POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   E36 318i Limo,Montreal

tothszabi80
2016.07.12. 19:48   

Beltérben most így állunk Smile

Treuchtlingen,Deutschland    12    2015.07.30. 14:44
tothszabi80
2016.07.12. 19:10   

Siker Very Happy
Szóval a lámpák,még darabokban,aztán készen a helyükön Smile

tothszabi80
2016.07.12. 19:00   

Basszus,nem meg a képfeltöltés,elfelejtettem hogy kell...
Segitene valaki?
Közben majdnem befejeztem a madzagolást is,vagy 4x visszabontottam,mire összeállt rendesen,csak annyira haladást akartam már látni,hogy mikor eszembe jutott hogy kellett volna képet csinálni a kész kötegről,már benne volt a nagyszőnyeg,már azért nem akartam visszabontani.Viszont sokminden bekerült a helyére,még félkészen sincs a belsőrész,de ha hétvégére sikerül,akkor bekerül minden,akkor összeáll nagyjából..
Aztán majd egyszer,még ugyis üresre kell szedni,a kasztni felujitása miatt,de az még odébb van Very Happy
Szóval egyenlőre mint korábban írtam,ami megvan azt beépítem,ezzel a részével már nem kell majd akkor bajlódni,csak mindent kicsavarozni,meg be,nem akkor kell azt is kitalálni,mi hova megy,mi kell még esetleg,stb.
Következő körben az auto aljára való összes burkolatot,hővédőlemezt tervezem beszerezni,meg a futóműhöz ami még hiányzik..
Aztán majd kiderül,mi változik addig,de szerintem maradok az eredeti tervnélgyári állapotba állítás,kicsit több extrával,mint amit beleraktak. Smile

tothszabi80
2016.07.12. 18:42   

Üdv!
Összeraktam a Lámpákat,így olcsóbban kijöttem,hogy darabokban vettem meg,de minden darab gyári uj.

[img]http://www.powerfanatics.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0[/img]

[img]http://www.powerfanatics.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=1[/img]

[img]http://www.powerfanatics.com/gallery/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2[/img]

tothszabi80
2016.05.04. 13:49   

Üdv mindenkinek,kis szünet után... Smile
Sokáig nem történt változás,csak alkatrészeket gyüjtögettem.
Mostanában lett kicsit több időm,és ugy döntöttem,amik eddig megvannak,beépítem,többek között helyhiány miatt is,másrészt szeretném látni,milyen lesz,ha majd kész lesz.
Motor részéhez eddig nem sok mindent gyüjtöttem be,majd idővel..
Most a beltérhez fogtam hozzá,oda 95% ban meg van minden,ezek kerülnek most be.Kábelkötegnél tartok,már több mint egy hete,majd pár képet dobok fel,előtte-közben-kész állapotban.3 db bontott kábelköteget sikerült beszerezni,azokból bontogattam ki,amik kellenek,mivel mindegyikben más részek voltak,amik kellenek.Plusz sikerült néhányat ujban beszerezni,pl tempomat köteg,ködlámpa...
Néhányat magam gyártottam le,azokat most fejeztem be ahogy bekerültek az autóba,méret miatt,nem tudtam pontosan a hosszát,összeállítottam színek,átmérő szerint,mint gyárilag van(kapcsolási rajzból,nem kis feladat)
Elkészültek az ülések,gyári huzattal,motoros,felfujható deréktámasszal,
ülésfűtéssel.
pdc-hez teljes köteget kellett gyártani,de mivel sikerült egy E32 kapcsolót beszerezni,így kapcsolható lesz.
A gyári telefonhoz még egy tartókonzolt kell beszerezni,ami a csomagtérben bal oldalon tartja a telefon modult,plusz oda egy kárpitot.
Majden minden megvan a Harman Kardon hifihez,még az ajtóba való hangszórókat kell keríteni,szürkében elég bajos,de majdcsak meglesz.
előre lettek uj ajtókárpit szövetbetétek,bal ajtóba aprópénz tartó kis rekesz,hátsó ajtókárpitra zsebek...meg még sok kis apróság,a szükséges patentok,csavarok,stb...
Később töltök fel képeket..

tothszabi80
2015.09.28. 08:37   

Ezek a képek voltak a hirdetésben:

Másnap,már rendszámmal:

Ép felujítás alatt volt a ház,ahol akkor laktam,azóta már befejezték,de én is elköltöztem. Smile
Beltér:

Azóta látványos változás nem történt,elkezdtem gyüjtögetni az alkatrészeket.
Ami eddig megvan:
újszerű állapotú ülések(csak huzat szivaccsal)
hátsó ajtókárpit,újszerű állapotban
ülésfűtés kábelköteg,gyári új (61 12 9 401 349) hozzá a kapcsolók
Hátsó elektromos ablak,bontott köteggel (már szétválogattam,előkészítettem a beépítésre)
ködlámpa,bontott köteggel
könyöktámasz,szürke szövet
PDC,vezérlővel,köteggel
első hűtött fékhez nyergek
első lengéscsillapító,gyári új
hátsó tárcsás futómű
gyári kulcsgarnitúra,távos,zárakkal,új
fényre sötétedő belső tükör
és még pár apróság...
tervben van még:
tempomat
nagy board
talán klima...
pár dolog még a beltérbe
és persze az összes többi alkatrész,ami elkopott,elhasználódott
Minden egyszerre lesz beépítve,szóval akkor fogok neki,ha meglesz minden.Ha van valakinek valami eladó,ami kimaradt,vagy téves rendelés,szívesen várok ajánlatokat.
Egyenlőre ennyi..
Ez nem két hét lesz Surprised Very Happy

Most néztem,az első részből kimaradt,gyári állapot visszaállítása a cél,de pár extrával,amit kifelejtettek a gyárban Surprised

Laleeboy
2015.09.27. 12:19   

tothszabi80 írta:
Üdv mindenkinek!

Tavaly novemberben került hozzám a kicsike,eredetileg igeiglenes autónak,
mert épp nem volt autóm.Aztán elég gyorsan eldöntöttem,hogy megtartom.Szerencsére nem volt szinte semmi átalakítás,csak nem volt gazdája jó ideje...szóval eléggé leromlott az állapota.
Sokféle verzión gondolkodtam,merre induljak,de maradt a gyári állapot visszaállítása,felújítás.Ami volt benne gyárilag:
Elektromos ablak elől,központi zár,ABS,elektromos sibedah.
95 Decemberi első forgalomba helyezés.
Még jön majd hozzá pár gyári extra,meg persze teljes felújítás.
Ugy tervezem,szépen lassan megveszek hozzá mindent,amit szeretnék bele,aztán összegyűjtöm az alkatrészeket a felújításhoz,aztán,ha megvan minden,nekiállok.Alkatrészekből gyárit kap,mindent,amihez még hozzá lehet jutni.Később,ha rájövök hogyan kell képet feltölteni,hogy meg is maradjon,akkor rakok fel párat.

Várjuk a képeket amiket így tudsz feltenni

http://www.powerfanatics.com/forum/viewtopic.php?t=887

Sok sikert

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
tothszabi80
2015.09.26. 17:51   

Üdv mindenkinek!

Tavaly novemberben került hozzám a kicsike,eredetileg igeiglenes autónak,
mert épp nem volt autóm.Aztán elég gyorsan eldöntöttem,hogy megtartom.Szerencsére nem volt szinte semmi átalakítás,csak nem volt gazdája jó ideje...szóval eléggé leromlott az állapota.
Sokféle verzión gondolkodtam,merre induljak,de maradt a gyári állapot visszaállítása,felújítás.Ami volt benne gyárilag:
Elektromos ablak elől,központi zár,ABS,elektromos sibedah.
95 Decemberi első forgalomba helyezés.
Még jön majd hozzá pár gyári extra,meg persze teljes felújítás.
Ugy tervezem,szépen lassan megveszek hozzá mindent,amit szeretnék bele,aztán összegyűjtöm az alkatrészeket a felújításhoz,aztán,ha megvan minden,nekiállok.Alkatrészekből gyárit kap,mindent,amihez még hozzá lehet jutni.Később,ha rájövök hogyan kell képet feltölteni,hogy meg is maradjon,akkor rakok fel párat.

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére