ilyen van tapasztalatokat, továbbá ebbe a Topicba minden Hifi és BMW vel kapcsolatos kérdéseket ide írjátok.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2006.01.14. 15:46 (1).

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

8 / 8 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Tartalomjegyzék  »   Általános témák

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére