POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Rendezvények - Találkozók  »   4. Balatoni BMW találkozó 2012. Augusztus 10-12. Zamárdi

admin
2012.09.07. 14:52   

Site Admin
Január február, a Zamárdi találkozó Augusztus első vagy második hétvégéjén Smile

1306    2005.11.25. 01:11
Tumba
2012.09.06. 17:34   

A következő évre vonatkozó programterv mikor szokott kiderülni?

Baja    146    2012.06.21. 18:28
c_sonty
2012.09.05. 14:15   

Vonaglás nélkül is egy jó találkozó lehetett..szerintem arra semmi szükség, persze ez kell a népnek..

Székesfehérvár    447    2008.10.27. 14:20
Sam8888
2012.09.05. 12:58   

Pedig lenne még hova fejlődni letisztult autók terén...

http://www.youtube.com/watch?v=vyd1Tk77CiE

6 henger 4 kerék 2 ajtó

Kaposvár    260    2009.06.28. 17:07
Rolcsi85
2012.09.05. 09:58   

KASZA Mester írta:
==TOMI== írta:
cyri írta:
Ladáscsaj írta:
először voltam, először neveztem, de sajnos fogalmam sem volt, hogy van e még gyári e36 induló, és hogy labdába rúgtam e egyáltalán mellettük
legközelebb csak akkor indulok, ha lesz már rajta valami tuning, mert így esély egyenlő a nullával, ha az 50 legjobb kap kupát kategória nélkül

Jól mondod, haversrác is elindult egy full gyári (fehér indexes lámpák vannak módosítva csak) E36 coupe-val, de tényleg az utolsó csavarig eredeti minden rajta 133000 km -van bene, azt mondták rá ilyen motorteret még nem is nagyon láttak...... stb
De kevés volt.

-Ne is törjétek magatokat semmi tuningal csak 1 kupáért!
-Enyémen is elég szépen összeállt,egy karc nincs most rajta,van is pár extra rajta-benne,izléses összkép...sztem még a lapomon se gondolkodtak kicsit se hogy kapjon-e vmit,ne mindíg csak szinte ugyanazok.
-Elismerem volt rengeteg autó ami sokkal jobb volt mint enyém,meg a top50 is jo ötlet volt,de meg ne sértödjön senki,a zsürit lecserélném!!

Kedves Tomi!!
Amég ilyen,és ehhez hasonló e36-ok indulnak a versenyen,ugy gondolom,jogosan kaptak kupákat...,és sajna a te autod a közelükben se volt!))
-és el kell keseritselek,jövőre is én leszek a zsűri bizotság elnöke.
-aki nem kap kupát,annak mindig savanyu kicsit a szőlő.
-ugy gondolom ,van még mit szépiteni az autodon ezekhez.
-vagy ugy gondolod power boy full karbonos e36-ja nem érdemel kupát?
-vagy Power Ákos felsorakoztatott m3-turbos csodáinak nem kéne adni?-
-vagy a turbos v12 alpina replika e38-nak ne adjak?
-vagy most mi a probléma??_nem is értem!!-egyszerűen volt 50db.-sokkal szebb auto a tiednél,és ennyi.
-és nem kell megsértődni senkinek ezen...

látod én spec ezért nem nevezek be egy versenyre sem, nem jutna nekem hely a sok turbós meg alpina csoda között Kacsint viccet félretéve szerintem mindenkinek saját magának kell hogy tetsszen az autója, nagy ívbe tojnék rá hogy egy "zsűri" tag szerint valami nem stimmel rajta az ő szemszöge szerint Kacsint persze kíváncsi az ember mások véleményére is, de "verseny" szinten szarul tud esni a kritika...ahogy mondtad savanyú a szőlő Very Happy

BMW E36 ///M3

Monor    9206    2009.01.09. 20:38
ZolikaE36
2012.09.04. 19:26   

Vendég
Rolcsi85 írta:
ZolikaE36 írta:
Még egy kis video csemege... Csak linkel rendelkezők nézhetik meg...
BMW találkozó Zamárdiban 2012, Erősebb gépek. Nyugi van benne videó is.
http://www.youtube.com/watch?v=4ZVpzTSXaNg

helló mi mi van mi Mad Mad

Nem sok...

Rolcsi85
2012.09.02. 12:11   

ZolikaE36 írta:

helló mi mi van mi Mad Mad

BMW E36 ///M3

Monor    9206    2009.01.09. 20:38
ZolikaE36
2012.08.31. 18:37   

Vendég

ogtrai
2012.08.29. 11:48   

Képeim a találkozóról! Cool
http://bmwtalizamardi2012.ogtrai.fotoalbum.hu/

Budapest    2    2012.07.09. 11:03
Petu E30 325i
2012.08.28. 10:49   

Pár kép a taliról. Szemezgessetek bátran:)

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.320085964702998.80196.100001047907943&type=3

Kéty (Netphen, Németország)    61    2012.05.14. 23:14
KASZA Mester
2012.08.27. 21:39   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
CSLs Garage írta:
Woodstock írta:
Viktor 44 írta:
peteeqe írta:
Idézet:
Mondjuk jövőre mehetne közönségszavazás alapon az az 50 kupa... Minden karszalag mellé lenne egy szavazócetli, amire az általunk favorizált autó rendszámát rá kell írni és bedobni egy urnába.

Ezt érdemes lenne 1x kipróbálni.....

Így meg az a baj,hogy aki később jön,kevesebb esélyel indul.

plusz mint a diákdirin a középiskolában nem az nyer akinek jó a pogramja Smile (autója) hanem akinek sok a haverja és előfordulhat h te mondjuk először vagy ott van egy fullos autód de nem szavaz rá senki mert nem ismernek...
Jó ez a zsűrizés csak esetleg lehetne úgy h 1 ember csak egy autóért kaphat(ha eddig nem így volt),vagy esetleg az 50ből 10-15öt olyan kapjon aki tavaly biztos nem kapott és akkor nem az van h ugyanazok kapják...hanem mondjuk tavaly kaptam idén kimarad de jövőre megint benne leszek a kalapban...
(mondom ezt úgy h nem ismerem pontosan az menetét és csak az itt elhangzott panaszokra támaszkodva,szóval az pl tiszta h nekem igy se ugy se járna mert sokkal szebb gépek is vannak...
csak egy ötlet,hátha építő jellegű)

szerintem, legközelebb mindenki kapjon díjat és nem lesz vita(egyformát)!!

köszönjük a sok értelmes hozzá szolást,...jövőre is meg fogjuk oldani a szépség versenyt))
powerfanatics staff)) Szemcsis

Szfvár    2355    2007.04.30. 12:32
CSLs Garage
2012.08.27. 20:51   

Woodstock írta:
Viktor 44 írta:
peteeqe írta:
Idézet:
Mondjuk jövőre mehetne közönségszavazás alapon az az 50 kupa... Minden karszalag mellé lenne egy szavazócetli, amire az általunk favorizált autó rendszámát rá kell írni és bedobni egy urnába.

plusz mint a diákdirin a középiskolában nem az nyer akinek jó a pogramja Smile (autója) hanem akinek sok a haverja és előfordulhat h te mondjuk először vagy ott van egy fullos autód de nem szavaz rá senki mert nem ismernek...
Jó ez a zsűrizés csak esetleg lehetne úgy h 1 ember csak egy autóért kaphat(ha eddig nem így volt),vagy esetleg az 50ből 10-15öt olyan kapjon aki tavaly biztos nem kapott és akkor nem az van h ugyanazok kapják...hanem mondjuk tavaly kaptam idén kimarad de jövőre megint benne leszek a kalapban...
(mondom ezt úgy h nem ismerem pontosan az menetét és csak az itt elhangzott panaszokra támaszkodva,szóval az pl tiszta h nekem igy se ugy se járna mert sokkal szebb gépek is vannak...

szerintem, legközelebb mindenki kapjon díjat és nem lesz vita(egyformát)!!

271    2011.02.25. 14:37
Woodstock
2012.08.27. 20:30   

Viktor 44 írta:
peteeqe írta:
Idézet:

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
Viktor 44
2012.08.27. 19:56   

peteeqe írta:
Idézet:

402    2006.02.08. 18:00
peteeqe
2012.08.27. 19:28   

Idézet:

Unod már az autód színét? Zavar az állandó napsütés vezetés közben? Esetleg éjszaka már nem látsz a bemattult lámpáid miatt?
Akkor keress az alábbi elérhetőségeken:

30-435-1355
info@3dcarbonfolia.com
http://3dcarbonfolia.fw.hu

Érd    258    2007.07.24. 21:40
Luna
2012.08.25. 14:28   

MADV12 írta:
Luna írta:
ott a pont! Very Happy A kisrác is jobban rázta, meg mosta volna a autot Very Happy
Ezzel most nem szekálni meg semmi ilyesmit nem akarok velük... de tényleg... Nem csak mi mondtuk mások is, hogy nagyon nem voltak olyan jok...

Mkr740 írta:
Ezeket kár volt fényképezni!!!!

xt198 írta:
És akkor a lányok...
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.400790316649304.90776.242205325841138&type=3

Hát igen......Ők otthon maradhattak volna

MadV12.. Nem karcolta össze a szöszi a kis brümidet? Mert a rózsaszin kis bugyikáját ahogy néztük tele volt filterekkel... és attol féltem hogy a gyöngyszemet össze karcolja vele meg a melltartoján is volt pár... Shocked
mért nem tudják hogy semmi nem lehet gombos gyöngyös se semmi ilyen dolog a fehérnemün meg a fürdöruhán pffff Shocked

Olyan fényes vagy, mint egy álom. Szikrázik és olyan mint a benzin. Dorombolni kezdek, mint egy gépezet, a szívverésem megáll. Olyan dögös, add nekem a benzined. Tűzre lobbantasz. /Luna/

Dunaújváros    155    2009.06.18. 17:08
Luna
2012.08.25. 14:09   

KASZA Mester írta:
KEresném ennek az e36-nak a tulaját,mobil elérhetőségét,vagy mail cimét.
-ráismer vki?
-nincsen vele semmi gond,csak kérdezni szeretnék tőle vmit.
-köszönöm. Szemcsis

Ez martin Very Happy Very Happy Very Happy privibe irom. Smile CSak nem durcázik be ^^

Olyan fényes vagy, mint egy álom. Szikrázik és olyan mint a benzin. Dorombolni kezdek, mint egy gépezet, a szívverésem megáll. Olyan dögös, add nekem a benzined. Tűzre lobbantasz. /Luna/

Dunaújváros    155    2009.06.18. 17:08
Szabi
2012.08.25. 12:09   

Feltöltöttem már én is az összes képet:

http://www.powerfanatics.com/gallery/thumbnails.php?album=5258

Pfaffenhofen an der Glonn    480    2006.06.14. 14:30
KASZA Mester
2012.08.25. 10:13   

Kiemelt hirdető
Kiemelt hirdető
KEresném ennek az e36-nak a tulaját,mobil elérhetőségét,vagy mail cimét.
-ráismer vki?
-nincsen vele semmi gond,csak kérdezni szeretnék tőle vmit.
-köszönöm. Szemcsis

Szfvár    2355    2007.04.30. 12:32
L@C
2012.08.24. 16:03   

Néhány videó egy két gépről! Szemcsis

http://www.youtube.com/playlist?list=PLD0539C0D6D38164B

75    2012.08.24. 15:59
CSLs Garage
2012.08.24. 15:59   

tényleg, hol lehet megnézni, ki nyert díjat a talikon? Very Happy

271    2011.02.25. 14:37
gim_e32
2012.08.24. 14:24   

Mi ez emberek, óvoda?

Nehogy kiderüljön már, hogy azért járnak az emberek talira, meg azért építik az autójukat (megj.: a saját ízlésükre), hogy kupát kapjanak.
Na ne mááár....

Nem mindegy ki kapta, kapja?
Biztos ez a lényeg?

(A x-pénz vs. kispénz témára meg annyit, hogy akkor hol legyen a határ? Mert akinek 80e-je volt csak egy roncsra és vett rá egy szárnyat, akkor ő is mondhatná, hogy a saját körülményeihez képest ő ízlésesen építi az autóját.)
Vagy akinek túl jó az autója az legközelebb ne jöjjön, vagy minden kupát nyert autó a köv. 5 évben nem játszhat.

Mondom ezt úgy, hogy sajnos nem lehetett látni azt, hogy ki - milyen autóra kapta a díjat - én inkább ezen javítanék a jövőben - (sajnos nem tudok mindenkit név szerint az autójához kötni), de nem hiszem, hogy kotvadékok nyerték a díjat.

ui.: csak a félreértések elkerülése végett: én sem nyertem semmit, csak nekem nem ez volt a lényeg a találkozón.

Respect for BMWs!
üdv: GIM

Budapest    294    2005.12.13. 18:14
Radir
2012.08.24. 14:05   

Böri 325is Coupe írta:
KASZA Mester írta:
==TOMI== írta:
cyri írta:
Ladáscsaj írta:
először voltam, először neveztem, de sajnos fogalmam sem volt, hogy van e még gyári e36 induló, és hogy labdába rúgtam e egyáltalán mellettük
legközelebb csak akkor indulok, ha lesz már rajta valami tuning, mert így esély egyenlő a nullával, ha az 50 legjobb kap kupát kategória nélkül

Jól mondod, haversrác is elindult egy full gyári (fehér indexes lámpák vannak módosítva csak) E36 coupe-val, de tényleg az utolsó csavarig eredeti minden rajta 133000 km -van bene, azt mondták rá ilyen motorteret még nem is nagyon láttak...... stb
De kevés volt.

-Enyémen is elég szépen összeállt,egy karc nincs most rajta,van is pár extra rajta-benne,izléses összkép...sztem még a lapomon se gondolkodtak kicsit se hogy kapjon-e vmit,ne mindíg csak szinte ugyanazok.
-Elismerem volt rengeteg autó ami sokkal jobb volt mint enyém,meg a top50 is jo ötlet volt,de meg ne sértödjön senki,a zsürit lecserélném!!

Kedves Tomi!!
Amég ilyen,és ehhez hasonló e36-ok indulnak a versenyen,ugy gondolom,jogosan kaptak kupákat...,és sajna a te autod a közelükben se volt!))
-vagy most mi a probléma??_nem is értem!!-egyszerűen volt 50db.-sokkal szebb auto a tiednél,és ennyi.

én ehhez csak annyit szólnák hozzá(lehet h rosszul látom),hogy pl. az említett power boy és pár autó már vagy 100(csak mondtam egy számot) kupát kapott,más pedig örülne,ha egyszer kapna Kacsint
én így látom,elnézést,ha megsértettem valakit Szemcsis
ezzel nem a zsűri ítéletét kritizálom,istenments...

kétségetelen,hogy pl. a képen szereplő autó megérdemelte Kacsint

Nekem csak annyi észrevételem lenne ezzel a témával, hogy van akinek van rá például X-összege, hogy ráverje az autójára és ha nincs ízlésficama az illetőnek akkor ugye magától érthetődő az 50 kupa egyik elnyerése!
Ezért ha a másik például szépítgeti kisebb kerettel a gépet és egy szép autó lesz belőle azért azt is értékelni lehetne mondjuk egy emléklappal vagy valamivel, hogy azért a gyerekeinknek majdan mutathassunk valamit -így a kategóriák két részre osztása lehetne megoldás!

"Minden anyának a saját gyereke a legszebb!"

Természetesen nem akartam szánalmas, meleg dumával jönni de az én véleményem -szerintem nem csak az a megszállott BMW-s akinek nem a képzelete szab határt az építgetésbe...

Tovább nem kívánok reagálni semmilyen hozzászólásra és legfőképp vitákba bocsájtkozni! Kacsint

733    2007.08.05. 20:07
Böri 325is Coupe
2012.08.24. 09:35   

KASZA Mester írta:
==TOMI== írta:
cyri írta:
Ladáscsaj írta:

De kevés volt.

Kedves Tomi!!

én ehhez csak annyit szólnák hozzá(lehet h rosszul látom),hogy pl. az említett power boy és pár autó már vagy 100(csak mondtam egy számot) kupát kapott,más pedig örülne,ha egyszer kapna Kacsint
én így látom,elnézést,ha megsértettem valakit Szemcsis
ezzel nem a zsűri ítéletét kritizálom,istenments...

kétségetelen,hogy pl. a képen szereplő autó megérdemelte Kacsint

Szeged,Bordány...30/3622183    1658    2007.09.25. 23:15
Btrix76
2012.08.24. 00:19   

KASZA Mester írta:
==TOMI== írta:
cyri írta:
Ladáscsaj írta:

De kevés volt.

Kedves Tomi!!

azert a Tomi autoja elferne a top50 be ,a sok tuningbetyar mellett... Kacsint

6 speed

between Pacific and Atlantic    6659    2007.10.08. 22:33
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 14 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
Tartalomjegyzék  »   Rendezvények - Találkozók

Új téma nyitása     Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére