POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   BMW E36 316i upgrade

SID
2015.10.27. 10:44   

Zsiráf írta:
Hello!

Már megbocsássatok, de valaki találkozott már a való életben KPM-es ellnőrzéssel? És persze, ha látsz is egyet az út szélén, akkor valószínűleg nem mellettük fogod fütyültetni a lefújó szelepet, lefüstölni a gumikat, hanem csendben elkullogni melletük. A papírozás itthon csak egy nagy lehúzás, és lássuk be a fórumon lévő komoly motorátépítéseknek egyike sem papíros, pusztán azért, mert kivitelezhetetlen. Illetve ne felejtsük el hogy ez nem Magyar, hanem Mutyiország, szerintem mindenhol lehet találni olyan műszaki állomást, ahol még a botószökevények és a komolyan épített gépek is átmennek kellő pénzért.

Üdv!

Zsiráf

Nem kell kpm, mert a rendőr is megvág, mint a szart. Aztán ha éppen nem Budapesten kapnak el, akkor jó eséllyel hiába fogod áttolni a járgányt a szigorítotton, mert két hét múlva ugyan úgy fogsz találkozni azzal a seriffel, aki megállított a múltkor, és megint be fogja szedni a forgalmit. Én már nem egy ilyenről hallottam, úgyhogy szerintem is érdemes a lehetőségekhez képest a "legtisztábban" autózni.
Persze, lehet közlekedni 4000 V8-cal, miközben a papír 1,6 ideg, de csak nem jó állandóan verejtékezve nézni a visszapillantót, hogy a szembejövő közeg vajon utánam fordul-e.

2623    2011.08.29. 13:58
Zsiráf
2015.10.27. 09:56   

Hello!

Már megbocsássatok, de valaki találkozott már a való életben KPM-es ellnőrzéssel? És persze, ha látsz is egyet az út szélén, akkor valószínűleg nem mellettük fogod fütyültetni a lefújó szelepet, lefüstölni a gumikat, hanem csendben elkullogni melletük. A papírozás itthon csak egy nagy lehúzás, és lássuk be a fórumon lévő komoly motorátépítéseknek egyike sem papíros, pusztán azért, mert kivitelezhetetlen. Illetve ne felejtsük el hogy ez nem Magyar, hanem Mutyiország, szerintem mindenhol lehet találni olyan műszaki állomást, ahol még a botószökevények és a komolyan épített gépek is átmennek kellő pénzért.

Üdv!

Zsiráf

Kecskemét    42    2012.02.03. 18:11
Laci52
2015.10.27. 09:35   

bmwjani írta:
Laci52 írta:
Laleeboy írta:
Laci52 írta:
Amennyiben 20-ast szeretnék tenni bele, természetesen legálisan, le lenne papírozva. Azon gondolkodtam, hogy vennék egy donor autót, és akkor abból minden ilyen dolgot át tehetnék.

Azért is gondoltam 20-asra, mivel a papírozás költsége ugyan annyi lenne mint az 18is -nek, ezért akkor már inkább 6 henger.

Lehet de az iS-t nem is lenne fontos papírozni.... Szemcsis

És ha jön a kpm ? Smile

és akkor mi van meg kell maratni a motor számot és nem tudja mivan. Kacsint

Nekem most a forgalmiban benne van a motorszám, de ha az új motoron le lenne marva akkor az úgy jó lenne ? Surprised

57    2015.04.27. 09:13
Laleeboy
2015.10.27. 08:51   

Laci52 írta:
Laleeboy írta:
Laci52 írta:
Amennyiben 20-ast szeretnék tenni bele, természetesen legálisan, le lenne papírozva. Azon gondolkodtam, hogy vennék egy donor autót, és akkor abból minden ilyen dolgot át tehetnék.

Azért is gondoltam 20-asra, mivel a papírozás költsége ugyan annyi lenne mint az 18is -nek, ezért akkor már inkább 6 henger.

És ha jön a kpm ? Smile

Azok nem fogják a motorszámot keresni (ami mint tudjuk az ilyen korú autóknál általában nehezen vagy egyáltalán nem olvasható ezért motorkódot kap) mert eléggé el van dugva, másrészt sokkal könnyebb kidumálni mint a 6 hengert

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
bmwjani
2015.10.27. 08:37   

Laci52 írta:
Laleeboy írta:
Laci52 írta:

És ha jön a kpm ? Smile

és akkor mi van meg kell maratni a motor számot és nem tudja mivan. Kacsint

Szeged    176    2012.12.31. 17:36
Laci52
2015.10.27. 07:15   

Laleeboy írta:
Laci52 írta:

És ha jön a kpm ? Smile

Laleeboy
2015.10.26. 21:40   

Laci52 írta:

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
promega
2015.10.26. 20:04   

ha 6 hengerben gondolkodsz, akkor inkább eleve 320-ast kellett volna venned... akár fapadosan és abba beleépíteni az extrákat, illetve abba azonnal mehetne a 25, vagy 28-as motor is...

Kecskemét    380    2005.10.18. 14:36
Laci52
2015.10.26. 17:28   

Laleeboy
2015.10.26. 17:22   

Laci52 írta:
Szerintetek megéri beletenni egy 20-as motort a kis 1.6 helyett? Mennyi költség lenne vele? Illetve motoron kívül miket kell kicserélni hozzá?

Ha valakit érdekel természetesen több képpel is tudok szolgálni, ez így elsőre kevésnek tűnhet.

Osztrák papíros autó volt, regisztrálással kezdtem. Utána jöhetett nagy szervíz, gyári m packet, fehér indexes hátsó lámpa, előre és oldalra füstös index, angel eyes, új fejegység... stb..

Betenni be lehet, de hogy magyarázod a +2hengert?

Inkább egy iS-t kellene betenni mert az mégis csak 4 hengeres és csak egy picivel tud kevesebbet mit a 20-as (ha egyáltalán kevesebbet tud)

Ha mégis 20-as akkor cserélni kell(ene) első rugók első fékek motor váltó kipuff és egyéb sallangok amik nem jutnak az eszembe (difi kardán és féltengelyek 20-as esetében maradhatnak elvileg)

Laci52
2015.10.26. 16:52   

Szerintetek megéri beletenni egy 20-as motort a kis 1.6 helyett? Mennyi költség lenne vele? Illetve motoron kívül miket kell kicserélni hozzá?

A küszöb mostanában lesz felrakva, új patentekkel. A kifúrásához van valakinek valami tippe, hogyan lehetne a lehető legpontosabban kifúrni ?

Ha valakit érdekel természetesen több képpel is tudok szolgálni, ez így elsőre kevésnek tűnhet.

Osztrák papíros autó volt, regisztrálással kezdtem. Utána jöhetett nagy szervíz, gyári m packet, fehér indexes hátsó lámpa, előre és oldalra füstös index, angel eyes, új fejegység... stb..

Laci52
2015.10.26. 16:44   

Sziasztok!

Szeretném megosztani veletek az autóm épülését, illetve várok hasznos tippeket- trükköket, tapasztalatokat is.

Így kezdődött:

Jelenleg itt tartok:

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2015.10.26. 17:06 (3).

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére