POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Szériák szerint E..  »   E87 " 1 series "

Englishman
2009.03.13. 23:46   

kiko87 írta:
Sziasztok!

Mostanában tervezem új autó vásárlását, és nagyon megtetszett az 1-es BMW. Néhány dolgot azért meg szeretnék tudni róla, mielőtt megvásárolnám, remélem tudtok segíteni Smile Szervizköltségek érdekelnének főképp, mivel használtan szeretném vásárolni. A fogyasztásról is olvastam már elég sok verziót, és ezek közül nem tudom melyik a valós.

Előre is köszönöm a válaszokat, üdv Kacsint

hali....én 183cm magas vagyok,és teljesen kényelmesen elvoltam benne hosszútávon is.....korrekt kisautó,tipikus BMW. Mielőtt bármit is olvasnál róla, érdemes elmenni egy márkakereskedésbe,és tesztvezetni egy zsír újat.....lesznek tapasztalatok,benyomások....és ami a legfontosabb,összehasonlítási alap a használt 1 es hez....költségekről is a márkaképviselet adhat hiteles infót, továbbá érdemes a visszahívási akciók listáját is elkérni,hogy a használt 1 es szervízkönyvében ellenőrizhesd a szervízlátogatásokat.......aki az ingyenes visszahívásra sem vitte be a szervízbe,az nagy valószínűséggel a kötelező szervizeket sem erőltette a pecsétnél tovább....... Kacsint

Budapest    1486    2005.09.15. 14:46
Tds
2009.03.13. 23:13   

A totalcar.hu-n nézd meg a népítéletet, lehet hogy írtak róla, új autó kötelező szervizek, az árakat érdemes egy márkaszerviztől megkérdezni, hogy működik kinek mikor mennyit, mennyi időre stb. Lényege ennek az autónak hogy kicsi. Ha egyedül élő vagy és nem is tervezel ezen változtatni akkor megfelel, de hamar ki tudod nőni az autót, én ültem 135i sport változatban, nekem spec kicsi volt, de lehet hogy egy 120d comfort az kényelmesebb

Székesfehérvár    2441    2005.05.18. 19:01
kiko87
2009.03.13. 04:42   

Sziasztok!

Mostanában tervezem új autó vásárlását, és nagyon megtetszett az 1-es BMW. Néhány dolgot azért meg szeretnék tudni róla, mielőtt megvásárolnám, remélem tudtok segíteni Smile Szervizköltségek érdekelnének főképp, mivel használtan szeretném vásárolni. A fogyasztásról is olvastam már elég sok verziót, és ezek közül nem tudom melyik a valós.

Előre is köszönöm a válaszokat, üdv Kacsint

2    2009.03.13. 04:38
Macskajaj
2009.02.04. 09:15   

dtomi írta:
Sziasztok!

Segítsetek legyetek szívesek ha tudtok.

Hát amit írsz az egy kicsit üti egymást és kusza is (nekem)... Ugyanis a memo funkció tudtommal csak ugy működik, ha kulcs a nyílásba - ülés és külső tükör beállít, majd memo gomb az ülésen. Ha nincs memo gomb, akkor nincs ilyen extra az autóban.
A másik, hogy hogyan állítódik el bármi is 2 használat között?? Akár motoros, akár mechanikus -az ott marad, ahol "hagytad"..
Márkaszervíz (normális) ezekre neked ingyé ad válaszokat, ha beviszed..... Szemcsis

Macskajaj
-----------------------------------------------------
Noé bárkáját amatőrök csinálták. A Titanicot meg profik...

10    2008.10.23. 19:55
dtomi
2009.01.31. 14:29   

Sziasztok!

Segítsetek legyetek szívesek ha tudtok.
A problémám az, hogy nem tudom, hogy hogyan kell tároltatni pl a tükör meg minden más beállítást az 1-es BMW kulcsában.
Elolvastam a hozzá adott utasítást és ott minden "út" az ülés memória gobja felé vezet ami ebben az autóban nincs. Tehát ahányszor beleülök annyiszor állítódik el a bal oldali tükör és a rádió beállítás.

Budapest    2    2008.10.26. 17:21
Macskajaj
2008.12.26. 13:34   

Kellemes Ünnepeket és BUÉK minden sanyarú sorsú BMW-s sorstársamnak!!!! Love Banana

BMW Rules

Macskajaj

kgy
2008.10.26. 20:02   

Király vagy, köszi! Bár nem pont ugyanaz a modell, de azt hiszem, használható lesz.

Macskajaj írta:

Hali!

Itt találsz egy angol nyelvűt (iDrive), USA, de értelmezhető a Tiéden is...

http://data.hu/get/776675/2008_1_Series_Coupe_Owners_Manual_with_iDrive1.pdf.html

Pá!
[/quote]

Budapest    2    2008.10.25. 19:07
Macskajaj
2008.10.26. 13:30   

kgy írta:
Sziasztok! Most vettünk egy két éves 118d-t. Egyel&otilde;re nagyon elégedettek vagyunk vele. Egy gondunk van: német nyelv&ucirc; könyvet kaptunk hozzá, de németül pont nem nagyon beszélünk.
Nem tudtok a neten valami linket, ahonnan le lehetne egy ilyet tölteni pl. angolul. (neadjisten magyarul, vagy akár oroszul). iDrive-os kéne, egy angol nem iDrive-osat már találtam, de nem az igazi.
Vagy ha esetleg valaki Bp. környékén egy fénymásolás erejéig a rendelkezésemre bocsájtaná a saját könyvét, az pár sört megérne nekem...
Köszi

Hali!

Itt találsz egy angol nyelvűt (iDrive), USA, de értelmezhető a Tiéden is...

http://data.hu/get/776675/2008_1_Series_Coupe_Owners_Manual_with_iDrive1.pdf.html

Pá!

Macskajaj

kgy
2008.10.25. 19:58   

Sziasztok! Most vettünk egy két éves 118d-t. Egyelõre nagyon elégedettek vagyunk vele. Egy gondunk van: német nyelvû könyvet kaptunk hozzá, de németül pont nem nagyon beszélünk.
Nem tudtok a neten valami linket, ahonnan le lehetne egy ilyet tölteni pl. angolul. (neadjisten magyarul, vagy akár oroszul). iDrive-os kéne, egy angol nem iDrive-osat már találtam, de nem az igazi.
Vagy ha esetleg valaki Bp. környékén egy fénymásolás erejéig a rendelkezésemre bocsájtaná a saját könyvét, az pár sört megérne nekem...
Köszi

Budapest    2    2008.10.25. 19:07
Macskajaj
2008.10.23. 20:50   

Hali mindenki!

Az alábbi linkről letöltheted a speedcam beállitási útmutatót, ha 2008_2-es Speed Cam es Eu+Keleteurópa DVD-d van.. (angol - képes Very Happy )

Letöltőlink : http://data.hu/get/766913/Speed-Cams-Postcode-Entry-Pro.pdf.html

Üdv. Smile

Macskajaj

Macskajaj
2008.10.23. 20:43   

Üdv!
Az alábbi linkre feltettem a most ősztől induló 1/3/7 BMW-k új tipusú navi leirását (angol)..

http://data.hu/get/766900/multimedia09.pdf.html

Kacsint

Egy kép az új belsőről..
http://kepfeltoltes.hu/081023/P0046441_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2008.10.23. 21:04 (3).

Macskajaj

Rola
2008.07.30. 13:44   

Sziasztok! Egy féléve vettünk egy 118d-t és azóta nagyon megvagyunk vele elégedva. Nagyon jó kis autó. Tuti, ha majd lecseréljük, ilyet veszünk megint csak 123d-t Smile Ezt csak kis bevezetőnek írtam le, hogy elővezessem a kérdésem Smile

Szeretnék a kocsi sszélvédőjére egy bmwpower.hu matricát. Hol tudok rendelni?

1    2008.04.09. 18:07
shadow92
2008.06.22. 13:50   

b.tamas83 írta:
köszi a tanácsokat srácok, azt hiszem mégjobban eltántorodtam a dologtól! Confused Sad

ujabb tanulsagos info a temaban:
http://totalcar.hu/tanacsok/autodoktor/080620a/

kivancsi vagyok, hogy mikor esik mar le vegre az emberek tobbsegenek, hogy az egyetlen hatasos tuning a nagyobb motor.

99    2008.04.06. 00:18
shadow92
2008.06.20. 21:20   

b.tamas83 írta:

2005 márciusi, van benne 81000km. A garancia 2007.márciusban lejárt, szerinted érdemes a márkaszervizet bepróbálni??

mindig erdemes beprobalni, mert ha ismert szeriahibarol van szo, akkor van, hogy a gari lejarta utan is atvallaljak a javitas egy reszet.

b.tamas83
2008.06.20. 09:38   

shadow92 írta:
b.tamas83 írta:
Hali emberek!!
Segítsen nekem vki ha tud, mert szeretném tudni a probléma okát ha elviszem a verdát szerelőhöz, nehogy ott hagyjam a gatyám. A probléma az, hogy motorinditás után mikor egyesbe teszem az autót borzasztóan remeg a kuplungpedál a lábam alatt, és ha nem úgy engedem fel ahogy neki tetszik az egész kasztni elkezd rázkódni mint a nyavaja.Amúgy olyan 5 perc után megszűnik az egész remegés. Nem mindig csinálja az autó, de mostanában egyre gyakrabban!!Szerintetek mi a baja?? Nem vagyok az a rúgomazautótcsávó, mindig vigyázom rá és most be vagyok szarva!!!Amúgy az autó egy 116i (e87).Köszi a válaszokat!!! Sad Kacsint

lehet hogy kinyomocsapagy, lehet hogy kuplung. mindenkepp markaszervizbe vidd, mert lehet, hogy ismert szeriahiba es ingyen megcsinaljak. mennyit futott az auto, hany eves?

2005 márciusi, van benne 81000km. A garancia 2007.márciusban lejárt, szerinted érdemes a márkaszervizet bepróbálni??

VIVA LA BÖMBi!!!

Debrecen    7    2007.10.20. 23:21
shadow92
2008.06.19. 20:40   

b.tamas83 írta:
Hali emberek!!
Segítsen nekem vki ha tud, mert szeretném tudni a probléma okát ha elviszem a verdát szerelőhöz, nehogy ott hagyjam a gatyám. A probléma az, hogy motorinditás után mikor egyesbe teszem az autót borzasztóan remeg a kuplungpedál a lábam alatt, és ha nem úgy engedem fel ahogy neki tetszik az egész kasztni elkezd rázkódni mint a nyavaja.Amúgy olyan 5 perc után megszűnik az egész remegés. Nem mindig csinálja az autó, de mostanában egyre gyakrabban!!Szerintetek mi a baja?? Nem vagyok az a rúgomazautótcsávó, mindig vigyázom rá és most be vagyok szarva!!!Amúgy az autó egy 116i (e87).Köszi a válaszokat!!! Sad Kacsint

lehet hogy kinyomocsapagy, lehet hogy kuplung. mindenkepp markaszervizbe vidd, mert lehet, hogy ismert szeriahiba es ingyen megcsinaljak. mennyit futott az auto, hany eves?

b.tamas83
2008.06.19. 12:22   

Hali emberek!!

VIVA LA BÖMBi!!!

Bömbösös
2008.05.28. 07:56   

b.tamas83 írta:
köszi a tanácsokat srácok, azt hiszem mégjobban eltántorodtam a dologtól! Confused Sad

Csak,hogy mégjobban eltántorítsalak,nekem 2 légtömegmérőm bánta azt,hogy felraktam rá ilyen izét.Semmi értelme,max jobb lesz a hangja,de nem ér ennyit az egész.Semmivel nem megy jobban,csak azt érzed a hangja miatt.

Szolnok megye    1413    2005.12.17. 12:17
b.tamas83
2008.05.27. 22:35   

VIVA LA BÖMBi!!!

shadow92
2008.05.27. 22:23   

b.tamas83 írta:
Sziasztok bmw funok!!!
Segítségeteket szeretném kérni sportlégszűrővel kapcsolatban. Van egy 116 i bmw-m imádom a kicsikét, de szeretném meglepni egy sportlégszűrővel, és teljesen tanácstalan vagyok. Annyi rosszat hallottam róluk, mások szerint meg teljesen megszűrik a koszt. Most akkor mi az igazság???? Egyik szerelő ezt mondja, másik azt!
Nektek vagy valamelyik ismerősötöknek nincs-e tapasztalata??Szívesen venném ha megosztanátok velem a véleményeteket, előre is köszi!! Kacsint

ezt azert olvasd at elotte:
http://totalcar.hu/tanacsok/autodoktor/080331b/

azt is erdemes tudni, hogy ha telemegy mocsokkal a motor, es markaszervizbe viszed, el fognak hajtani (joggal, mivel extrem esetben motorkarosodas is fellephet, es ahhoz nem fog hozzanyulni szakszerviz).

b.tamas83
2008.05.27. 16:29   

Köszi a választ, tudsz nekem segíteni hol lehet ilyet kapni, pontos típusát, esetleg árát?
IcemanE36 írta:
Vegyél bele félnyitotat K&N - t az belemegy a gyári helyére és nem olyan sűrű mint a gyűri a hangja is szebb lesz meg valami lesz! és ez jól is szűr!!!

b.tamas83 írta:
Sziasztok bmw funok!!!
Segítségeteket szeretném kérni sportlégszűrővel kapcsolatban. Van egy 116 i bmw-m imádom a kicsikét, de szeretném meglepni egy sportlégszűrővel, és teljesen tanácstalan vagyok. Annyi rosszat hallottam róluk, mások szerint meg teljesen megszűrik a koszt. Most akkor mi az igazság???? Egyik szerelő ezt mondja, másik azt!
Nektek vagy valamelyik ismerősötöknek nincs-e tapasztalata??Szívesen venném ha megosztanátok velem a véleményeteket, előre is köszi!! Kacsint

VIVA LA BÖMBi!!!

IcemanE36
2008.05.27. 12:51   

Vegyél bele félnyitotat K&N - t az belemegy a gyári helyére és nem olyan sűrű mint a gyűri a hangja is szebb lesz meg valami lesz! és ez jól is szűr!!!

b.tamas83 írta:
Sziasztok bmw funok!!!

220    2007.02.17. 14:39
b.tamas83
2008.05.27. 12:33   

Sziasztok bmw funok!!!

VIVA LA BÖMBi!!!

shadow92
2008.04.25. 22:37   

Farkas Zoltán írta:
Szaisztok! Az kérdezném, hogy a DTC gomb megnyomásával, illetve hosszan történő megnyomásával milyen funkciókat lehet aktiválni illetve kikapcsolni. Sajnos csak német nyelvű leírásom van és "friccül" nem értek Very Happy
A segítséget előre is köszönöm.
További jó autózást Mindenkinek!

Bármelyik kereskedônél kapsz magyar manuált.

shadow92
2008.04.25. 22:34   

Farkas Zoltán írta:
Sziasztok !
Érdeklődnék, hogy lehetséges-e valahogy megoldani, hogy a gyári kijelzőn fusson egy iGo navi program, vagy létezik-e Magyarország DVD a Business Navihoz.
Válaszokat, ötleteket előre is köszönöm.
Jó Utat Mindenkinek!

1) iGo-t az életben nem fogsz flashelni a gyári fejegységre. Nem fut egyetlen RTOS alatt sem, és az SH processzorokat sem támogatja.
2) Az iGo-t a hajadba kenheted rossz vételi viszonyok között (alagút / magas házak / lombkorona), mivel nem tud dead reckoningot.
3) Magyar térkép garantáltan lesz, valszeg még az idén, mert a Navteq saját magyar térképanyaga elérte a 100%os lefedettséget. Ebben a kereskedôd fog tudni segíteni - vagy megveheted a Navteq-tôl közvetlenül is, nyáron mindig szokott akció lenni, mert akkor megindul mindenki.

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

4 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Tartalomjegyzék  »   Szériák szerint E..

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére