POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2    Hozzászólások megtekintése:

<   Veterán autó projektek  »   e21 23!

RaddíR
2012.03.02. 12:43   

RaddíR írta:
Mint mondtam a kaszni itt-ott lyukaska volt... az mostanra be foltozódott, viszont fényezést nem kapott arra még egyelőre nincsen keret.
Motorról annyit tudok amit már egy másik fórumon kiderítettek róla h injektorok vezérlő és ltm nem a rávaló és ezért is lehet magasabb a a fogyasztásom Sad sajnos nem teljesen gyári benne a motor sem.

Viszont kompressziója jónak mondható 12-5-7 13 bár mind a 6 hengernél. Feltehetően a motorral is foglalkoztak a múltban.

Szombathely    207    2011.10.05. 00:22
RaddíR
2012.03.02. 12:41   

Mint mondtam a kaszni itt-ott lyukaska volt... az mostanra be foltozódott, viszont fényezést nem kapott arra még egyelőre nincsen keret.
Motorról annyit tudok amit már egy másik fórumon kiderítettek róla h injektorok vezérlő és ltm nem a rávaló és ezért is lehet magasabb a a fogyasztásom Sad sajnos nem teljesen gyári benne a motor sem.

RaddíR
2012.03.02. 12:38   

Sziasztok!
Kicsivel több mint egy éve megvettem első autómat egy 79-es e21 23i-t
Szerelem volt első látásra Smile
Rövid és hosszabb távú célom az volt hogy használgatom ,akkor előjönnek a gyengeségei hibái .... és kap egy kisebb nagyobb felújítást.
Sajnos nem volt olyan jó állapotban mint az látszott Sad
Erősen rohadt a tipikus helyein a motorról sokáig azt hittem h kuka, fogyasztása nem sokkal nagyobb mint társainak de zavaró Smile
Szétszedés közben látszott h volt ezzel a kocsival azért foglalkozva de nem a közelmúltban...

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

2 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
Tartalomjegyzék  »   Veterán autó projektek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére