POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E90   »   Előélet, láncos meghajtás és akkucsere

baleez
2014.11.04. 17:19   

Hello.
Miért vásárlás után akarod megtudni az autó előéletét? Confused
Egyébként az akksi csere ennél már nem csak annyi hogy kiveszed a régit és beteszed az újat. Regisztrálni is kell az akkut az autóval...
A kormányzár ennél már elektronikus és tipushiba is előfordul vele, mégpedig hogy egy ideig csak hibaüzenetet ad és el kell forgatni a kormányt mielőtt újra megpróbálnád elindítani, de aztán később piros hibaüzenet jön és legközelebb már nem fog elindulni az autó, mert a kormányzár nem old ki. Ha még nem volt frissítve az autó software-e akkor egy frissítés tud rajta segíteni (nekem megoldotta).
Az akksira és a kormányzár problémában is tud segíteni maszibmw az indexes fórumon. Úgy általában is igaz hogy az a fórum jobban pörög.

25    2013.01.05. 14:36
Milko34
2014.11.01. 17:02   

Sziasztok, új BMW tulajdonos vagyok és amatőr a témában. Autókereskedésből vettem 2 hete az autót...
2006/12-es E90, 320d (lehet hogy ez még a gyári?). Ma indítottam volna az autót, 3 próbát tettem vele, csak forgatott rajta kettőt, de nem indult be, aztán már ennyi sem. Az autóban BMW 12V, 80ah, 640A -es aksi van. Sajnos nincs időm kivárni, míg megérkezne a rendelés, mert hétfőn használnom kellene, így a tömegvásárlói helyeken kell beszereznem. Hol és mit tudnátok ajánlani? És milyen tipusút?
A másik kérdésem, hogy mikor a 3. próbálkozás után sem indult be és egyre kevésbé reagált az indítógombra, megnéztem a hibajeleket és alacsony aksifeszültséget mutatott és mellédobta a kormányzár jelét is. Ez lehet az alacsony feszültség miatt?

Az előéletét honnan tudhatnám meg?

223e km-rel vettem, láncos. A kereskedésben azt mondták, 300e km-ig nem kéne, hogy gond legyen a lánccal. Higgyek nekik vagy más a vélemény?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Szolnok    1    2014.11.01. 14:51
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   BMW E90

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére