POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
3 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E46   »   BB e46 touring 320d M packet

Tyetyi
2013.12.13. 21:13   

Ha teljesen vissza akarod hajtani a peremeket, azt nem úszod meg a festék sérülése nélkül Még a képen látható megoldással sem (pont ilyennel szoktam peremezni)

Ha kemény futóművet akarsz akkor állíthatót tegyél bele. Ez a rugótekerés nekem picit érdekes..

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
tuningbb
2013.12.13. 15:01   

Majd eljött a tél:

Jelenleg rajtuk gurulok, de megmondom öszintén nekem nagyon nem tetszik, a kocsin, egyáltalán nem illik rá, mind1 tél van...

Viszont megváltam a nyári kerekeimtől!
Szoval most alufelni vásárba vagyok! Konkrét elképzelésem nincs, de valami ütöset szeretnék! Igazából csak azt tudom, h 18" legyen, legalább 8" széles és kb et26-35 között valahogy ,hogy lehetőleg peremen legyen, bár idáig x5 felniket szerettem volna talán mostmár elcsépelt... nemtudom meglátjuk mi súl ki belőle!

Mindenesetre, már látom, (valahól remélem is ,h szükség lesz peremezésre, van ötletek,hogy és hol?) beszéltem egy sráccal angliában lakik neki így oldották meg:

Ez elég minőségi munkának túnik, de kicsit félek tőle, mivel most lettek újrafúja a sárvédőívek, nem szeretném megint...

Ültetni is szeretnék még az autón, hallottam valahol olyanról, hogy kiveszik a rugót és összébb csavarják, így jobban fog űlni az autó és keményebb lesz, első lépesben ezen gondolkodom?! Ilyenről ti hallottatok? Esetleg tapasztalat?
Ha nem megy így akkor marad az állítható fütómű.... Azzal tapasztalat?

tuningbb

94    2008.05.28. 07:25
tuningbb
2013.12.13. 14:51   

Mostmár ilyennel is büszkélkedhetünk:
http://www.youtube.com/watch?v=2bOTHzE21Rg&feature=youtu.be
meglepően sok munka, de főleg ide volt ebben a videóban, kiváncsi vagyok ,hogy tetszik nektek?!

Forgatás utáni kép: Smile

tuningbb

tuningbb
2013.12.13. 14:49   

Első féktárcsákat, betéteket cseréltünk, nagyon meglepődtem, kedvezményekkel együtt 24k volt az anyagköltség, plusz a 7 imbusz ami kellet a szereléshez(1700ft) (textar cuccok mellet döntöttem)

Végül most így nézett ki téliestés elött:

tuningbb

tuningbb
2013.12.13. 14:45   

Na már rég jártam erre sok minden történt, jobbak rosszabbak de még megvagyunk Smile
sorba:
Sajnos egy péntek esti kocsikazas során, hajnali 1 kor a pirosnál nekemjött egy nissanos, majd jött a telefonszám cserével, mondtem neki haha Very Happy aztan mégjobban leharvadt amikor visszaérkeztek a barataim, és megállt mögötte még 3 bmw (e39 535, e39 530d,e34 m5) Very Happy a végén úgy dalolt ahogy mi mondtuk neki Very Happy
A kár látszólag nem volt nagy, hátsó lökháritó sárült a legjobban, egy kicsit a csomitartó és a hátfal egy nagyon kicsit, végén meg egyeztünk a biztosítőval, igy tellet más lakatos munkákra is hamár fújni kell az autót!
Képek:

lökhártó javítás allatt is szükség volt ráVery Happy

szétszedés

fényezés elött

A Végén a történet több idegeskedésbe került mint vártam, kb 2 hónap lett mire minden véglegesen összeált, de szép lett, meglepődtem mert még a színt is elatlálták nagyon, ködölések is szépen sikerültek.

tuningbb

BalaBMW
2013.10.26. 15:13   

Remélem tavasszal már én is bele tudok szólni a témába. Most a lakásfelújítás elvitte az összes keretet, de jövőre a hifinek bele kell kerülnie, mert már nem bírom a gyári hangzást... Very Happy

We write the streets...

Gy-M-S megye    155    2012.06.04. 15:49
ateszka86
2013.10.24. 19:17   

így most hirtelen nem tudom, megnézem és megírom majd.

Érd    330    2012.12.23. 02:26
HGabor
2013.10.23. 22:11   

ateszka86 írta:
nekem audiosystem hangszórók kerültek előre hátra és csipogók, csomagtartóba fel egy sony erősítő és a hátsó űléshez egy hertz mélynyomó lett beépítve, nagyon fasza lett a hangzás, és amélylada még faszán is néz ki Very Happy

Mi a tipusa az as-nek? Nekem a heten erkezik meg a gladen sql 165, az is as, csak mas a neve vagy mi.

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
ateszka86
2013.10.23. 22:04   

nekem audiosystem hangszórók kerültek előre hátra és csipogók, csomagtartóba fel egy sony erősítő és a hátsó űléshez egy hertz mélynyomó lett beépítve, nagyon fasza lett a hangzás, és amélylada még faszán is néz ki Very Happy

Érd    330    2012.12.23. 02:26
The_King
2013.10.23. 21:21   

HGabor írta:
The_King írta:
HGabor írta:
tuningbb írta:
Köszönöm a tippeket!Smile

Abba van valakinek tapasztalata, hogy kell gyári fejetséghez, erősítőt, mélynyomót kapcsolni? (most harman/kardon hifi van ben) A plusz erősítő, csak a mélynomót táplálna!
Honnan lesz nekem rca, remote kábelem?Very Happy

BM modulból kell kivezetni az RCA-t. Normális hifis helyen 10e-ért megcsinálják.

Ez a hifis téma engem is érdekelne. Mert nekem meg teljesen alap gyári cucc van benne, és hát szólhatna jobban is...
Azt mondják, hogy a gyári hangszórók tudnának többet is, meg a jó minőségű zenét viszonylag szépen tudják megszólaltatni. Viszont a fej egy kicsit le van butítva, ezzel csak az a probléma, hogy nekem meg az tetszik benne, meg szerintem az illik a kocsihoz. Bár ha abból sokat tényleg nem lehet kihozni akkor megy a levesbe és teszek bele valami komoly fejet beépítő kerettel.
Gyári cuccokból ki lehet hozni egy kicsivel többet? Megéri vele foglalkozni? Vagy inkább jobban járok ha az elejétől a végéig újra csinálom a magam szájíze szerint?

Erősítő és normális hangszóró + mélynyomó mindenképp kell, a gyáriból nem hozod ki.

Nekem első lépés az volt, hogy vettem 55e-ért egy BMW specifikus Rainbow szettet. Nem volt valami nagy változás.

Bekerült normális kábelekkel egy régi pio erősítő + láda. Sokkal jobban szólt a rendszer. Maradt a gyári fej, plusz kapott 36e-ért egy BT-s Dension átjátszót a gyári CD tár helyére.

Egész jó lett, elkapott az építés. Most pedig 100e-eket tolok az upgrade-be, mert baromira tetszik az eredmény Smile

Köszi az infót!
Akkor marad a jól bevált módszer, normális fej, kábelek, hangszóró, + erősítő... A téli hónapokban lesz mivel elfoglalni magam, hogy igényesen elvezessem a kábeleket! Shocked

"Lemegyek, telipofával vigyorgok, tövig nyomom a gázpedált a gumi füstöl, és szarok az egésszre!!"

Eger    238    2009.07.19. 21:57
HGabor
2013.10.23. 20:56   

The_King írta:
HGabor írta:
tuningbb írta:

Abba van valakinek tapasztalata, hogy kell gyári fejetséghez, erősítőt, mélynyomót kapcsolni? (most harman/kardon hifi van ben) A plusz erősítő, csak a mélynomót táplálna!

BM modulból kell kivezetni az RCA-t. Normális hifis helyen 10e-ért megcsinálják.

Ez a hifis téma engem is érdekelne. Mert nekem meg teljesen alap gyári cucc van benne, és hát szólhatna jobban is...
Azt mondják, hogy a gyári hangszórók tudnának többet is, meg a jó minőségű zenét viszonylag szépen tudják megszólaltatni. Viszont a fej egy kicsit le van butítva, ezzel csak az a probléma, hogy nekem meg az tetszik benne, meg szerintem az illik a kocsihoz. Bár ha abból sokat tényleg nem lehet kihozni akkor megy a levesbe és teszek bele valami komoly fejet beépítő kerettel.
Gyári cuccokból ki lehet hozni egy kicsivel többet? Megéri vele foglalkozni? Vagy inkább jobban járok ha az elejétől a végéig újra csinálom a magam szájíze szerint?

Erősítő és normális hangszóró + mélynyomó mindenképp kell, a gyáriból nem hozod ki.

Nekem első lépés az volt, hogy vettem 55e-ért egy BMW specifikus Rainbow szettet. Nem volt valami nagy változás.

Bekerült normális kábelekkel egy régi pio erősítő + láda. Sokkal jobban szólt a rendszer. Maradt a gyári fej, plusz kapott 36e-ért egy BT-s Dension átjátszót a gyári CD tár helyére.

Egész jó lett, elkapott az építés. Most pedig 100e-eket tolok az upgrade-be, mert baromira tetszik az eredmény Smile

BMW E46 328Ci

HGabor
2013.10.23. 20:50   

tuningbb írta:
HGabor írta:
tuningbb írta:

de nekem nem rádiómodulos, Még a régi (kisnavis)
Remote szál?

Akkor is vezérli valami a hangokat. Meg tudják csinálni simán. Remote szál? Az a fehér antenna szál ha jól emlékszem.

Még kezdő vagyok a témában, de próbálom megjegyezni a dolgokat, amiket mondanak Very Happy

BMW E46 328Ci

The_King
2013.10.23. 20:47   

HGabor írta:
tuningbb írta:

Eger    238    2009.07.19. 21:57
tuningbb
2013.10.23. 20:32   

HGabor írta:
tuningbb írta:

de nekem nem rádiómodulos, Még a régi (kisnavis)
Remote szál?

tuningbb

HGabor
2013.10.23. 20:17   

tuningbb írta:

BMW E46 328Ci

tuningbb
2013.10.23. 20:10   

tuningbb

csatis1
2013.10.19. 18:42   

tuningbb írta:
Van ötlet honnan lehetne szerezni, olyan díszlécet ami a rendszámtábla tartó helyére megy? Mint a képen!

http://www.carsbase.com/photo/photo_full.php?id=62874

http://goo.gl/iAroVq

Kacsint

Orosháza    1137    2011.02.04. 16:20
tuningbb
2013.10.19. 17:27   

Van ötlet honnan lehetne szerezni, olyan díszlécet ami a rendszámtábla tartó helyére megy? Mint a képen!

http://www.carsbase.com/photo/photo_full.php?id=62874

tuningbb

clockwork
2013.10.18. 09:52   

tuningbb írta:
http://www.retrofitlab.com/bmw-e46-bi-xenon-mh1.html

Ilyennel már valaki próbálkozott? Jópofa megoldás!
Van ennél esetlég még olcsobb megoldás? Mert ez így majdnem 2 bontott projectoros lámpa...

http://forum.e46fanatics.com/showthread.php?t=840919

42    2013.07.15. 21:30
tuningbb
2013.10.18. 09:29   

http://www.retrofitlab.com/bmw-e46-bi-xenon-mh1.html

Ilyennel már valaki próbálkozott? Jópofa megoldás!
Van ennél esetlég még olcsobb megoldás? Mert ez így majdnem 2 bontott projectoros lámpa...

tuningbb

grimbow
2013.09.09. 12:51   

leszeded a díszlécet a tetőről, begitteled alulról és fólia. Smile

Zala megye    166    2011.07.14. 12:32
tuningbb
2013.09.09. 11:59   

Végre sikerült beszereznem!
4:3 -mas navihoz a kábelköteg! (remélem az mindegy, hogy most harman/kardon hifi van benne...?!)
Már csak egy rádió modul kéne! (tényleg eladót nem tud valaki occson?Smile)
A terv az,hogy én szetem szét a kocsit és rakom be! A programozást pedig más csinálná!
De nemtudom, hogy neki merjek e állni! Valakinek ebbe tapasztalat jótanács???
Amit még szeretnék: Egy aux kábel, Rca video bemenet, és a mélynomómat bekötni!
Bármilyen nemü tanácsot szívesen elfogadok!Smile

Másik: Leszedtem a tetőcsomagtartót, egyenlőre most igy joban tetszik, de ugye vannak a díszcsikon azok a lyukak (ahonnan kiall az aluminium tartófül, amit már kiszedtem) ,hogy azokra a lyukakra nincs valami fül, vagy takaró? Ez ilyen gyárilag? valami megoldás?

tuningbb

tuningbb
2013.08.28. 15:15   

Sorry, de nagyon megtettszet! K*rva nagyot üt így angellel Smile) meg amugy is szét kellet szedni a lámpet meg ilyenek... Very Happy meg hát ilyen ez a pop szakma Very Happy

tuningbb

grimbow
2013.08.28. 14:38   

lemásoltad a lámpámat, tepiszok Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

grimbow
2013.08.28. 14:38   

lemásoltad a lámpámat, tepiszok Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

3 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E46

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére