POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   ÚJ FÓRUM! * BMW Motorikus problémák szervizelési tanácsok  »   e46 környezetvédelmi besorolás

jumika
2016.02.27. 14:49   

Adminoknak: Véletlenül került ebbe a fórumba. Az Általános témákba akartam. Angyal
Ha erre járnak, helyezzék át plíz.

5    2016.02.17. 23:43
jumika
2016.02.27. 14:44   

Sziasztok!

Úgy alakult, hogy Németroszágban vettem egy e46 330ci-t. A kinti forgalmiban a környezetvédelmi besorolás rublikában EURO 3 UND D4 szerepel. Tehát megfelel az EURO 3-nak és a német D4 besorolásnak. Találtam egy ilyet a netet túrva: http://bmwe46tumblr.blogspot.hu/2012/10/euro3-vagy-euro4.html

Itt azt írják, hogy: "Tapasztalat, hogy a német forgalmiban (a Bezeichnung der nationalen Emissionsklasse-nél) "EUR 3 und D4"-nek nevezett besorolás már EUR4-nek számít. (Azaz a faceliftes modellek 30i motorja már EUR4, ha van porszívó ha nem, viszont a facelift előtt modellek, még ha 30i motort kaptak is, akkor is EUR3-asok."

Az enyémben nincs "porszívó" és facelift előtti (2001/06, lefelé ívelő index), viszont a forgalmiban ugye benne van a D4. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Tényleg EURO 4-es regisztrációs adót kell majd fizetnem, ahogy a linkelt tartalomban említik?
Jó lenne tudni, hogy készüljek-e egy zsák pénzzel, vagy elég lesz fél zsák is.

Köszönöm a figyelmet!

5    2016.02.17. 23:43
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   ÚJ FÓRUM! * BMW Motorikus problémák szervizelési tanácsok

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére