POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
10 / 12 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   BMW e36 M43b16 - Resurrection by muveszur

vasi89
2013.04.27. 00:35   

muveszur írta:
vasi89 írta:
Tiszteletem!

Neked a télen mikor volt valami csörömüölés hátul az végülis mi volt? Smile Kicsit lemaradtam, vagy elkerülte a figyelmem nemtudom, ha leírtad már akkor bocsánat. De ma ahogy kiálltam a garázsból hátulról valami csörömpölő hang jött, de álló helyzetben is azaz olyan volt mintha valami rezonálna. Viszont mentem kb 500m-t megálltam, behúztam a kézit h megnézzem mégis mi ez de semmi nem lóg, hullik vagy akármi. Miután elindultam, már semmiféle hang nemvolt és azóta sem, szóval ezért érdeklődnék Smile

Szia!
Azóta nem volt ilyen jellegű problémám, én a kézifékre gyanakszom...még nem volt időm és erőm a hátsó féket és a kéziféket rendbe tenni, de ami késik nem múlik, és akkor beszámolok a dolgokról.

Mondjuk nálad leírás alapján nagyobb volt "gond" mint nálam úgyhogy ez reményt ad, mert én nem igazán vagyok nagyon szakértő szerelőhöz pedig nem szivesen hordozom minden aprósággal mert hát az pénz Sad Köszi egyébként Kacsint

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
muveszur
2013.04.26. 23:16   

vasi89 írta:
Tiszteletem!

Neked a télen mikor volt valami csörömüölés hátul az végülis mi volt? Smile Kicsit lemaradtam, vagy elkerülte a figyelmem nemtudom, ha leírtad már akkor bocsánat. De ma ahogy kiálltam a garázsból hátulról valami csörömpölő hang jött, de álló helyzetben is azaz olyan volt mintha valami rezonálna. Viszont mentem kb 500m-t megálltam, behúztam a kézit h megnézzem mégis mi ez de semmi nem lóg, hullik vagy akármi. Miután elindultam, már semmiféle hang nemvolt és azóta sem, szóval ezért érdeklődnék Smile

Szia!
Azóta nem volt ilyen jellegű problémám, én a kézifékre gyanakszom...még nem volt időm és erőm a hátsó féket és a kéziféket rendbe tenni, de ami késik nem múlik, és akkor beszámolok a dolgokról.

2347    2011.11.17. 10:51
vasi89
2013.04.26. 21:52   

Tiszteletem!

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
muveszur
2013.04.25. 15:10   

ifjuvarga írta:
Gratulálok a géphez, a szakértelemhez és leginkább a kitartásodhoz!

Fényképeket tölthetsz még fel gazdagon külsőről, belsőről egyaránt!

Nekem is folyik egy compact projektem december óta. Közel sem volt olyan ramaty állapotban, mint a Tiéd, de nem is lesz ilyen szép, mint a Tiéd. Bár az a terv...

Hajrá, így tovább!

Köszönöm szépen!

Most egészen vad terveket szövögetek a fejemben, hamarosan kiderül, hogy hogyan is lesz a folytatás...

Sok sikert kívánok neked a compacthoz, és hogy a terved 100%-ig ki tud vitelezni! Kacsint
Ha van kedved, nyiss neki egy topicot, szerintem szívesen látnánk a projectet! Smile

ifjuvarga
2013.04.25. 14:57   

Gratulálok a géphez, a szakértelemhez és leginkább a kitartásodhoz!

Fényképeket tölthetsz még fel gazdagon külsőről, belsőről egyaránt!

Nekem is folyik egy compact projektem december óta. Közel sem volt olyan ramaty állapotban, mint a Tiéd, de nem is lesz ilyen szép, mint a Tiéd. Bár az a terv...

Hajrá, így tovább!

Kecskemét    31    2012.05.24. 20:18
muveszur
2013.04.04. 20:50   

GBalee írta:
muveszur írta:

+ Ha végre nem esne az eső, kitakarítanám....kicsit el lett hanyagolva a tél és esős idő hatására... Sad

mióta nálam van az autó nem volt lemosva emiatt a fasza idő miatt Sad

jut eszembe, ha már mindketten debreceniek vagyunk, valamikor össze is ismertethetnénk a két vasat Very Happy

Nekem 2013-ban még biztos nem volt lemosva normálisan.... Sad

GBalee
2013.04.04. 20:46   

muveszur írta:

+ Ha végre nem esne az eső, kitakarítanám....kicsit el lett hanyagolva a tél és esős idő hatására... Sad

mióta nálam van az autó nem volt lemosva emiatt a fasza idő miatt Sad

jut eszembe, ha már mindketten debreceniek vagyunk, valamikor össze is ismertethetnénk a két vasat Very Happy

Debrecen    197    2013.03.09. 16:27
muveszur
2013.04.04. 15:39   

Pavlo írta:
muveszur írta:
Meg tudnád mondani, hogy pontosan mi a típusa a bluetooth-s egységednek?

Persze! Very Happy
Ez egy Sony Ericsson MBR-100 típusú Bluetooth fülhallgató adapter. Akkumulátoros, egy töltéssel közel nyolc órán át tud zenélni. (Gyári adat 12 óra).

Köszönöm, utána nézek!

Pavlo
2013.04.04. 15:32   

muveszur írta:

Persze! Very Happy
Ez egy Sony Ericsson MBR-100 típusú Bluetooth fülhallgató adapter. Akkumulátoros, egy töltéssel közel nyolc órán át tud zenélni. (Gyári adat 12 óra).

Kapuvár    577    2011.10.21. 09:53
muveszur
2013.04.04. 14:49   

maskhov írta:
http://www.ebay.de/itm/BMW-3er-E36-E46-AUX-IN-BUSINESS-iPod-iPhone-ADAPTER-MP3-Kabel-/370769595691?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item5653970d2b#ht_2174wt_980

Szia!

Sajnos ezzel a megoldással ha minden igaz, nem megy a CD-tár....

Pavlo írta:
Ehhez hasonló megoldást én is csináltam már, csak kicsit másképp.
Egy youtube videóban már bemutattam egyszer, nem tudom láttad-e. Bluetooth-os megoldás, engem zavart a szabad mozgásban ha a külső hangforrás kábelenen volt csatlakoztatva.

Szia!

Igen igen, láttam már a videódat! Nekem a következő a terv:
Lesz egy elosztó valahol a műszerfal mögött, innen két jack kábel fog jönni. Az egyik a kesztyűtartóba, ahol két szivargyújtó csatlakozás és egy bluetooth-s kütyü fogja várni. Így én majd hozzád hasonlóan, bluetooth-n fogom megoldani a dolgot.

A másik ág pedig egy hosszú, csévélhető vezeték lesz, amit egyelőre nem tudom, hova tegyek, de a lényeg, hogy jobb1-be lehessen használni.

Pavlo
2013.04.04. 12:25   

Ehhez hasonló megoldást én is csináltam már, csak kicsit másképp.
Egy youtube videóban már bemutattam egyszer, nem tudom láttad-e. Bluetooth-os megoldás, engem zavart a szabad mozgásban ha a külső hangforrás kábelenen volt csatlakoztatva.

Kapuvár    577    2011.10.21. 09:53
maskhov
2013.04.04. 10:08   

http://www.ebay.de/itm/BMW-3er-E36-E46-AUX-IN-BUSINESS-iPod-iPhone-ADAPTER-MP3-Kabel-/370769595691?pt=CE_Auto_Hi_Fi_Autoradios&hash=item5653970d2b#ht_2174wt_980

- Egy sört kérek!
- Alkoholmentes jó lesz?
- Játékpénz jó lesz?

Szentendre    1412    2008.08.04. 15:58
muveszur
2013.04.03. 19:00   

A Vasutas írta:
muveszur írta:
Na elég régen jelentkeztem már, remélem most már beindulnak a dolgok szép lassan, hátha jó idő is lenne végre...

Most egy apró kis projektet hoztam a tető alá. Kapott az autó egy szép, hibátlan állapotú BMW Business RDS fejegységet + hozzá egy 6-s CD tárat.
Viszont sem a kazettát, sem a CD-t nem szeretem, úgyhogy csináltam rá egy 3,5"-s jack kivezetést.

A jack kivezetés TAPE állásban működik, a fejegységgel pedig a kis rugó kiakasztásával elhitettem, hogy van benne kazetta.
Sajnos egyfolytában teker a kazetta része, de úgy érzem, hogy a minőségen nem ront, ami meg kell hogy mondjam, kiváló!

A másik megoldás az, hogy ha kiveszem a kazetta mechanikáját / lehúzom a csatlakozóit. Ebben az esetben viszont "Error" feliratom van, de továbbra is működőképes a dolog.
A projectről a képek itt találhatóak:

A végső behelyezés még várat magának, szükségem van még egy gyári CD tár kábelre, és gyári antenna kábelre. + Még be kell kötni a CD tárat is....

Leforrasztod a motor egyik vezetékét és már nem is fog tekerni, tök csendes lesz... Szemcsis

Ez lesz valószínűleg, köszi! Kacsint

Holnap még bekerül egy hibátlannak tűnő kesztyűtartó is, remélem a helyén is jól fog mutatni....

Vasutas
2013.04.03. 18:24   

muveszur írta:
Na elég régen jelentkeztem már, remélem most már beindulnak a dolgok szép lassan, hátha jó idő is lenne végre...

Most egy apró kis projektet hoztam a tető alá. Kapott az autó egy szép, hibátlan állapotú BMW Business RDS fejegységet + hozzá egy 6-s CD tárat.
Viszont sem a kazettát, sem a CD-t nem szeretem, úgyhogy csináltam rá egy 3,5"-s jack kivezetést.

A jack kivezetés TAPE állásban működik, a fejegységgel pedig a kis rugó kiakasztásával elhitettem, hogy van benne kazetta.
Sajnos egyfolytában teker a kazetta része, de úgy érzem, hogy a minőségen nem ront, ami meg kell hogy mondjam, kiváló!

A másik megoldás az, hogy ha kiveszem a kazetta mechanikáját / lehúzom a csatlakozóit. Ebben az esetben viszont "Error" feliratom van, de továbbra is működőképes a dolog.

A végső behelyezés még várat magának, szükségem van még egy gyári CD tár kábelre, és gyári antenna kábelre. + Még be kell kötni a CD tárat is....

Leforrasztod a motor egyik vezetékét és már nem is fog tekerni, tök csendes lesz... Szemcsis

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
muveszur
2013.04.03. 17:04   

muveszur
2013.02.09. 05:48   

==TOMI== írta:
A Vasutas írta:
Tyetyi írta:
Boczy46 írta:
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

On topic: mit vagytok úgy megbaszva ezzel a fekete vesével? Szerintem ratyi.

A kis vese feketémen szebb, a nagy meg ezüstben inkább! Smile

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

Áááá isten király....csak várj meg vele, ne add el senkinek se!!!! Szemcsis
Márciusban már 100%, hogy lesz felni project...most ebbe belezúgtam:)

És feketén...

Hgabor akarja még nagyon, aki előbb jön azé! Smile
Amúgy Én nem feketére, hanem gunmetalra fújnám!

Petibmw-nek is van eladó CSL 17" Smile

Hi Tyetyi!
17"...
A V8-asnak 18" vagy 19" kellene, mondjuk a gyári E46 M3 CSL felnik... Surprised
Nagyobb motor nem kéne?? Very Happy

Lesz nagyobb motor is, ne aggódj Kacsint

==TOMI==
2013.02.08. 21:43   

A Vasutas írta:
Tyetyi írta:
Boczy46 írta:
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

Hi Tyetyi!
17"...
Nagyobb motor nem kéne?? Very Happy

BMW 325tds///

Celldömölk-Szombathely    2386    2009.07.02. 18:36
Vasutas
2013.02.08. 21:15   

Tyetyi írta:
Boczy46 írta:
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

Hi Tyetyi!
17"...

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
muveszur
2013.02.08. 17:57   

Tyetyi írta:
Boczy46 írta:
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

Kicsi Smile

Tyetyi
2013.02.08. 17:44   

Boczy46 írta:
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
Boczy46
2013.02.07. 21:27   

Site Admin
getto írta:
Boczy46 írta:
getto írta:
max hajtasz egy kicsit a sárvédőn azon a kis lemezen, hogy a lyuk stimmeljen..

a többi egyértelmű, csak mondom szaGszerű leszek!
Az utolsó mondat viszont jó ötlet, köszi!
Nekem most tökéletesen passzol a lámpában az index, meg index a sárvédőben is, csak ugye nem követi a vonalat, kár hogy nincs itthon gyári indexem.

OOO Very Happy
De nem az index, hanem a lámpa vonala nem követi a géptető vonalát..

Jó, nyilván, de ha más méret az utángyári index, máris máshol van a lámpa is, a lámpa sztem jól van a helyén, nincs rajta a bajusz lemezen középen sem, alul sem, index passzol.

Tegyük fel ki rakom a lámpát a géptető vonaláig, középen lesz akkora hézag, hogy beszarsz, meg nem tudom az indexet berakni! összement a lámpa?megdagadt a géptető? Very Happy Very Happy

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
Boczy46
2013.02.07. 00:08   

Site Admin
muveszur írta:
Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

muveszur
2013.02.06. 23:59   

Boczy46 írta:
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

És feketén...

Boczy46
2013.02.06. 23:52   

Site Admin
SID írta:

Művész!
CSL feketén?

CSL ezüstön?

muveszur
2013.02.06. 18:33   

Swari írta:
muveszur írta:
SID írta:
muveszur írta:
vasi89 írta:

Sajnos tényleg így van, hogy amit az egyetemen tanulsz annak kb a 15%át tudod kamatoztatni az életben de amit az életben tanulsz azt pedig kb 80%ban.

Mondjuk amit mi tanulunk az nekem nagyon bejön, + jó eséllyel hasonlóval fogunk foglalkozni...
Én gimnáziumból jöttem egyetemre, és igen nagy hátrányom volt az elején azokkal szemben, akik technikusit, szakmunkást végeztek. BMW project pont jó volt arra, hogy a dolgok gyakorlati részébe is legyen tapasztalatom. Így lemaradást behoztam Smile

Műszaki szakokon elsősorban nem a diffegyenletek megoldását fogod hasznosítani, hanem az ilyen jellegű tantárgyak teljesítéséhez szükséges gondolkodásmód elsajátítása a fontos.

A technikusit végzettekhez: a marha nagy előnyük a gimnáziumból érkezőkkel szemben gyakran hátránnyá változik.
Pl.: "ábrázoló geometria... ó, tanultuk már ezt, könnyű blabla", jól leszarják aztán akkora karókat kapnak a rajzokra meg a zh-kra, hogy csak úgy zörög Taps 2

Fekete vese, fekete felni + fekete tető lesz a vége a dolgoknak.... Surprised

De hát most fújattad telibe az autót Surprised Vagy fóliát nyomsz rá?

Így van, fóliát fogok rátenni. Olyan lesz, mintha az egész tető egy napfénytető lenne, olyan feketére gondoltam:)

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

10 / 12 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére