POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
6 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   Bmw E30 Matt Black Devil!

DJ.Szicso
2012.08.08. 20:03   

Megérkeztek a Borbet T Alufelnik (9x16 / ET15 & ET30)

Előre ET15 (nyomtávszélesítőkkel) Hátra ET30 (ide is kell a nyomtávszélesítő)!

Egy kis fényezési javítást igényel,de az a legkevesebb!

Van az autó...és van a BMW!!!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso the Techno DJ d-_-b

Dombóvár    337    2011.07.03. 22:06
DJ.Szicso
2012.07.30. 15:33   

Kis pihenés után,jöhet a munka! Holnap újult erővel nekiállok és egésznapjaim rászánom a Bömcsire!

a héten már megérkeznek végre a jól megérdemelt Borbet T alufelnik is! Kacsint Kacsint Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.20. 01:45   

Forintos írta:
DJ.Szicso írta:
Forintos írta:
Szia!
Rendben lesz ez lassacskán Smile anno én is nézegettem ezt a kocsit, mikor 200e körüli áron eladó volt Surprised
Jó az irányvonal, így tovább Kacsint

Köszönöm Szépen! Smile

Lassan meg lesz minden cucc ami kell (már csak épp hogy egy pár nagyobb elem/alkatrész kell)!

Én egy picivel drágábbért vettem mint 200,de pont jó áron! (most amennyit még rászántam/szánok az még pont jó ár érte ,de úgy gondolom többet fog érni mint amennyibe nekem van) Smile
Kacsint

A legfontosabb, hogy olyan legyen, ami örömet okoz neked Szemcsis Kacsint

Köszi!
Ez biztos hogy örömet fog okozni (Eddig is nagy örömteli pillanatokkal látott el) Very Happy Kacsint Smile

Bayerische Motoren-Werke

Forintos
2012.07.16. 05:47   

DJ.Szicso írta:
Forintos írta:
Szia!
Rendben lesz ez lassacskán Smile anno én is nézegettem ezt a kocsit, mikor 200e körüli áron eladó volt Surprised

Köszönöm Szépen! Smile

Lassan meg lesz minden cucc ami kell (már csak épp hogy egy pár nagyobb elem/alkatrész kell)!

Én egy picivel drágábbért vettem mint 200,de pont jó áron! (most amennyit még rászántam/szánok az még pont jó ár érte ,de úgy gondolom többet fog érni mint amennyibe nekem van) Smile
Kacsint

A legfontosabb, hogy olyan legyen, ami örömet okoz neked Szemcsis Kacsint

Kengyel    63    2011.04.29. 12:40
DJ.Szicso
2012.07.14. 21:23   

Az új tetőkárpit is megékezett Csütörtökön (+pár ajándék alkatrészt kaptam még,mivel nem érkeztek meg időben a cuccok)!

Közben beesett egy kis Sound-ozás is a 12.-13.-i napon! Very Happy Szemcsis Kacsint
De most indul gőzerővel az építes (persze valószínű lesz még közben egy pár nap kiesés a nyaralási szezon végett) Very Happy

Az új tetőkárpit! Már csak egy tisztítás kell neki és a helyére kell rakni!!

A + ajándékok (pár darab "FOR SALE" lesz ,egyenlőre amit megtarkok az a hűtő ,mivel mint tudjuk ez a fajta(egybetartályos) szinte mindenkinél elkezd csöpögni és a műanyag alkatrészei eltörnek(légtelenítő).. én is így jártam és jelenleg folyik belőle a nedű!
Persze csak addig kell amíg be nem lesz téve az új szív (Baby Six)! Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.14. 21:18   

Forintos írta:
Szia!

Köszönöm Szépen! Smile

Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

Forintos
2012.07.13. 00:02   

Szia!

Kengyel    63    2011.04.29. 12:40
DJ.Szicso
2012.07.11. 00:09   

A hátsó lökös is lejött a helyérő szerdai nappal, a lökös már előkészítve a fényezésre! a hétvégén át tisztítom és fényezem a hiányos részeket!

Hétvégén az első és hátsó szélvédő is ki kerül a helyéről ,hogy aztán az új ,fényállapotú tetőkárpit is felkerüljön!
Kacsint És remélhetőleg jövőhétre itt lesznek már a szép peremes Borbet T alufelni garnitúrám is! Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.06. 19:30   

szlavo írta:
DJ.Szicso írta:
A Belső térnek is neki láttam!
Kárpitok,burkolatok eltávolítva! Újra szétveszve:

Tegnap megemeltem az elejét és ez a kép fogadott! Bal eleje!
Nem valami nyugtató látvány... Remélem egy rugó-összehúzó tudja orvosolni a problémám,és helyére kerül a szerkezet!

Ezt nem oldod meg rugóösszehúzóval.Visszarakod és ki fog jönni a helyéről megint.Mert ezt valami tuning mester flexxel ültette le.A rugótányérban van egy helye a rugó végének aminek nekimegy és ezáltal nem tud oldalirányba mozogni.Na ez a tiednél már nem így van gondolom mert a rugót tök máshol vágták el minthogy oda nekiüljön.Cseréld ki őket mert ez így veszélyes. Kacsint

Már el is kezdtem keresgélni/nézegetni az ültető szettet! (a hátulját ígyis-úgyis meg kell ültetnem ,mivel dől az autó!) Kacsint

Visszatenni vissza kell mondjuk ,legalább 16Km óvatos útra! Mivel a szerelőmhöz el kell jussak majd (nem csak az ültető szett berakásához ,hanem motorikus szereléshez is)

KÖSZÖNÖM a segítséged!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.06. 19:28   

BrianDK írta:
Abszolút megértem. Nekem már nem az első autóm az E30-as, de az első, amibe annyira SZERELMES vagyok, hogy epekedve várom, hogy újra beleülhessek és menjek vele. Gondolom mindenki valami hasonlót érez, de én most úgy vagyok vele, hogy ez az autó ÖRÖK időkre nálam marad...

Ha az ember vigyáz rá és karban tartja! Nem lesz vele gond! (néha van egy kis szop..s vele ,amikor kijön 1-1 hibája de utána megint egy időre örökös)! MEGÉRI!! Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

szlavo
2012.07.06. 18:25   

DJ.Szicso írta:

Nem valami nyugtató látvány... Remélem egy rugó-összehúzó tudja orvosolni a problémám,és helyére kerül a szerkezet!

Ezt nem oldod meg rugóösszehúzóval.Visszarakod és ki fog jönni a helyéről megint.Mert ezt valami tuning mester flexxel ültette le.A rugótányérban van egy helye a rugó végének aminek nekimegy és ezáltal nem tud oldalirányba mozogni.Na ez a tiednél már nem így van gondolom mert a rugót tök máshol vágták el minthogy oda nekiüljön.Cseréld ki őket mert ez így veszélyes. Kacsint

Persze hogy benzines...Nem teherautó ez,hogy diesel legyen.....

pécs    150    2007.05.16. 14:19
BrianDK
2012.07.06. 15:14   

Abszolút megértem. Nekem már nem az első autóm az E30-as, de az első, amibe annyira SZERELMES vagyok, hogy epekedve várom, hogy újra beleülhessek és menjek vele. Gondolom mindenki valami hasonlót érez, de én most úgy vagyok vele, hogy ez az autó ÖRÖK időkre nálam marad...

E30 szerelem...

Bp.    45    2007.05.09. 12:43
DJ.Szicso
2012.07.06. 11:28   

xt198 írta:
nagyon jó lesz! Csak így tovább! Az M-es kormány meg nagyon baba! Smile

Köszönöm szépen az ösztönző szavakat márkatárs! Smile

Bayerische Motoren-Werke

xt198
2012.07.06. 10:13   

nagyon jó lesz! Csak így tovább! Az M-es kormány meg nagyon baba! Smile

242    2012.04.12. 16:53
DJ.Szicso
2012.07.05. 22:19   

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 18:06   

A Mai nap (épp pár perce - 07.05. 17:55 fele) megérkezett az alkatrészek töredéke a Palatrans Expressz jóvoltából! Smile
És persze köszönet: zozoBMW felhasználónak! Kacsint

Egy eredeti lógokkal ellátott Csomagtér fedél,belső felén egy eredeti "BMW AUTOHAUS (88.-92.) Matricával) Smile

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 15:27   

(Photoshop Image)- Így fog kinézni az új Borbet T "16-os fehér/széles peremű felnikkel! Smile A hátulját kell ültetni hogy szintben legyen ,de elvileg az eleje is kicsit még ülni fog!

Persze a tegnapi nap folyamán megemeltem a bal első oldalán és nagy rémültséggel vettem észre hogy a a rugó ki akadt(?!) a helyéről! Jelenleg neki nyomódik a gumának! Remélhetőleg egy rugó-összehúzó szerkezet és némi szerencse megoldja a problémámat és visszatudom tenni a helyére az elszabadult rugót!
(képet este készítek):

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 15:22   

És akkor ahogy a friss project megindult (2012.07.04.)
Először is az elejével kezdem!
Cuccok többsége már megrendelve és ma vagy holnap meg is érkezik(07.05.) Tető/padlókárpit,burkolatok,beltér cuccok...

Jelenlegi állapotban ideglenesen ki vonva a forgalomból Aug. közepén újra megindul és remélhetőleg össze tudom rakni a Bömöst addigra! (persze ha a hiányzó cuccokat is megtalálom időn belül)! Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 15:16   

Rockford Kondi! (Fosgate ami nem is FOS!!) Szemcsis
Performance:

És a teljes szett:
-Audio System 160.4
-Audio System X-Ion Komp.Szett
-minőségi 2páros RCA kábel
-Gyári IMPACT 47 Series zárt ládá-s nyomó(500W Rms valós teljesítmény)! Szépen és Robosztusan szól!
Persze ha találok egy komoly erősítőt külön a komponens szettnek akkor 2db MTX vagy Pioneer nyomó lessz benn (duplakamrás,reflex egyedi láda)!
Ami még hiányzik (és most kerül beszerzésre): Egy komolyabb High-End Fejegység (Alpine,Pioneer esetleg a Kenwood KDC szériás feje)!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 15:09   

Az Hi-Fi rendszer többi része:

Audio System szett(külön-külön összeállítva):
"A német autohifi magazinban 67 pontot kapott, amivel a csúcskategóriába került és a teszt győztese lett!!!"

Egy kis videó(nem én csináltam) mit is teljesít(szép,dinamikus):
http://www.youtube.com/watch?v=E5C1g3gMzg8&feature=player_embedded

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 10:53   

BrianDK írta:
DJ.Szicso írta:
Aztán összeállt a kép!
kapott Led beltérvilágítást,MtechII joystickot...

Nagyon szép a projekt, őszintén gratulálok hozzá! Meg tudnád esetleg tudakolni az eredeti tulajt, hogy a matt fekete fény hozzávetőlegesen mennyibe került rá? Magam is matt feketét szeretnék a sajátomra, kell infó arra vonatkozóan, hogy mennyit gyűjtsek rá...

Köszönöm szépen! Bár igazából most állok neki megint csak szétszedni,kicserélni benne jó pár dolgot és még egyedibbé tenni Kacsint
Nem tudom összesen milyen anyagi költséggel járt az előző tulajnak a mattosítás! DE van egy ismerősőm aki fényező és konkrétan neki is Matt Fekete E30-a van(az ővé inkább selyem matt) ,saját maga csinálta!
Ha gondolod megadom az elérhetőségét és vele tudsz beszélni! Szép munkát végez és anyagárral együtt jóval a fényezőműhelyek ára alatt! Smile

amúgy lehet fóliáztatni(nekem az annyira nem jött be),mivel drága is és ha valami sérülést okoznál a fóliának akkor nehéz "javítani"! Ha fényezve van könnyebben és olcsóbb a javítása is!

Bayerische Motoren-Werke

BrianDK
2012.07.05. 07:16   

DJ.Szicso írta:
Aztán összeállt a kép!

Nagyon szép a projekt, őszintén gratulálok hozzá! Meg tudnád esetleg tudakolni az eredeti tulajt, hogy a matt fekete fény hozzávetőlegesen mennyibe került rá? Magam is matt feketét szeretnék a sajátomra, kell infó arra vonatkozóan, hogy mennyit gyűjtsek rá...

Bp.    45    2007.05.09. 12:43
DJ.Szicso
2012.07.05. 01:03   

A Hangtechnika is elkezdett fejlődni benne! Apránként összeraktam egy komolyabb cuccot (ahol ha járdán meghallják nem csak a bubogást/huppogást meg a ciripelő hangot lehet hallani,hanem szépen kiszólja a hangokat)!
A szett: Audio System 160.4 (hidalt: 2x700w RMS telj.)
a szett többi részét később töltöm fel (amik még beszerzésre kerültek: Audio System X-Ion kat. győztes komp. szett + minőségi kábelezés + Rockford kondenzátor(Performance)
Kifejezetten szép hangzásra/Dinamikára megyek és teljesítményre!NEM HANGNYOMÁSRA!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:55   

Aztán összeállt a kép!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.07.05. 00:52   

2012. Decemberében megkapta hátulra kristálylámpáit és előre kristály indexeit!

Bayerische Motoren-Werke

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

6 / 7 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére