POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
11 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   BMW e36 M43b16 - Resurrection by muveszur

---matyasgabi---
2013.02.06. 15:40   

Swari írta:
muveszur írta:
SID írta:
muveszur írta:
vasi89 írta:

Sajnos tényleg így van, hogy amit az egyetemen tanulsz annak kb a 15%át tudod kamatoztatni az életben de amit az életben tanulsz azt pedig kb 80%ban.

Mondjuk amit mi tanulunk az nekem nagyon bejön, + jó eséllyel hasonlóval fogunk foglalkozni...
Én gimnáziumból jöttem egyetemre, és igen nagy hátrányom volt az elején azokkal szemben, akik technikusit, szakmunkást végeztek. BMW project pont jó volt arra, hogy a dolgok gyakorlati részébe is legyen tapasztalatom. Így lemaradást behoztam Smile

Műszaki szakokon elsősorban nem a diffegyenletek megoldását fogod hasznosítani, hanem az ilyen jellegű tantárgyak teljesítéséhez szükséges gondolkodásmód elsajátítása a fontos.

A technikusit végzettekhez: a marha nagy előnyük a gimnáziumból érkezőkkel szemben gyakran hátránnyá változik.
Pl.: "ábrázoló geometria... ó, tanultuk már ezt, könnyű blabla", jól leszarják aztán akkora karókat kapnak a rajzokra meg a zh-kra, hogy csak úgy zörög Taps 2

On topic: mit vagytok úgy megbaszva ezzel a fekete vesével? Szerintem ratyi.

Fekete vese, fekete felni + fekete tető lesz a vége a dolgoknak.... Surprised

De hát most fújattad telibe az autót Surprised Vagy fóliát nyomsz rá?

A fényes fekete fólia nagyon jól mutat az ezüst autó tetején. Nekem is tervbe van véve. Laposabbnak tűnik tőle a kocsi.

Tisztelettel:

Mátyás Gábor

Szombathely    256    2012.04.08. 21:20
Swari
2013.02.06. 15:15   

muveszur írta:
SID írta:
muveszur írta:
vasi89 írta:

Sajnos tényleg így van, hogy amit az egyetemen tanulsz annak kb a 15%át tudod kamatoztatni az életben de amit az életben tanulsz azt pedig kb 80%ban.

Mondjuk amit mi tanulunk az nekem nagyon bejön, + jó eséllyel hasonlóval fogunk foglalkozni...
Én gimnáziumból jöttem egyetemre, és igen nagy hátrányom volt az elején azokkal szemben, akik technikusit, szakmunkást végeztek. BMW project pont jó volt arra, hogy a dolgok gyakorlati részébe is legyen tapasztalatom. Így lemaradást behoztam Smile

Műszaki szakokon elsősorban nem a diffegyenletek megoldását fogod hasznosítani, hanem az ilyen jellegű tantárgyak teljesítéséhez szükséges gondolkodásmód elsajátítása a fontos.

A technikusit végzettekhez: a marha nagy előnyük a gimnáziumból érkezőkkel szemben gyakran hátránnyá változik.
Pl.: "ábrázoló geometria... ó, tanultuk már ezt, könnyű blabla", jól leszarják aztán akkora karókat kapnak a rajzokra meg a zh-kra, hogy csak úgy zörög Taps 2

De hát most fújattad telibe az autót Surprised Vagy fóliát nyomsz rá?

Bp, Szfvár    1527    2009.02.08. 02:23
muveszur
2013.02.06. 14:00   

SID írta:
muveszur írta:
vasi89 írta:

2347    2011.11.17. 10:51
SID
2013.02.06. 13:47   

muveszur írta:
vasi89 írta:

2623    2011.08.29. 13:58
muveszur
2013.02.06. 13:10   

Jut eszembe:
Márciusban az autó akkor megfogja kapni a fekete nagy veséket, az hibátlan motorháztetőt, + az egész autó egy full polírt, hadd legyen még szebb:) És persze a 18"-s fekete felniket....

muveszur
2013.02.06. 13:07   

vasi89 írta:
muveszur írta:
vasi89 írta:
muveszur írta:
Mivel 2. éves mérnök hallgató vagyok, gondoltam, menni fog egy kis autószerelés.

Először is gratulálok az autóhoz, nagyon szép lett Smile Illetve melyik egyetemen tanítják az ilyenfajta autószerelést? Very Happy Én is mérnökhallgató vagyok 3. éve de én sok mindent nem vállalnék be, szóval elismerésem Kacsint

Szia!

Egyetemen nem tanítják, inkább azt mondanám, hogy maga az autószerelés, építése sok mindent megtanít, ami az egyetemhez kell... jó sok gyakorlati dolgot tanultam ezzel, amit tudok kamatoztatni...

vasi89
2013.02.06. 11:55   

muveszur írta:
vasi89 írta:
muveszur írta:
Mivel 2. éves mérnök hallgató vagyok, gondoltam, menni fog egy kis autószerelés.

Először is gratulálok az autóhoz, nagyon szép lett Smile Illetve melyik egyetemen tanítják az ilyenfajta autószerelést? Very Happy Én is mérnökhallgató vagyok 3. éve de én sok mindent nem vállalnék be, szóval elismerésem Kacsint

Szia!

Egyetemen nem tanítják, inkább azt mondanám, hogy maga az autószerelés, építése sok mindent megtanít, ami az egyetemhez kell... jó sok gyakorlati dolgot tanultam ezzel, amit tudok kamatoztatni...

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
muveszur
2013.02.06. 01:48   

vasi89 írta:
muveszur írta:

Szia!

atleeta írta:
Nem kis fába vágtad a fejszéd ezzel az autóval, de szép lett a végeredmény. Még jobban tetszik az egész, hogy titansilber coupe Very Happy

Majd nézd meg a fekete 18"-s felnikkel Very Happy Akkor fog a titansilber igazából kamatozódni... Szemcsis

Boczy46 írta:
A RAT design jobban tetszett, emlékeztet a "néhai patkányra", LCKA kupéjára Very Happy

Utálom a RAT designt...

Majd teszek fel a beltérről is képeket....azok érdekes módon nem kerültek be a válogatásomba, de csinálok friss képeket valamelyik nap...

Boczy46
2013.02.05. 23:57   

Site Admin
A RAT design jobban tetszett, emlékeztet a "néhai patkányra", LCKA kupéjára Very Happy

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
atleeta
2013.02.05. 23:29   

Nem kis fába vágtad a fejszéd ezzel az autóval, de szép lett a végeredmény. Még jobban tetszik az egész, hogy titansilber coupe Very Happy

Eger    241    2009.11.11. 18:26
vasi89
2013.02.05. 21:50   

muveszur írta:

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
Debike///M
2013.02.04. 17:28   

gino írta:
Debike///M írta:
Hát van ilyen. Nekem ma reggel az e39 jobb hátsó ajtaja nem csukódott be mert lefagyott a zár sztem.... örültem. Reméltem egy kanyarban kinyílik valakire Very Happy
De már kiolvadt és csukódik .

fujj be egy kis olajzó spray-t a zár forgó részére, oda ahol csukódik a a kasztnin lévő fülre. nekem is ezt játszotta az e32 ...

Smile Már bevetettem a wd40 tartalékaimat!!! Very Happy

Gyál    388    2012.03.21. 00:34
gino
2013.02.04. 14:27   

Debike///M írta:
Hát van ilyen. Nekem ma reggel az e39 jobb hátsó ajtaja nem csukódott be mert lefagyott a zár sztem.... örültem. Reméltem egy kanyarban kinyílik valakire Very Happy

fujj be egy kis olajzó spray-t a zár forgó részére, oda ahol csukódik a a kasztnin lévő fülre. nekem is ezt játszotta az e32 ...

'a króm úgy szép, ha matt fekete'

hol itt, hol ott... :)    435    2008.03.04. 12:55
Debike///M
2013.02.04. 13:15   

muveszur
2013.02.04. 11:17   

Debike///M írta:
Nagyon frankó lesz! Gratulálok! Hasonló cipőben jártunk;)
Mindig jókedvre derít mikor egy sz@rásig elhanyagolt autó gazdára talál!!
Annyira drasztikus szépülés és javulás indul el az autó életében ami szerintem tiszteletre méltó.Grat!! Kacsint Kacsint

Köszi!

Ma meghálálta az autó a törődést! Nyitom ki a lefagyott ajtót, hát nem nagy csattanás, üveg beesik az ajtóba... mondom anyád, -5 fokba játszod el?
Ráadásul 11-re viszem mamám a klinikára. Azért 80 évesen nem mindegy, hogy tökig lehúzott ablakkal megyünk-e. Autósboltba 1-re érkeznek meg a csúszkák.

Úgyhogy bontottat tettem most be + az ablak kicsúszott az első sínből is...most sikerült teljesen felhúzni, nyitásnál szépen mozog. Holnap vizsga után szétkapom az egészet, bekerülnek az új csúszkák is...

Debike///M
2013.02.04. 09:59   

Nagyon frankó lesz! Gratulálok! Hasonló cipőben jártunk;)
Mindig jókedvre derít mikor egy sz@rásig elhanyagolt autó gazdára talál!!
Annyira drasztikus szépülés és javulás indul el az autó életében ami szerintem tiszteletre méltó.Grat!! Kacsint Kacsint

muveszur
2013.02.03. 20:09   

pinyti írta:
Gratulálok, nagyon igényes, és szép meló! Kacsint

Köszönöm!

Magisznál meg az autósboltos ismerősömék is már hülyének néztek, hogy minden kis apró bizbaszt is megrendeltem....mondták, ilyeneket még sose rendeltek tőlük, beteg vagyok... Smile

pinyti
2013.02.03. 19:44   

Gratulálok, nagyon igényes, és szép meló! Kacsint

Nagykanizsa    537    2011.11.20. 18:13
Bazsa17
2013.02.03. 13:49   

muveszur írta:
A Vasutas írta:
muveszur írta:
BMW 2013: project:

-Minimum 18"-s szép felnik
-Harman Kardon hangrendszer...csak hogy örüljön a Vasutas
Mad
-M52b28....ha összejön...
-2 zónás digitklíma...

+ Egy egyedileg, saját kezűleg varrott barna ,combtámaszos, fűthető, motoros, ülések....

Surprised

Hi V8-as!

Na akkor visszaszívtam minden rosszat, amit írtam mostanában! Le a kalappal előtted... Üdv
Gratulálok!
Én is megcsináltam ugyanezt a munkát 1999-ben egy 601 special-al, mondjuk úgy, hogy nem volt egyszerű... (Még mindig ugyanolyan állapotban van.)
A további munkákhoz sok sikert és kitartást kívánok, a Hifi-t meg ügyesen, tavasszal találkozunk és megbeszélünk mindent!

Ui.: Ha kell, akkor a 193-as beépítésevel kapcsolatban Demy biztos tud majd segíteni, nem olyan elveszett srác, mint amilyennek lejön így elsőre... Szemcsis Kacsint
Ja, én ha tehetném 19"-os felniket raknék rá, de ha sokat használod, szerintem elég a 18". Kacsint

Csak így tovább, őrült vagy, mint itt a többség! Mad

Köszönöm!

Szemcsis

Felnire van már elképzelésem, meglátjuk, miből lehet választani tavasszal...18" és 19" az a baj, hogy Debrecen konkrétan úgy néz ki, mint egy csatamező...így is vannak olyan szakaszok, ahol csak áttolom az autót.
Eddig kb 2 és fél év alatt 20 ezer km-t tettem az autóba, és csak városban...csak egyetemistaként. ez ennél csak több lesz ezutánSmile

Még elfelejtetettem, hogy tavasszal a belsejébe még be fog kerülni egy méretpontos szövetszőnyeg, pohártartók és az ajtózsebbe egy pénzérme tartó.
+ Vadászok majd egy gyári fejegységre is, lehetőleg a BMW Traficc proffessionra

Bazsa17 írta:
Nagyon szép lett az Autód Grat Smile

Köszi neked is!

Meg vannak már a veséid? Kíváncsi vagyok rájuk....

Hétfőn jön Smile)

Kaposvár    110    2013.01.09. 14:53
Vasutas
2013.02.03. 13:15   

Peet007 írta:
DonDemy írta:
muveszur írta:
DonDemy írta:
muveszur írta:
A Vasutas írta:
muveszur írta:
BMW 2013: project:

-Minimum 18"-s szép felnik
-Harman Kardon hangrendszer...csak hogy örüljön a Vasutas
Mad
-M52b28....ha összejön...
-2 zónás digitklíma...

+ Egy egyedileg, saját kezűleg varrott barna ,combtámaszos, fűthető, motoros, ülések....

Surprised

Hi V8-as!

Na akkor visszaszívtam minden rosszat, amit írtam mostanában! Le a kalappal előtted... Üdv
Gratulálok!
Én is megcsináltam ugyanezt a munkát 1999-ben egy 601 special-al, mondjuk úgy, hogy nem volt egyszerű... (Még mindig ugyanolyan állapotban van.)
A további munkákhoz sok sikert és kitartást kívánok, a Hifi-t meg ügyesen, tavasszal találkozunk és megbeszélünk mindent!

Ui.: Ha kell, akkor a 193-as beépítésevel kapcsolatban Demy biztos tud majd segíteni, nem olyan elveszett srác, mint amilyennek lejön így elsőre... Szemcsis Kacsint
Ja, én ha tehetném 19"-os felniket raknék rá, de ha sokat használod, szerintem elég a 18". Kacsint

Csak így tovább, őrült vagy, mint itt a többség! Mad

Köszönöm!

Szemcsis

Felnire van már elképzelésem, meglátjuk, miből lehet választani tavasszal...18" és 19" az a baj, hogy Debrecen konkrétan úgy néz ki, mint egy csatamező...így is vannak olyan szakaszok, ahol csak áttolom az autót.
Eddig kb 2 és fél év alatt 20 ezer km-t tettem az autóba, és csak városban...csak egyetemistaként. ez ennél csak több lesz ezutánSmile

Még elfelejtetettem, hogy tavasszal a belsejébe még be fog kerülni egy méretpontos szövetszőnyeg, pohártartók és az ajtózsebbe egy pénzérme tartó.
+ Vadászok majd egy gyári fejegységre is, lehetőleg a BMW Traficc proffessionra

Bazsa17 írta:
Nagyon szép lett az Autód Grat Smile

Köszi neked is!

Meg vannak már a veséid? Kíváncsi vagyok rájuk....

Nagyon egyben van az auto, nagyábol én is igy haladok elöre csak és pár év alat jutotam el (az idö hiánya miadt) hogy széjeltudjam kapni a belsejét, külsejét, motort ezt azt ami kell egy fasza kis projekthez Kacsint
Mostani észel a legjobb választás a 2.8 as vagy ha van pénzed akor sztartbol az M3 de ha sokat jársz az autoval akor nem ajánlatos. Nekem a rövid sperrel 3.73 al lement a fogyasztásom nagyábol 1 L el városba, de viszont kint 1 L fel. Én is 80% ba városba járok.

M3 motor már szerintem aránytalanul drága, nekem annyit nem ér meg sajnos. Fülemig fog érni a szám a 28-astól is Smile

Hát nekem is csak lene már egyszer kész a motorom és lene már benne, de mostmar lasan alakul.
Látod milyen nagy örömet tud okozni 2 szám "2.8" Very Happy Very Happy Very Happy

Muveszur!
...bebizonyítottad,hogy szarból is lehet várat építeni...

Abból tudod mi lesz? Szarvár! Very Happy
Ez nem az lett... Szemcsis Kacsint

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
DonDemy
2013.02.03. 13:11   

muveszur írta:
DonDemy írta:

Az én felnieimnek a közepe szürke, de meglesz csinálva füstkrommal, ugy kicsit emgmarad a szürkesége de mégis lesz egy olyan sötét füstös benyomása, mintha lene rajta sötét folia. Kacsint

Akkor végül nem adod el?

Hát most ugy vagyok vele hogyha megkapom érte az 500 Eurot akor odaadom, ha nem akor emgtartom, egye fene, felkerül rá a 235/40 gumi ami a 10j felniket brutálisan fog álni, és elöre a 8.5j re meg a 205/40 és megtartom ha nem adom el március áprilisig.
Most szerintem egy 2.8 nál már nem számit hogy a tapadás felület kisebb vagy nagyobb 4-5 cm rel a 4 keréknél. Mert ha vennék valami 8.5j elöre hátra és 205/40 gumikkal rajta.

BMW ( Brutálisan Megbizhato Werda)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=271877826217989&set=a.217659538306485.54392.100001873224580&type=1&theater

Nagyvárad    639    2012.02.12. 23:03
muveszur
2013.02.03. 12:35   

DonDemy írta:

Az én felnieimnek a közepe szürke, de meglesz csinálva füstkrommal, ugy kicsit emgmarad a szürkesége de mégis lesz egy olyan sötét füstös benyomása, mintha lene rajta sötét folia. Kacsint

Akkor végül nem adod el?

Pavlo
2013.02.03. 12:35   

Nem kevés az előtte-utána állapotok között a kontraszt különbség!
Szép autó lett belőle.
Kacsint

Kapuvár    577    2011.10.21. 09:53
DonDemy
2013.02.03. 12:34   

muveszur írta:
Peet007 írta:
muveszur írta:
Peet007 írta:

Muveszur!
Grat az autóhoz,bebizonyítottad,hogy szarból is lehet várat építeni,már bocsi Very Happy
Az ezüst szín nagyon jól áll a coupe-nak,nagyon fiatalos,hát még ha elképzelem a 18" felnit!
m52-t hivatalosan papírozod,drága pénzért,vagy csak beleteszed,és csak nem állítanak meg?

Köszi!
Sokan mondták, hogy ez egy snassz, átlagos szín. Azért erre eset a választás, mert e36-ból viszont nagyon ritka a titansilver szín. Főleg itt Debrecenben, szinte az összes sötét színű.
Van ennek hátrányai is Smile

A felni meg terveim szerint fekete lesz. Valami olyasmi van tervbe, mintha üvegszerű fekete lenne, mint az új BMW-k, mercik panoráma teteje...
Viszont mostanában bejön a gyári fénye a felniknek, meglátjuk majd. Felrakom, ha nem tetszik, megy a fényezőhöz.

Szín alapján én pl direkt feketét kerestem,az tetszett,viszont ha coupe akkor az ezüst nagyon jól áll,főleg ha tényleg fekete felnit akarsz,vagy mondjuk félig fekete félig alu szín.
Átlag autóból tucat szín az ezüst,mikor rengeteg ember hitelből vette az új autókat,özönlött az utcákon az ezüst:D
Viszont e36 ból rengeteg a fekete, ezért is jól esett most meglátni mégegy ezüst projektet Kacsint

Kacsint

Nekem még az tetszett az ezüstben, hogy optikailag nagyítja az autót.... Én egyáltalán nem bántam meg, hogy ilyen színű lett.
Március vége felé lesz a felni beszerezése, már nagyon várom, sokat dobna az autó megjelenésén...

BMW ( Brutálisan Megbizhato Werda)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=271877826217989&set=a.217659538306485.54392.100001873224580&type=1&theater

Nagyvárad    639    2012.02.12. 23:03
muveszur
2013.02.03. 12:23   

Peet007 írta:
muveszur írta:
Peet007 írta:

Muveszur!
Grat az autóhoz,bebizonyítottad,hogy szarból is lehet várat építeni,már bocsi Very Happy
Az ezüst szín nagyon jól áll a coupe-nak,nagyon fiatalos,hát még ha elképzelem a 18" felnit!
m52-t hivatalosan papírozod,drága pénzért,vagy csak beleteszed,és csak nem állítanak meg?

Köszi!
Sokan mondták, hogy ez egy snassz, átlagos szín. Azért erre eset a választás, mert e36-ból viszont nagyon ritka a titansilver szín. Főleg itt Debrecenben, szinte az összes sötét színű.
Van ennek hátrányai is Smile

A felni meg terveim szerint fekete lesz. Valami olyasmi van tervbe, mintha üvegszerű fekete lenne, mint az új BMW-k, mercik panoráma teteje...
Viszont mostanában bejön a gyári fénye a felniknek, meglátjuk majd. Felrakom, ha nem tetszik, megy a fényezőhöz.

Szín alapján én pl direkt feketét kerestem,az tetszett,viszont ha coupe akkor az ezüst nagyon jól áll,főleg ha tényleg fekete felnit akarsz,vagy mondjuk félig fekete félig alu szín.
Átlag autóból tucat szín az ezüst,mikor rengeteg ember hitelből vette az új autókat,özönlött az utcákon az ezüst:D
Viszont e36 ból rengeteg a fekete, ezért is jól esett most meglátni mégegy ezüst projektet Kacsint

Kacsint

Nekem még az tetszett az ezüstben, hogy optikailag nagyítja az autót.... Én egyáltalán nem bántam meg, hogy ilyen színű lett.
Március vége felé lesz a felni beszerezése, már nagyon várom, sokat dobna az autó megjelenésén...

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

11 / 12 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére