POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   318i Sedan - Calypsorot

Katun
2015.03.25. 20:48   

Szervusztok!

Gondoltam regisztrálok a fórumra és próbálkozok valamilyen szintű közösségi életet élni ebben a szférában is, ha már van egy ilyen márkájú tütüm.

A sztori egyszerű, de a bevezetéssel kezdeném. Tavaly megszállt valami agyament dolog, mégpedig, hogy nekem kell egy régi Bimmer, így lecsaptam egy E28-ra ami egy 520i volt. Nos tette a dolgát, de nagyon nem volt a helyzet magaslatán. Mivel nem úgy jöttek össze a dolgok és a tudat, hogy még egy misi-mókust is rá kellene áldozni, hogy szép legyen, kénytelen voltam eladni. Meg is történt. Ezzel kiszálltam a BMW-sek táborából, de gondoltam gyűjtök és majd veszek egy E46 cabriót, de jött ez...

Kihagyhatatlan ajánlat, jó ár, szép kocsi, közelben is van. Telefon fel, azonnal megyek a foglalóval. Meg is történt, majd másnap el is hoztam. Ez alig egy hete történt és már lehet bele is raktam a kocsiba vagy 100 kilométert. FERGETEGES, IMÁDOM!

No azért illene tudni rólam pár dolgot, fiatal vagyok, de nem a raccsingoló, panelelőtt a kidörgőt csüffögtető arc lennék én. Én a gyári dolgokat szeretem, tehát kidörgő kizárt, olyan optikai cucc sem fér bele ami nem szerepelt a katalógusban amivel akkoron az adott típust kampányolták. Tehát szalon állapotra hoznám, esetleg a Stance mint Slammed rájd tetszik még, de ahhoz meg rendes felni kell aminek csak a darabja egy százas.

Beszéljünk má a Zautóról is. Ez egy sorhatos...nem, ez egy sor négyes egynyócas szépség, versenyezni nem akarok mint már mondottam volt. Automata váltós, tehát itt lehet már kizártok a klubból, de nem zavar, elvileg valami féllábú bácsié volt (nem röhög). Van elektromos "sibeda", elöl elektromos ablak és elektromos tükör. Ennyi az extra, minden mást be kell szerezzek, úgy mint nagy board, digit klíma, valami individual belső, vagy valami más szín ami nem ez a fekete, vagy szürke.

Viszont, nem kopog, nem zörög, szépen jár. Nem lóg a belső kárpit sem, persze ki van fingva a vezető ülés bal lábadat tartó része, illetve a hátsó ülések is kidőltek a szakadás irányába. A jobb hátsó ajtó kattan egy orbitálisat, ugyanis kiszakadt az a futtató zsanér jellegű bigyula a B oszlopból, azt majd valami mester-ember megcsinálja nekem, úgy hogy ne rohadjon, mert igényesek vagyunk.

A "to-do liszt", áliász teendő listám hosszú, szinte végtelen, de nem lehetetlen.:

- Jobb hátsó ajtó kattogás
- Csomagtartó teleszkóp
- Vezetőülés javítás
- Hátsó ülés javítás
- Biztonsági öv javítás
- Kilincs javítás
- Kilincs szigetelés kívül (4db)
- Tető lakkozás, fényezés
- Fényezés javítás
- Kipufogó cseréje
- Tank ajtó csere, javítás
- Facelift bajuszléc vesékkel
- M packet lökös előre
- Gyári rádió
- Nagy (18 gombos) board kompjuter
- Aux bemenet a gyári rádióhoz
- Könyöklő beszerelése
- Esetleg kormány csere
- Szellőző cserék az anyóson
- Lámpa kapcsoló csere
- Kesztyűtartó ajtajának cseréje
- Kesztyűtartó zseblámpa
- Hamutartó, első, javítás vagy csere
- Klíma vezérlő cseréje vagy borító javítás
- Valami komolyabb hangszórók
- Elektromos ablak hátra
- RGB Angel Eyes
- RGB Led alulra
- BBS RS felni vagy e36 m3 felni (TALÁN)
- Kárpit tisztítása, műanyagoké szintén
- Kormány alatti műanyag fedél csere
- Talán elektromos fűthető ülések
- Talán gyári kézikönyv és kulcs

Nagyjából ennyi, szeretem ezt a márkát, valami megfogott benne, de én a kedves, indexelő, elengedő, néha elrúgjuk neki félgázon típust erősítem. No persze, ha nem gond Smile

Kistarcsa    20    2015.03.23. 14:26
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére