POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
7 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   Bmw E30 Matt Black Devil!

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:48   

2011. November vége fele,elkezdtem kicsit alakítani rajta! takarítás ,elkezdtem nagy szőnyeget keresni hozzá(amit csak most találtam)
Very Happy

Van az autó...és van a BMW!!!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso the Techno DJ d-_-b

Dombóvár    337    2011.07.03. 22:06
DJ.Szicso
2012.07.05. 00:41   

Itt már én lettem a gazdája!
A Nagy nyári melegben (miközben az M7-es is beállt) nagy élmény volt! A nap amit mindig feltudok perc-ről perce idézni! Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:34   

Aztán a nagy "Bömi alakítás" után elérte a színét!
Fotókat készítette: "Veszettkutya" Dani

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:29   

Ahogy elkezdte életét:

Szürke , M40B18... kicsit meglepte a rozsda 1-2helyen! És ki lett lakatolva! + új színt kapott , le lett "fényezve"! Matt Fekete lett!
Ez mind Daninál történt! itt még azt sem tudtam hogy E30-am lesz Very Happy

Fotókat készítette: "Veszettkutya" Dani

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.07.05. 00:34 (1).

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:09   

Üdvözlet minden márkatársnak!

Gondoltam megosztom veletek az én kis projectem!
2011.Júniusában kezdődött mikor megszereztem első E30 318i!
Dombóvári vagyok! Budapest-Délibe mentem érte! Ott vártak!
Mikor megláttam,hát mit is mondjak?: eléggé szétcsúszott volt! A fényezése (nem direkt) meg volt mattulva,hiányos és repedezett volt! Egy sport 60-as rendszer volt alatta a hangja megfogott! Sötéíttett hátsó lámpák és persze M40B18 szív dobogott benne! Kis pénzért meg is vásároltam! Úgy döntöttem hogy felujítgatom/megcsinálgatom!
Aztán több ismerős is megmondta az igazat(akik autófelujítással foglalkoznak): Sajnos amennyi pénzt beleölnék az E30-ba ,annyiból kapnék egy jó állapotút!
2-3hétig volt meg és eladásra került!

Utána egészen Augusztusig nem volt járgányom! Nézegettem jó E34-et (elvitték közben),E36-ból is szemezgettem párat! Persze ekkor még nem volt meg a teljes összeg!
És mikor meglett akkor pont nem találtam megfelelőt (éjjel-nappal a Hahu-t és itt az eladó BMW-k listáját csemegézgettem) mikor egyszer csak rátaláltam az igazira! Újra E30-as lettem (tudtam hogy ettől a típustól nem szabadulok meg könnyen,hisz ez volt a gyerekkori álmom)!

Így 2011.Augusztus 16.-a fele meg is vásároltam személyesen: "Veszettkutya" Dani-tól a Matt Feket E30-asát (aki ismeri a srácot,tudja hogy ő is nagy BMW-s! M40B18 Turbo és E34 legerősebb Turbója az ő nevéhez fűzödik,mint utólag kiderítettem)!

Megvásárláskor 2dolgot kellet megcsinálni rajta: a karter kicsit megrepedt ,nem vészesen de csöpögöt az olaj! gyors karter csere(amit kaptam hozzá) és persze a kipuff rendszer (a leölmő utáni rész) lyukas volt! Ezt rá 1hónapra csináltattam meg(addig "Szép" repedt hangja volt)!

Na és persze ami ilyenkor kell: olajcsere...

Na de beszéljenek a képek szép sorjában! Első képek amiket még Veszettkutya Dani hajtott végre a járgányon!

Közben szépen időrend szerint elmesélem mi/hogyan történt(képekkel) és hogy jutottam el most odaáig hogy teljes felujítást/project-et kap!(amíg ideglenesen ki van vonva a forgalomból) Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

7 / 7 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére