9. Nemzetközi Balatoni POWERFANATICS.com BMW találkozó 2018. június 9-10.

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E46   »   Pavlo - 320d Touring

Pavlo
2014.05.08. 07:45   

Nem egészen 2,5 év E36-ozás után gondoltam egyet, és hirtelen felindulásból elkövetett autóhirdetés feladást követtem el. Gondoltam, úgysem kell senkinek azon az áron amiért meghirdettem. Tévedtem, 3 nap alatt elvitték. Eljöttek, megnézték, fizettek, mentek, én meg csak pislogtam. Elkezdtem keresgélni a magyar használtautó piacon. Gondolom nem kell bemutatnom senkinek a hazai állományt, a siralmas jelző nem megfelelően minősíti azt. Összeírtam pár autót, Győr, Vác, Budapest, Kecskemét, Kiskőrös, Paks volt az útvonal. Kb 8-10 autót nézhettünk meg, abból kettő jutott el odáig a mustra során, hogy be is indítsuk, egy pedig a kipróbálásig. Gondolhatjátok melyik volt az az egy. Smile

Szóval, úgy bukkantunk rá erre az autóra, mint gyöngyhalász az igazgyöngyre. Frissen érkezett Németországból, BMW Premium Selection-ből való a 110 kW-os Euro4-es 320d Touring. Az autó totál gyári, mindenféle felesleges kiegészítőtől és sallangtól mentes. Ez egy nagyon fontos szempont volt a vásárlás során. Az autó az utolsó darabok egyikre lehet, mivel 2005.07.29-én gurult le a gyártósorról. Teljesen alapverzióról van szó, tetősín nélküli, fekete kilincses, sárga irányjelzős. Egyedüli extra felszereltség egy komfort csomag, ami magában foglalja a velúr szőnyegeket, első középső kartámaszt, digitális klímavezérlőt, CD-s rádiót, automatán sötétedő belső tükröt, és a PDC-t. Egyedül az ülésfűtést hiányolom csak. Az autó még most is olyan, mint ha új lenne, ha nem látom el sem hiszem. A motor gyönyörűen jár, teljesen füstmentes. Szervizkönyve vezetett, BMW szervizben lekérdezett javítási és karbantartási történet teljesen szinkronban van a könyvvel. Utastere mint az új. Nem tudom, hogyan sikerült ennyire vigyázni rá, de nálam ugyanúgy megkapja a törődést mint az előző gazdájánál.

Nagy átalakításokba nem kezdtem, nem is akarok, két dolgot szeretnék megvalósítani. Pontosabban az egyik ebből már sikerült is, beszerelésre került egy a gyári BMW Business CD egységre csaklakozó úgynevezett CD-tár emulátor. Semmiféle átalakítást nem igényelt, a készletben benne volt minden csatlakozó amire szükség volt, teljesen "plug and play" a cucc. Fél óra alatt telepíthető, és a kesztyűtartóban el is fér a két gyufásdoboznyi méretű egység. Tervben van egy angel eyes készlet beszerzése és beszerelése a halogén lámpákba. Ebben kérném a segítségeteket: milyet érdemes venni, hogy kell beszerelni?

Eddig még csak telefonos képek készültek a kocsiról. Most már igazán illő lenne elővenem a fényképezőt.
Smile

Több kép egyelőre az alábbi címen érhető el, de igyekszem majd ide az oldalra is feltöltögetni.

Kapuvár    575    2011.10.21. 09:53
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

3 / 3 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
Tartalomjegyzék  »   BMW E46

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére