POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   egy unalmas e36

e36sanyi
2016.06.12. 16:19   

Hajrá! Nekem is nagy álmom egy E21, de én nem merek belevágni Smile

hohlotto írta:
[/img

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [img

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]

Budapest    83    2014.12.13. 15:55
Laleeboy
2016.06.12. 15:51   

hohlotto írta:
[/img

Hát innen szép nyerni Kacsint

Hajrá Szemcsis

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
hohlotto
2016.06.12. 14:01   

[/img

romania nagybanya    94    2013.08.12. 10:32
hohlotto
2016.06.12. 13:39   

reg nem irtam mar ide semit..….de azert nem ultem hiaba.az e36-nal mar nem sokat dolgoztam.minden nagyon jo rajta igy ahogy van.csak probalom elvezni...minel tobb kilometert beleteni. es azt kapja is mert most nagybritaniaba dolgozom es a kis e36-osal szoktam hazajarni. ezel ez a projekt nagyabol befejezodot de hat az elmult honapokba mar dolgoztam eleg komojan a kovetkezo automon. ha lene erdeklodes a projektert felteszem ...😀 . ez a harmadik projektem.volt az e30. amit mai napig is banom hogy eladtam.az szerintem a legjob kocsi a vilagon.volt az e36.amit sose fogok eladni. es a harmadik nagy kedvencem az e21. amin most dolgozok. aki akarja latni a projektet fel a kezeket 😀😀 megprobalok egy szep verdat oszelokni.

hohlotto
2015.10.02. 07:25   

es egy kep azoknak akik azt mondjak hogy a bmw coupe....

es egy kis motortakaritas ....

nyugodtan johetnek a jo es rosz velemenyek is ,mindegyiket szivesen fogadom Very Happy

hohlotto
2015.10.02. 07:06   

es aztan megerkeztek a regota vart felnik is a kocsimra.tudom sokan eleg unalmas meg mindennapi felniknem letjak de nekem nagyon bejonnek. ojan retro erzest adnak.na de inkab beszejenek a kepek.

es ez mar a kocsi magassaga az m felfugesztessel.

hohlotto
2015.10.02. 06:53   

es megerkeztek a regota vart alkatreszek is. a kocsi ala megjottek az m alkatreszek,elore hatra.

hohlotto
2015.10.02. 06:41   

es vegre megerkeztek a kepek is

igy ebredt fel a tavaszal,tudom kicsit reg volt ez de kicsit bemutatom mi tortent ezen a nyaron.

[/img]

hohlotto
2015.08.25. 21:37   

bocsanat hogy enyi ideje nem meg volt idom erre jarni es nem valaszoltam a kerdesre hogyha lesz vagy nem a kocsin M3 gojalab. a valasz igen . eleg nehez idoszakon mentem keresztul azert nem birtam tul sokat foglalkozni a kocsival.kozbe tobszor is munka hej nekul maradtam ,halal esetek is voltak a csaladba,a munkahej hianya magaval hozta a penz hianyt is.....de azert egy ket dolog meg let csinalva nala .a kovetkezo napokban jonnek a kepek is. remelem tetceni fog hogy nez ki a kocsi es meg miket probalok nala dolgozni Kacsint

Laleeboy
2014.07.29. 21:17   

Hali

Az M3 rugókhoz lesz M3 gólyaláb is?

Hátra még be lehet tenni, de elöl az M3 rugó kisebb átmérőjű mint a sima , ezért csak az M3 gólyalábra megy fel mert azon kisebb a rugótányér alul és felül is.

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
hohlotto
2014.07.29. 15:14   

na sziasztok.nem irtam mar eleg reg semit.ugy erzem tartozok par magyarazattal. ezek a felnik csak ideglenesen lesznek a kocsin amig sikerul megvegyek valami felniket emik nekem nagyon tetcenek.megmondanam mi a felnik neve de fogalmam sincsen.kozbe sok minden tortent a szekerel. kapot 4 gumit es fel letek teve a felnik. a rendorok nincsen minek baszanak a felnik miat mert amikor beirattam iten romaniaba a forgalomba a kocsit beirtak a papirokba az oszes felni nagysagot a 15-osoktol egeszen 225/45/17-ig.na most joojon par kep azal amiket csinaltam utobi idobe. ja igem es megrendeltem 4 darab bmw e36 m3 rugot hogy majd legyen fasza tartasa a kocsinak mire megveszem a masik felniket.

ja igen es vettem egy m3 hatso difuzort amit elege szet kellet faragjak hgy paszoljon az eredeti lokharitoba de vegul szerintem eleg jol nez ki.

Laleeboy
2014.06.20. 08:34   

Vasutas írta:
Tyetyi írta:
Vasutas írta:
Hát nem lesz egyszerű művelet, ezekkel a kerekekkel nem kell rugóznia az autónak, nincs az a peremezés, hacsak nem hegesztesz rá másik nagyobb íveket...?

Szerintem sem kellene eröltetni ezeket a kerekeket. Egyszerűen nem rá való az ET és a szélesség miatt. Hiába nézne jól ki vele, ha szét kell hozzá bombázni a fél autót. No

Higyj nekünk, én is szeretem az extrém dolgokat, pl nekem 19"-os felnik voltak 235/35-el az E36-on, Boczynak 20" az E46-on és megcsináltuk, jártunk velük, de ez a Te konfigod az ET miatt nem jó erre az autóra... De Te tudod, tiéd, azt csinálsz amit szeretnél és akarsz! Kacsint

Bármennyire is bitangul néz ki nem erre való (hacsak nem szereted az állandó futóműszerelést, a rendőrök macerálását és azt hogy nem lehet vele biztonságosan közlekedni mert viszik a nyomvályúk és össze vissza támolyog a futómű a nagyobb nyomtáv miatt)

Vasutas
2014.06.20. 07:30   

Tyetyi írta:
Vasutas írta:
Hát nem lesz egyszerű művelet, ezekkel a kerekekkel nem kell rugóznia az autónak, nincs az a peremezés, hacsak nem hegesztesz rá másik nagyobb íveket...?

Szerintem sem kellene eröltetni ezeket a kerekeket. Egyszerűen nem rá való az ET és a szélesség miatt. Hiába nézne jól ki vele, ha szét kell hozzá bombázni a fél autót. No

Higyj nekünk, én is szeretem az extrém dolgokat, pl nekem 19"-os felnik voltak 235/35-el az E36-on, Boczynak 20" az E46-on és megcsináltuk, jártunk velük, de ez a Te konfigod az ET miatt nem jó erre az autóra... De Te tudod, tiéd, azt csinálsz amit szeretnél és akarsz! Kacsint

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
Tyetyi
2014.06.19. 18:57   

Vasutas írta:

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
Vasutas
2014.06.19. 18:53   

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
hohlotto
2014.06.19. 18:41   

gondolom latcik eleg jol a kepekbol hogy menyire lognak ki a felnik Very Happy . sebaj. a kovetkezo heti teendok: veni 4 megfelelo gumit . aztan lasuk hogy lesz penz es aztan jonek a megfelelo rugok is. egyelore teljesen penz nekul maradtam ezutan a kocsivasarlas utan. na minden jot nektem aztan remelem hamarosan johetek ujdonsagokal. Smile

hohlotto
2014.06.19. 18:38   

elol 9j a hatsok meg 10 j szelesek. tudom nem fognak konyen elferni de adig ugy se hagyom magam amig a kocsira nem paszitom oket.persze meg nincsenek rajta megfelelo gumik de adig nem birtam lefekudni amig fel nem probaltam oket a kocsira. mar anyi biztos hogy 3 nagy problemam van. 1 megfelelo gumikat kel vasaroljak.
2 ki kel szelesitsem a hatso reszet a kocsinak 3 sokkal eroseb rugokat kel tegyek a kocsira. na most jojenek a kepek is. Very Happy

[/img]

hohlotto
2014.06.19. 18:26   

na jo.latom itten nem sok a koment. csak a facsavarokrol persze. de azert a munka megyen tovab. kozbe sikerult meg vasarolni egy donor autot. erol fognak felmenni a felnik meg meg mas alkatreszek is az en automra.ha erdekel valakit akor nyugodtan lehet irni jot is roszat is.mindketo jo ha lehet valamit tanulni valamit belole. Very Happy . jonek a kepek is.

Vasutas
2014.05.18. 15:48   

hohlotto írta:
a facsavarnal jobb ragaszto nincsen. Very Happy en mar megjartam hogy leloptak ,ugyhogy azota ez a jo megoldas. engemet nem zavarnak. na mindegy. a heten meg beszereztem 2 tukrot a kocsira.rohadt alapotban voltak de hat egy kis munkaval eleg jol kipofoztam oket. es azok mar nem facsavarral letek felfogva Very Happy

Az én "3M" kétoldalú ragasztómmal biztos nem lopják le, hacsak nem viszik a lökhárítót is. A mozdonyra kértek új rendszámot, mert nem bírták levenni a régi rsz.-t amikor eladtam csak roncsolással...
Mindkét topicomban vannak képek a ragasztóról! A legjobb! De te tudod... Kacsint

hohlotto
2014.05.18. 14:44   

meg ezt a ket kis ajandekot is a heten kapta de ezeket meg nem erkeztem fellokni. ezek 2.8 nak vakoak.amint neztem en eleg sokkal vastagabak mint az eredetiek amik most vannak fent a kocsin.

remelem fog erzodni valami kulombseg a vezetesnel. szeretnem kicsit durvabra varazsolni a karoszeriat amire fog kapni fasza felniket. Smile

hohlotto
2014.05.18. 14:30   

na es egy kis munka utan ez tortent......

profi korulmenyek kozot festetem le ,ez persze latcik a kepekbol is Very Happy szerintem nem lett rosz.

hohlotto
2014.05.18. 14:22   

a facsavarnal jobb ragaszto nincsen. Very Happy en mar megjartam hogy leloptak ,ugyhogy azota ez a jo megoldas. engemet nem zavarnak. na mindegy. a heten meg beszereztem 2 tukrot a kocsira.rohadt alapotban voltak de hat egy kis munkaval eleg jol kipofoztam oket. es azok mar nem facsavarral letek felfogva Very Happy

Laleeboy
2014.05.13. 15:27   

Vasutas írta:
muveszur írta:
Laleeboy írta:
muveszur írta:
Vasutas írta:
Tyetyi írta:
Jó lett a rendszám Kacsint

Én ragasztottam most is a V8-ra a rendszámom, kár azért a 3 reisser-ért... Sad

Ragasztva tényleg jobb, ha jóval ragasztod, sose hullik le!

Ez nem ragasztva van Very Happy

Erről beszélünk a Vasutassal, hogy kár a csavarozásért Szemcsis

Lalee még alszik...
Ébredés

Vasutas
2014.05.13. 14:18   

muveszur írta:
Laleeboy írta:
muveszur írta:
Vasutas írta:
Tyetyi írta:

Lalee még alszik...

muveszur
2014.05.13. 08:40   

Laleeboy írta:
muveszur írta:
Vasutas írta:
Tyetyi írta:

2347    2011.11.17. 10:51
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére