POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
18 / 19 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   Djury BMW E30 325i 24V M50B25 VANOS

Bömbösös
2007.03.04. 12:06   

Djury írta:
Bekerült az autómba az elöl-hátul fűthető, elöl-hátul könyöklős, elöl-hátul fejtámlás fekete sport bőr belső. (Még annyit kell csinálni, hogy befejezni a hátsó ülőlapot és a hátsó fejtámlákat és összedugni a hátsó fűtés csatijait.)
NAGYON FASZA AZ ÜLÉSFŰTÉS!!! Smile
Mint a képen is látszik, hogy limó a verdám az ülés pedig kópéjé, de nem szedtem le a döntőszerkezetet és örülök neki mert így sokkal könnyebb hátra beszállni. Igaz nem sűrűn utazunk négyen, de akkor is faszább. És még porszívózni is egyszerűbb.

Látszik az ülésen,hogy élmény lehet benne utazni Kacsint
Gratulálok hozzá!

Szolnok megye    1413    2005.12.17. 12:17
Djury
2007.03.04. 11:46   

Bekerült az autómba az elöl-hátul fűthető, elöl-hátul könyöklős, elöl-hátul fejtámlás fekete sport bőr belső. (Még annyit kell csinálni, hogy befejezni a hátsó ülőlapot és a hátsó fejtámlákat és összedugni a hátsó fűtés csatijait.)
NAGYON FASZA AZ ÜLÉSFŰTÉS!!! Smile
Mint a képen is látszik, hogy limó a verdám az ülés pedig kópéjé, de nem szedtem le a döntőszerkezetet és örülök neki mert így sokkal könnyebb hátra beszállni. Igaz nem sűrűn utazunk négyen, de akkor is faszább. És még porszívózni is egyszerűbb.

546    2005.06.25. 11:08
Djury
2007.02.18. 22:26   

Csaby írta:
Full-full extra Szemcsis

Kösz Csaby. Azért még hiányzik egy-két extra, de rajta vagyok az ügyön Smile

Csaby
2007.02.18. 21:49   

Full-full extra Szemcsis

511    2006.01.12. 12:39
Djury
2007.02.16. 18:38   

Bandita írta:
asszem ezzel a vassal nyugodtan mehetnél egy gyárlátogatásra,tárt karokkal fogadnának....még ennyi extráááááááááát... Cool Wink BMW

És még lesznek extrák Smile (Jelenleg a klíma és a sportbőr belső készül, ezekkel vagyok elfoglalva)

Djury
2007.02.16. 18:36   

Turboá írta:
király lett az ix szélesítés! ennyi törődést,a kis gép ,nem is kaphatott volna mástól...már amióta megvan neked azóta fejleszted ,és notórikusan keresed a fellelhető extrákat.Annak idején,ha egy ilyen felszerelt autót rendeltél volna a gyárból ,lehet kifizaettél volna egy alap m3 árát... Surprised Surprised Smile csak vicc volt,de jó sokat fizettél volna..

Köszi, tényleg nagyon király lett az IX cuccos Smile
És a sok segítséget is köszi!!

Bandita
2007.02.15. 09:58   

asszem ezzel a vassal nyugodtan mehetnél egy gyárlátogatásra,tárt karokkal fogadnának....még ennyi extráááááááááát... Cool Wink BMW

http://www.gportal.hu/bmw-team-kecskemet

Kecskemét    3286    2005.07.29. 01:47
Turboá
2007.02.13. 18:57   

király lett az ix szélesítés! ennyi törődést,a kis gép ,nem is kaphatott volna mástól...már amióta megvan neked azóta fejleszted ,és notórikusan keresed a fellelhető extrákat.Annak idején,ha egy ilyen felszerelt autót rendeltél volna a gyárból ,lehet kifizaettél volna egy alap m3 árát... Surprised Surprised Smile csak vicc volt,de jó sokat fizettél volna..

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7683    2005.03.14. 22:22
zotya-01
2007.01.31. 00:36   

az okes, csak en sehol nem lattam kiirva, h kinek hany garazsa van Smile
na tema off, mer masik topicba pont az offtopic a tema

Hömm-hömmm-höööőőőőőőőőőőőőő.......

Debrecen    1030    2005.07.10. 15:07
Djury
2007.01.30. 20:12   

NEM JÓL LÁTOD! A garászok száma : 4 (mivel faterom eladta az F650-jét (természetesen Bayer) mert akar egy nagyobbat, ezért csak 2 BMW áll a négy gariban) Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a feket IX az fateré. Én csak használom,szervízelem,büszkélkedek vele

zotya-01 írta:
igen, a lényeg itt van, 2 garázs, 2 bmw Very Happy

Itt 3 garázs látszódik:

zotya-01
2007.01.30. 19:07   

igen, a lényeg itt van, 2 garázs, 2 bmw Very Happy

Hömm-hömmm-höööőőőőőőőőőőőőő.......

Debrecen    1030    2005.07.10. 15:07
Djury
2007.01.30. 17:50   

Íme a képek a jelenlegi állapotról:

A galériámban van még néhány kép, de a lényeg itt van

Djury
2007.01.30. 17:42   

Egyszer majd csak összerakom a sportbőr belsőm

Lassacskán, de haladok vele. Ahhoz, hogy precíz és hibátlan és tuti legyen, elég sok időt rá kell fordítani. A következő képek akkor, amikor már az autóban lesznek Smile

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2007.01.30. 18:02 (1).

Djury
2007.01.29. 19:52   

Hy!

Ezzel a projekttel kapcsolatban olyan oriási problémák nincsenek. Inkább csak anyagi jellegeű problémák a fő gondok. Nem vitatom hogy ritka, de megfelelő ősszegű anyagi ráfordítás mellett szinte bármikor lehetne hozni komplett 850 CSi-t németből vagy svájcból. (Az 1510 bd-ból 1-et Smile ) Mivel nem teljesen egyedi a dolog, és Hamann bácsi épített ilyet, ezért a hozzá való motor és váltótartóbakok, valamint az átdolgozott olajteknő (a kihajtások miatt) a féltengelyek, kardánok és az osztómű illetve első és hátsó diffi tőle beszerezhető. Az utánajárás már megtörtént és ennek is csak anyagi akadályai vannak. (Először építkezni, utána jöhetnek az "állatságok")

Englishman
2007.01.29. 19:25   

Djury írta:
Köszi. Szerintem igazad van! Azért is csináltam ezt a topic-ot mert szerintem nagyon ott van a vas szegedi és szerintem országos szinten is (E30-ak között) de nem akarok arcoskodni. Láttam már szebbet is erősebbet is gyáribbat is de azért ő is szép kis kocsi. A Cöndör Gábor Toy (akinek az IX kombija 2. lett a Soproni szépségversenyen) barátom egyik neve sírt a másik nevetett mikor megtudta, hogy idén (pontosabban tavaly) nem megyek sopronba. Azt mondta, hogy ha elviszem a talira az M40-et vagy az IX-et akkor előtte végzek a szépségversenyen. Hamarosan az IX-ről is csinálok egy ilyen topicot.

Itt meg is ragadom az alkalmat hogy én is GRATULÁLJAK a te autódhoz, főleg a V12 projekthez ugyanis én 1999-ben elhatároztam, hogy egyszer lesz egy V12-es nagylámpás IX-em 850 CSI motorral (5600ccm) . Tudomásom szerint Hamannék már építettek ilyet :

Englishman 350i írta:
Hát azt hiszem itt néhányan közülünk pont ilyen E30-ra vágynak.
Gratula! Kacsint

Köszi!
Viszont maga a 850CSI is igen ritka,nemhogy a motorja.Az IX hajtáslánc megint csak felvet néhány problémát.Remélem egyszer valóra válik ez az álmod is Kacsint

Budapest    1486    2005.09.15. 14:46
Djury
2007.01.29. 16:59   

Helo!

Köszi. A tied is nagyon király! Egyébként a te autódról való az IX szélesítésem és küszöböm amit a K. Laci hozott el nekem. Azóta is nagyon örülök neki, mert rengeteget dob egy E30 kinézetén.

powered írta:
Szia! Példás precizitás! Belevesztem a részletekbe. Kacsint

powered
2007.01.28. 09:25   

Szia! Példás precizitás! Belevesztem a részletekbe. Kacsint

racing performance

PWRacing Pécs    3060    2006.07.17. 20:23
Djury
2007.01.27. 21:02   

Egy kis ízelítő, hogy hogy fog kinézni a sportbőr belsőm
Ez a vezetőoldali ülőlap:

Itt látszik hogyan "hatol be" a fűtőpárna a bőr és a szivacs közé :

Direkt választottam ezt a nyomott mintát mert szép és sokkal később kezd el látszódni rajta a bőr repedezése.De remélem, hogy rendszeres ápolás mellett nem lesz ilyen problémám.

Djury
2007.01.27. 20:55   

e30bömi: Köszi

e30bömi
2007.01.27. 19:40   

Micsoda estrák!!! Leesikazalla
A zárfűtés tetszik a legjobban....meg az összes többi extra Very Happy
Ez igen! Smile
Nagyon fain!
Gratula hozzá!

Törökszentmiklós    104    2005.11.26. 14:54
Djury
2007.01.27. 16:27   

Képek a gépsárkányról :

A csomagtartó:

Az emelő, a vonószem és a kerékkulcs:

Az elsősegélydoboz és a háromszög a helyén:

Az elsősegélydobozom:

A háromszögem:

A gyári ék:

Dupla megvilágítás a csomiban:

A szerszámkészletem:

A sízsák (pontosabban a helye, de 1 perc alatt berakható. Így tökéletesen beáramlanak a mély hangok a csomiból a hátsó könyöklőnél és egy kisebb ládával is tuti hangzást lehet elérni. Természetesen a "hátfal burkolat is hibátlan) :

A pótkerekem:

A motorterem: (Itt nincsen semmi érdekes, csak az, hogy minden teljesen gyári, az összes műanyag meg takaróelem és mindenféle bisz-basz a helyén van és makulátlan. És a klímás vízhűtő a helyén. Ez nagyobb a nem klímás vízhűtőnél és a kiegyenlítő tartály alján meg van a helye a szintjelzőnek a jobb oldalán pedig a hőgomba helye a klímaventihez. Természetesen a hozzá való légterelő is megvan) :

Motortér 2 :

Motortér 3:

A kesztyűtartóban a zseblámpa a helyén:

A zseblámpa:

A fűtött ablakspriccelőm: (a lényege a belsejében van: a fűtőszál Smile :

A záram : (a lényeg itt is belül van : a zárfűtés Smile :

A zárfűtés : (ha húzod a kilincset, akkor fűt. 5 sec alatt olyan szinten felmelegszik a fűtőszál, hogy nem lehet megfogni) :

A lámpaspriccelő : (sajnos kicsit koszos az autó, de a lényeg látszódik. A háttérben az IX bal első téli kereke) Így tölő nélkül is leoldja a bogarakat meg a dzsuvát ha normális folyadékot spriccel. És törlőm amúgy sem lesz mert szerintem ronda:

A fűthető tükörlap(ok) (a lényeg itt is belül van.Mármint a fűtőszál Smile :

A lámpa állító: (igazán jó szolgálatot tesz ha nagyritkán öten utazunk vele és nem úgy jönnek szembe, hogy vakít a paraszt BMW-s) :

Indexvisszajelző: (ott látható a hátsó ködlámpa visszajelző mellett az a kis zöld, hogy "villog". Ez a gyári utánfutó indexvisszajelző) :

A gyári el. ablakos ajtókárpit : (nem gagyi lyuktakarós Smile :

A bőrkormányom (szinte hibátlan) :

Az el. tetőhöz való check panel : (a kapcsolót lehoztam a váltó mellé mert ott jobban kézreesik és ott van egy gyári lyuktakaró. Majd odarakom valaminek a kapcsolóját. Mellete van egy kis kivehető ablak, és ha esetleg elromlik a motor, akkor a szerszámkészletben lévő imbuszkulccsal be lehet tekerni) :

A középkonzolom: (a kis board, a klímakapcsoló, fejegység. A gyári féder kapcsoló mellett van a kombibó származó hátsó ablaktörlő kapcsoló, amiről le van mosva az ábra és az egyikkel tudom vezérelni a kp. zárat. a másik még nem tudom mit fog kapcsolni. De szép zölden világít Smile :

Váltó és kézifék konzol : (sajna szar a kép) A váltó mellett balról fentről nézve : tetőablak, bal első ablak, bal hátsó ablak. Jobb fentről nézve : tiltó kapcsoló (duplás kapcsolóval megoldva. A felső mindent tilt, az alsó csak a hátsó ablakokat hátul. Na ezt jól elmagyaráztam Smile , alatta a jobb első ablak, jobb hátsó ablak. A kézifék konzolon fentről nézve : vezető alatta anyós ülésfűtés, alatta a hátsó ülésfűtés tiltója. Illetve látszik még a bőr kézifékszoknya egy darabja is :

A könyöklős fejtámlás hátsó ülésem:

Itt látszik milyen szép a vastag feketecsíkos sötétszürke plüss belső : (Ami hamarosan eladó sorba kerül, mert készül az elöl hátul fűthető gyári sport bőr belsőm. Ő is kar és fejtámlás hátul, elöl pedig E34 könyöklők lesznek. Az a kis lehajthatós. :

Az első kötény lemezben a teli lyuktakaró helyett a gyári rács:

A gyári téli vese: (mivel teli (a függőleges rácsok között nincs lyuk) és nem süvít a hideg levegő a hűtőre, ezért hideg időben lényegesen hamarabb melegszik be a motor és kevesebbet zabál. És a fűtés is sokkal hamarabb "életre" kel :

A kulcskészlet : Balról jobbra : A távirányítós amit én csináltam, a Világítós , a Tartalék, a Szervízkulcs ami csak az jatót nyitja és indít (a kesztyűtartót és a csomagtartót nem nyitja), a Tartalék szár ami a világítóshoz van plusszba, és egy tartalék távirányító a riasztóhoz (Ez azt jelenti, hogy megvan az összes gyári kucs amit kapott az autó Smile ) :

A távirányítós kulcs amit egy E46 kulcsból csináltam : (Lemásoltattam a saját kulcsomat aminek a szárát beleműtöttem az E46 "tokjába". Mivel picike a riasztóm távirányítója igy gond nélkül elfért az E46 "tokban" a távirányító panelja. Az embléma nyomkodásával lehet ki-be kapcsolni a riasztót és egyben a kp.zárat is. A felette lévő gomb a riasztó 2. gombaj. (mivel 2 gombos) Az alsó gombhoz tervezek egy fehér ledet ami gombnyomásra világít. (Ugyanúgy mint a gyári világítós kulcsban lévő izzó, megvilágítja a zárat vagy a gyújtáskapcsolót, ha vak sötét van. Teljesen gyári hatást kelt ez a kulcs Smile :

Hamarosan rakok fel képeket a külsőről is, csak most koszos és így nem akarom lefotózni. (Útálom a saras időt)

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2007.01.29. 17:02 (2).

Djury
2007.01.27. 13:54   

Köszi. Szerintem igazad van! Azért is csináltam ezt a topic-ot mert szerintem nagyon ott van a vas szegedi és szerintem országos szinten is (E30-ak között) de nem akarok arcoskodni. Láttam már szebbet is erősebbet is gyáribbat is de azért ő is szép kis kocsi. A Cöndör Gábor Toy (akinek az IX kombija 2. lett a Soproni szépségversenyen) barátom egyik neve sírt a másik nevetett mikor megtudta, hogy idén (pontosabban tavaly) nem megyek sopronba. Azt mondta, hogy ha elviszem a talira az M40-et vagy az IX-et akkor előtte végzek a szépségversenyen. Hamarosan az IX-ről is csinálok egy ilyen topicot.

Itt meg is ragadom az alkalmat hogy én is GRATULÁLJAK a te autódhoz, főleg a V12 projekthez ugyanis én 1999-ben elhatároztam, hogy egyszer lesz egy V12-es nagylámpás IX-em 850 CSI motorral (5600ccm) . Tudomásom szerint Hamannék már építettek ilyet Smile

Englishman 350i írta:
Gratula! Kacsint

Djury
2007.01.27. 13:46   

Köszi

sixpack525i írta:
Nagyon igényes az autó vmint az extralista! Vigyázz rá Wink

Englishman
2007.01.26. 19:28   

Gratula! Kacsint

Budapest    1486    2005.09.15. 14:46
sixpack525i
2007.01.26. 18:22   

Vendég
Nagyon igényes az autó vmint az extralista! Vigyázz rá Wink

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

18 / 19 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére