POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
18 / 18 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   1994 - BMW E36 320i - Hellrot Coupe

vasi89
2013.10.28. 17:21   

Idén kezdem el a saját igényeimre formálni az autót illetve ekkorra sikerült összespórolnom annyit amiből már lehet építkezni Very Happy

Kezdésnek rendeltem hozzá egy fix magasságú 40/30as AP sportfutóművet. A beszerelés még váratott magára kb márciusig de azóta semmi gondom nem volt még vele, hozza az elvártakat. Annyira kemény amennyire kell, talán 1 kicsit lehetne keményebb de ezen kívül semmi negatívumot nem tudok felhozni pedig nem sokkal drágább mint az FK. Illetve ami nem a futómű hibája hanem az én "rossz" döntésem, hogy nem 60/30ast rendeltem mert most kereshetek 60as ültetőrugót előre Mad

Illetve mint a BMW tulajok 80%-a Én is beszereztem 1 Angel Eye szettet. Vagyis először komplett lámpát vásároltam de aztán rájöttem, hogy inkább a gyárit csinálom meg. Valahol láttam képen, hogy a belső üvegek le vannak fóliázva sárgával és megtetszett. A vélemények megoszlanak, nekem tetszett/tetszik viszont így lassan 1 év elteltével rájöttem, hogy sötétben nagyon vacakul látni vele így ez hamarosan el lesz távolítva, legalábbis a tompított lencséről mindenképp.

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
vasi89
2013.10.27. 23:51   

Köszi! Jönnek még képek mert már nem teljesen ilyen csak nem érem utól magam Smile

DevilB írta:
Gyönyörű autód van! Gratulálok hozzá! Nekem is hasonló van, csak hiányzik belőle 24 centi Very Happy Azért a kupé sokkal szebb Szemcsis

Nyáron voltam fényezőnél aztán én is gondolkodtam, hogy legyen e sötétebb árnyalat de 2 okból sem lett. Az egyik az az, hogy nem kellett újrafényezni az egész autót mert volt ahol elég volt a polír illetve első látásra annyira megtetszett ez a szín, hogy mostmár marad Very Happy

vik011 írta:
Tetszik. Eredetileg az enyémnek is ilyen színe volt. Very Happy

vik011
2013.10.27. 19:14   

Tetszik. Eredetileg az enyémnek is ilyen színe volt. Very Happy

Pécs    224    2008.10.28. 20:39
DevilB
2013.10.27. 09:46   

Gyönyörű autód van! Gratulálok hozzá! Nekem is hasonló van, csak hiányzik belőle 24 centi Very Happy Azért a kupé sokkal szebb Szemcsis

43    2012.10.22. 13:48
vasi89
2013.10.26. 14:39   

SID írta:
vasi89 írta:
Itt pedig azért még mindig érdekes dolgok vannak de ennek egyedül nem merek nekikezdeni úgyhogy ha úgy engedi a suli is átmegyek vele a szakihoz hátha eltanulok ezt-azt Mad

Nekem a kormány alól ez jött egy hete (egy riasztó, egy indításgátló meg mégegy riasztó fele kb.):

...és korábban is lett már kihúzgálva néhány méter.

Nem tudom szerintem valakinek ez a hobbyja h televezetékeli a régi autókat... Egyébként azon lepődtem meg, hogy minden működik kivéve a riasztót de az nem is gyári.

steveE36 írta:

Ez e tető még semmi Very Happy Nekem az egész le van esve, csak a kapaszkodók meg a napellenzők tartják szinte Very Happy

Nekem coupe van és így is alig férek el benne, ezzel a kárpittal meg folyton harcoltam mert rálógott a fejemre és marha idegesítő volt Very Happy

SID
2013.10.25. 23:08   

vasi89 írta:
Itt pedig azért még mindig érdekes dolgok vannak de ennek egyedül nem merek nekikezdeni úgyhogy ha úgy engedi a suli is átmegyek vele a szakihoz hátha eltanulok ezt-azt Mad

Nekem a kormány alól ez jött egy hete (egy riasztó, egy indításgátló meg mégegy riasztó fele kb.):

...és korábban is lett már kihúzgálva néhány méter.

2623    2011.08.29. 13:58
steveE36
2013.10.25. 22:55   

vasi89 írta:
Szóval tavaly a vásárlás után nem maradt túl sok pénzem így akkor nem sok minden történt. Kivéve, hogy cseréltem a tetőkárpitot mert az elég vacak volt. Pontosabban egy ismerősöm cserélte ki úgyhogy erről sajnos részletes leírást nem tudok adni. De tudtommal nem nagy művelet beszerelni. Legalábbis abból kiindulva, hogy szerencsétlen oszloptakarók is maguktól lejártak már így azok szintén cserélve lettek.

Voltak gondok Very Happy

A belsőn egyébként egyenlőre semmi "extra" nincs mert a gyári sport szövetbelső eléggé jó állapotban van így azt nem is piszkálnám.

A plüsskutyát ajándékba kaptam azért van kirakva az ablakba, mielőtt vki kérdezné Very Happy

Egyébként 1 alapos kárpittisztítás kellene neki és szerintem tökéletes lenne, habár szerencsére annyira nem retkes, hogy képen is látszódjon. Illetve nem vagyok bőr párti.

Ez e tető még semmi Very Happy Nekem az egész le van esve, csak a kapaszkodók meg a napellenzők tartják szinte Very Happy

BMW E36 318i M43 96'

Zagyvaszántó    1490    2010.01.03. 21:30
vasi89
2013.10.25. 21:44   

kögö írta:
vasi89 írta:

Itt azért van káosz rendesen. Az enyém is hasonló volt, de azért nem ennyire. Az a baj ezekkel a régi autókkal, hogy mindegyikből ki lehet szedni kb. 3 km vezetéket, ami sehonnan nem megy sehova. Sad

Van benne riasztó ami már az előttem lévő tulajnál sem működött. 3. gazdája vagyok Mo-n, előtte svájci autó volt így gondolom ezt már idehaza építette be valami szakember Very Happy

kögö
2013.10.25. 21:30   

vasi89 írta:

Itt azért van káosz rendesen. Az enyém is hasonló volt, de azért nem ennyire. Az a baj ezekkel a régi autókkal, hogy mindegyikből ki lehet szedni kb. 3 km vezetéket, ami sehonnan nem megy sehova. Sad

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
vasi89
2013.10.25. 21:26   

kögö írta:
vasi89 írta:

A plüsskutyát ajándékba kaptam azért van kirakva az ablakba, mielőtt vki kérdezné Very Happy

Egyébként 1 alapos kárpittisztítás kellene neki és szerintem tökéletes lenne, habár szerencsére annyira nem retkes, hogy képen is látszódjon. Illetve nem vagyok bőr párti.

Ari a kutycsi, bár egy kicsit buzcsis. Mad Mad Mad Very Happy Very Happy Very Happy

Már úgy hozzám nőtt Very Happy De egyébként a Homer-os légfrissítő se illik túlzottan bele a környezetbe de kb 2 napig jó illat volt tőle Very Happy

vasi89
2013.10.25. 21:25   

kögö
2013.10.25. 21:22   

vasi89 írta:

Ari a kutycsi, bár egy kicsit buzcsis. Mad Mad Mad Very Happy Very Happy Very Happy

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
vasi89
2013.10.25. 21:16   

Szóval tavaly a vásárlás után nem maradt túl sok pénzem így akkor nem sok minden történt. Kivéve, hogy cseréltem a tetőkárpitot mert az elég vacak volt. Pontosabban egy ismerősöm cserélte ki úgyhogy erről sajnos részletes leírást nem tudok adni. De tudtommal nem nagy művelet beszerelni. Legalábbis abból kiindulva, hogy szerencsétlen oszloptakarók is maguktól lejártak már így azok szintén cserélve lettek.

Voltak gondok Very Happy

A belsőn egyébként egyenlőre semmi "extra" nincs mert a gyári sport szövetbelső eléggé jó állapotban van így azt nem is piszkálnám.

vasi89
2013.10.24. 21:29   

Giovanni írta:
petya1989 írta:
Kíváncsian várom a fejleményeket Kacsint
Ide is be fogok nézni mostantól Szemcsis

Várom én is a folytatást! Smile

Hétvégén folytatom a beszámolót csak a héten kissé megcsúsztam a beadandó feladataimmal Very Happy

Giovanni
2013.10.24. 19:21   

petya1989 írta:

Várom én is a folytatást! Smile

avusblau coupe

EU    1142    2012.06.22. 18:55
petya1989
2013.10.22. 21:40   

Tápiószecső    1120    2011.01.21. 14:09
vasi89
2013.10.22. 21:23   

Elérkezett ez a nap is Very Happy Sokat gondolkodtam rajta, hogy megéri e topicot nyitni vagy sem de mivel elég komolyan gondolom a motor upgrade-et is illetve sok kérdésem szokott lenni így inkább itt fogom ezeket felvetni mint a többi témát teleszemetelni Smile

Minden úgy kezdődött, hogy 2011 telén minden haveromnak volt már vmi autónak nem nevezhető de hátul hajtós vacakja amivel a hóban jól ellehet szórakozni. Ekkor döntöttem úgy, hogy nekem is kell 1 autó. Eleinte ilyen 100-200 körül kezdtem keresgetni még szét nem rohadt járműveket különböző kategóriákban aztán végig gondoltam a dolgokat és eldöntöttem, hogy várok még és inkább normális autót veszek. Először is felmértem mit lehet eladni otthon Very Happy természetesen csak a saját tulajdonomban lévő dolgok kerültek eladásra mielőtt vki azt hinné h a hűtőt is eladtam, hogy kocsit vegyek. Aztán eljött a nyár amikorra is lett annyi pénzem amennyinél többet nem is szerettem volna első autóra szánni. Gondoltam ezt 2012 nyarán. Az autóval már kb február óta szemeztem, elsősorban a színe miatt. Illetve volt még fenn pár autó hasonló árban de azok már addigra elkeltek. Szóval feltettem mindent 1 lapra, hogy vagy tetszik vagy nem de, ha nem akkor nem lesz autó. Elmentünk, megnéztük. Alapból meggyőző volt, hogy a srác autószerelőként dolgozott illetve nem akarta mindenáron elsózni az autót, hisz mikor mentünk megnézni előtte már kb. egy hónappal lekerült a hirdetés a netről. Hálistennek elmentettem a számát még korábban Very Happy Szóval elsőre megnyerő volt a tulaj is illetve a korához képest az autó állapota is. Hazamentünk, sokat agyaltam de ott rögtön beleszerettem az autóba. Kb. 1 hét múlva hívtam is vissza, hogy megyünk. Amit ott a helyszínen elmondott hibákat azon kívül azóta sem jött elő semmi. Szóval úgy érzem, hogy beletartozom abba a 10%ba az országban aki azt kapta amiért fizetett Very Happy

Extrák listája:

-Elektromos ablakemelő
-Manuális klíma
-Gyári sportülések
-Fűtött tükrök
-Kis BC
-Kazettás középbox, könyöklővel
-Fűthető ülések

akkori hibalista:

-klímakompresszor
-hátsó rugók töröttek voltak
-fényezési hibák (hol az idő miatt hol a szakszerűtlen javítás miatt)

Egyenlőre ennyi aztán jönnek majd még képek, beszámolók és minden egyéb Smile Nem tudom mennyire lesz izgalmas de jelen pillanatban minden spórolt pénzem az autóra megy így mindig van valami.

Innen indultunk:

Itt sajna a küszöbnél látni, hogy nem sikerült igazán hibát javítani. Az ajtó viszont nem volt vészes szerintem a fényviszonyok is közre játszanak.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.10.25. 21:20 (2).

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

18 / 18 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére