POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
6 / 8 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW 5-7 series - Projektek  »   Honda Bandi saját projektja (V8 pick upp)

Csaby
2007.12.12. 17:52   

honda bandi írta:
Na elég izgalmas hétvégét zártunk merthogy kicsit átszabtuk az auto külsejét ime néhány kép

kicsit lekönnyitettük az ajtókat

S a motorháztető sem maradhatott ki a könnyitésből.

S sikeresen levágtuk a tetőt is.

Hihetetlen mijen erős az alváz mert nem sok merevitést raktunk még bele s mégsem rogyott s nem mozdult meg a kasznide ami késik az nem múlik.
A lényeg hogy legalább 400-500kg pakoltunk le a gépsárkányról.

áááááááááááááááááháhháháháháháhhááá!!!!!
gurulo jakuzzi
Kacsint Szemcsis

511    2006.01.12. 12:39
honda bandi
2007.12.09. 22:25   

Hát ezek a hirek nem teljesen nyugtattak meg de mivel vasas cégnél dolgozom igy az anyag mübizonylatát nem lessz nehéz elökeríteni de a heggesztői bizonylat az nehezebb.De nekem a szakmám mellett heggesztői vizsgám is van de nem minősitett csak külön bizonyitvány nemtudom hogy az elég lehetne e.

A munka nem halad mert az időjárás közbeszólt most hévégén mivel a szabadban csinálok mindent mert a műhejben nagy a felfordulás és nem is férnék el mindennel.

De nem csüggedek mert minden lehetőséget megprobálok megnézni hogy elfogadjanak a gépátvételen tavasszal.

A roliérol meg csak annyi hogy már eggyesben elássa magát ugyhogy számomra csak (picsafüst).

Röszke    391    2005.08.09. 11:45
lezsi
2007.12.08. 22:48   

345i írta:
lezsi írta:
ZSOSZ írta:
345i írta:

Miiiiiiiiilyen épített autók közé??????
Hát nem az????
1.6 fölötti hátsókerekes szívó.Nincs más kategória. Azért mert pickup nem lesz feltöltős vagy összkerekes.
A haberom S2000-e miért ment a Hamman M6 ellen. nincs más kategória...
Cápali (Feri) meg ellenünk. nincs más nálunk se.

Ami beugratós a szabályzatban:"utcai.és épitett autók"-igy van leirva....
Viszont utána nem láton sehol hogy erre az "épitett"re kitérnének
A továbbiakban A7es kategoriába sorolják az összes BMWt is Sad
1be?! Surprised
Értelmezésem szerint a Wankel most(is)a nyerő,hiába irják oda hogy 2X Nemtom

Az egesz szervezes szinvonalat figyelembe veve ne vard el, hogy a "tervezet" doksi egyertelmu es konkret legyen. Mar az is eredmeny, hogy egy ilyet osszeraktak. -De az is meglehet, hogy tavaszig meg atirjak minden betujet, es tok mas lesz. Arrol nem is beszelve, hogy a tobbi rendezvennyel (kerdes mik lesznek, de lachaza eselyes) sem feltetlenul lesz kompatibilis a Tokolre megfelelo auto. Teljes a bizonytalansag.

Tökölön nem lesz változás még jövöre...

Most jottem meg az evzaro, dijatado rendezvenyrol, valoban ugy tunik, hogy ezek a szabalyok lesznek, persze meg nincs kobe vesve.

Viszont, ha olyan csovet raksz az autoba, amit megadtak, azzal nagyot nem tevedhetsz. Persze szukseg lesz mubizonylatra az anyagrol, hegesztorol ,stb., mintha csak egy MNASZ-rallye auto keszulne.
Ami nem bizti meg, hogy a torvenyi modositast hogyan tudjak keresztulvinni, hogy az ilyen MGYSZ gepkonyves versenyauto utcan is jarhasson, de ez a terv.

A masik oldal a Kohariek-fele sorozat, akik az MNASZ szinei alatt akarjak ugyanezt, es megy az ellensegeskedes. Valahogy azt erzem, hogy a jog most az MGYSZ-nek kedvez, a penz meg a Koharieknak, hat meglatjuk mi sul ki ebbol...

3215    2005.06.08. 14:21
345i
2007.12.08. 19:22   

Szeva Andris!!!!!
Hogy áll a gépsárkány???
És Rolié????

Kecskemét    485    2007.11.15. 20:27
345i
2007.12.08. 19:21   

lezsi írta:
ZSOSZ írta:
345i írta:

Hát nem az????
1.6 fölötti hátsókerekes szívó.Nincs más kategória. Azért mert pickup nem lesz feltöltős vagy összkerekes.

1be?! Surprised

Az egesz szervezes szinvonalat figyelembe veve ne vard el, hogy a "tervezet" doksi egyertelmu es konkret legyen. Mar az is eredmeny, hogy egy ilyet osszeraktak. -De az is meglehet, hogy tavaszig meg atirjak minden betujet, es tok mas lesz. Arrol nem is beszelve, hogy a tobbi rendezvennyel (kerdes mik lesznek, de lachaza eselyes) sem feltetlenul lesz kompatibilis a Tokolre megfelelo auto. Teljes a bizonytalansag.

Tökölön nem lesz változás még jövöre...

lezsi
2007.12.06. 12:47   

ZSOSZ írta:
345i írta:

Hát nem az????

1be?! Surprised

ZSOSZ
2007.12.06. 07:15   

345i írta:

Hát nem az????

1be?! Surprised

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3328    2007.01.19. 13:46
lezsi
2007.12.05. 22:53   

345i írta:
345i írta:
honda bandi írta:
Én alappból épitett kategoriába számítok mivel a karosszéria és a motor se lessz gyári és mindenekelőtt 13 másodperc alatti idönél már épitett kategoriába számit de tiis vagy nemigaz.

Nincs ilyen, hogy épített vagy nem épített kategória:
Nincs drag kategória sem.
a szombati napon a Nitrós Barkas és a 8.2 Hemi Drag ellen mentem a döntőben.
Újvári augusztusba E30M5 vs Drag 9000ccm mert mind a kettő szivó volt
Te az 1600ccm feletti szívó hátsókerekes kategóriában leszel
Én pedig az 1600cc feletti hátsókerekes feltöltőmotorosban vagyok és leszek akkor is ha még nitrót is rakok be.
Nincs több kategória.

Ha lenne egyéb kategória a Cápa feri a "gyári 1.6-os blokkjával" ami el van turbósítva nem lett volna velem egy kategóriába /mert akkor az enyém is épített/ az övé pedig nem.

Valo igaz, hogy voltak olyan otletek, hogy kulon epitett kat, sot meg arrol is szo volt, hogy csak az amatorok mennek az ideihez hasonlo kategoriakban, a "profik" (slick gumi mar az), masodpercenkent beosztva.
De ahogy a mostani 2008-as tervezetet nezem, nincs semmi varialas, szerintem ugyanaz, mint a 2007...
futam.hu -n megtalálod.

345i
2007.12.05. 21:26   

345i írta:
honda bandi írta:
Én alappból épitett kategoriába számítok mivel a karosszéria és a motor se lessz gyári és mindenekelőtt 13 másodperc alatti idönél már épitett kategoriába számit de tiis vagy nemigaz.

Én pedig az 1600cc feletti hátsókerekes feltöltőmotorosban vagyok és leszek akkor is ha még nitrót is rakok be.
Nincs több kategória.

Ha lenne egyéb kategória a Cápa feri a "gyári 1.6-os blokkjával" ami el van turbósítva nem lett volna velem egy kategóriába /mert akkor az enyém is épített/ az övé pedig nem.

345i
2007.12.05. 21:19   

honda bandi írta:

Nincs több kategória.

honda bandi
2007.12.05. 20:15   

345i
2007.12.05. 17:35   

ZSOSZ írta:
honda bandi írta:
Na gyerökök nekem is volna egy kis hozzá szólásom ti még mindig a töltö nyomásról papoltok de nekem nem lessz eggyenlöre ijen problémám hogy mikor mennyi lessz a tötés max az adrenalin löket lessz sok.
S nem kevés lendülettel indul a tavaszi verseny rodeó de azért nemárt átnézni a szabájokat mert nekem most az kicsit nagyobb fejfájást okoz mint hogy ki kit hagy le mert ha nem veszik át a gépet a kapunál akkor max a nézőhejjekért versenghetünk. S tudtommal nem arra vagyunk kiváncsiak hogy a másik mennyit megy 400m-en hanem mi miért nem mehetünk.

Jól látod André!Ha igy szétszabdalod a kasztnit hova sorolják majd a verdát?LEHET hogy az épitett autók közé?!Szerintem rágd át a szabályzatot alaposan...AZ ERŐ LEGYEN VELED ÜDV ZSOSZ

Hát nem az????

ZSOSZ
2007.12.05. 08:04   

honda bandi írta:
Na gyerökök nekem is volna egy kis hozzá szólásom ti még mindig a töltö nyomásról papoltok de nekem nem lessz eggyenlöre ijen problémám hogy mikor mennyi lessz a tötés max az adrenalin löket lessz sok.
S nem kevés lendülettel indul a tavaszi verseny rodeó de azért nemárt átnézni a szabájokat mert nekem most az kicsit nagyobb fejfájást okoz mint hogy ki kit hagy le mert ha nem veszik át a gépet a kapunál akkor max a nézőhejjekért versenghetünk. S tudtommal nem arra vagyunk kiváncsiak hogy a másik mennyit megy 400m-en hanem mi miért nem mehetünk.

Jól látod André!Ha igy szétszabdalod a kasztnit hova sorolják majd a verdát?LEHET hogy az épitett autók közé?!Szerintem rágd át a szabályzatot alaposan...AZ ERŐ LEGYEN VELED ÜDV ZSOSZ

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3328    2007.01.19. 13:46
honda bandi
2007.12.04. 19:44   

345i
2007.12.04. 18:24   

345i írta:
Brahner maister írta:
345i írta:
Inkább a gumira kellene valami jó megoldást találni...
Neked is. Nagyon sok múlik rajta.

NEKEM MÁR VAN MEGOLDÁSOM!!! Twisted Evil

Esetleg megkérdezhetem hogy mi az??
Ha titok azt is megértem.
(Lánctalp???)

Csak azért mert azok a szemét dragok nagyon csúnyát lőnek...

345i
2007.12.04. 18:10   

Brahner maister írta:
345i írta:

Esetleg megkérdezhetem hogy mi az??
Ha titok azt is megértem.
(Lánctalp???)

Brahner maister
2007.12.04. 15:57   

345i írta:

A fiú olyan, mint egy egér, mindent megígér amíg, a lyukig elér!Smile)))

1303    2007.01.04. 17:57
345i
2007.12.04. 15:55   

345i
2007.12.04. 15:40   

Így van!!!

Brahner maister
2007.12.04. 15:35   

345i írta:
Brahner maister írta:
345i írta:
Brahner maister írta:
345i írta:
honda bandi írta:
345i írta:
Csá Andris!!!
Nem kicsit vágtátok szét!
Megmérhetnétek hány kiló lett (vagy gramm) /csak a kaszni üresen/??
Kiváncsi vagyok rá nagyon...
Ebből lesz Csótány 2? Vagy adtok neki valami csiri-biri küllemet?
Én bele lógatnám a mocit aztán széthajtanám.

Na most talán 800kg körül lehet vagy még kevesebb mert ketten arréb raktuk a hátulját igy csak reménykedünk hogy minél könnyebb legyen. A motorral még várok eggy kicsit mert még kicsit szépítünk a kasznin kívül belül. S majd csak aztán finoman pöckölgetjük a gázzzzzzzzzzzzzz pedált Gumiégetős

Nem lesz nehezebb az enyémtől bazz...
Csak arrébb tud majd állni...

12.8-at fogsz menni.. Fix. BangBang

várjunk még azzal a 12.8-al..................akkor én 11.8-at mék vagy mi??
ezek az idögondolatok it erös tulzások még....majd az idömérö megmutatja tavaszal hogy ki mit tud Mad

Nem azért, hogy elkeserítselek Roli!!! A saját bőrömön éreztem, hogy mennek az E30 V8-ak. Nem egy-kettőt versenyeztem ellenük. Nagyon szépen szólnak. Láttad hogy megy a kocsim, én kevés voltam hozzájuk Sad . Vagy ennyire érzed magadban az erőt???? Jó lesz az Andrisé ha könnyűmarad, jó áttételt rak rá. (sehr rövidet). Nem kizárt hogy lecumiztat minket. 400m-en

ez nem kizárt!!!de én azért nem félek és te se félj!inkább gyakorold a rajtot mert ugy látom te abban gyenge vagy én viszont nem és ezért nagy elönyre tudok szert tenni!láttam hogy megy a kocsid de mennyivel töltöd mert az nem 0,5!!!!!!!!!!!!!!!!!!igazat mondj!!!! Mad
ja és érzem magamban a ˙(kocsimban) az eröt......majd meglátod!

Szigorú 0.5. Halál komolyan. Nem tudjuk miért annyi, Atiék se. De nem tudom valaminél fogva többel tölteni. Azt se tudjuk hogy miért működik így az autó. (egy-két dolog hiányzik róla).
Nem tudtam jobban startolni, 120-ig kapart akármilyen gumival. Pedig volt a szombati napon 0.2-es reakcióm is.
Amúgy bármikor állok elébe egy Home viadalnak.
Tavaszra sokkal erősebb leszek mint most....
UI: tapadás nélkül akármilyen jól tud valaki startolni, lefő a kávé. Nekem már egyesbe épül a töltőnyomásom 2200-as fordulatról, 2800-as fordulatszámnál pedig maxot tölt 5500-ig (kettesben)és föntebb)

ÉN NEM AKAROK UTCAI HARCOST JÁCCANI VÉLED ELÉG LESZ A VERSENYEN!
NEM AZÉRT IROK NEKED ILYENEKET HOGY BASZOGASSALAK ..................
DE AZÉRT NE BIZD EL MAGAD SOKAN LESZNEK TAVASZAL ERÖSEBBEK MINT PL TE IS DE ÉN IS....MEG A TÖBBIEK IS!! Kacsint Kacsint
ÉS NEM BIZTOS HOGY LEFÖTT A KÁVÉ MERT MEGVAN 1BEN AZ ÖSSZNYOMÁSOD........DE NETÖRÖDJ MOST EZZEL VÁRD A TAVASZT ÉS MAJD KIDERÜL KINEK MIT SIKERÜLT ÖSSZEHOZNIA.AZ BIZTOS HOGY SOK ERÖS VERDA LESZ ÉS KOMOLY FELKÉSZÜLTSÉG HIÁNYÁBAN HIÁBA AZ ERÖS TURBOS VERDÁK (BMW-K)......MÉG MINDIG VANNAK ERÖSEBBEK Sad
JA IGAZ NEKEM JELEN ESETBEN 1 BEN CSAK 0,2 VAN DE AHOGY ELVÁLTOM MEGVAN A 0,6 ELÉG GYORSAN ÉS EZ KITART 6800-IG NEM GYENGÉN...MOST MÉG CSAK ENNYI ADATTAL TUDOK SZOLGÁLNI MERT EZ A MAX TÖLTÖNYOMÁSOM DE TAVASZAL LESZ 1.5 Surprised

345i
2007.12.04. 15:20   

Brahner maister írta:
345i írta:
Brahner maister írta:
345i írta:
honda bandi írta:
345i írta:
Csá Andris!!!

Na most talán 800kg körül lehet vagy még kevesebb mert ketten arréb raktuk a hátulját igy csak reménykedünk hogy minél könnyebb legyen. A motorral még várok eggy kicsit mert még kicsit szépítünk a kasznin kívül belül. S majd csak aztán finoman pöckölgetjük a gázzzzzzzzzzzzzz pedált Gumiégetős

ezek az idögondolatok it erös tulzások még....majd az idömérö megmutatja tavaszal hogy ki mit tud Mad

Nem azért, hogy elkeserítselek Roli!!! A saját bőrömön éreztem, hogy mennek az E30 V8-ak. Nem egy-kettőt versenyeztem ellenük. Nagyon szépen szólnak. Láttad hogy megy a kocsim, én kevés voltam hozzájuk Sad . Vagy ennyire érzed magadban az erőt???? Jó lesz az Andrisé ha könnyűmarad, jó áttételt rak rá. (sehr rövidet). Nem kizárt hogy lecumiztat minket. 400m-en

ez nem kizárt!!!de én azért nem félek és te se félj!inkább gyakorold a rajtot mert ugy látom te abban gyenge vagy én viszont nem és ezért nagy elönyre tudok szert tenni!láttam hogy megy a kocsid de mennyivel töltöd mert az nem 0,5!!!!!!!!!!!!!!!!!!igazat mondj!!!! Mad

Szigorú 0.5. Halál komolyan. Nem tudjuk miért annyi, Atiék se. De nem tudom valaminél fogva többel tölteni. Azt se tudjuk hogy miért működik így az autó. (egy-két dolog hiányzik róla).
Nem tudtam jobban startolni, 120-ig kapart akármilyen gumival. Pedig volt a szombati napon 0.2-es reakcióm is.
Amúgy bármikor állok elébe egy Home viadalnak.
Tavaszra sokkal erősebb leszek mint most....
UI: tapadás nélkül akármilyen jól tud valaki startolni, lefő a kávé. Nekem már egyesbe épül a töltőnyomásom 2200-as fordulatról, 2800-as fordulatszámnál pedig maxot tölt 5500-ig (kettesben)és föntebb)

Brahner maister
2007.12.04. 09:04   

345i írta:
Brahner maister írta:
345i írta:
honda bandi írta:
345i írta:
Csá Andris!!!

345i
2007.12.03. 23:06   

345i írta:
honda bandi írta:
Köszönöm a lelkesedést de a legnagyobb súj jtalanitás az lenne ha nem én vezetném a verdát vagy még több kacatot kell leakasztani róla ugy hogy még beleférjen a verseny keretébe.Vagyis ne azért ne engedjenek rajthoz mert nem veszik át gépátvételen a tul sok könnyités miatt.
De nekem is azok a gondolataim hogy szivoba meg kell üsse a 13-as időt vagy alatta. Az áttételről csak annyit hogy diesel váltó és 540-es difi (2.93) s igy mindig lessz nyomaték s a lendkerék is könnyeb lett mint egy V8-hoz valo lendkerék igy bizom a fodulat lelkesedésében.

M5 difit raknék rá.
De majd érzed. Rengeteget jelent az áttétel. Nekem most 3.64-es van és mégrővidebb kellene. 4.11-es

A másik: mi az hogy legyen mindig nyomaték, Ezt a szöveget meghagyom a hondásoknak keresgéljék csak ök a nyomatékot valahol, úgy sem találják. Neked mindig a nyomatékcsúcs közelébe kell hogy legyen és ezt kellene elérni

345i
2007.12.03. 23:02   

honda bandi írta:
Köszönöm a lelkesedést de a legnagyobb súj jtalanitás az lenne ha nem én vezetném a verdát vagy még több kacatot kell leakasztani róla ugy hogy még beleférjen a verseny keretébe.Vagyis ne azért ne engedjenek rajthoz mert nem veszik át gépátvételen a tul sok könnyités miatt.
De nekem is azok a gondolataim hogy szivoba meg kell üsse a 13-as időt vagy alatta. Az áttételről csak annyit hogy diesel váltó és 540-es difi (2.93) s igy mindig lessz nyomaték s a lendkerék is könnyeb lett mint egy V8-hoz valo lendkerék igy bizom a fodulat lelkesedésében.

M5 difit raknék rá.
De majd érzed. Rengeteget jelent az áttétel. Nekem most 3.64-es van és mégrővidebb kellene. 4.11-es

honda bandi
2007.12.03. 21:13   

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

6 / 8 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW 5-7 series - Projektek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére