POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
5 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   Bmw E30 Matt Black Devil!

DJ.Szicso
2012.09.30. 09:06   

szlavo írta:
DJ.Szicso írta:
Hétvégén nekiláttam a fényezési munkáknak! (fényezési hibák -karcolás,horzsolás,felpattogzás...- kijavítása)!

Kívülről már csak a gépháztetőre a fólia hiányzik és kész is vagyunk (belülről-kívülről...) már amennyire lehet! (már csak az igényes Hi-Fi-t kell beépíteni és majd a tetőkárpitot felrakni)!

'Sajnos a mosás után foltos maradt... valami más anyaggal vagy módszerrel kell lemosni a Bömöst'!!

My Avatar:

Sajnos a Moci építés elmarad Pisztolyorrú' Mátyás hiányában!
(A tavasszal remélhetőleg már összetudok spórolni egy iS szívre)!

Na és persze a hétvégén elkezdett épülgetni a "fényező" műhely is!

Minek az az IS szív?A Stylingos adataidat nézve már most úgy gyorsul az autód az 1.8 8 szeleppel mint egy 25-ös.Az IS a közelébe nincs egy 25-ösnek. Smile

Köszi az infót! Smile

Csak azért gondoltam mert az enyém Chippel van közel annyi LE mint az IS alapból!
Na de akkor még se érdemes lecserélni egy IS-re! Kacsint Kacsint

Van az autó...és van a BMW!!!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso the Techno DJ d-_-b

Dombóvár    337    2011.07.03. 22:06
szlavo
2012.09.29. 16:37   

DJ.Szicso írta:
Hétvégén nekiláttam a fényezési munkáknak! (fényezési hibák -karcolás,horzsolás,felpattogzás...- kijavítása)!

Kívülről már csak a gépháztetőre a fólia hiányzik és kész is vagyunk (belülről-kívülről...) már amennyire lehet! (már csak az igényes Hi-Fi-t kell beépíteni és majd a tetőkárpitot felrakni)!

'Sajnos a mosás után foltos maradt... valami más anyaggal vagy módszerrel kell lemosni a Bömöst'!!

My Avatar:

Minek az az IS szív?A Stylingos adataidat nézve már most úgy gyorsul az autód az 1.8 8 szeleppel mint egy 25-ös.Az IS a közelébe nincs egy 25-ösnek. Smile

Persze hogy benzines...Nem teherautó ez,hogy diesel legyen.....

pécs    144    2007.05.16. 14:19
DJ.Szicso
2012.09.27. 15:16   

Ma megjöttek a cuccok is (köszönet a Tuti Hi-Fi-nek)

Mehet a Hi-Fi végleges beépítése! Kacsint Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.27. 15:15   

DOWN de nagyon!

el kell dönteni,hogy menők vagyunk... vagy inkább járunk terepjáróval! Very Happy Very Happy

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.24. 19:39   

Nagy nehezen (ez a Posta...) de megérkezett az ANL Biztosíték szett + a pár Hi-Fi akkusarum! (35-ös tápkábel hogy jó bőségesen folyjon a feszkó az Amplifiernek) Szemcsis Mad

A héten még megérkezik az Impact-nek a Reflex láda (+ króm védőrács)
a mélyközepeknek a kiemelő/beépítő keret
a zajcsillapító anyag
és az RSII-höz az ISO ellenpár (hogy be tudjam tenni)! Smile

ja és... THE PRODIGY!!!! Cool

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.24. 19:36   

My Avatar:

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.09.24. 19:42 (1).

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.22. 08:50   

BrianDK írta:
DJ.Szicso írta:
Műszaki vizsga kipipálva!!! Very Happy Kacsint

Kacsint Nekem egy hónap múlva kell megfelelnie, bízom benne, hogy nem lesz gond nálam sem. Mondjuk a kasztni egyben van, de asszem egy kürtöt kell szereznem műszakira, ugye? Confused

Így van!
Na meg a szemöldököt le vetetik veled (ha gyári,ha nem gyári)! Aztán utána visszarakhatod! Very Happy

És persze sok sikert akkor hozzá! Kacsint

(amúgy ha ismerős helyre viszed csak a fontos "fényképezős/dokumentálós " dolgokat nézik át rajta!) nekem is így volt!

Bayerische Motoren-Werke

BrianDK
2012.09.21. 23:21   

DJ.Szicso írta:

Kacsint Nekem egy hónap múlva kell megfelelnie, bízom benne, hogy nem lesz gond nálam sem. Mondjuk a kasztni egyben van, de asszem egy kürtöt kell szereznem műszakira, ugye? Confused

E30 szerelem...

Bp.    45    2007.05.09. 12:43
DJ.Szicso
2012.09.20. 21:30   

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.19. 20:39   

Debike///M írta:
Bocsi,hogy belepofázok Very Happy
A szélvédővel kapcsolatba annyit fűznék hozzá,hogy ha óvatos vagy és odafigyelsz akkor nem nehéz berakni!
Én először a kédert raktam be, utánna bele a szélvédőt és miután mindent eligazgattam utána a feszítőt. Igazából a feszítő a szopós mert azt be kell feszegetni és ha megnyomod a szélvédőt akkor tud repedni. De ha lassan és óvatosan csinálod szerintem nem lehet gond!
Hajrá Kacsint

Semmi gond (nyugodtan pofázz bele) Very Happy Kacsint

Nem hogy berakni... kiszedni sem mertem! Very Happy
Tényleg annyira sz@rok ,nehogy megpattanjon,repedjen!
Inkább nem kísérletezgetek(főleg nem a közeljövőben,mikor jön a hidegfront)!
Persze azért nagyon szépen köszönöm a segítséged! Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

Debike///M
2012.09.19. 10:41   

Bocsi,hogy belepofázok Very Happy
A szélvédővel kapcsolatba annyit fűznék hozzá,hogy ha óvatos vagy és odafigyelsz akkor nem nehéz berakni!
Én először a kédert raktam be, utánna bele a szélvédőt és miután mindent eligazgattam utána a feszítőt. Igazából a feszítő a szopós mert azt be kell feszegetni és ha megnyomod a szélvédőt akkor tud repedni. De ha lassan és óvatosan csinálod szerintem nem lehet gond!
Hajrá Kacsint

Gyál    388    2012.03.21. 00:34
DJ.Szicso
2012.09.18. 21:09   

t_roland írta:
Szia!

Ha kell van tetőkárpitom, ami alapján tudsz varratni újat...
A szélvédőhőz valami tappancsot az Obiban tudsz venni. Én a berakással nem játszottam, oda hívtam szakembert, persze új szélvédővel együtt. Azt mondta jobb ha nem az enyémen próbálgatom hogyan is kell berakni a szélvédőt...Smile

Helló!
A tetőkárpit már megvan (A régit szikével lenyestem...) és szereztem egy eredetit/hibátlant,csak ugye be kellene pakolni!
Bár először az el.ablakemelőkön van a hangsúly és az elektronikán (ki kell szedessem a "lopásgátló" rendszert)!

KÖSZÖNÖM a segítséged! (amúgy neked mennyiért szedték ki/ rakták be az új szélvédőt??? Csak a munkadíj érdekelne!) Kacsint Smile

Bayerische Motoren-Werke

t_roland
2012.09.18. 20:50   

Szia!

Ha kell van tetőkárpitom, ami alapján tudsz varratni újat...
A szélvédőhőz valami tappancsot az Obiban tudsz venni. Én a berakással nem játszottam, oda hívtam szakembert, persze új szélvédővel együtt. Azt mondta jobb ha nem az enyémen próbálgatom hogyan is kell berakni a szélvédőt...Smile

Veszprém    292    2008.11.24. 20:51
DJ.Szicso
2012.09.17. 22:00   

A héten megy műszakira! (természetesen a régi RH felnijeivel ,mivel a jelenlegi Borbik kicsit kilógnak... ki kell peremeztessem a sárvédőket)! Very Happy

Aztán hétvégén nekilátok azoknak a kisebb fényezési munkálatoknak! Vasárnap estére az is kész lesz!

A Fólia is ki lett választva már (először króm fóliát szerettem volna a gépház tetőre,de mivel itthon ezt sem engedik,mint sok mást... Sad )
Így lett a választás a szálhúzott aluminium fólián!

Ami hiányzik még az a tetőkárpit(ezt inkább másra bíznám,mivel segéderőm jelenleg nincs és "tappancsom" sincs, új szélvédőket meg nem szeretnék venni)!
Az El.Ablakemelő is hamarosan beszerelésre kerül!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.17. 21:55   

Nagy nehezen és egy csomó mérgelődés után tegnap délután be sikerült rakni a szőnyeget (némi okosság+lábmunka árán)!

Aztán utána vagy 3szor kiporszívóztam, aztán utána jöhetett az elektronikázás(kp.zár,Hi-Fi,riasztó)!

Mire végeztem vele már besötétedett(vége a jó világnak,mikor fél10 körül sötétedett Sad )

aztán a telefon Vakuja (és hangja) mellett szereltem be a középboxot + az üléseket (természetesen a szutykos cipővel össze tiportam a szőnyeget úgyhogy ma megint porszopózhattam ki az egészet!
Az egész beltérrel este 10előtt pár percel végeztem (aztán ugye ma az igazítások)

HÁL ISTEN,VÉGRE KÉSZ!(Menetkész)!
Apróbb fényezési hibák javítása vár még rám és a Hi-Fi beszerelése(közben gyártják a hangszóró kiemelő kereteim és úton van felém az Impact nyomó Reflex ládája is)!

A nyaram ráment(Nem volt Feel the sunshine,lehúzott ablakokkal,kar kilógatva...)
Vége az estébe nyúló szereléseknek,a leizzadásoknak,végtajaim/ujjaim bőr/hús felhorzsolásának,a hosszas káromkodásoknak,nyakig olajosságnak...
Sokszor már annyira felturbózta az agyam (mikor egy-egy dolgot 3.szorra csináltam meg,vagy épp a 3. hűtőt raktam bele) ,azt hittem feladom! De inkább csapkolódtam/@nyáztam/b@zdmegoztam egy sort , pihentem egyet és neki álltam!
Meg lett az eredménye és jó érzés ,hogy amit két kezemmel állítottam össze az most örömet okoz nekem!

Természetesen kisebb szerelések biztos lesznek (állandóan fejlődöm,újulok,vagy épp csak elromlik valami amit javítani kell,de a munka szop@tós és nagy része megvan)!

Következzenek az az 1-2db kép, persze ha lesz időm akkor többet is kattintok és megkínállak benneteket vele! Kacsint

BMW MATT BLACK E30 MINDÖRÖKRE!

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.09.17. 22:02 (2).

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.16. 16:04   

Végre be sikerült tuszkolni a nagy szőnyeget (némi okosság+lábmunka)!
Smile
Betettem az új BMW Akksit is(most már elég erőt kap a Hi-Fi rendszer is)! Köszönet: Kasza Mesternek!

Hamarosan jönnek az új csili-vili akkusaruk és a biztosíték szett is(ANL biztiház+biztosíték) By: Prodigy Audio!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.13. 20:47   

Royal írta:
Igen igen bocs hogy nem tettem fel egyértelműen. Csak mert van egy offos autóm(Anyám Suzukija) amiben az eredeti lassan 11 éves rádió van ami szarul szól és muter is nagy zenekedvelő gondoltam meglepem valamivel Very Happy

Semmi gond!
Hát akkor ajánlanám ezt a fejegységet ,ha komoly hangtechnika van a suzuban Very Happy (egy komoly első szett,egy csúcskategóriás erősítő)...

Ha csak a gyári hangszórókhoz vagy épp egy kisebb teljesítményű rendszerhez (belépőszintű vagy középkategória) akkor ajánlanék egy hozzá való Pio fejet (na meg az árából ítélve ,egy alap szetthez nem érdemes venni... akkor úgymond csak pénzkidobás ha nincs hozzá High-End rendszered) Smile

Nekem pont ez volt a problémám,hogy tele van csúcskategóriás hangcuccal (Audio System Csúcs/Performance erősítő , tesztgyőztes csúcskategóriás Audio System első szett...) és volt egy "bolhapiacos" Sony fejegységem amivel szinte nem lehetett kiszólaltatni a rendszert (sem színpadképileg,sem teljesítményre) ezért kellett ez!

Privátban megírom az árát! Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

Royal
2012.09.13. 20:34   

Igen igen bocs hogy nem tettem fel egyértelműen. Csak mert van egy offos autóm(Anyám Suzukija) amiben az eredeti lassan 11 éves rádió van ami szarul szól és muter is nagy zenekedvelő gondoltam meglepem valamivel Very Happy

125    2011.03.28. 20:12
DJ.Szicso
2012.09.13. 20:32   

Royal írta:
Ha szabad menyibe került ez a technika??

Mármint a fejegységre gondolsz??? Smile

Bayerische Motoren-Werke

Royal
2012.09.13. 19:54   

Ha szabad menyibe került ez a technika??

125    2011.03.28. 20:12
DJ.Szicso
2012.09.13. 17:49   

És persze ,mint mániákus (Rádiózás,DJ-skedés,Hangosítás,Autó Hi-Fi,Producerkedés) a hangtechnikát is bővítsük!
Sikerült végre szereznem egy minőségi darabot:
Pioneer P88RsII Csúcskategóriás (High-End/Referencia) Fejegység!
Kristály tiszta hangzás a legfelsőbb kategóriában egy minőségi gyártótól!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.09.13. 17:39   

Sajnos eddig képeket nem nagyon tudtam felrakni időhiány miatt ,de itt vannak az új anyagok! (szépen megépültünk,ma a nagyszőnyeg is helyére került volna,ha nem zuhogott volna)!

Egy jól elkapott pillanatkép! Smile

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2012.08.16. 18:39   

Swari írta:
DJ.Szicso írta:
Black Hella(Félig már Black szeme van)

Azért black hella, mert takarja az árnyékod? Very Happy
Mtech2-t majd igazítsd el rendesen, akkor szép lesz Kacsint

Nem-nem! Very Happy (Csak azért árnyékoltam be ,hogy látszódjon hogy az Black Hella) Smile (Amúgy házi Black Hella)!

Az MtechII az csak (írtam is) fel lett ideglenesen kötgelőzve hogy látszódjon hogy is fog kinézni (épp fényezés alatt van)! Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

Swari
2012.08.16. 18:37   

DJ.Szicso írta:

Azért black hella, mert takarja az árnyékod? Very Happy
Mtech2-t majd a végén igazítsd el rendesen, akkor szép lesz Kacsint

Bp, Szfvár    1526    2009.02.08. 02:23
DJ.Szicso
2012.08.14. 21:46   

A múlt napokban kicsit elmaradt a munka,mivel a cuccokra kellett várni!
De most igazítottam egy "kicsit" a kocsin!

Először is hűtő csere hétfőn!(sajnos ez már igencsak ideje volt.. folyt,csöpögött,eltört,elrepedt... Mire kiszereltem egy csepp fagyálló sem volt a rendszerben,porszáraz volt)
Aztán hétfőn délelőtt megérkeztek a Black Hella lámpáim!
Ma pedig a kötény+toldtat is!

Be lettek szerelve a Black Hella lámpák! Kis szenvedéssel,de benn vannak!

És ideglenesen (a látvány miatt) fel lett fogatva az MtechII első rész is!

Jó pár képpel érkeztem:

Hűtőcsere:

Az összkép!(Még nem végleges)!
Kívülről már csak fényezési munka van vele! Aztán jöhet a beltér!
Kacsint

Bayerische Motoren-Werke

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

5 / 7 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére