POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   E36 320i átalakulása

e2mustang
2012.09.17. 12:56   

Nos megérkezett a kipuf és készült egy rövid klip róla. Megmondom őszintén meglepődtem milyen jól szól ahhoz képest hogy ilyen olcsó volt Smile
videó itt: http://www.youtube.com/watch?v=3zu1Q...ature=youtu.be

egy kép meg itt :

és lecserélem az m-technic logót is erre :

London    286    2012.03.03. 20:10
e2mustang
2012.09.12. 22:15   

Ha valaki jár 24én a hungaroringen az fog engem látni nyűzni a gépet Very Happy ugyanis autós nyílt nap lesz megint,legközelebb okt.3án lesz,ha érdekel vkit.

A gép is alakult egy kicsit.. kihajítottam a viszkós kuplungot a lapáttal együtt és tettem bele egy SPAL 16" nagy teljesítményű elektromos ventit "pull" konfigurációban relével,manuális kapcsolóval stb. Meg rendeltem németből egy TA technix kipufogót 150 euróért. Tudom hogy nem vagyány típus,igazából a hangjára is csak 1 klipet találtam az egész neten,de erre nem teszek 200 vagy több ezerért mint pl nekem volt a másikon,Störmung 250 ér csak a hátsó dob,meg ugye az acélmentes active autowerke "Catdelete" ugyancsak annyiér. Ez csak egy döcögő vas,ilyenre nem szabad Smile Aztán remélem a héten megjön és akkor együtt felrakom a diffúzorral a lökösbe és ennyi. hát azt nem mondanám hogy ennyi mert mindig kitalálok valamit Razz

képek meg videk a ringről amint lehet rakom felfelé !

Woodstock
2012.08.19. 14:18   

Értem
Lehet haza kellett volna hozni a mocit is magaddal Very Happy
Amúgy igen a hazai utakra,főleg Pesten még a TA is sok néha.

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
e2mustang
2012.08.19. 11:58   

E36 sedan írta:
Helló!

Tetszik!Jó autóra esett a választás,és reméljük ez is meg lesz mentve az enyészettől. Shocked Kacsint 2 dolog nem tetszik picit rajta az pedig a hátsó felirat krómmal én inkább M//logót ragasztanék rá.A hátsó lökösbe még tennék egy diffúzort,vagy ha több a pénzed,akkor egy M//-es hátsó lökhárítót raknék fel rá.

Követni fogom ezt a projektet is! Surprised Kacsint

Köszi ! Egyrészt azért ne akarok M logót rátenni mert majdnem mindegyiken az van,de ez a logó tényleg nem áll olyan jól rajta mint a fehéren valamiért. Ezt az m technicest is azért raktam már mert se kinnt amcsiba se itthon nem láttam még,sőt még a neten sem Smile Hátsó M es lököst azért nem raktam rá,mert amcsiba van egy eredeti M3 kipufogóm és még nem került haza,de ha hazakerül valahogy akkor vagy az lesz vagy csak egy diffúzor!
Woodstock írta:
Szia!

Üdv itthon!

És ebbe is befigyel majd az M3 moci?
Vagy esetleg más turpisságon töröd a fejed?
Amúgy a TA érdekes választás egy bilstein után...nem éppen egy kategória.
A felnik nekem bejönnek csak én annyit csináltam volna h nem full fekete,hanem sötét szürke.

Köszi! Ebbe úgy néz ki nem lesz M3 moci,mert amennyit ráköltöttem már meg amennyibe egy moci lenne,majdnem 2db eredeti M3-at vettem volna Very Happy Bilstien és Ta bizony nem egy kategória,de az ár sem. ez volt 50 ezer,az meg lett volna 600,és azér nincsenek olyan utak errefelé mint amcsiba XD A felniket én sem akartam ilyen sötétre,de így alakult és már nem akarok hozzá nyúlni Smile

Woodstock
2012.08.19. 11:06   

Szia!

Üdv itthon!

És ebbe is befigyel majd az M3 moci?
Vagy esetleg más turpisságon töröd a fejed?
Amúgy a TA érdekes választás egy bilstein után...nem éppen egy kategória.
A felnik nekem bejönnek csak én annyit csináltam volna h nem full fekete,hanem sötét szürke.

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
E36 sedan
2012.08.19. 11:00   

e2mustang írta:
Szevasztok !

Mostmár itthonról írok,új a verda is ! (325i m3 konverzió topicba benézhet aki akar Smile )

Szóval vettem itthon egy 97 es 320i bömöst kisebb esztétikai problémákkal de annál jobb mechanikai állapotban ! szép új M3-as ülések voltak benne,amit pótoltam egy M3-as kormánnyal,váltógombbal hogy egy hangban legyen a belső,nameg persze egy szép fekete pioneer cd-s rádiót,mert a szürke jvc nem illett bele..

Mióta megvan vettem rá M-es első lököst,küszöböket,tükröket,csomagtér spoilert a schmiedmanntól,kicsit drága hely de máshol nemigazán találtam..
Aztán lett bele téve egy Ultra racing toronymerevító amihez párosul a Ta technix sportgátló 60/40 es ültetéssel (utóbbitól kicsit féltem mert soha életemben nem hallottam róla,de eddig megvagyok vele elégedve,persze nem bilstien pss9-es Very Happy ) kapott 4 új Federal 215/40/17es papucsokat,aztán tettem bele még bosh projectoros lámpákat,amiket felszereltem fehér ccfl angel eyes-al és 6000K xenon szettel,meg csináltam egy olyan rövid váltót bele hogy kb 1 centit mozog a váltókar XD
A díszléceket és a felniket feketére fújtuk,és holnap ragasztom rá a kis m-es levonókat.

Nagyjából ennyi,a képek jobban beszélnek..

Ja egyébként kinnt voltunk a Soltvadkerti talin még az eredeti állapotában és király volt a buli.. reggel 5 kor még a fülünkbe a sátor mellett nyomtátok a turbós gépek lelkét tövig Kacsint

Helló!

Tetszik!Jó autóra esett a választás,és reméljük ez is meg lesz mentve az enyészettől. Shocked Kacsint 2 dolog nem tetszik picit rajta az pedig a hátsó felirat krómmal én inkább M//logót ragasztanék rá.A hátsó lökösbe még tennék egy diffúzort,vagy ha több a pénzed,akkor egy M//-es hátsó lökhárítót raknék fel rá.

Követni fogom ezt a projektet is! Surprised Kacsint

BMW=Vezetés élménye!

Veszprém megye!    2889    2010.08.25. 18:06
e2mustang
2012.08.18. 21:49   

Szevasztok !

Mostmár itthonról írok,új a verda is ! (325i m3 konverzió topicba benézhet aki akar Smile )

Szóval vettem itthon egy 97 es 320i bömöst kisebb esztétikai problémákkal de annál jobb mechanikai állapotban ! szép új M3-as ülések voltak benne,amit pótoltam egy M3-as kormánnyal,váltógombbal hogy egy hangban legyen a belső,nameg persze egy szép fekete pioneer cd-s rádiót,mert a szürke jvc nem illett bele..

Mióta megvan vettem rá M-es első lököst,küszöböket,tükröket,csomagtér spoilert a schmiedmanntól,kicsit drága hely de máshol nemigazán találtam..
Aztán lett bele téve egy Ultra racing toronymerevító amihez párosul a Ta technix sportgátló 60/40 es ültetéssel (utóbbitól kicsit féltem mert soha életemben nem hallottam róla,de eddig megvagyok vele elégedve,persze nem bilstien pss9-es Very Happy ) kapott 4 új Federal 215/40/17es papucsokat,aztán tettem bele még bosh projectoros lámpákat,amiket felszereltem fehér ccfl angel eyes-al és 6000K xenon szettel,meg csináltam egy olyan rövid váltót bele hogy kb 1 centit mozog a váltókar XD
A díszléceket és a felniket feketére fújtuk,és holnap ragasztom rá a kis m-es levonókat.

Nagyjából ennyi,a képek jobban beszélnek..

Ja egyébként kinnt voltunk a Soltvadkerti talin még az eredeti állapotában és király volt a buli.. reggel 5 kor még a fülünkbe a sátor mellett nyomtátok a turbós gépek lelkét tövig Kacsint

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére