POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3    Hozzászólások megtekintése:

<   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek  »   Citrom ízű banán , s38 turbó by R.C.S.

LoreZ GaragE
2012.03.24. 13:20   

Anno meloztam rms szinekben, de azt inkabb hagyjuk Very Happy mas... Okos o is, hogy batoritott a vagasra, holott van par csati ezen elkerulesere. No de mindegy ;) ha kell segitek, mehetsz lacihoz is (ott is en kabeleztem) rajtad mulik Smile

3    2012.03.24. 12:45
Turboá
2012.03.24. 13:15   

Pár gondolat....
A BMW-s mult, jelen ,jövő nem csorbul.
Ez nem jobb, csak szimplán , van.
Ami jobb az nem a motor, hanem az ár, és az alaktrészek tárháza.
Mindenből lehet erősebbet ,jobbat csinálni, még egy egyhengeres csettegőből is.
Nagyon nem szeretném, ha valaki-k azt gondolnák, hogy hurrá itt a jövő. És pont én vagyok az aki ezt példázza, a belső ügyüknek támpontot adhat, támaszkodhatnak, hivatkozhatnak ránk.
Hát nem .
Egy S38-al nincs olyan motor ami köszönő viszonyban lenne, és nem is lesz soha. Lehetett volna annó, de senkiek nem érte meg.

Lorez:
Én bizony elvágtam a kábeleket ,Fejes László bátorítására. (R.M.S.)
Még szeretném beindítani mielőtt beépülne, például a földön, mint ahogy egy BMW motort szoktunk. És igen ,minden bizonnyal minden segítség jól jön majd, szeretnék élni a lehetőséggel.

A teljes képhez hozzá tartozik, hogy ezt egy terepjáróba szándékoztam rakni, illetve abba szánva vettem meg.
Annyira nem voltam tisztában a műszaki megoldásaival, hogy már félig kiemelve konstatáltam , hogy vezérműszíjas.
Az iszapban való működés közben ez végzetes lehet, a láncos technikákat használják szívesebben.
Így alternatívát keresek . Van egy hasonlóan félresikerült e30-as bódém, amit ugyan nem mi készítettünk, de mi is el tudtuk volna baszni ennyire, ha ez lett volna a cél, de nem így történt.
Valaki ráköltött egy rahedli pénzt, és mikor eltelt 1-2 év ,megelégelte és gyakorlatilag vas árban eladta nekem.

Nos arra jutottam, hogy ezek a perifériára sodródott, sorsukról, megítélésükről nem tehető fő alkatrészek, pont egymásnak teremtettek.

Így alakult ki az ,hogy egy e30-as bódéba szeretném rakni.

Very Happy

új játék-új izgalom.
R.C.S.

R.C.S.    7682    2005.03.14. 22:22
LoreZ GaragE
2012.03.24. 12:48   

Lehet nem a legjobb otlet volt elvagni mindent Smile de ha segitseg kell a feltamasztasban szoljatok nyugodtan ;) bar nem a gyari ecuval raknam at az tuti... Sosem lesz megbizhato es tokeletes... Most is azert kell egy amg mocit faragni, mert egy idegen bodeban nem mukodik rendesen a sok gyari lomok nelkul Sad

3    2012.03.24. 12:45
admin
2012.03.24. 12:01   

Site Admin
Éreztem én hogy eljő az a nap is amikor az egyre többször felmerülő kérdést... És tabu témáknak otthont adó új fórum topicot létrehozzunk e a POWERFANATICS.com oldalon...

* BMW Projectek és más egyéb elvetemült márkák és tulajdonosaik autó építős projektjeit külön válaszuk... *

A JDM szóra elég sokan gyomorvérzést kaptak körülbelül egy éve de a jóslat beigazolódni látszik Mad

Hajrá és az új topic címre 5leteket várunk! Smile Az ehez hasonló projektekhez!

Stupid Welcome

1305    2005.11.25. 01:11
iron
2012.03.23. 19:22   

http://www.youtube.com/watch?v=7lZRlB6s9K4

Surprised

Kecskemét    82    2008.07.29. 16:25
iron
2012.03.23. 17:42   

Turboá írta:
Most már csak egy váltó kell, meg kuplung, ja és egy bódé, ami befogadná..... Smile

Én felajánlanám az én bódémat!!! szólj, ha megegyezhetnénk.... Kacsint

Kecskemét    82    2008.07.29. 16:25
Turboá
2012.03.21. 21:08   

Most már csak egy váltó kell, meg kuplung, ja és egy bódé, ami befogadná..... Smile

új játék-új izgalom.
R.C.S.

Turboá
2012.03.21. 21:05   

Nem ígért, de a jó öreg féktisztító a szívósorba fújva, ( fej leemelgetős sztori) igazolta hogy van gyújtás.
Kicsit gyógykezeltük a pumpát és beindult.
Úgy járt mint egy óramű. A mobilteló a szívósor tetején mozdulatlanul állt a motor járása közben.
Elérzékenyültem, megsajnáltam, és úgy döntöttem mentőakcióba kezdek.
Potom 2 nap alatt kiemeltem. Nem kis fejörést okozott az elektronika szakszrű kikötése, így egy gyenge elmeroggyant állapotomban segítségül hívtam oldalcsípő kartársat.
ohh, kint van, mosdatás és íme:

új játék-új izgalom.
R.C.S.

Turboá
2012.03.21. 20:54   

találtunk egy leletet, egy sirályt, mit egy sirályt ,egy pelikánt!
Egy igazi albatroszt, egy néhai zászlós hajót, melyben lefészkelt az automata váltó, és éppen le akarták darálni a vastelepen.

Aki tudja mi ez, ki ne mondja, mert az bizony isten káromlás.
A jó szívünk az, az visz a sírba......

3 évig állt, várta a megváltót egy márka szervízben , de végül nem kellett senkinek, és meg sem akarták csinálni. Inkább jól eladtak az ügyfélnek egy új műanyag motoros ,guriga taknyot, mondván ezt beszámítják.
Persze beszámították , egyből hátra utalták a halál sorra a konténerehez.

Ekkor szóltak , "Vasas Árpádnak", hogy lomtalanítsa el.
Ő pedig nekem szólt, hogy kell-e egy ilyen nagy motor?
Gondoltam egy próbát megér , behoztuk a műhelybe, de csak messziről nézegettük, nehogy elkapjunk valami fertőzést.

Zsilett defibrillálta , behazudta neki a váltót, ami darabjaiban oszlott a csomagtartóban.
Bevette a szituációt, azt hitte P-ben van, közben meg már fele a kukákban , ( hordtam szorgalmasan kifelé), de nem indult. Rühös japán dög, berohadt a benzinpumpa.

új játék-új izgalom.
R.C.S.

InsectKiller
2012.03.21. 20:52   

Turboá írta:
Egy téli napon, a tűz mellett ülve az asztalossal ,aki akkor már nem volt szomjas, ( mondjuk én még ittam volna) beszélgettünk, és borzalmas dolgok jutottak eszembe.

Ez mekkora! Very Happy

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.03.21. 20:57 (1).

683    2008.07.18. 21:55
Turboá
2012.03.21. 20:41   

Egy téli napon, a tűz mellett ülve az asztalossal ,aki akkor már nem volt szomjas, ( mondjuk én még ittam volna) beszélgettünk, és borzalmas dolgok jutottak eszembe.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2013.12.30. 20:44 (2).

új játék-új izgalom.
R.C.S.

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

3 / 3 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
Tartalomjegyzék  »   Projektek - EXTREM Így építenek a megszállott Tunerek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére