POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   BMW e36 -- 325TDS/// 99' Premium selection by' TOMI

kuntib
2013.10.15. 05:00   

Tomi, ha már így szétkaptad, nézd meg, hogy ki van-e vezetékelve a tempomat, mert ha igen akkor az elektromos gázpedál lévén csak veszel egy kart hozzá, mindennek ott a helye, és kész! nem mindenki látja értelmét, manuálban még én sem használtam, de az automatában imádom , és mínusz pár deci Very Happy

Kiskunmajsa    553    2008.05.29. 19:25
muveszur
2013.10.14. 21:59   

==TOMI== írta:
2013.10.14.
-e36 fűtőradiátor csere:
-1/2 3tól 1/2 9ig csináltam negyed órás vacsi szünettel,/és még nincs kész!/szóval nem bonyolult mert minden adott meg adja is magát,csak a sok kis csetresz ki-be szállás,meghát az ember sajátját csak precízen csinálja meg,mindent eltöröltem,portalanítottam...
-Bontott,hibátlan darab került be,most itt tartok,probaüzem megvolt,eddig jó. Smile
-lehet képen nem látszik,de a radiátor kb másfél cm vízbe áll.
-Bocy írta 1x hogy a bal müszerfal tartó merevítőt nem lehet kivenni...én kivettem Very Happy

Előző hétvégén nekünk is ez volt a programunk, szóval átérzem, milyen jó ezt szerelni. Sőt, nekünk is kijött a műszerfal merevítő, mondjuk mi kormányoszlopot is cseréltünk. Csak mi beszopattuk magunkat, mert rosszul raktunk össze egy csatlakozást a fűtésboxon, és éjszaka út szélén elfosta magát a víz, az összes a lábtérbe. Ezért is áll bent a kocsi, szárad. Shocked Meg ha már kényszerszünet, további fejlesztéseket kap Smile

De úgy látom te szépen haladsz, kitartást, mindjárt vége a melónak, szép lesz! Kacsint

2347    2011.11.17. 10:51
==TOMI==
2013.10.14. 21:08   

2013.10.14.
-e36 fűtőradiátor csere:
-1/2 3tól 1/2 9ig csináltam negyed órás vacsi szünettel,/és még nincs kész!/szóval nem bonyolult mert minden adott meg adja is magát,csak a sok kis csetresz ki-be szállás,meghát az ember sajátját csak precízen csinálja meg,mindent eltöröltem,portalanítottam...
-Bontott,hibátlan darab került be,most itt tartok,probaüzem megvolt,eddig jó. Smile
-lehet képen nem látszik,de a radiátor kb másfél cm vízbe áll.
-Bocy írta 1x hogy a bal müszerfal tartó merevítőt nem lehet kivenni...én kivettem Very Happy

Celldömölk-Szombathely    2386    2009.07.02. 18:36
kögö
2013.10.12. 08:47   

==TOMI== írta:
akiak írta:
HGabor írta:
GBalee írta:
==TOMI== írta:
-Az autó sajna csak 1 kulcsos volt,rendeltem 2 rombuszt meg vezérlőt is:

Ha nekem most csak kulcsos a központi záram, elég egy ilyen szett és távirányítós lesz? Valami kell még emellé, vagy csak simán lemásoltatom a gyárit? Mert én is gondolkozok egy pár jobb kulcson.

Jah, bekötöd és távirányítós lesz. Amikor én vettem innen még 2 éve kb akkor 3 helyen voltam és mind a 3 helyen elbaszták a kulcsszárat, mert hogy a leggagyibb kínai fos. Habár azóta lehet, hogy jobb.

kb 2 éve vettem én is ilyen tuti kulcsot a bicskakulcstól,és nem lehetett jól lemásolni,mert fos..kérdezte is a kulcsos,h a bicskakulcs.hu-ról van?mondom,ja..erre azt mondta,hogy a tőlük származó kulcsokat még sose sikerült lemásolnia,mert trágya mind..de ahogy tanult barátom is mondja,azóta lehet,hogy jobb
-
Kíváncsi leszek én is,megírom i lett mindenképp.
-Nyilván nem eredeti minőség,de hát 10ből 3 azt írja h fos,a többi 7 mért nem írja hogy jó!?
-Tudok többet is akik innen vettek és évek óta jól működik.
-Ha meg tényleg silány,hamar kopik vagy nem tudom,akkor se buktam nagyot,nem titok,8e ft-os tétel.

Dealextreme.com-on kb. ezer forint daradja. Kacsint

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic.asp?TOPIC_ID=20139

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
==TOMI==
2013.10.11. 21:50   

akiak írta:
HGabor írta:
GBalee írta:
==TOMI== írta:

Ha nekem most csak kulcsos a központi záram, elég egy ilyen szett és távirányítós lesz? Valami kell még emellé, vagy csak simán lemásoltatom a gyárit? Mert én is gondolkozok egy pár jobb kulcson.

Jah, bekötöd és távirányítós lesz. Amikor én vettem innen még 2 éve kb akkor 3 helyen voltam és mind a 3 helyen elbaszták a kulcsszárat, mert hogy a leggagyibb kínai fos. Habár azóta lehet, hogy jobb.

kb 2 éve vettem én is ilyen tuti kulcsot a bicskakulcstól,és nem lehetett jól lemásolni,mert fos..kérdezte is a kulcsos,h a bicskakulcs.hu-ról van?mondom,ja..erre azt mondta,hogy a tőlük származó kulcsokat még sose sikerült lemásolnia,mert trágya mind..de ahogy tanult barátom is mondja,azóta lehet,hogy jobb
-
Kíváncsi leszek én is,megírom i lett mindenképp.
-Nyilván nem eredeti minőség,de hát 10ből 3 azt írja h fos,a többi 7 mért nem írja hogy jó!?
-Tudok többet is akik innen vettek és évek óta jól működik.
-Ha meg tényleg silány,hamar kopik vagy nem tudom,akkor se buktam nagyot,nem titok,8e ft-os tétel.

BMW 325tds///

akiak
2013.10.10. 22:47   

HGabor írta:
GBalee írta:
==TOMI== írta:

S54

kaparjáá    1629    2008.10.05. 16:13
Woodstock
2013.10.10. 21:51   

Akkor minőségi a cucc...sajnos ezekkel ez van...amúgy mennyiért dobálják,mert a honlapon meg lehet rendelni de az árát nem írják.

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
c_sonty
2013.10.10. 11:52   

Nekem kilazulgatott a kulcsszár..

Székesfehérvár    447    2008.10.27. 14:20
HGabor
2013.10.10. 07:35   

GBalee írta:
==TOMI== írta:

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
GBalee
2013.10.09. 22:56   

==TOMI== írta:

Debrecen    197    2013.03.09. 16:27
muveszur
2013.10.09. 20:53   

==TOMI== írta:
muveszur írta:
Szia Tomi!

Egészséggel használd az új szerzeményt! Bár nekem az előző jobban tetszett külsőleg, de biztos ez is egy érdekes project lesz... Kacsint

A belsejéről nem raktál még fel képet, ha jól látom...mit titkolsz? Smile

Fejtágítás céljából megkérdezhetném, hogy honnan rendelted az új kulcsokat?
Very Happy Nincs semmi titok,csak műhelybe van az autó,poros koszos..lesz kép ha renbe van kívül-belül.

kulcsok: www.bicskakulcs.hu elég jó minőségűek Kacsint

Köszi!

Akkor kíváncsian várom a képeket majd ha elkészül!

==TOMI==
2013.10.09. 20:50   

muveszur írta:
Szia Tomi!

Egészséggel használd az új szerzeményt! Bár nekem az előző jobban tetszett külsőleg, de biztos ez is egy érdekes project lesz... Kacsint

Very Happy Nincs semmi titok,csak műhelybe van az autó,poros koszos..lesz kép ha renbe van kívül-belül.

kulcsok: www.bicskakulcs.hu elég jó minőségűek Kacsint

BMW 325tds///

muveszur
2013.10.09. 19:37   

Szia Tomi!

==TOMI==
2013.10.09. 19:10   

-Fűtéspromblémámra vki írhatna,tapasztalt-e már ilyet:első szélvédő párásodás csak meleg levegővel,kis fagyálló szaggal.
-Pollenszűrő és környéke por száraz,akk hol a hiba? Surprised

-Lehet csak radiátort cserélni?

BMW 325tds///

==TOMI==
2013.10.09. 19:07   

BMW 325tds///

==TOMI==
2013.10.09. 19:06   

-A héten nekiestem a festés résznek,télire nem szerettem volna úgy hagyni.
-Kap egy futóműállítást,és hétvégén egy telipolírt is.

BMW 325tds///

kuntib
2013.10.08. 17:51   

==TOMI== írta:
kuntib írta:
==TOMI== írta:
Woodstock írta:
Tényleg jól néz ki...azt hiszem a következő autómat azoktól veszem akiktől te is... Very Happy

Érdekes módon nekem aki ismerősöm kint volt Olaszba mind arról mesél hogy parkolásnál általános dolog arrébb tolni a másik autóját meg hasonlók...
Ehhez képest neked az előző autód sem volt körbe törve látványosan,meg ez sincs sőt.
Jaja,meg rendelésre is hoznak hogy te kinézed melyik kell és kimentek érte.BMW-Italy csak jó autókat hoz,a 20i benzi-gáz ott van eladó BMW-k közt kicsit lentebb.
Van h meg se tudják hirdetni,mert terjed a hír mit hoznak,és lecsapnak rá,kb így volt nekem is a tds is.
sok a duma, de mi a tapasztalat??? Very Happy teccik??? vagy még szoknod kell?! Smile
-Jóóhogy teccik Very Happy Hétvégén 200km-t mentem vele,de az IS-hez képest már látom a spórolás.sokkal többet megyek vele ugyanannyi üzemanyaggal.
Az élményről nem is szólva Smile

-Jobb sárvédő alja pici horpi+festék lejött,csomiajtónál matrica lakkal 1ütt jött le vkinek,+pici rozsda kezdemény jobb alsó sarokban,ezeket ma javítottam és már füllerbe van.

-Ami jobban zavar hogy ha megy a fűtés,az első szélvédő jobb oldala párásodik,nem kicsit.Meg fagyálló szag is jön akkor.Hideg levegőre nem.
-Kivettem pollenszűrőt,de tök száraz minden.
-Ez mindenképp fűtőradiátor/klímabox csere ugye?
Király! Kacsint gondolom az a +2 henger is másképp szól mint a 4 Very Happy
hát passz a fűtés problem, de gondolom szét kell kicsit borítani, hogy többet láss....

Szabi
2013.10.08. 11:32   

Grat Tomi az új autóhoz, jól néz ki! Bálinték valóban csak jókat hoznak, enyém is az ő segítségüknek köszönhetően van meg.
Coupe-d gyönyörű volt, nagyon meglepődtem, mikor láttam hirdetve, nem is csoda, hogy gyorsan elment annyiért.
Sok örömet ebben is! Kacsint

Pfaffenhofen an der Glonn    480    2006.06.14. 14:30
==TOMI==
2013.10.07. 19:34   

kuntib írta:
==TOMI== írta:
Woodstock írta:
Tényleg jól néz ki...azt hiszem a következő autómat azoktól veszem akiktől te is... Very Happy

Érdekes módon nekem aki ismerősöm kint volt Olaszba mind arról mesél hogy parkolásnál általános dolog arrébb tolni a másik autóját meg hasonlók...
Ehhez képest neked az előző autód sem volt körbe törve látványosan,meg ez sincs sőt.
Jaja,meg rendelésre is hoznak hogy te kinézed melyik kell és kimentek érte.BMW-Italy csak jó autókat hoz,a 20i benzi-gáz ott van eladó BMW-k közt kicsit lentebb.
Van h meg se tudják hirdetni,mert terjed a hír mit hoznak,és lecsapnak rá,kb így volt nekem is a tds is.
sok a duma, de mi a tapasztalat??? Very Happy teccik??? vagy még szoknod kell?! Smile
-Jóóhogy teccik Very Happy Hétvégén 200km-t mentem vele,de az IS-hez képest már látom a spórolás.sokkal többet megyek vele ugyanannyi üzemanyaggal.
Az élményről nem is szólva Smile

-Jobb sárvédő alja pici horpi+festék lejött,csomiajtónál matrica lakkal 1ütt jött le vkinek,+pici rozsda kezdemény jobb alsó sarokban,ezeket ma javítottam és már füllerbe van.

-Ami jobban zavar hogy ha megy a fűtés,az első szélvédő jobb oldala párásodik,nem kicsit.Meg fagyálló szag is jön akkor.Hideg levegőre nem.
-Kivettem pollenszűrőt,de tök száraz minden.
-Ez mindenképp fűtőradiátor/klímabox csere ugye?

BMW 325tds///

kuntib
2013.10.07. 07:11   

==TOMI== írta:
Woodstock írta:

==TOMI==
2013.10.07. 06:19   

Woodstock írta:

BMW 325tds///

Woodstock
2013.10.06. 23:21   

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
Giovanni
2013.10.03. 00:06   

Szép a vas,bár a kúpéd jobban tetszett. Smile

avusblau coupe

EU    1142    2012.06.22. 18:55
kiinacp
2013.10.01. 21:10   

Gratula hozzá!
Egy pár képet a belsőről is tölts fel, az is nagyon érdekel, ez a violettt gyönyörű! Smile

Tolna megye    524    2012.09.25. 20:39
pinyti
2013.10.01. 20:58   

Grat! Kíváncsian várom az első benyomásokat a TDS-ről! Kacsint

Nagykanizsa    537    2011.11.20. 18:13
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

4 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére