POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   Bmw E30 Matt Black Devil!

noneedpower
2014.08.18. 14:08   

Ez az alak engem is megpróbált átverni, 70e Ft al. Ugyanez a szituáció. Már épp készültem személyesen meglátogatni, amikor felhívtak az itteni rendőrségről, hogy menjek be, egy helyi lány jelentette fel, neki egy Iphone-t felejtett el postára adni véletlenül. Ez után pár nappal meg is érkezett a csomagom, ki érti ezt Smile De ezek szerint továbbra is lop a jóhiszemű "társaitól", bár szerintem ez az ember nem BMW-s, csak egy tolvaj.
Egyébként először nagyon normálisnak tűnik, utána nem veszi fel... + az ide vonatkozó törvényeket is elég jól ismerheti már, mindíg olyan értékben lop, hogy jól is járjon, de a rendőrség azért még ne foglalkozzon vele.

8    2012.01.14. 00:25
gino
2014.03.25. 22:38   

HGabor írta:
vasi89 írta:
gino írta:
itt van a gyökér face-lapja:
https://www.facebook.com/DJ.Szicso?fref=ts

De Én nem értem, ennyi embert átvágott és még semmi következménye? Prohardveren is írták, hogy tettek feljelentést de amennyi embert átvágott ez már csalásnak minősül szerintem. Illetve ennyi idő után is saját nevet meg telefonszámot ad meg. Vagy nagyon buta vagy tud valamit, vagy ennyire vacak a magyar igazságszolgáltatás.

Fogyatekos a csavo! PH-n ott a cime, fb-n a kep, hogy a hazuk elott mossa az autot..

mondjuk én már ennyi pénzért valószinüleg utra kelnék...

'a króm úgy szép, ha matt fekete'

hol itt, hol ott... :)    435    2008.03.04. 12:55
HGabor
2014.03.23. 23:40   

vasi89 írta:
gino írta:

De Én nem értem, ennyi embert átvágott és még semmi következménye? Prohardveren is írták, hogy tettek feljelentést de amennyi embert átvágott ez már csalásnak minősül szerintem. Illetve ennyi idő után is saját nevet meg telefonszámot ad meg. Vagy nagyon buta vagy tud valamit, vagy ennyire vacak a magyar igazságszolgáltatás.

Fogyatekos a csavo! PH-n ott a cime, fb-n a kep, hogy a hazuk elott mossa az autot..

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
vasi89
2014.03.23. 23:17   

gino írta:

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
gino
2014.03.23. 23:05   

'a króm úgy szép, ha matt fekete'

hol itt, hol ott... :)    435    2008.03.04. 12:55
Kox
2014.03.23. 15:57   

Site Admin
Szicsó barátunk kitiltva. HGabor kollegája meg remélem feljelentést tesz, ha egyszer már ennyi ügye van a rendőrségen, akkor tán lesz következménye.

F*CK THE FUEL ECONOMY!!!

Budapest    1212    2005.04.09. 18:36
grafo
2014.03.23. 14:40   

Hat ez nagyon kemeny.
Beleolvastam a prohardveres linkbe, csodalkozom, hogy nem mentek meg ki a rendorok, vamosok, tekkesek, polgarorok, ciganymafia agyonverni

graffo.uw.hu/dragtimes.xls

Kecskemét    1095    2007.05.30. 20:44
HGabor
2014.03.21. 23:41   

Ez a csavo egy idiota, szellemi fogyatekos..
19-en beir ide a forumra, hogy megerkezett-e a fejegyseg.
Ma hivom a csavot es veletlenul felvette a telefont. Elmondasa szerint tegnap vagy tegnap elott feladta postara a fejegyseget, de nem emlekszik pontosan, hogy melyik nap..

Lenyegtelen, kijelentheto, hogy DJ Szicso egy utolso tolvaj. BMW-sek szegyene vagy Wink

Kox bannolhatod a picsaba, ez a topik pedig maradjon meg szerintem egy szegyenfalnak a szamara.

BMW E46 328Ci

bmw m3
2014.03.19. 19:59   

HGabor írta:
DJ.Szicso írta:
Na? megérketezett a kedves kolleginádhoz a "magnó"? Cool Surprised

Nem tudom mit vagy amúgy felháborodva! Megkapja (lehet kicsit késve DE megkapja)!
Tudod nem tehetek róla hogy iskolába kell járjak(ami eléggé elveszi az időm) ,hogy majd netán egyszer az életbe munkát tudjak vállani... nem lehet mindenkiből naplopó!!! Ki tartaná el a munkanélkülieket? Surprised

Ez a gond, hogy nem erkezett meg es nem veszed fel a telefont sem.
Sztem megérné elkapni és feltörölni vele az aszfaltot:)

HIBAKÓDOLVASÁS,TÖRLÉS    1495    2008.09.16. 17:44
HGabor
2014.03.19. 19:32   

DJ.Szicso írta:

Nem tudom mit vagy amúgy felháborodva! Megkapja (lehet kicsit késve DE megkapja)!
Tudod nem tehetek róla hogy iskolába kell járjak(ami eléggé elveszi az időm) ,hogy majd netán egyszer az életbe munkát tudjak vállani... nem lehet mindenkiből naplopó!!! Ki tartaná el a munkanélkülieket? Surprised

Ez a gond, hogy nem erkezett meg es nem veszed fel a telefont sem.

BMW E46 328Ci

DJ.Szicso
2014.03.19. 19:11   

Van az autó...és van a BMW!!!

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso the Techno DJ d-_-b

Dombóvár    337    2011.07.03. 22:06
HGabor
2014.03.19. 17:34   

Hát ez úgy látszik eldőlt.

Nem veszi fel a telefont, postás sehol Smile Szánalom.

BMW E46 328Ci

HGabor
2014.03.19. 11:07   

Rolcsi85 írta:
HGabor írta:
clockwork írta:
HGabor írta:
DJ.Szicso írta:
És persze ,mint mániákus (Rádiózás,DJ-skedés,Hangosítás,Autó Hi-Fi,Producerkedés) a hangtechnikát is bővítsük!
Sikerült végre szereznem egy minőségi darabot:
Pioneer P88RsII Csúcskategóriás (High-End/Referencia) Fejegység!
Kristály tiszta hangzás a legfelsőbb kategóriában egy minőségi gyártótól!

Szia!

Kollégám 3 hete elutalta az 50.000 Ft-ot a fejegységre, azóta nem ért ide a cucc és a telefont sem veszed fel/sms-re/e-mailre nem válaszolsz, remélem, hogy ez merő véletlen és hamarosan fel tudjátok venni a kapcsolatot..

Még én ajánlottalak, hogy BMW-s, baj nem lehet, de elég lassú a lefolyása a történetnek.

nem sokara ugyis startol az uj "projekt", 50e-ert en siman elmennek a helyetekben dombovarra kicsit osszepakolni az uj kocsijat, aztan meg ossze is tehetne a kezet, hogy nem a vegtagjai lettek eltorogetve a sorozatos lopasok/csalasok utan

Holnap kiderül..

már bocs, de aki elutal 50ezret a mai világba....nekem még a 8000-es CCFL árát is félve utalják el az emberek pedig elég sokan ismernek már a témában, bár én is jobban szeretem az utánvétet, az a tiszta. Amelyik eladó meg nem megy bele az utánvétbe az eleve gyanús, semmivel sem nehezebb UV-se, feladni egy csomagot mint szimplán.
A srác nyilván átbaszott titeket, akinek ennyi negatívja van PH-n az nem véletlen, 3hét alatt 3x kiküldök valamit Amerikába meg vissza.

Amikor még nagyban nyomattam a bizniszt, simán elutaltak előre 80-120e ft-ot gépekre.
Hogy miért? Mert ha utánvétet kifizeted, ugyan úgy kaphat érte egy rakat követ. PH-n írják is, hogy telefon helyett fadarabokat kapott.

Szóval nagy találmány ez az utánvét..
.. előbb elkapják bankszámlaszám alapján az ilyen csalókat.

Ott basztam el, hogy innen powerről ismerős volt a neve, CS-n is kint van, gondoltam nem kell ennél jobban utána nézni.

BMW E46 328Ci

Rolcsi85
2014.03.19. 10:45   

HGabor írta:
clockwork írta:
HGabor írta:
DJ.Szicso írta:
És persze ,mint mániákus (Rádiózás,DJ-skedés,Hangosítás,Autó Hi-Fi,Producerkedés) a hangtechnikát is bővítsük!

Szia!

Kollégám 3 hete elutalta az 50.000 Ft-ot a fejegységre, azóta nem ért ide a cucc és a telefont sem veszed fel/sms-re/e-mailre nem válaszolsz, remélem, hogy ez merő véletlen és hamarosan fel tudjátok venni a kapcsolatot..

Még én ajánlottalak, hogy BMW-s, baj nem lehet, de elég lassú a lefolyása a történetnek.

nem sokara ugyis startol az uj "projekt", 50e-ert en siman elmennek a helyetekben dombovarra kicsit osszepakolni az uj kocsijat, aztan meg ossze is tehetne a kezet, hogy nem a vegtagjai lettek eltorogetve a sorozatos lopasok/csalasok utan

Holnap kiderül..

már bocs, de aki elutal 50ezret a mai világba....nekem még a 8000-es CCFL árát is félve utalják el az emberek pedig elég sokan ismernek már a témában, bár én is jobban szeretem az utánvétet, az a tiszta. Amelyik eladó meg nem megy bele az utánvétbe az eleve gyanús, semmivel sem nehezebb UV-se, feladni egy csomagot mint szimplán.
A srác nyilván átbaszott titeket, akinek ennyi negatívja van PH-n az nem véletlen, 3hét alatt 3x kiküldök valamit Amerikába meg vissza.

BMW E36 ///M3

Monor    9204    2009.01.09. 20:38
HGabor
2014.03.18. 23:18   

clockwork írta:
HGabor írta:
DJ.Szicso írta:

Szia!

Holnap kiderül..

BMW E46 328Ci

clockwork
2014.03.18. 22:00   

HGabor írta:
DJ.Szicso írta:

Szia!

42    2013.07.15. 21:30
HGabor
2014.03.18. 20:06   

Kox írta:
HGabor írta:
DJ.Szicso írta:
A termék el lett küldve!
Sajnálom a késést! Elég sok dolgom volt mostanában ami miatt nem tudtam kivenni az autóból a ketyerét! (vizsgáim voltak)!

3 hete áll a dolog. Elvileg egyszer már feladtad - legalábbis apródon ezt írtad -, viszont visszavitte a postás, mivel nem írtad be a munkahely nevét. Ezt állítottad te.
Most azt mondod, hogy nem volt időd kiszerelni az autóból. Hogy van ez?
Tegnap telefonon kerestünk, foglalt volt, aztán utána egyből ki lett kapcsolva a telefon. Gondoltuk lemerültél. Este 7 fele újra be lett kapcsolva a telefonod, nem vetted fel, nem csörögtél vissza.
Ma megint kicsöng a telefon, de nem veszed fel.

Szóval fel lett adva ma a fejegység? Akkor elvileg holnapra meg is érkezik.

Nem csak a kollegád járt így. Én is akartam valamit venni Szicsótól, de már előre kissé gyanus volt a dolog, így kicsit utánanéztem a srácnak és ezt találtam:

http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/keres.php?stext=bell%C3%A9ncs+&submit=

Sajnos nem lennék meglepve ha a kollegád sosem kapná meg a fejegységet. Holnap még visszanézek ide és ha azt olvasom hogy nem érkezett meg a cucc, akkor természetesen jár a végleges kitiltás.

Gyaa, ez nagyon meleg.

BMW E46 328Ci

Kox
2014.03.18. 19:42   

Site Admin
HGabor írta:
DJ.Szicso írta:
A termék el lett küldve!
Sajnálom a késést! Elég sok dolgom volt mostanában ami miatt nem tudtam kivenni az autóból a ketyerét! (vizsgáim voltak)!

3 hete áll a dolog. Elvileg egyszer már feladtad - legalábbis apródon ezt írtad -, viszont visszavitte a postás, mivel nem írtad be a munkahely nevét. Ezt állítottad te.
Tegnap telefonon kerestünk, foglalt volt, aztán utána egyből ki lett kapcsolva a telefon. Gondoltuk lemerültél. Este 7 fele újra be lett kapcsolva a telefonod, nem vetted fel, nem csörögtél vissza.

Nem csak a kollegád járt így. Én is akartam valamit venni Szicsótól, de már előre kissé gyanus volt a dolog, így kicsit utánanéztem a srácnak és ezt találtam:

http://prohardver.hu/tema/jelentsd_a_csalokat_es_az_uzletrontokat/keres.php?stext=bell%C3%A9ncs+&submit=

Sajnos nem lennék meglepve ha a kollegád sosem kapná meg a fejegységet. Holnap még visszanézek ide és ha azt olvasom hogy nem érkezett meg a cucc, akkor természetesen jár a végleges kitiltás.

Budapest    1212    2005.04.09. 18:36
HGabor
2014.03.18. 15:58   

DJ.Szicso írta:
A termék el lett küldve!

BMW E46 328Ci

DJ.Szicso
2014.03.18. 13:39   

A termék el lett küldve!

Bayerische Motoren-Werke

HGabor
2014.03.17. 13:32   

DJ.Szicso írta:

Szia!

BMW E46 328Ci

DJ.Szicso
2013.08.30. 03:04   

Elég rég jelentkeztem már!!!

NEM HIÁBA!! Shocked

Egyik szemem sír ,másik nevet (igazából most mindegyik szemem sír,de lesz ez még így se)...

Úgy néz ki az ördög elkelt!!

Hosszas fontolgatás ,érvelgetés ,diskurálgatás ,alvásnak tűnő elmélkedés után eljött ez az idő is! Sad
(Bár pár barátom határozottan csak ennyit mondott: Hülye vagy??? ... Megöllek ... Nem mehet el...)! De hát néha áldozatot kell hozni ,hogy valami újnak helyet tudjunk adni! És ez jelen esetben sincs másképp!

A szekér jó kezekbe kerül ,ezt ígérem (Egy hatalmas E30 rajongó lesz a szerető gazdája ,és fog vigyázni rá/törődni vele ,úgy mint én)!
Csak hogy ezt éreztessem(napjainkban alku nélkül nincs üzelt, szokták mondani),na igen... Alkuról szó sem esett, sőt... Az eladási árnál többet fizet érte!! Smile

Természetesen továbbra is erősítem a BMW TEAM táborát (csakis BMW lesz az új játékszerem)!!!!

Ami megmarad (és kerül át a jövőbeli BMW-be) ,a Hangtechnika! (nyílván ezt nem is adtam volna oda ,plusz pénzért sem).

Egyenlőre még nézegetem a piacot milyen Bajor egyedeket lehet fel lelni ,de konkrét kiszemelt még nincs!

Igazából ami érdekel szériákból: E21(ez nagy álom lenne ,sor6-osan) , E28 , E32 , E34 , E36(coupe)

Bár az sem kizárt hogy újra E30-at vásárolok (Mondjuk akkor már Coupe-t és 6hengereset) , vagy ha sokáig nem találok ínyemre valót akkor összespórolok egy E38-ra!

Ki tudja még???

Viszont: Nagyon Szépen Köszönök mindent!!
Azt hogy egy ilyen remek csapatba kerülhettem és BMW-s lehetek!
A segítségeket (mind alkatrészügyileg ,mind elméleti-eszmecsere téren)! Köszönöm a motíválásokat ,és hogy ilyen sokan követtétek a Projectet!

Bizony... Hiányozni fog azért a kis Matt Black Devil (azért mégis csak a "legelső" autóm volt ,mégis csak egy jelenség ,mégis csak az én két kezem munkája van benne ,és hát a szívemhez nőtt)!

És persze a közeljövőre tekintve is köszönöm majd a segítségeket (és élnék is vele)! Hisz: MI BMW-sek, TARTSUNK ÖSSZE! Kacsint

Ja és: Amint meg lesz az új 4kerekű máris Startolom az oldalon az Új Project Fórumot! (Ami biztos: Semmi tucat style... Csakis EGYEDI vonalon haladva fogom építeni a következőt is!)

Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

bmwe30ron1989
2013.06.12. 21:30   

na mind1

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.11.07. 22:21 (1).

Bácskiskun megye    28    2013.06.04. 19:03
DJ.Szicso
2013.04.17. 20:57   

Sárvédők javítva!
Illetve megvolt a nagy takarítás is a kis Brava-val! Very Happy
Aztán most megyünk minden fele (tegnap épp egy kis városi kocsikázásnak indult aztán Sásdon kötöttem ki) Kacsint Itt a jó idő! Szemcsis Szemcsis

Bayerische Motoren-Werke

DJ.Szicso
2013.04.13. 13:20   

Sárvédőkből megjött az utánpótlás! (Már megint kezd nyár feeling-je lenni az egésznek... Very Happy Szürkületbe nyúló szerelés a jó időben)!

Bayerische Motoren-Werke

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 7 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére