POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Általános témák  »   Sport-Küzdősport-Kondi-Miegymás :)

Rolcsi85
2012.02.08. 00:43   

atleeta írta:
Sly 65évesen is megmutatja Ágyú

azt nem értem amerika minek gyilkoltat le 5000tengerészgyalogost évente, csak le kéne dobniuk Rambot-Terminatort-Walkert aztán megvan oldva a válság Mad

BMW E36 ///M3

Monor    9204    2009.01.09. 20:38
atleeta
2012.02.02. 13:58   

Sly 65évesen is megmutatja Ágyú

Eger    241    2009.11.11. 18:26
Rolcsi85
2012.01.26. 22:45   

blueboi69 írta:
Már most milyen sportülése van 4pontos övvel Very Happy

sosem lehet elég korán kezdeni Very Happy

BMW E36 ///M3

blueboi69
2012.01.26. 20:44   

Már most milyen sportülése van 4pontos övvel Very Happy

"blue tanácsai meg mindig a leghasznosabbak itt a fórumon, tipikusan az az állatfaj ami ha nem létezne ki kéne találni" by Rolcsi85

Celebfalva :Đ - Prosport User    5279    2007.04.03. 22:20
speer
2012.01.26. 20:26   

powered írta:
speer írta:
powered írta:
Sziasztok! 30 éves kor után, önkéntelenül is felcsúszik néhány kiló azokra akik az alkatuknál fogva fogékonyak erre. Én is ilyen vagyok, és nagyjából bele is törődtem a dologba. Most hogy a 40-hez közelítek, valamiért egyre fontosabbnak érzem, hogy fitten, és fiatalosan nézzek ki... Very Happy Berendeztem itthon egy"kínzókamrát" és heti 3-4 alkalommal kimegyek kicsit súlyzózni. Jól esik, és jól esik az is, hogy más is észreveszi a változást. Kacsint

Áki,ne bassz akkor az avatarodon az ott te vagy? Very Happy Aztán nem ám visszaélni a testi fölényeddel! Királyság ,hogy rávetted magad,az meg külön jó ,hogy jól is esik! Hajrá Kacsint

Nem tudok betelni ezzel a képpel! Smile
Nem csodálom,arany pofi,vigyázzatok rá ! Kacsint

"Kedvenc állatom a báránybőrbe bújt farkas!"

"Kedvenc állatom a báránybőrbe bújt farkas!"    2801    2005.05.02. 07:23
powered
2012.01.26. 20:19   

speer írta:
powered írta:
Sziasztok! 30 éves kor után, önkéntelenül is felcsúszik néhány kiló azokra akik az alkatuknál fogva fogékonyak erre. Én is ilyen vagyok, és nagyjából bele is törődtem a dologba. Most hogy a 40-hez közelítek, valamiért egyre fontosabbnak érzem, hogy fitten, és fiatalosan nézzek ki... Very Happy Berendeztem itthon egy"kínzókamrát" és heti 3-4 alkalommal kimegyek kicsit súlyzózni. Jól esik, és jól esik az is, hogy más is észreveszi a változást. Kacsint

Áki,ne bassz akkor az avatarodon az ott te vagy? Very Happy Aztán nem ám visszaélni a testi fölényeddel! Királyság ,hogy rávetted magad,az meg külön jó ,hogy jól is esik! Hajrá Kacsint

Nem tudok betelni ezzel a képpel! Smile

PWRacing Pécs    3060    2006.07.17. 20:23
speer
2012.01.26. 19:48   

powered írta:

powered
2012.01.26. 17:19   

racing performance

PWRacing Pécs    3060    2006.07.17. 20:23
Rolcsi85
2012.01.26. 14:10   

blueboi69 írta:
Februártól goto terem, heti 3as edzéssel indítok. Sztem még kezdés előtt be kéne üzemelni a servokormányt, mert az első 1-2 hétben necces lesz tekergetni a kormányt Very Happy

én láb edzés után imádtam vezetni Very Happy

BMW E36 ///M3

blueboi69
2012.01.26. 11:31   

Februártól goto terem, heti 3as edzéssel indítok. Sztem még kezdés előtt be kéne üzemelni a servokormányt, mert az első 1-2 hétben necces lesz tekergetni a kormányt Very Happy

"blue tanácsai meg mindig a leghasznosabbak itt a fórumon, tipikusan az az állatfaj ami ha nem létezne ki kéne találni" by Rolcsi85

Celebfalva :Đ - Prosport User    5279    2007.04.03. 22:20
Rolcsi85
2012.01.26. 10:18   

spongebob írta:
Rolcsi85 írta:
speer írta:
Egy ilyen droid a szülinapi tortából? Very Happy Van baj Surprised ....

ajj de szexi Surprised rácsapnám az ereire Very Happy

Bazzeg Zsolti!
Ezzel a topiccal kihozod az állatot az emberekből... LOL 5

legalább előbb felépülsz Very Happy

BMW E36 ///M3

spongebob
2012.01.26. 01:19   

Rolcsi85 írta:
speer írta:

Bazzeg Zsolti!
Ezzel a topiccal kihozod az állatot az emberekből... LOL 5

Budapest    851    2007.05.11. 21:37
speer
2012.01.25. 21:13   

Woodstock írta:

Ja igen próbáltam én küzdősportot(box) de akárhova mentem azzal jött a szétvert fejű valaha bajnok robosztus edző hogy:
"oké heti 4-5 edzés kezdésnek,aztán később jöhet napi 1,aztán 1 év múlva megyünk versenyre"
na hát ez nekem nem kell se időm se pénzem ilyenre azt akartam h eljárok heti 2szer aztán jól megvernek néha meg én is valakit...kickboxal ugyanez,ahova mentem kb ezt mondták...mondom jólvan.
Próbáltam még kravmagát is de az meg túl drága meg hülye idő pontokban van meló miatt szinte nincs is időm ilyenre...szóval marad a gyúrás amit akkor csinálok amikor akarok.
Pedig a testalkatom ezekre lenne a legideálisabb,hogy valami fürge küzdősportben vegyek részt ahol lehet technikával győzni.
(177 centi,72-74 kilo)+1-2 kilo hasra Very Happy

Az edzők nagy százaléka azért kezdi és vázolja fel a hasonló dózisú edzésmunkát,mert ez nekik egy alapszűrő.Aki bevállalja és marad ,abból akármi is lehet,és ha már tudnak neki meccseket csinálni,akkor az edző is kereshet valamit" normális" pénzt.Szer. kb. 20-ból 1 marad......Én ugyan így jártam régen ,csak maradtam...annó az első 1-2 hónap az kemény volt nekem is,a seggemen is vettem a levegőt,kivoltam mint egy tüdőbeteg! Aztán mikor már jobban ment,állóképességem is lett,akkor meg már élveztem,minden nap mentem volna...
Ha még nem mondtál le a dologról teljesen,próbálj meg másik termet,edzőt,bár tudom jó ha a közelben van az ilyesmi,mert haza is kell jutni valahogy! Very Happy Kacsint

Woodstock
2012.01.25. 19:55   

Hát akkor már én is hozzá szólok Smile

Régebben sportoltam több mindent (kenu,foci)
de kenut abba hagytam foci miatt focit meg mert rájöttem szar vagyok....vissza nem mentem kenuzni mert már gáz lett volna.Szóval kb ennyi volt a rendszeres sport és mostanában döntöttem el, az elmúlt fél évben h valamit kezdeni kéne. Elkezdtem kicsit "gyúrni"
semmi extra néha nyomtam pár súlyt...aztán újévi fogadalmam az lett h a heti 2 legyen meg és valami programmal szóval ne csak tengi lengi...plusz kis futás...ja és leraktam a cigit is.
kb ennyi nem akarok nagyra nőni vagy ilyesmi meg nem is vagyok hájas meg elhízott,inkább sportos,csak kicsit látványosabb izmokat és jobb erőnlétet akarok
Ami a legdurább az elmúlt pár hétben h elkezdtem rendszeresen mozogni már néha hiányzik is!!!
Ja igen próbáltam én küzdősportot(box) de akárhova mentem azzal jött a szétvert fejű valaha bajnok robosztus edző hogy:
"oké heti 4-5 edzés kezdésnek,aztán később jöhet napi 1,aztán 1 év múlva megyünk versenyre"
na hát ez nekem nem kell se időm se pénzem ilyenre azt akartam h eljárok heti 2szer aztán jól megvernek néha meg én is valakit...kickboxal ugyanez,ahova mentem kb ezt mondták...mondom jólvan.
Próbáltam még kravmagát is de az meg túl drága meg hülye idő pontokban van meló miatt szinte nincs is időm ilyenre...szóval marad a gyúrás amit akkor csinálok amikor akarok.
Pedig a testalkatom ezekre lenne a legideálisabb,hogy valami fürge küzdősportben vegyek részt ahol lehet technikával győzni.
(177 centi,72-74 kilo)+1-2 kilo hasra Very Happy

E36 320i '96

Győr    3834    2010.12.17. 17:52
Rolcsi85
2012.01.25. 13:23   

aljaffe írta:
Nem rossz topic.

Na akkor én is színt vallok.

Az én fő profilom a bringázás és a kondizás, mind2 amatőr szinten.

Mióta az eszemet tudom imádok bringázni, ez az utóbbi években a Balaton körbetekerésével ( 1 nap alatt kb a rekord 9 óra montival) teljesedett ki. Tavaj megpróbáltam az újonnan szerzett versenygéppel is az 1 napot, de az 5. defektem után fel kellett hogy adjam ( kifogytam mindenből )

Kb 1 éve kondizok, sosem voltam kinézetre erős alkatú srác... amikor kezdtem kb 178 cm-hez voltam 68 kiló... Próbáltam a nyáron tömeget növelni tömegnövelőkkel, meg állandóan zabáltam, de 72-re sikerült csak felmennem a zabálás meg a 2x3kg Jumbo ellenére... Hát igen, a napi 36 km munkába biciklizés nyári 25-35 fokban nem segített...

Mostmár csak edzés után nyomok egy kis fehérjét ( egy 30g-osat )
Nem is akarok sokkal nagyobb lenni, nekem igazából ( és most vessetek meg nyugodtan ) nem az a fontos, hogy mennyit kenek ki, hanem hogy végre normálisan nézzek ki. A lábam az a bringázástól teljesen OK de a felsőtestemen muszáj voltam dolgozni. Most 71 kg a versenysúlyom, és 80-90-be nyomok bele fekve... Látszik az eredmény, nekem ez a lényeg...
A táplálékkiegekről meg annyit, hogy nekem pl azért kell, mert nem tudom természetes úton bevinni azt a fehérjét ami elvileg ajánlott lenne. Én csatlakozok Rolcsihoz, nem cigizek, csak néha a bulikon iszok, bringázok, nem drogozok, az étkezésemre odafigyelek, ha ez a napi 30g fehérje kikészít akkor nem tudok mit tenni...

Na röviden ennyi, mindenkinek jó sportolást!

kiszámolni se merem fénykoromba hány g fehérjét vittem be 1 nap Very Happy 12-13 csírkemellszelet (kb 20g fehérje/szelet) turmixból volt vagy napi 100g, szal csak ezekből úgy 250g Very Happy persze ez az adott év 1 hónapjára igaz, általában március-április környéke volt Kacsint

mostani étrendben szerintem max 100g, de akkor sokat mondok Kacsint

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2012.01.25. 13:15   

speer írta:

BMW E36 ///M3

aljaffe
2012.01.25. 11:32   

Nem rossz topic.

Na akkor én is színt vallok.

Az én fő profilom a bringázás és a kondizás, mind2 amatőr szinten.

Mióta az eszemet tudom imádok bringázni, ez az utóbbi években a Balaton körbetekerésével ( 1 nap alatt kb a rekord 9 óra montival) teljesedett ki. Tavaj megpróbáltam az újonnan szerzett versenygéppel is az 1 napot, de az 5. defektem után fel kellett hogy adjam ( kifogytam mindenből )

Kb 1 éve kondizok, sosem voltam kinézetre erős alkatú srác... amikor kezdtem kb 178 cm-hez voltam 68 kiló... Próbáltam a nyáron tömeget növelni tömegnövelőkkel, meg állandóan zabáltam, de 72-re sikerült csak felmennem a zabálás meg a 2x3kg Jumbo ellenére... Hát igen, a napi 36 km munkába biciklizés nyári 25-35 fokban nem segített...

Mostmár csak edzés után nyomok egy kis fehérjét ( egy 30g-osat )
Nem is akarok sokkal nagyobb lenni, nekem igazából ( és most vessetek meg nyugodtan ) nem az a fontos, hogy mennyit kenek ki, hanem hogy végre normálisan nézzek ki. A lábam az a bringázástól teljesen OK de a felsőtestemen muszáj voltam dolgozni. Most 71 kg a versenysúlyom, és 80-90-be nyomok bele fekve... Látszik az eredmény, nekem ez a lényeg...
A táplálékkiegekről meg annyit, hogy nekem pl azért kell, mert nem tudom természetes úton bevinni azt a fehérjét ami elvileg ajánlott lenne. Én csatlakozok Rolcsihoz, nem cigizek, csak néha a bulikon iszok, bringázok, nem drogozok, az étkezésemre odafigyelek, ha ez a napi 30g fehérje kikészít akkor nem tudok mit tenni...

Na röviden ennyi, mindenkinek jó sportolást!

Debrecen, 318is M44    221    2007.03.08. 02:10
speer
2012.01.25. 06:33   

Rolcsi85
2012.01.24. 00:43   

speer írta:
Rolcsi85 írta:
speer írta:
Rolcsi85 írta:
kögö írta:
Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:
Igen ám,de abbahagytad és nézd meg mi lett belőled. Very Happy
Mindenki összeesik valamennyit ha abbahagyja az edzést, de az ilyen műszaroktól felfújt izom az méghamarabb. Marhajó az is, hogy emeli a vérnyomást, és az izomsejteket telíti meg.
A kreatin is ezt csinálja ha jól emlékszem, azzal baszottsok vizet tart meg a szervezet. Aztán abbahagyod és leeresztesz mint egy lufi.
Én most visszaállnék kb 1-1.5 hónap alatt ugyanannyival tudnék nyomni mint amennyivel 1.5-2éve abbahagytam. Smile Köszönhetően részben a természetes táplálkozásnak. Az emberi szervezet nem erre van felkészülve, hogy hirtelen nagy mennyiségű izmot termeljen.

ne úgy képzeld el hogy én ezeken éltem, évente 1szer vettem egy 4kg vödör szart és megettem Smile a kreatin igen vizet köt meg, és kurva sok erőt is ad Kacsint mellesleg ezt a szervezeted is termeli, csak nem ekkora mértékben. Mit nézzek meg? szerintem egy átlag embertől most is jobban mutatok Szemcsis úgy hogy 3éve szinte rudat se láttam (homofóbok kedvéért nem táncos rudat Very Happy )

Szerénység Virág elvtárs, szerénység. Very Happy Very Happy Very Happy

Mad Szemcsis

Lehet rosszúl gondolom,de a jól v. jobban "kinézés" szerintem csak a vonzatának kéne lennie a súlyzós ,csigás melónak.Legtöbben leszarják az erőszintet,állóképességet,de nagyok,definiáltak,lepucoltak, szeretnének lenni.Én tisztelem az ilyen test mögött lévő melót,elszántságot,életmódot,de nekem ez már túlságosan aszkéta és múlandó....

igen, de én pontosan a kinézetről beszéltem, meg az erőszintről(pontosan azért kezdtem el edzeni 15évesen mert 58kg voltam Smile ), az állóképességem valóban szar volt, elmentünk focizni és 10perc után lángolt a tüdőm Shocked viszont a gyúrás+foci egyidejűleg nagyon bejött, pár alkalom után belerázódott a tüdőm is, feljött 50tonna dzsuva belőle, tényleg fasza volt, jobban ment a gyúrás is Kacsint

Igen,de te is erősödni akartál,ezzel a céllal mentél le ,és nem pedig fordítva,azaz két hét és Arnoldnak hívjatok! Az első motívációt is a magad fejlődéséből merítetted te is ,és nem pedig a szuriból,dilibogyókból...én fiatal srác koromban tornáztam,kerékpároztam és kajakoztam versenyszerűen,tehát volt fogalmam a terhelési fokozatokról,mielőtt "csak" a súlyzók maradtak volna.A mai fiatalok egy része(senki ne vegye magára)már kevésbé tervez hoszabb távra,hamar bekapkodnak mindenféle szart,hirtelen nagyot fejlődnek,aztán vissza szinte az alapokig...Ők a "rejtőzködők"!!Ha nyáron láttad,télen nem ismered fel,és fordítva... Kacsint

az ilyeneket szeretem én is, amikor nincs lé cuccra akkor pulóverbe edzenek, amikor van és épp hegyomlások akkor félmesztelen Mad

BMW E36 ///M3

Royal
2012.01.23. 20:49   

Kick Box-oltam Sopronban egy fél évet jó volt meg minden de sajnos idő hiányába abba kellett hagynom. Az edző nálam komolyabban gondolta Very Happy . Melette csináltam egy két dolgot(nagy pontosságú lövészet, késharc stb) de azt csak hobby szinten magam szórakozására.

127    2011.03.28. 20:12
speer
2012.01.23. 18:10   

Rolcsi85 írta:
speer írta:
Rolcsi85 írta:
kögö írta:
Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:
Mindenki összeesik valamennyit ha abbahagyja az edzést, de az ilyen műszaroktól felfújt izom az méghamarabb. Marhajó az is, hogy emeli a vérnyomást, és az izomsejteket telíti meg.
A kreatin is ezt csinálja ha jól emlékszem, azzal baszottsok vizet tart meg a szervezet. Aztán abbahagyod és leeresztesz mint egy lufi.
Én most visszaállnék kb 1-1.5 hónap alatt ugyanannyival tudnék nyomni mint amennyivel 1.5-2éve abbahagytam. Smile Köszönhetően részben a természetes táplálkozásnak. Az emberi szervezet nem erre van felkészülve, hogy hirtelen nagy mennyiségű izmot termeljen.

ne úgy képzeld el hogy én ezeken éltem, évente 1szer vettem egy 4kg vödör szart és megettem Smile a kreatin igen vizet köt meg, és kurva sok erőt is ad Kacsint mellesleg ezt a szervezeted is termeli, csak nem ekkora mértékben. Mit nézzek meg? szerintem egy átlag embertől most is jobban mutatok Szemcsis úgy hogy 3éve szinte rudat se láttam (homofóbok kedvéért nem táncos rudat Very Happy )

Mad Szemcsis

Lehet rosszúl gondolom,de a jól v. jobban "kinézés" szerintem csak a vonzatának kéne lennie a súlyzós ,csigás melónak.Legtöbben leszarják az erőszintet,állóképességet,de nagyok,definiáltak,lepucoltak, szeretnének lenni.Én tisztelem az ilyen test mögött lévő melót,elszántságot,életmódot,de nekem ez már túlságosan aszkéta és múlandó....

igen, de én pontosan a kinézetről beszéltem, meg az erőszintről(pontosan azért kezdtem el edzeni 15évesen mert 58kg voltam Smile ), az állóképességem valóban szar volt, elmentünk focizni és 10perc után lángolt a tüdőm Shocked viszont a gyúrás+foci egyidejűleg nagyon bejött, pár alkalom után belerázódott a tüdőm is, feljött 50tonna dzsuva belőle, tényleg fasza volt, jobban ment a gyúrás is Kacsint

Igen,de te is erősödni akartál,ezzel a céllal mentél le ,és nem pedig fordítva,azaz két hét és Arnoldnak hívjatok! Az első motívációt is a magad fejlődéséből merítetted te is ,és nem pedig a szuriból,dilibogyókból...én fiatal srác koromban tornáztam,kerékpároztam és kajakoztam versenyszerűen,tehát volt fogalmam a terhelési fokozatokról,mielőtt "csak" a súlyzók maradtak volna.A mai fiatalok egy része(senki ne vegye magára)már kevésbé tervez hoszabb távra,hamar bekapkodnak mindenféle szart,hirtelen nagyot fejlődnek,aztán vissza szinte az alapokig...Ők a "rejtőzködők"!!Ha nyáron láttad,télen nem ismered fel,és fordítva... Kacsint

Rolcsi85
2012.01.23. 10:01   

speer írta:
Rolcsi85 írta:
kögö írta:
Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:

Mad Szemcsis

BMW E36 ///M3

speer
2012.01.23. 07:58   

Rolcsi85 írta:
kögö írta:
Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:

Mad Szemcsis

Rolcsi85
2012.01.23. 01:24   

kögö írta:
Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:

Mad Szemcsis

BMW E36 ///M3

kögö
2012.01.23. 00:13   

Rolcsi85 írta:
blueboi69 írta:

Kazincbarcika    2695    2004.12.09. 04:35
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 6 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Tartalomjegyzék  »   Általános témák

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére