POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
7 / 8 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E46   »   Szabi46 - E46 325Ci ///M packet ll.

KASZA Mester
2012.03.21. 22:26   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
HGabor írta:
Szabi46 írta:
A bal oldali gomb a műszerfalon lenullázza a napi km-t és be lehet vele lépni a titkos menübe, de a jobb oldali gomb mit csinál?

Az nem a ckeck control gomb?

-hát még véletlenül se chek gomb))
-az orát tudod beállitani vele Szemcsis

Szfvár    2346    2007.04.30. 12:32
HGabor
2012.03.21. 22:23   

Szabi46 írta:
A bal oldali gomb a műszerfalon lenullázza a napi km-t és be lehet vele lépni a titkos menübe, de a jobb oldali gomb mit csinál?

Az nem a ckeck control gomb?

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
Szabi46
2012.03.21. 22:14   

www.youtube.com/watch?v=R0YhAGwkIgc

Simontornya/Ozora    364    2010.06.02. 08:53
Szabi46
2012.03.21. 21:55   

HGabor írta:
Grat hozzá, ez tényleg jobban néz ki, mint a 28-as. Viszont gondolom 1 misivel több is volt:D
Publikus az ára vagy félsz a NAV-tól te is, mint Bxyz46?Very Happy

Köszi Smile De én se verem nagy dobra maradjunk annyiban Very Happy

HGabor
2012.03.21. 21:49   

Grat hozzá, ez tényleg jobban néz ki, mint a 28-as. Viszont gondolom 1 misivel több is volt:D
Publikus az ára vagy félsz a NAV-tól te is, mint Bxyz46?Very Happy

BMW E46 328Ci

4927    2010.07.21. 22:06
Szabi46
2012.03.21. 21:37   

Btrix76 írta:
Szabi46 írta:
A gumik érdekesek, mert elől hátul 225/40zr18, hátul yokohama advan sport, elől pedig syron n3000.....

És még egy kis bökkenő ami most szálka a szemembe, bár nem használnám, de a csomagtartóba sehol nincs CD-tár, vagy legalábbis a kárpiton nincs feltüntetve hely, ahol lenne.... (újabb extra ami magyar-honba nem kell az ülésfűtés mellett....)
Ja és csak egy aux (jack kábel van rákötve meg egy usb dugó ami a szivargyújtóról veszi az áramot, így tudok vele tölteni mondjuk mp4 lejátszót, miközbe rádugom a jack dugot és aux-ra állítva hallgatom...)

bal hatul a karpit alatt ,doblemez/gatlo kornyeken kell lenni a kabelnak hozza...
elvileg gyarilag ki van vezetekelve...nekem is ki volt ,aztan raktam bele egy CD-tarat

Akkor elvileg bent a kábel, csak nincs kiablakolva Very Happy De suta megoldás Very Happy Na majd holnap megnézem ha lesz időm, és nem sötétbe érek haza, bár nem akarom leszedni a kárpitot nagyon csak kíváncsi vagyok, hogy bent van e a vezeték.....

Btrix76
2012.03.21. 21:28   

Szabi46 írta:

A cd-tár mondjuk nem hiányzik, csak nehogy kelljen a navinak ha lesz bele, bár mondjuk maga a dynavin v5 már tud usb-t is és talán egy lemezt is bele lehet helyezni magába a dynavinba....

a navinak kulon lemeztaroloja van...ahoz nem kell a CD-tar

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
InsectKiller
2012.03.21. 21:28   

Szabi46 írta:
InsectKiller írta:
Szabi46 írta:
A gumik érdekesek, mert elől hátul 225/40zr18, hátul yokohama advan sport, elől pedig syron n3000.....

És még egy kis bökkenő ami most szálka a szemembe, bár nem használnám, de a csomagtartóba sehol nincs CD-tár, vagy legalábbis a kárpiton nincs feltüntetve hely, ahol lenne.... (újabb extra ami magyar-honba nem kell az ülésfűtés mellett....)
Ja és csak egy aux (jack kábel van rákötve meg egy usb dugó ami a szivargyújtóról veszi az áramot, így tudok vele tölteni mondjuk mp4 lejátszót, miközbe rádugom a jack dugot és aux-ra állítva hallgatom...)

Hát az bizony nincs ott! Smile
De a modern technikának a rendszerére van hangolva...Nekem meg írogatnom kell az audio cd-ket, ha zenét akarok hallgatni! Smile
Nem konkrétan a gumik érdekeltek, hanem a felni mérete! Smile Azt kell mondjam, nem áll rosszul neki!

Passz a felni méretét pontosan, annyit tudok, hogy 18" de rá van írva a szélessége is ? Vagy ahhoz le kellene venni a felnit?

A cd-tár mondjuk nem hiányzik, csak nehogy kelljen a navinak ha lesz bele, bár mondjuk maga a dynavin v5 már tud usb-t is és talán egy lemezt is bele lehet helyezni magába a dynavinba....

Igen az belül található meg. De ne foglalkozz vele! Smile Nem lényeg annyira!

683    2008.07.18. 21:55
Btrix76
2012.03.21. 21:27   

Szabi46 írta:

bal hatul a karpit alatt ,doblemez/gatlo kornyeken kell lenni a kabelnak hozza...
elvileg gyarilag ki van vezetekelve...nekem is ki volt ,aztan raktam bele egy CD-tarat

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
Szabi46
2012.03.21. 21:27   

InsectKiller írta:
Szabi46 írta:

De a modern technikának a rendszerére van hangolva...Nekem meg írogatnom kell az audio cd-ket, ha zenét akarok hallgatni! Smile
Nem konkrétan a gumik érdekeltek, hanem a felni mérete! Smile Azt kell mondjam, nem áll rosszul neki!

Passz a felni méretét pontosan, annyit tudok, hogy 18" de rá van írva a szélessége is ? Vagy ahhoz le kellene venni a felnit?

InsectKiller
2012.03.21. 21:23   

Szabi46 írta:

Rolcsi85
2012.03.21. 21:16   

varzso.E34 írta:
FaszA Szabi Gratula! ne keseredj el hogy nincs benne pár dolog le van szarva, az ülés fűtés neked nem fontos mert nem bőrös csak mi szopunk vele elmondom nekem bőrös az ülés reggel mikor beindítom a kocsit egyből kapcsolom az ülésfűtést de mire végre meleg lesz már majdnem a munkahelyemen vagyok Smile hátsó napfényrolót eddig egyszer használtam hogy megmutassam a családnak h tud ilyet is ennyi örülök, hogy nekem majdnem, hogy full extra de nem használom ki. Inkább élvezkedj a combtámaszos sportülésbe. E46 annyira el van találva, az ülés és a kartámaszok, hihetetlenül kényelmes. Milyen a motor elégnek érzed? Lesz valami komolyabb átalakítás?

nekem a 36-ban pár perc alatt befűti Confused bár ha 5percre lax a munkahelyedtől akkor megértem Very Happy

BMW E36 ///M3

Monor    9204    2009.01.09. 20:38
Szabi46
2012.03.21. 21:15   

Tyetyi
2012.03.21. 20:06   

Grat a verdához Smile

Békéscsaba    4994    2005.12.14. 12:46
InsectKiller
2012.03.21. 19:54   

Szabi46 írta:

Ez hanyas felgen, milyen gumikkal?

TSR
2012.03.21. 19:50   

Rolcsi85 írta:
Szabi46 írta:
Sok sok év várakozás után, végre azt tudom mondani nektek, hogy ÜDV MÁRKATÁRSAK!

E46 - 2002 - 325CI gyári ///M-pakett2-es, alcantra ülésekkel, manuális váltó, xenon+lámpamosó, elektromos hátsó roló, napfénytető az nincs de már bele törődtem, és nem a képeken levő felni van már rajta, hanem Ac Snitzer féle 5ágú, de nem tudom a pontos típusát.
Ami feltűnt, hogy nagyon nagy fényereje van ennek a xenonnak, de nem tudom, hogy hol lehetne állítani a fényszóró magasságán...
Mondjuk csak 2en villogtak hazafele, de látom, hogy a jelző táblákat teljesen kivilágítom, és a fák az út szélén is nagyon megvannak világítva, lehet, hogy magas.

grat hozzá, emléxem jó régóta keresel már 46 kupét, látom kivártál egy szépet Kacsint

Szép darab!!

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2012.03.21. 20:31 (1).

438    2004.11.04. 22:56
Szabi46
2012.03.21. 19:49   

varzso.E34 írta:
FaszA Szabi Gratula! ne keseredj el hogy nincs benne pár dolog le van szarva, az ülés fűtés neked nem fontos mert nem bőrös csak mi szopunk vele elmondom nekem bőrös az ülés reggel mikor beindítom a kocsit egyből kapcsolom az ülésfűtést de mire végre meleg lesz már majdnem a munkahelyemen vagyok Smile hátsó napfényrolót eddig egyszer használtam hogy megmutassam a családnak h tud ilyet is ennyi örülök, hogy nekem majdnem, hogy full extra de nem használom ki. Inkább élvezkedj a combtámaszos sportülésbe. E46 annyira el van találva, az ülés és a kartámaszok, hihetetlenül kényelmes. Milyen a motor elégnek érzed? Lesz valami komolyabb átalakítás?

Köszi szépen a biztató szavakat. Igazából nekem nem tudom miért de az M pakett felni jobban tetszik, de azért ez sem olyan rossz ami most rajta van. (ac snitzer+ van 4 új alufelnin 4 új téligumi de az 16"os)
Nagy 16:9es navit akarok, azt mondják Plug&Play és már működik is mondjuk elég borsós ára van Shocked

varzso.E34
2012.03.21. 19:07   

Németország    150    2010.05.21. 19:04
Boczy46
2012.03.21. 00:28   

Site Admin
Szabi46 írta:
Boczy46 írta:
akkor nincs memóriás ülés, navi, naptető,bőrbelső és ülésfűtés, jól értem? Very Happy

viccet félretéve, állat a kocsi, az alkantára is zsíros deszka, csak a képen azt nem látni, hogy teli vagy fél alcantára Very Happy

USB-s és auxos cucc állat lehet, örülj neki hogy bele rakták már, mer ujba 25 csak az USB az aux meg kitudja mennyi.

a vesékkel tervezel valamit?(nem a sajátodra gondoltam Very Happy )

A vesék és az emblémák is fekete karbonosak, tervem az nincs, vagyis maradnak ezek így ahogy vannak.
A tervem az majd egy 16:9es navi, az még tetszene, bár most ez az ülésfűtés így nap végére lehangolt, valahogy elvakított a szépsége és figyelmen kívül hagytam.... talán egy utólagos ülésfűtés még, bár gondolom akkor új ülés kell és be is kell kábelezni na meg még nyomógombom sincs hozzá Very Happy

ne szopjál ilyenekkel, alcantara nem hideg, én szartam volna rá ha nincs ebben, bár ez azért hideg tud lenni, meg jó dolog stb, de nem ez volt a szempont amikor vettem, hanem hogy jassz legyen Very HappyVery HappyVery Happy

a 16:9 navi is jó játék lesz, kell navi olvasó, tár gps antenna meg egy zsák kábel a csomi-ig.

a veséről lekapnám a karbont, e46nak nem áll jól a fekete vese, e36on e30 pedig jól mutatott, meg régi 5ös 7eken is.

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Magyarország, Pest megye,Gödöllő    9409    2007.08.20. 23:19
Rolcsi85
2012.03.21. 00:26   

Szabi46 írta:
Boczy46 írta:
akkor nincs memóriás ülés, navi, naptető,bőrbelső és ülésfűtés, jól értem? Very Happy

viccet félretéve, állat a kocsi, az alkantára is zsíros deszka, csak a képen azt nem látni, hogy teli vagy fél alcantára Very Happy

USB-s és auxos cucc állat lehet, örülj neki hogy bele rakták már, mer ujba 25 csak az USB az aux meg kitudja mennyi.

A vesék és az emblémák is fekete karbonosak, tervem az nincs, vagyis maradnak ezek így ahogy vannak.
A tervem az majd egy 16:9es navi, az még tetszene, bár most ez az ülésfűtés így nap végére lehangolt, valahogy elvakított a szépsége és figyelmen kívül hagytam.... talán egy utólagos ülésfűtés még, bár gondolom akkor új ülés kell és be is kell kábelezni na meg még nyomógombom sincs hozzá Very Happy

hát igen télen jól jön, bár alcantrába azért más, én beleülök a jéghideg bőrbe és szétfagy a seggem amíg be nem melegszik az ülésfűtés Smile

BMW E36 ///M3

Szabi46
2012.03.21. 00:21   

Boczy46 írta:

Boczy46
2012.03.21. 00:17   

Site Admin

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

Rolcsi85
2012.03.21. 00:02   

Szabi46 írta:
Sok sok év várakozás után, végre azt tudom mondani nektek, hogy ÜDV MÁRKATÁRSAK!

E46 - 2002 - 325CI gyári ///M-pakett2-es, alcantra ülésekkel, manuális váltó, xenon+lámpamosó, elektromos hátsó roló, napfénytető az nincs de már bele törődtem, és nem a képeken levő felni van már rajta, hanem Ac Snitzer féle 5ágú, de nem tudom a pontos típusát.
Ami feltűnt, hogy nagyon nagy fényereje van ennek a xenonnak, de nem tudom, hogy hol lehetne állítani a fényszóró magasságán...
Mondjuk csak 2en villogtak hazafele, de látom, hogy a jelző táblákat teljesen kivilágítom, és a fák az út szélén is nagyon megvannak világítva, lehet, hogy magas.

grat hozzá, emléxem jó régóta keresel már 46 kupét, látom kivártál egy szépet Kacsint

BMW E36 ///M3

Boczy46
2012.03.21. 00:00   

Site Admin
InsectKiller írta:

A külső visszapillantó ilyen kékes színű gondolom. Az nyeli a fényt. Szerintem Boczynak is olyan, csak rosszul nézi! Very Happy

ja én a kocsi elejétól nézem onnan fekete, nyel mindent XD, nade a kék tükör nem sötétedik

Autóm Powerfanatics-on
Autóm carstylingon
E36 325Ci Coupe
R.R.T.

InsectKiller
2012.03.20. 23:47   

akiak írta:
InsectKiller írta:
akiak írta:
InsectKiller írta:
[
A külső visszapillantó ilyen kékes színű gondolom. Az nyeli a fényt. Szerintem Boczynak is olyan, csak rosszul nézi! Very Happy

A sötétedős tükrök sárga színűek..
háát, nekem nem tűnt fényelnyelőnek a kék tükörlap

Hmm! Akkor meg mi a tökömnek kék? Very Happy
Akkor az összes ilyen sötétedős dolgot elektrokrómnak hívják?! Azok sárgák!

jasszból Smile
igen, mindet úgy híjják, és tényleg múkodik is jól Szemcsis

Király! E46-on nem nagy divat... Sad

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

7 / 8 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E46

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére