POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   ÚJ FÓRUM! * BMW Motorikus problémák szervizelési tanácsok  »   Hibakód törlése

Healer
2018.08.12. 13:11   

A hibakódot okozó problémákat már megoldottam, fékbetéteket kicseréltem, az anyósülés alatti szenzort kiiktattam egy baypass kütyüvel csak a hibakód lámpáit kellene eltüntetnem valahogy. Hiába törlöm ki a program szerint sikeresen, mégis világítanak a lámpák. Valami trükk?

Pécs    18    2016.02.11. 09:44
Laleeboy
2018.08.06. 14:52   

Healer írta:
Sziasztok, légzsák és fékkopás visszajelző lámpákat akarnám eltüntetni,
de nem sikerül. A Carsoft diagnosztika mind OK-ra lefut. Egyesével végigmentem az összes törlésen, ki is írta mindegyikre, hogy törölve, de a lámpák még mindig világítanak. Van valami trükk erre?
köszi

A fékkopást egy kis szenzor jelzi ami a fékpofába van bepattintva aztán ha elkopik a betét akkor a szenzor is elkopik és testre megy.
Asszem a bal elöl és a jobb hátul van ilyen.

A légzsáknak több oka is lehet pl átvezető szalag vagy anyósülés foglaltság jelző hiba

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3899    2005.07.19. 15:10
Healer
2018.08.02. 13:09   

Sziasztok, légzsák és fékkopás visszajelző lámpákat akarnám eltüntetni,
de nem sikerül. A Carsoft diagnosztika mind OK-ra lefut. Egyesével végigmentem az összes törlésen, ki is írta mindegyikre, hogy törölve, de a lámpák még mindig világítanak. Van valami trükk erre?
köszi

Pécs    18    2016.02.11. 09:44
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   ÚJ FÓRUM! * BMW Motorikus problémák szervizelési tanácsok

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére