POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
5 / 5 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E46   »   BB e46 touring 320d M packet

nagyrenegade
2013.07.25. 20:16   

Ha egy autorol beszélünk akkor igen, bár az már pár éve itt van magyarországon.

Debrecen    3    2013.03.18. 13:24
tuningbb
2013.07.25. 19:11   

grimbow írta:
csomagtartó ablakának a zárja azért rossz mert valahol meg van törve a kábel és letestel (mint nekem). javítható, de én inkább ledugóztam az egész ablaktörlővel együtt Surprised

Nekem szétvan húzva a kábel, mert kulönben kipattan, probáltam állítani a rugón is de nem használt nem tudom mi lehet!

Am zamardiba jösz? Esetleg eltudnál látni egy két jotanáccsal, ötlettel?Smile

tuningbb

94    2008.05.28. 07:25
grimbow
2013.07.25. 10:17   

csomagtartó ablakának a zárja azért rossz mert valahol meg van törve a kábel és letestel (mint nekem). javítható, de én inkább ledugóztam az egész ablaktörlővel együtt Surprised

Zala megye    166    2011.07.14. 12:32
The_King
2013.07.24. 15:49   

tuningbb írta:
Dewd46 írta:
A búra könnyen lejön, nem kell semmit hevítgetni. Csak alul-felül kipattintod a füleket, és ennyi.

Az enyém is németből van, az alja patika, de a 2 sárvédő és a hátsó ajtóm kuka lett, plusz még hátul a lökös és a sárvédő találkozásánál a sarokban volt egy kis rozsda. Semmi komoly.

AE kinek mi, én a LED mellett döntenék, a CCFL-nek az invertere kb fél-egy évenként elhalálozik. Legalább is sokan ezt mondják... Én is gondolkozom rajta amúgy.

Sok örömöt a géphez. Kacsint

Köszi!
Akkor elöszőr megprobálom majd én beépiteni az angel eyet, majd youttubeon tanuloki! Smile

Körülbelül 20 perces történet oldalanként a beszerelése, és nem kell hozzá melegíteni semmit! Az e30 -nál volt így, hogy le kellett melegíteni róla az üveget...
Meg a bekötés sem igényel túl nagy autóvillamossági szakértelmet, ha kicsit is konyítasz hozzá akkor menni fog! Kacsint

Eger    238    2009.07.19. 21:57
tuningbb
2013.07.24. 14:51   

Dewd46 írta:
A búra könnyen lejön, nem kell semmit hevítgetni. Csak alul-felül kipattintod a füleket, és ennyi.

Az enyém is németből van, az alja patika, de a 2 sárvédő és a hátsó ajtóm kuka lett, plusz még hátul a lökös és a sárvédő találkozásánál a sarokban volt egy kis rozsda. Semmi komoly.

AE kinek mi, én a LED mellett döntenék, a CCFL-nek az invertere kb fél-egy évenként elhalálozik. Legalább is sokan ezt mondják... Én is gondolkozom rajta amúgy.

Köszi!
Akkor elöszőr megprobálom majd én beépiteni az angel eyet, majd youttubeon tanuloki! Smile

tuningbb

Dewd46
2013.07.23. 20:07   

Kecskemét    215    2012.09.25. 15:59
tuningbb
2013.07.23. 19:55   

Tervek:

Szervíz:
Tetőablak takaropanelje ki van ugorva visszakéne épiteni.
Csomagtartó ablakjának zárja rossz. Találni kéne egyett bontottba.
A kocsin néhány helyen fel van holyagozódva a festék, ennek tél elötti javítása. Érdekes mert az autó alul meg sehol nem rohad...

Tuning:
Kaptam a kocsihoz egy 4:3 navi boardmonitort, gyárilag a kocsi kis navis volt(kvarckijelzős) de vaéamiért most kazattás van benne. (gondolom tönkrement és a legolcsobbat belerakták mielött behozták volna németből) Szóval van benne gps vevő, meg gps cd olvasó, "csak" egy kábel meg egy rádió modul kéne. A kábelt hónapok ota vadászom sehol nem találok...:/
Ha esetleg sikerülne beépíteni a navit, itthon pihen egy 960W MNC erősítő, meg egy 800W os MAC mélynomó, azthiszem ez jó párosítás lenne a gyári harman/kardonhoz:)

Angel Eye (nemtudom még h ledes vagy ccfl es) és azt hallottam, hogy ezt a lámpaburát valahogy csak ugylehet szétszedni ha 100fokra felhevitik.... Ezt lehuzás szagu nekem de van ötletetek tapasztalatok, ilyen nem projektoros lámpa szétszedéséhez?

Nekem nemtetszet rajta a szemöldök, ugyh amikor az indekbúrákat cseréltük leszettük, kiderült, hogy valószínüleg azér volt rajta mert megvan repedve a búra, ugyh még nem tudom mi lesz a sorsa egyenlöre eltettem őket...

Felni felujítása vagy másik... Jelenleginek elg rondo kopott a festése és ráadásul nem is gyári, viszont nagyon jol áll a kocsinak! Nem tudom még mi lesz a sorsa! Ötletek?

Ablakok lesötétítése

Koptató al első lokosre

Elején talán ültetni még egy centit Smile csak az ize kedvéért:)

Ha van tapasztalatok ezekkel kapcsolatban szivesen várom!Smile
Esetleg ötletetek egyébiránt?!Smile

tuningbb

tuningbb
2013.07.23. 19:09   

nagyrenegade írta:
Veletlenul ezt nem Debrecenben vetted?

De igen ott!
Tudsz esetleg róla valamit? Smile

tuningbb

tuningbb
2013.07.23. 19:08   

Kicsit változott mióta megvettem!Smile

nagyrenegade
2013.07.22. 11:19   

Veletlenul ezt nem Debrecenben vetted?

Debrecen    3    2013.03.18. 13:24
tuningbb
2013.07.21. 10:25   

Hát akkor én is megosztanám kis kocsimat!
Pár hónapja került hozzám, sok apró teendő van rajta, de minden csak sorjába!Smile
Nekem is sok kérdésem van, meg tanácsokat is szívesen várok, meg persze ha tudok valakinek segíteni akkor szívesen! Smile

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

5 / 5 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
Tartalomjegyzék  »   BMW E46

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére