POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
4 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   egy unalmas e36

hohlotto
2013.08.27. 22:00   

orulok hogy tetcik nektek hogy huz a verda. Very Happy az unalmasagrol meg mit mondjak.aki ranez az egy akarmijen autonak latja,nincs semi speci rajta,se fasza felnik sem ultetes.........de nekem a mekanikai resz a legfontosab,amikor azal keszen leszek johetnek a tobi cucok is.azert montam hogy unalmas mert a legtobnek a kinezet szamit es nem latjak,nem tudjak menyi munka bir leni egy autoba anelkul hogy latcana is valami a kinezeten.de majd eljon az a nap is mikor be lesz vegezve a mekanikai resze es akor szepithetem is kicsit. NE CSAK NEKTEK LEGYEN SZEP KOCSITOK Very Happy Szemcsis persze adig meg eltelik egy kis ido mert meg sok mindenel akarok foglalkozni. Kacsint

romania nagybanya    94    2013.08.12. 10:32
Ogre84
2013.08.27. 21:51   

kiinacp írta:
hohlotto írta:
jol van akor. vegre el jot a pilanata a filmezesnek is. sajna eleg szarul let filmezve(fenykepezogepel csinaltam).nem tul hoszu a filmezes mert a teknika nem akart velem tartani,leeset a fenykepezogep akormanyrol filmezes kozben Very Happy .de vegul is lesznek meg mas filmezesek is, es gondolom ebol is lehet latni ha megy vagy nem a kis 2.0 literes . http://www.youtube.com/watch?v=aSwIeMR5_6I&feature=youtu.be

Elég embörös, szerintem még egy 323nak is becsületére válna. Csak így tovább! Kacsint

Jól megy, és szép a hangja is. Nem olyan unalmas ez. Smile

Százhalombatta    2349    2010.01.11. 19:21
kiinacp
2013.08.27. 20:51   

hohlotto írta:
jol van akor. vegre el jot a pilanata a filmezesnek is. sajna eleg szarul let filmezve(fenykepezogepel csinaltam).nem tul hoszu a filmezes mert a teknika nem akart velem tartani,leeset a fenykepezogep akormanyrol filmezes kozben Very Happy .de vegul is lesznek meg mas filmezesek is, es gondolom ebol is lehet latni ha megy vagy nem a kis 2.0 literes . http://www.youtube.com/watch?v=aSwIeMR5_6I&feature=youtu.be

Elég embörös, szerintem még egy 323nak is becsületére válna. Csak így tovább! Kacsint

Tolna megye    524    2012.09.25. 20:39
hohlotto
2013.08.27. 10:34   

Vasutas
2013.08.27. 03:49   

hohlotto írta:
50 euro 1 darab. Sad (alitolag nem tartanak raktaron mert nem veszi senki.tul draga.)nemetorszagi raktarbol jott,2 nap alat. szerintem retentoen draga de azert a minoseg kulonbseg latcik az eredeti es az utangyartot kozot. azert lehet hogy mar ez sem lesz anyira tartos mint amit ezelot 20 evel tetek a kocsira Very Happy

Azt gondoltam nálatok olcsóbb, de drága ott is... Szemcsis

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
hohlotto
2013.08.26. 22:19   

na szoval,ma egesz nap a kocsi alat maszkaltam csorgo esoben es csinaltam az uj kipufogocso rendszert.a 2,8-ast alakitotam at ugy ahogy en tudtam hogy az e30-asomon is meg volt csinalva.szerintem egeszen jol sikerult.holnap csinalok majd videot aztan mindenki fellokheti ide a gondolatait arol hogy mit gondol hogy megy a jargany. persze ahoz kepest hogy megis csak egy 2.0.amibe ezelot 21 evel volt 150 lovacska Very Happy .en oszinten nagyon meg vagyok elegedve a mostani hangjaval es erejevel is.de azert elfogadok elentmondo hozaszolasokat is. Kacsint nekem azok is lehetnek konstruktivak Szemcsis

hohlotto
2013.08.26. 22:11   

50 euro 1 darab. Sad (alitolag nem tartanak raktaron mert nem veszi senki.tul draga.)nemetorszagi raktarbol jott,2 nap alat. szerintem retentoen draga de azert a minoseg kulonbseg latcik az eredeti es az utangyartot kozot. azert lehet hogy mar ez sem lesz anyira tartos mint amit ezelot 20 evel tetek a kocsira Very Happy

==TOMI==
2013.08.26. 19:24   

getto írta:
hohlotto írta:
ja igen,es egy kis tortenet a mult napokbol. bent voltam a hazba es felhiv aposom(az uton tul lakik) menjek le a kocsihoz mert baj van,azt se tudtam mire tegyem a kezem mi tortenhetet Sad .mire lemegyek ott al a kocsi motorhaztetoje melet egy srac ugy 12 ev korul lehetet egy csavarhuzoval a kezebe es probalja kimarni a BMW jelet. persze mar felig sikerult is es sikerult jol oszebasza a festeket a jel korul is a csavarhuzoval.mindez fenyes napal tortent. azt hitem megfaszulok. Sad nem eleg hogy elbaszta a jelet meg a motorhazteton is szep mej karcolasokat sikerult csinaljon. Sad Sad na mindegy at kel ezen is meni Confused elmentem es vetem 2 vadi uj eredeti(mert az utangyartotal megjartam hogy 1 ev utan mar tejesen el volt kopva) BMW jelet. Very Happy ezeken latcik hogy teljesen mas minoseguek.most mar csak remeljem nem jon valaki mas aki megprobalja ezeket is lemarni Sad azert jo kis penzbe kerulnek.lehetet volna csinalni sok mas dolgot a szekeren ebbol a penzbol. Confused

Remélem elkaptad a gyereket és összekarcoltad a fejét a csavarhúzójával.. Mad
Teljesen higgadt maradtam volna,szüleivel ki kell fizettenti a jelet,1 motorháztető fényezést, ez mind kb30-35e ft,meg még jól el is verik a gyereket otthon...

BMW 325tds///

Celldömölk-Szombathely    2386    2009.07.02. 18:36
getto
2013.08.26. 14:51   

hohlotto írta:
ja igen,es egy kis tortenet a mult napokbol. bent voltam a hazba es felhiv aposom(az uton tul lakik) menjek le a kocsihoz mert baj van,azt se tudtam mire tegyem a kezem mi tortenhetet Sad .mire lemegyek ott al a kocsi motorhaztetoje melet egy srac ugy 12 ev korul lehetet egy csavarhuzoval a kezebe es probalja kimarni a BMW jelet. persze mar felig sikerult is es sikerult jol oszebasza a festeket a jel korul is a csavarhuzoval.mindez fenyes napal tortent. azt hitem megfaszulok. Sad nem eleg hogy elbaszta a jelet meg a motorhazteton is szep mej karcolasokat sikerult csinaljon. Sad Sad na mindegy at kel ezen is meni Confused elmentem es vetem 2 vadi uj eredeti(mert az utangyartotal megjartam hogy 1 ev utan mar tejesen el volt kopva) BMW jelet. Very Happy ezeken latcik hogy teljesen mas minoseguek.most mar csak remeljem nem jon valaki mas aki megprobalja ezeket is lemarni Sad azert jo kis penzbe kerulnek.lehetet volna csinalni sok mas dolgot a szekeren ebbol a penzbol. Confused

Remélem elkaptad a gyereket és összekarcoltad a fejét a csavarhúzójával.. Mad

BC programozás    408    2009.02.20. 00:17
Vasutas
2013.08.26. 11:59   

hohlotto írta:

Mennyi volt az embléma?

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
hohlotto
2013.08.26. 11:30   

hohlotto
2013.08.26. 11:15   

na gyerekek ma reggel vegre szolt a telefon,megjott a landa szonda Very Happy

es ha mar megjot akor nem sokat szarakodtam,hoza is fogtam a regi kipufogocso leszerelesehez es az uj gyartasahoz Very Happy

hohlotto
2013.08.23. 11:01   

es par kep a volt szekereimel.most mar mindegyiken tuladtam de azert mindegyik utan maradtak kelemes elmenyeim. az E-21-est lehet valameiketek ismeri latasbol. fehergyarmatrol vetem.(ott laktak a szuleim par evig). sajnos az egesz kozul csak az e21 jutot jo kezek koze miutan en eladtam(egy komplet restauralason megy keresztul,nagyon profiul megcsinalva) Very Happy a tobi meg sajnos rovid ido utan az eladastol szet let torve(balesetuk let veluk) Sad

hohlotto
2013.08.23. 10:39   

koszi szepen a tanacsokat Kacsint az igazsag az hogy nekem nem kel feltetlenul nem tudom hany szaz lovat kiszedni ebol a motorbol. nem egy ojan jelegu autoepites. voltak mar ojan kocsijaim is, az igazsag hogy edig mind kopejaim voltak most meg akartam latni mit tudok kiszedni alacsony kolcsegel egy sokajtosbol Very Happy . most jelenleg egy oszetakolt kipufogocso rendszer van rajta(tob hejen hegesztve van). nekem ez meg nem tetcik. de azert mondhatom hogy igy is huz a kocsi eleg jol. erzodik a 150 joszag belole. remelem holnap megerkezik az uj landaszonda es akor kezdek oszeteni neki egy jo kis kipufogot,aztan lesz ami lesz,ha nem fogja szeretni rateszek majd egy eredeti 2.0i kipufogot. jo kis sarkany lesz ez en ugy erzem visza fogja fizetni a sok munkaorat meg lovet amit beleoltem edig es amit meg tervezek beleolni Very Happy Szemcsis

petya1989
2013.08.23. 10:01   

hohlotto írta:
na akor minden roszba van egy kis jo is. Very Happy legalab lett egy kis mozgas itt a forumon Very Happy . fel lesz teve a napokban ez a kipufogocso(nem epen igy ahogy latjatok) de nagyabol ez lesz. varom jojon meg hoza a vadiuj landa szonda es akor fellokom. meglatjuk akor lesz vagy nem lesz nyomatek. a szavazas ezutal fojhat is tovab... Very Happy en azt mondom fog eleg jol gurulni a szeker,megis egy BMW meg ha 4 ajtaja is van Very Happy

! ajtóval nincsen semmi baj max irigykednek a kópésok Very Happy Very Happy
Én is ugyan ezeket akartam mint te:dupla kipuff nagy szívósor nagyobb befecsek a 20i-re.De hál istennek engem is felhomályosítottak,hogy nem lessz ez így jó Sad így hát marad a motorcsere felesleges pénzkidobás a 20-ast hergelni Very Happy

Tápiószecső    1120    2011.01.21. 14:09
Laleeboy
2013.08.23. 09:51   

hohlotto írta:
na akor minden roszba van egy kis jo is. Very Happy legalab lett egy kis mozgas itt a forumon Very Happy . fel lesz teve a napokban ez a kipufogocso(nem epen igy ahogy latjatok) de nagyabol ez lesz. varom jojon meg hoza a vadiuj landa szonda es akor fellokom. meglatjuk akor lesz vagy nem lesz nyomatek. a szavazas ezutal fojhat is tovab... Very Happy en azt mondom fog eleg jol gurulni a szeker,megis egy BMW meg ha 4 ajtaja is van Very Happy

Az a baj hogy ezek a cuccok a 2,8-as motorra vannak optimalizálva.

A kipufogó túlöblíti a motort mert nem ad elegendő folytást a motornak .
A spriccek meg telelocsolják a hengereket benyával ami semmit sem ér ha nincs az égéshez elég levegő.

A vége valószínűleg az lesz hogy gyengül a kocsi de cserébe többet eszik majd Very Happy

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
hohlotto
2013.08.22. 19:11   

petya1989
2013.08.22. 17:34   

hohlotto írta:
egygenlore nem lesz nagyob motor,meg legalab 1 evig biztos nem. nem ertem minek mondod hogy rontananak ezek a motoron Sad nekem ijesmim volt az e30-as bmw be is es en meg voltam elegedve vele.tudom hogy csak egy 2.0 literes motor de hat nem mindenkinek lehet 2.8 . szerintem fog ez igy meni mint az agybaszaras. lesz majd video is mikor eljon az ideje. Kacsint

Nyomatéknak búcsút inthetsz Sad

Tápiószecső    1120    2011.01.21. 14:09
hohlotto
2013.08.22. 16:54   

egygenlore nem lesz nagyob motor,meg legalab 1 evig biztos nem. nem ertem minek mondod hogy rontananak ezek a motoron Sad nekem ijesmim volt az e30-as bmw be is es en meg voltam elegedve vele.tudom hogy csak egy 2.0 literes motor de hat nem mindenkinek lehet 2.8 . szerintem fog ez igy meni mint az agybaszaras. lesz majd video is mikor eljon az ideje. Kacsint

Laleeboy
2013.08.22. 14:07   

hohlotto írta:
na ok latom itt eleg gyenge a mozgas,nem sok a kerdezoskodes sem Very Happy de azert en meg teszek fel par kepet ne gondoljatok hogy ulok hiaba. Very Happy

.sikerult beszerezni egy 328-nak valo kipufogocsot, meg 2 teleszkopot a motorhaztetonek. a napokba meg jonek kepek mikozbe teszem fel a kipufogot... Very Happy

Motorcsere is lesz ?

Mik a tervek a nagyobb spriccekkel és a kipuffal?

Szerintem ez a cucc a 20-as motoron még ront is nem hogy javítanana

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
hohlotto
2013.08.22. 13:56   

na ok latom itt eleg gyenge a mozgas,nem sok a kerdezoskodes sem Very Happy de azert en meg teszek fel par kepet ne gondoljatok hogy ulok hiaba. Very Happy

.sikerult beszerezni egy 328-nak valo kipufogocsot, meg 2 teleszkopot a motorhaztetonek. a napokba meg jonek kepek mikozbe teszem fel a kipufogot... Very Happy

hohlotto
2013.08.20. 19:21   

na ma sikerult beinditni a motort Very Happy minden a hejen. mire beinditom persze nem ugy ment ahogy kelet volna Sad . minden a hejen,minden bekotve a motor meg csak dadog. na de minden rosznak jo a vege....vegul rajotem hogy az en motoromnak egyaltalan nem jonek be ezek az IRIDIUMOS gyertyak. vettem mas 6 gyertyak es ezekel nagyon fasz@ul muzsikal.. Very Happy . a napokban ha minden jol megy raterek a kipufogocso javitasara mert nem epen az amit en szeretnek a szekerem alat latni.

na ezekel mar nagyon szeret muzsukalni Very Happy BERU ULTRA X

hohlotto
2013.08.19. 09:52   

sikerult ma beszerezek apro penzert par uj alkatreszt .remelem tetceni fog nektek is. bene van egy kis tip arol is ami meg kovetkezik lecserelni a szekeren Very Happy

hohlotto
2013.08.19. 09:42   

szevasz zsosz kosz a dicsero szavakat Smile . probalok egy jo kis szekeret oszedobni, persze ez nem ojan konyu amikor keves penzbol es jo alkatreszeket hasznalva akarod megcsinalni Sad . a kipuff tomitesekrol meg csak azt tudom mondani hogy az volt a terv hogy 6 leomlosre legyen megcsinalva megtalaltam hoza a dolgokat itt nagybanyan egy sacnal azert is vetem meg a tomiteseket ,hagytam neki eloleget is mert csak 2 nap utan lett volna meg az egesz penzem es mire mentem visza hoza a geci eladta masnak.es kiadtam hiaba a penzt a tomitesekre is,meg kelet meg cirkuszolni is hogy kapjam visza az eloleget amit hagytam neki Sad .de azert megyen tovab a projekt, remelhetoleg ma a hejen lesz a motor es kapja az elso kulcsot. aztan ha mar lesz bene motor akor varazsolunk neki fekeket is mert azert jo lene meg meg is alni Very Happy

ZSOSZ
2013.08.18. 20:02   

Szassz!
Szerény vagy,az eddig feltöltött képek alapján gondos gazdája leszel ennek a gépsárkánynak. Smile
Az alu lendkerék cukor,én házilag csináltam meg....(tartok is tőle az első tesztig) Kacsint
A kipuff talptömitések s50-es motorra valók.Cserélve van 6 leömlőre?

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-434-4214

szögedi betyár    3327    2007.01.19. 13:46
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

4 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére