POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   Projektek - VERSENYAUTÓK  »   DSC nem típus azonos motor esetén

Laleeboy
2014.01.30. 14:48   

m3246 írta:
Sziasztok!

Nem igazán találok róla sok mindent a neten, így gondoltam megkérdezem tőletek.
Szeretnék építe(t)ni egy régi Z4-esre épülő utcai autót, viszont úgy gondoltam kissé törött és motorhibás kasznit keresek, mert motornak én a régi 35i V8-at akarom bele. A kérdés valójában az lenne, hogy a DSC hogyan is működik, mert azt azért szeretném ha lenne benne a biztonság miatt főleg vizes úton. Motorfüggő a szerkezet, vagy ha már van az autóban akkor független attól milyen erőforrás adja hozzá az erőt? Magyarul mennyire bonyolult megoldani, ha gyárilag egy 2,2 sorhat vitte az autót és egy V8 3.5-re cserélem, hogy a gyári DSC kifogástalanul működjön tovább?
Előre is nagyon köszi
P

Ha jól tudom akkor az ABS-el van összefüggésben (az ABS jeldókat használja) és a pillangónak is olyannak kell lennie ( mert pl E36-nál úgy szabályoz hogy ~50 km/h-ig fékezgeti a kereket felette meg elveszi a motorerőt egy plusz pillangó segítségével)

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3900    2005.07.19. 15:10
m3246
2014.01.30. 13:59   

Sziasztok!

Nem igazán találok róla sok mindent a neten, így gondoltam megkérdezem tőletek.
Szeretnék építe(t)ni egy régi Z4-esre épülő utcai autót, viszont úgy gondoltam kissé törött és motorhibás kasznit keresek, mert motornak én a régi 35i V8-at akarom bele. A kérdés valójában az lenne, hogy a DSC hogyan is működik, mert azt azért szeretném ha lenne benne a biztonság miatt főleg vizes úton. Motorfüggő a szerkezet, vagy ha már van az autóban akkor független attól milyen erőforrás adja hozzá az erőt? Magyarul mennyire bonyolult megoldani, ha gyárilag egy 2,2 sorhat vitte az autót és egy V8 3.5-re cserélem, hogy a gyári DSC kifogástalanul működjön tovább?
Előre is nagyon köszi
P

10    2007.09.22. 15:51
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   Projektek - VERSENYAUTÓK

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére