POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
6 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   CE11 Touring

Pavlo
2012.08.11. 12:06   

E36 sedan írta:
Szia!

A kormányom sima 4 ágú,de kopás mentes állapotban. Surprised Az üléseim,pedig rá nézésre a tiéddel összehasonlítva inkább sötét szürke plüss. Smile Nekem amúgy a téli 15"-os acélfelniken 195/65-ös Falken gumik vannak fent és szépen fut velük. Smile

Csere nem érdekel az én kormányomra? Very Happy
Csak azért, mert én sose voltam ode ezért a háromágúért. Mindig is a 4-es normál tetszett.

Kapuvár    577    2011.10.21. 09:53
E36 sedan
2012.08.11. 12:02   

Pavlo írta:
E36 sedan írta:
Nagyon szépen fotózol... Kacsint Szép esztétikus az autó belseje is,tetszik a kormány és belső minden része is,az enyém pont ilyen csak az ülés különbözik benne,és a kormány. Kacsint

Köszi! Smile
Milyen kormány van a tiédben, és az ülés is miben különbözik?

Szia!

A kormányom sima 4 ágú,de kopás mentes állapotban. Surprised Az üléseim,pedig rá nézésre a tiéddel összehasonlítva inkább sötét szürke plüss. Smile Nekem amúgy a téli 15"-os acélfelniken 195/65-ös Falken gumik vannak fent és szépen fut velük. Smile

BMW=Vezetés élménye!

Veszprém megye!    2889    2010.08.25. 18:06
Pavlo
2012.08.11. 11:11   

pinyti írta:
Styling 13-ason már fent vannak a 185-ös gumik? Csak amiatt kérdem, mert nekem is hasonló a felállás (Styling 6 nyáron 205/60R15-tel télen lemez 185/60R15-tel), és elgondolkodtam azon, hogy az alufelnire rakatom őket idén, de elméletileg a 7"-ra szűk a 185-ös gumi. Ez nálad nem okoz gondot? Vagy esetleg másnak tapasztalata ilyennel (és most itt nem az extrém VW tuningos befelédőlő oldalfalra gondolok)?

Nincs még fent az alun, a lemezfelnin feszülnek még a téli gumik. De épp tegnap voltam a gumisnál, hogy megkérdezzem hogyan passzol a 7" széles felnire a 185-ös gumi. Azt mondta, hogy határeset, mivel szinte egyforma széles a kettő. Hivatalosan még felrakható, de ha padka közelbe kerül az autó, akkor a gumi pereme semennyire sem fogja megvédeni a felni peremét.

Amúgy a Te gumid méretét nézve, nem éppen az a méretváltó a 205/60R15-höz, mert hivatalosan 185/65R15 kéne, nem 185/60R15.

Ha elviszik a lemezfelniket, akkor felrakatom a gumikat az alura, és csinálok majd róla fotót, hogy valójában hogyan is áll rajta.

Pavlo
2012.08.11. 11:04   

E36 sedan írta:
Nagyon szépen fotózol... Kacsint Szép esztétikus az autó belseje is,tetszik a kormány és belső minden része is,az enyém pont ilyen csak az ülés különbözik benne,és a kormány. Kacsint

Köszi! Smile
Milyen kormány van a tiédben, és az ülés is miben különbözik?

pinyti
2012.08.10. 21:26   

Pavlo írta:
- két új gumigarnitúra (185/65R15 téli, és 205/60R15 nyári)

- egy Styling6-os felni szettet nyárra, jelenleg is ez van fent
- egy Styling13-as felni szettet télre -lemezfelni dísztárcsa kombó nekem nem nagyon tetszik-

Styling 13-ason már fent vannak a 185-ös gumik? Csak amiatt kérdem, mert nekem is hasonló a felállás (Styling 6 nyáron 205/60R15-tel télen lemez 185/60R15-tel), és elgondolkodtam azon, hogy az alufelnire rakatom őket idén, de elméletileg a 7"-ra szűk a 185-ös gumi. Ez nálad nem okoz gondot? Vagy esetleg másnak tapasztalata ilyennel (és most itt nem az extrém VW tuningos befelédőlő oldalfalra gondolok)?

Nagykanizsa    537    2011.11.20. 18:13
E36 sedan
2012.08.10. 18:32   

Pavlo írta:
Egy 170°-os látószögű kamerával -egész pontosan egy GoPro HD Heroval- készült az a fotó. Akkor egyedül voltam a kocsiban, így muszáj volt a kis kamerát a számban megtartanom. A tükrös gépem azt hiszem nem fért volna be... Very Happy

Amúgy most pont bent volt a kocsi kesztyűtartójában, így itt a munkahelyemen is csináltam párat.
Ezek nyers fotók, semmi extra:

Van HD movie is, majd teszek majd fel, de ezek a netes megosztók igencsak lerontják a HD minőséget...

BMW=Vezetés élménye!

Pavlo
2012.08.10. 11:36   

Egy 170°-os látószögű kamerával -egész pontosan egy GoPro HD Heroval- készült az a fotó. Akkor egyedül voltam a kocsiban, így muszáj volt a kis kamerát a számban megtartanom. A tükrös gépem azt hiszem nem fért volna be... Very Happy

Amúgy most pont bent volt a kocsi kesztyűtartójában, így itt a munkahelyemen is csináltam párat.
Ezek nyers fotók, semmi extra:

Van HD movie is, majd teszek majd fel, de ezek a netes megosztók igencsak lerontják a HD minőséget...

SID
2012.08.10. 11:11   

Woodstock írta:

amúgy hogyan csináltad ezt a képet?

Valaki a hátsó ülésről nagylátószögű objektívvel?

2623    2011.08.29. 13:58
Woodstock
2012.08.10. 10:42   

Pavlo írta:
Köszi Laleeboy! Kacsint

Amúgy itt egy fotó arról, hogy mit is látok pontosan amikor vezetek:

igen be lehetsz állva ha te így látsz... Mad Very Happy
amúgy hogyan csináltad ezt a képet?

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
Pavlo
2012.08.10. 09:39   

Köszi Laleeboy! Kacsint

Amúgy itt egy fotó arról, hogy mit is látok pontosan amikor vezetek:

Laleeboy
2012.08.10. 09:27   

Még egy puttonyos : )

Üdv a klubban Kacsint

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3914    2005.07.19. 15:10
Pavlo
2012.08.09. 16:56   

E36 sedan írta:
Helló!

Szép touring! Surprised Kacsint Tetszik ahogy írsz róla,ebből látom neked sem csak egy autó ha nem egy érték.Ez fontos a mai autós társadalomba már. Smile Követni fogom ezt a projektet is,mert érdemleges számomra. Smile

Szia!
Örülök, hogy tetszik. Sok update-re nem lehet számítani, esetleg fotókra. De majd igyekszek. Smile

E36 sedan
2012.08.09. 16:36   

Pavlo írta:
Történetünk 2011. október 16-án kezdődött, amikor is lefoglalóztam életem első autóját egy ezüst színű Touringot...

Németországból behozott, minden dokumentációjával, vezetett szervízkönyvvel.

A felszereltségről:

- Típus: 316i (M43)
- 309 Arktissilber Metallic
- 4 légzsák, digitklíma, ülésfűtés, elektromos ablakok elöl, automatikusan sötétedő belső tükör, hálós csomagtérroló, külső hőmérő, M sportfutómű.

Bővebb lista itt, rögtön a szervizfüzet első lapjai közül

Mindennapi használatra lett vásárolva az autó, de emellett szeretem rendben tudni, igyekszem műszakilag és esztétikailag is odafigyelni rá. Vásárlás után a szokásos dolgok lettek szinte rögtön cserélve:

- motor-, váltó-, differenciálmű-olaj csere
- gyújtógyetyák
- lég- és pollenszűrő
- 4 féktárcsa és hozzávaló fékbetétek

Majd az időrendi sorrendet nem betartva a következő kiegészítőket vásároltam meg:

- egy Styling13-as felni szettet télre -lemezfelni dísztárcsa kombó nekem nem nagyon tetszik-
- egy könyöklőt középkonzollal -nekem nagyon hiányzott a kocsiból-
- szinte gombokért jutottam hozzá egy BMW Professional RDS gyári rádióhoz -ehhez csináltam egy sztereo jack bemenetet-
- lábtéri hangszórók cseréje -gyári membrán szakadt volt-
- pár apróság még -izzók, gyári gumiszőnyeg télre, gyári gumi csomagrögzítők-

Egy tervem van amit meg szeretnék még valósítani: vagy fekete bőr belsőt, vagy a jelenlegi kárpit színével megegyező hibátlan combtámaszos üléseket szeretnék.

Pár saját fotó:

Helló!

Szép touring! Surprised Kacsint Tetszik ahogy írsz róla,ebből látom neked sem csak egy autó ha nem egy érték.Ez fontos a mai autós társadalomba már. Smile Követni fogom ezt a projektet is,mert érdemleges számomra. Smile

BMW=Vezetés élménye!

Pavlo
2012.08.09. 13:05   

Történetünk 2011. október 16-án kezdődött, amikor is lefoglalóztam életem első autóját egy ezüst színű Touringot...

Németországból behozott, minden dokumentációjával, vezetett szervízkönyvvel.

A felszereltségről:

- Típus: 316i (M43)
- 309 Arktissilber Metallic
- 4 légzsák, digitklíma, ülésfűtés, elektromos ablakok elöl, automatikusan sötétedő belső tükör, hálós csomagtérroló, külső hőmérő, M sportfutómű.

Bővebb lista itt, rögtön a szervizfüzet első lapjai közül

Mindennapi használatra lett vásárolva az autó, de emellett szeretem rendben tudni, igyekszem műszakilag és esztétikailag is odafigyelni rá. Vásárlás után a szokásos dolgok lettek szinte rögtön cserélve:

- motor-, váltó-, differenciálmű-olaj csere
- gyújtógyetyák
- lég- és pollenszűrő
- 4 féktárcsa és hozzávaló fékbetétek

Majd az időrendi sorrendet nem betartva a következő kiegészítőket vásároltam meg:

- egy könyöklőt középkonzollal -nekem nagyon hiányzott a kocsiból-
- szinte gombokért jutottam hozzá egy BMW Professional RDS gyári rádióhoz -ehhez csináltam egy sztereo jack bemenetet-
- lábtéri hangszórók cseréje -gyári membrán szakadt volt-
- pár apróság még -izzók, gyári gumiszőnyeg télre, gyári gumi csomagrögzítők-

Egy tervem van amit meg szeretnék még valósítani: vagy fekete bőr belsőt, vagy a jelenlegi kárpit színével megegyező hibátlan combtámaszos üléseket szeretnék.

Pár saját fotó:

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

6 / 6 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére