POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW 5-7 series - Projektek  »   B11

Bencze
2017.06.04. 21:10   

Festőnél is voltunk.

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.
Sajnos lépten-nyomon belebotlunk egybe-kettőbe!!
Megvan ellene az ellenszer...egyszerűen le kell őket szarni!!

Szeged    315    2006.02.13. 17:32
Bencze
2017.05.21. 20:31   

Hehe.. Még nem buktam bele... Very Happy

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Bencze
2016.05.24. 08:08   

Szép napot kívánok mindenkinek! Kicsit hanyagolom mostanság a publicitást, de nem is baj. Adok némi életjelet magamról. Készülök egy átfogó képet adó beszámoló megírására, képekkel magyarázatokkal. Kicsit belassult a projekt, jól leszívott a beltérben elkészült ülések bőrözése mind anyagilag, mind idegileg. Keresztbe hosszában rallyzok feladat szempontból az autón, azt csinálom amit tudok, vagy van hozzá alkatrész,és mivel egyedül veretem az ipart nem nagyon haladok. Rengeteg új alkatrész került hozzám ismét, némi pénzmag fejében. Készen az ülések előre, kormány a helyén. Lerohadt az akkumulátor, a szervópumpa, széthullott a generátor.. Stb.. Motortér okádék.. Stb.. Na majd tolom a Jazzt..

Bencze
2016.03.19. 18:38   

Jó lesz.. csak kellene 2 hét... de nincs..

Laleeboy
2016.03.19. 17:48   

Bencze írta:
Sziasztok. Szóval az van. Rengeteg privát megkeresésem volt az egyik közösségi oldalon,köszönöm nektek. Igazi celebnek érzem magam.
Szóval van 2 db tábor. Az egyik tábor annak szurkol,hátha belebukok a b11 építésbe.. A másik tábor meg epekedve figyeli a történéseket.
Szóval mindkét tábort megnyugtatom. Valami lesz. Very Happy
Belebukni nem fogok. Soha ilyen jól nem haladt semmi sem mint most,minden a helyén. Csak nincs mit fényképezni,mert nem fogom a szemetet fényképezni. "B" oszloptakarók csomagolásra várnak,tetőkárpit maradandó lelki traumát okozott számomra,míg kivezényeltem az utastérből. Megdőlt a "gyári gátlót nem szabad ültetőrugóval összerakni" mert nem ott van a munkapontja ez -5cm ültetésnél... Polírozódik a felnigarnitúra,majd festődik. Gondolkoztam rajta,hogy gyorsba befejezem mert itt a taliszezon,meg lehetne promózni mekkora arc vagyok,hogy belevágtam segítség nélkül... Ja belevágtam a 2002 kormány agyba,hogy rászögeljem az osztókört a momo agyra,hogy végre legyen kormány abban a nyomorult autóban. Időközben átgondoltam néhány dolgot. Nem fogom elsietni a dolgot. Majd mindent idővel.Aztán ha nem lesz korrekt másnak a végeredmény,az sem érdekel.. nekem tetszeni fog. Na mindegy. Sok minden történt míg nem verettem itt a billentyűzetet... Gyűjtöm a szakmákat.. megvan az 5. papírom is.. Szóval nem elfogyott a lelkesedés,hanem az idő amit tudok az autóval foglalkozni. Meg ugye horgász szezon is itt van... Be is kéne már úgy rendesen szni... Szóval ha egy nap lenne 52 óra,akkor az sem lenn elég arra a sok dologra amit el kellene végeznem.. Ha lesz időm,természetesen dobok képeket.. ha van látnivaló........

Az a lényeg hogy neked tetsszen mással ne foglalkozz, ha pedig néha nekünk is csepegtetsz valami kis infót és/vagy képeket az a bónusz

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3911    2005.07.19. 15:10
Bencze
2016.03.19. 17:40   

Sziasztok. Szóval az van. Rengeteg privát megkeresésem volt az egyik közösségi oldalon,köszönöm nektek. Igazi celebnek érzem magam.
Szóval van 2 db tábor. Az egyik tábor annak szurkol,hátha belebukok a b11 építésbe.. A másik tábor meg epekedve figyeli a történéseket.
Szóval mindkét tábort megnyugtatom. Valami lesz. Very Happy
Belebukni nem fogok. Soha ilyen jól nem haladt semmi sem mint most,minden a helyén. Csak nincs mit fényképezni,mert nem fogom a szemetet fényképezni. "B" oszloptakarók csomagolásra várnak,tetőkárpit maradandó lelki traumát okozott számomra,míg kivezényeltem az utastérből. Megdőlt a "gyári gátlót nem szabad ültetőrugóval összerakni" mert nem ott van a munkapontja ez -5cm ültetésnél... Polírozódik a felnigarnitúra,majd festődik. Gondolkoztam rajta,hogy gyorsba befejezem mert itt a taliszezon,meg lehetne promózni mekkora arc vagyok,hogy belevágtam segítség nélkül... Ja belevágtam a 2002 kormány agyba,hogy rászögeljem az osztókört a momo agyra,hogy végre legyen kormány abban a nyomorult autóban. Időközben átgondoltam néhány dolgot. Nem fogom elsietni a dolgot. Majd mindent idővel.Aztán ha nem lesz korrekt másnak a végeredmény,az sem érdekel.. nekem tetszeni fog. Na mindegy. Sok minden történt míg nem verettem itt a billentyűzetet... Gyűjtöm a szakmákat.. megvan az 5. papírom is.. Szóval nem elfogyott a lelkesedés,hanem az idő amit tudok az autóval foglalkozni. Meg ugye horgász szezon is itt van... Be is kéne már úgy rendesen szni... Szóval ha egy nap lenne 52 óra,akkor az sem lenn elég arra a sok dologra amit el kellene végeznem.. Ha lesz időm,természetesen dobok képeket.. ha van látnivaló........

Bencze
2016.02.26. 22:34   

Íme egy nagyon finom hozzávaló a beltérben, ami szerintem egyben ízléses és kellően ritka.. Tükrözi a stílusom.. Semmi csicsa.. Ez egy darabka történelem. (készen vannak a takarók a beltérben) arról is lesznek képek.

Bencze
2016.02.24. 17:57   

Remotecbe jók vagyunk..

Bencze
2016.02.19. 09:32   

Peet007 írta:
Bencze írta:
Lépten-nyomon ilyen szarokba bukok fel.... Nem értem..

Sad Sad Sad Sad

Ez odabaszós felni!!rakd is fel és képet kérünk:)
ET mennyi?

Ha a 3részesre gondolsz, az oz racing (Oz Vega - Vegas) 15col 7.5j széles et jelzés nincs, de 10-20között lehet. Full felújítás után van, jelenleg kell egy adag fehér a csillagra, meg a dekniket kell megpolírozni..

A másik garnitúra Remotec 16col 8/9col széles megvannak a deknik, et 13 meg 20 azt hiszem.. Vagy 18. Fejből nem megy. Melyik garnitúra ami neked tetszik?

Peet007
2016.02.18. 22:07   

Bencze írta:

Sad Sad Sad Sad

Ez odabaszós felni!!rakd is fel és képet kérünk:)
ET mennyi?

Pest megye    843    2012.02.19. 11:58
Bencze
2016.02.18. 19:11   

Eloszlatnám a találgatásokat,miért van csend.
Kerestünk egy szimpi tehenet,amiből lehet egy adag bőrt nyerni,hogy végre kész legyen az ülés..
Illetve elkezdtem a kedvenc szórakozásom..
Felnit polírozok..
Meg közben tanulok,mert kell.. Lett egy gépkezelőim,hatósági típusvizsga csak ezután.. Meg hogy tudjam gyakorolni a szakmám,regisztrált villanyszerelőnek kell levizsgáznom ami azért nem könnyű..
Ha van újság.. írok..

Bencze
2016.02.08. 19:09   

Sad Sad Sad Sad

ZSOSZ
2016.02.02. 21:53   

Bencze írta:
... Az a kérdés, mennyire megvalósítható lenne üvegszálból? Most csak kérdezem.. Nem szeretném megváltoztatni az alap elképzelést.. Csak érdekel..

Simán. Smile
Amúgy+: Hányás!!! szerintem.

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3328    2007.01.19. 13:46
Bencze
2016.02.02. 21:26   

Na akkor ha kisaraztam magam.. Vissza a tárgyhoz..
Tudom mi van a képen,azt is tudom hogy több millió Ft az egész szet... Az a kérdés, mennyire megvalósítható lenne üvegszálból? Most csak kérdezem.. Nem szeretném megváltoztatni az alap elképzelést.. Csak érdekel..

Bencze
2016.02.02. 21:20   

Erre raktam egy ecopakolást.. A BMW meg későn került ki, mert csak megázott, de nem lett lemosva.. Sajnos..

Laleeboy
2016.02.01. 11:05   

Bencze írta:

Toltál neki egy ECO mosást Very Happy

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3911    2005.07.19. 15:10
Bencze
2016.01.31. 22:06   

Bencze
2016.01.30. 08:05   

És black Hella nagyhatalom leszek... Vágatok 10pár keresztet.. Mert más okból kifolyólag nem fértem össze azzal akinek volt.. Így magam oldottam meg.. Szóval lehet lesz néhány eladó kereszt ha valaki akar építkezni...

Kellene nekem 8csavaros sperr tartalékba áron alul.. Ha valaki sport társi áron esetleg segítene... Érdekelhet.. Vagy nem tudom.. Van 6csavaros nagyházas 3.64 ami nem sperr .. Van viszkós 3.38 ami 34 x alól való... Mindegy nem hirdetés ez, csak beszélgetni akarok ezekről barterozhatnánk is +kp.. Hátha nem halt még ki a becsületesség, hogy 300k-ért kapnék egy difit... Stb...

Bencze
2016.01.30. 07:47   

A mai napra egyébként késztetést érzek arra, hogy megszabadítsam az autót a bakról.. Meg körbeseperjem a roppant nagy műhelyemet.. Tehát lehet ki tudok vele mozdulni a garázs elé... Aztán majd kiderül. Ja a lényeg! Kellett nekem bőrrel bevont kiskesztyűs! Egy kedves márkatárs elküldése nekem nem wámpírozott le pénzben sem.. Így örülök neki nagyon! Viszont mondta, hogy van pinás kormánya.. De nem kell mert ott a Petri.. De meddig kerestem kormányt mire találtam...

Bencze
2016.01.30. 07:22   

róka837 írta:
Mik a fejlemények,belsövel mik a tervek????

Köszönöm a kérdést. A Petri kormány és az ülések már elgyalogoltak a kárpitoshoz..
Ülésenként kap 4db fűtéspanelt + ülőlap+támlára bőrt.. Aztán ami nem sérült vagy nem lett szétgrillezve a napon, be lesz festve. A tápot a motoros üléshez + a fűtést meg kell csinálni, hiszen fapados verzió az autóm.... "a" és "c" oszloptakarók is csomagolódnak bőrbe.. (ez marhabarát lesz mert első osztályú műbőrt kérek oda)
Jelenleg ott tartok, hogy kész a futómű+fék+kihajtás. Légteleníteni kell a féket, lehúzgálni a csavarokat még egyszer.. Rücsit lejavítani küszöb belső oldalán... A barom átment egy kockakövön.. Az alja úgy néz ki, hogy horpadás szünet szünet horpadás horpadás horpadás.... Hopp egy rozsdás hely... Szőnyeg csicsóka... Kihullott a műanyag dugó, pótolni nem kell elég lefesteni a helyét... Aztán a világ összes nedvessége benne van a szőnyegembe... Kikerültek a koni gátlók.. Csak és kizárólag optimal gátló volt elérhető... Semmi más.. Bárdi Unix autócentral.... De legalább új az is... Jelenleg itt tartok.. Belassulok innentől... Mert dolgozom is kellene.. Továbbá legöthösödtem nem kicsit mikor egyedül raktam fel a difit - 5"-ban...

róka837
2016.01.28. 21:05   

Mik a fejlemények,belsövel mik a tervek????

4244    264    2008.06.14. 12:52
Bencze
2016.01.23. 18:50   

Bekerültek végre a virgácsok is.. annyit agyaltam,meg reszeltem,meg tökéletesítettem... Hogy így lett a legjobb...
Szóval végleges láb.. + a megjavított fékek is felkerültek.. új fékcső meg minden...

Gondolom mert koszos,nem kell kidobni.. de hogy én le nem festem...

A lényeg... a 2 "S" betűs sperr... csak lefújtam a másikat,mert önkényuralmi jelképhez kapcsolódik... így nem téma... Szóval az aranybetűs Sperr is készen lett...

Ezt elég nagypénzért vettem,az állapotához képest.. Szar,de NEM reménytelen.. mellesleg úgy néz ki,mint egy mtech2 szárny,csak pont jó a szélvédőre,és nagyot mutat.. Azt meg le...rom hogy nem sok alpina van benne... Very Happy

A másik,senkit se zavarjon meg,hogy mindig ugyanazokról a dolgokról tolok fel képeket.. Mert mindig azokat az aktuális problémákat oldom meg,amik a képen láthatóak... Szóval az első tengelyről vándoroltam hátra,hátulról előre .. majd most már van végre 4db bakom.. így vándorlok mindenfelé ahol van dolog.. Csak mivel egyedül csinálom a dolgokat.. mindent.. segítség nélkül.. nem haladok annyira .. meg így a XXX után már elfogyott az a fiatalos dinamika amit 20évesen verettem... hajnal 5 től este 22:00ig... aztán non-stop farkalás a csajjal.. 30perc alvás.. aztán kipihentebb voltam.. mintha most kezdenék egy 45 napos folyamatos alvást.. No mindegy.. fiatalság bolondság.. KELL EZ IS... Very Happy Very Happy Very Happy

róka837
2016.01.23. 09:18   

Fél szemmel én is pislogok hisz én is szeretem a régi vasakat! Én speciel e34 párti vagyok de az e32 az a nagy tesoja és nagyon sok párhuzam van köztük! Smile

4244    264    2008.06.14. 12:52
pinyti
2016.01.22. 21:46   

Bencze írta:
NAGYON KÖSZÖNÖM AKIK RÁKLIKKELNEK A TOPICOMRA!!

Tényleg jó látni,hogy van akit érdekelnek még e régi projectek.

Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint

Smile

Nagykanizsa    537    2011.11.20. 18:13
Bencze
2016.01.22. 20:43   

NAGYON KÖSZÖNÖM AKIK RÁKLIKKELNEK A TOPICOMRA!!

Tényleg jó látni,hogy van akit érdekelnek még e régi projectek.

Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint Kacsint

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 3 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW 5-7 series - Projektek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére