POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
4 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   E30 318is felújítás

Zsülü
2014.11.24. 22:58   

Szia,

Először is sok sikert kívánok hozzá !!!

Én is most augusztusban hoztam az enyémet,sajnos a "kedves"
önjelölt autóversenyző osztrák tulajnak hála, rövid időn belül második eleje töréssel,de már készül szépen.

Személy szerint várom a képeket.

Üdv.

Délegyháza    3    2014.11.24. 22:41
kurucz76
2014.11.24. 21:12   

Sziasztok,

Két hónapja kezdtem egy 90-es évjáratú E30 318is felújítását. Régóta fórumolvasó vagyok, most nyitok egy topicot a saját autómnak, maradjon nyoma...
Cél egy gyárihoz közeli állapotú autó készítése, ésszerű kereteken belül ( ha van ilyen.. ), de szem előtt tartva, hogy ne sajnáljam hétköznap használni.

Alapot sokáig keresgettem, végül németországban találtunk megfelelőnek tartott donort, egy viszonylag kis felszereltségű lazurblau színű autót.

Ami eddig történt:

Szétszedtük. Ez nem olyan nehéz, főleg ha más csinálja.
Hibákat feltártuk, itt főleg a karosszéria állapotát vizsgálva, úgy néz ki, nagy baj nincs, pontosan nem volt...( ma jött el a lakatostól )
Egy-két tipikus helyen lévő apróság, de ami fontos, törve nem volt, így kókányolva sem.

Szóval vettem egy két kényelmi exrát, kis board, szervó, kp. zár. Meg 15-ös "pókhálós" felniket. ( ezek közben fémtisztára lettek szórva ).

Péntekig kiugrik a motor, váltó, a többi belső összes alkatrész még lakatolás előtt ki lett szedve, a komplett belsőt kitisztítottam, már csak a műszerfalat kell lepucolnom.

Szóval max hétfőn megy fényezőhöz, kap egy telifényt, gyári színben. Felnik szintén.

Motor egyébként egészséges hangú, szépen jár.

Képeket teszek majd, de sajna nem vagyok nagy fotós...

Very Happy Very Happy

Ûdv,

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2015.01.17. 08:56 (1).

MO.    64    2013.03.15. 16:45
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

4 / 4 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére