POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 8 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   by.zsosz:only for my son 318ti

Mts
2018.09.03. 10:12   

Te ZSÓti van ottan még lehetöség.. de ez is nagyon cééép
Very Happy

627    2005.11.15. 19:23
ZSOSZ
2018.08.31. 10:14   

Laleeboy írta:
ZSOSZ írta:
Még gyári szívócsonkkal a hergelés után:.........

Ennyit hoz a hergelés Leesikazalla

Szép eredmény Kacsint

Igen,ennyit.
Mostanra már kár leállnom az enyémmel (325ti) "versenyezni" mert elpicsáz a Gyerök. Very Happy
Köszönöm.
De még lehet tovább reszelni ahogy látom Smile

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

szögedi betyár    3325    2007.01.19. 13:46
Laleeboy
2018.08.31. 07:40   

ZSOSZ írta:
Még gyári szívócsonkkal a hergelés után:

Látszódott hogy nincs értelme tovább forgatni,pedig én 8000-es rpm-et szerettem volna elérni.....
Vakaródzás.
Nincs mese,bödön kell erre is. Smile
Tavasszal felkerült a bödön és a mérést látva újabb vakaródzásss....mi a picsa van már

Azért némi fény már látszódott a zalagút végin.
Emelni kell az rpm limiten és hozzá igazítani amit kell a programban.
Erre most került sor.
Igazán arra voltam kíváncsi hogy mi változást hoz a bödön.
A motoron nem változtattam semmit.Ahogy össze lett rakva azóta is úgy fut.
Az aktuális mérési eredmény:

Alakulgat. Smile
Lehetett volna "csalni" hogy hűvösben és nem +30-ban mérni,de nem ez volt a cél.
Szuromi Mester tanácsát-miszerint rakjam gyári jelre a vezérlést-a mérési eredményeket látva el kell felejteni.
Szal a tengelyek megfelelő pozicionálásával és egy jó ramair kiegészítővel szerintem sikerül eljutni a 8000-ig.
Ahogy látom a gyári alkatrészekkel és nem túl bonyolítva kb ott lesz ennek a konfignak a vége.

Ennyit hoz a hergelés Leesikazalla

Szép eredmény Kacsint

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3900    2005.07.19. 15:10
ZSOSZ
2018.08.30. 07:27   

Még gyári szívócsonkkal a hergelés után:

Látszódott hogy nincs értelme tovább forgatni,pedig én 8000-es rpm-et szerettem volna elérni.....
Vakaródzás.
Nincs mese,bödön kell erre is. Smile
Tavasszal felkerült a bödön és a mérést látva újabb vakaródzásss....mi a picsa van már

Azért némi fény már látszódott a zalagút végin.
Emelni kell az rpm limiten és hozzá igazítani amit kell a programban.
Erre most került sor.
Igazán arra voltam kíváncsi hogy mi változást hoz a bödön.
A motoron nem változtattam semmit.Ahogy össze lett rakva azóta is úgy fut.
Az aktuális mérési eredmény:

Alakulgat. Smile
Lehetett volna "csalni" hogy hűvösben és nem +30-ban mérni,de nem ez volt a cél.
Szuromi Mester tanácsát-miszerint rakjam gyári jelre a vezérlést-a mérési eredményeket látva el kell felejteni.
Szal a tengelyek megfelelő pozicionálásával és egy jó ramair kiegészítővel szerintem sikerül eljutni a 8000-ig.
Ahogy látom a gyári alkatrészekkel és nem túl bonyolítva kb ott lesz ennek a konfignak a vége.

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

Laleeboy
2018.08.06. 14:58   

ZSOSZ írta:
4.-5.-évada megy a bödönömmel és még nem esett le,tört össze,jött reklamáció.
Hozzá kel tenni az autó folyamatos fejlesztés alatt van és hozza a kat.1 helyeket szinte mindig.
Az alátétem műxik Very Happy ......még
https://www.youtube.com/watch?v=Hizu9nYVTHQ&feature=share

Kacsint

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3900    2005.07.19. 15:10
ZSOSZ
2018.07.26. 21:39   

4.-5.-évada megy a bödönömmel és még nem esett le,tört össze,jött reklamáció.
Hozzá kel tenni az autó folyamatos fejlesztés alatt van és hozza a kat.1 helyeket szinte mindig.
Az alátétem műxik Very Happy ......még
https://www.youtube.com/watch?v=Hizu9nYVTHQ&feature=share

Johny24V
2018.04.02. 18:07   

[quote="ZSOSZ"]
Brahner maister írta:

Mögmondtam....[/quote Jó munkához idő kell a szarhoz meg még több mint azt a mellékelt ábra mutatja:) Sirokanevetestol Hányás!!!
neked carbon fólia és nagyfelni valóSmile

105    2007.04.23. 16:17
ZSOSZ
2018.04.02. 08:54   

Brahner maister írta:

Mögmondtam....

Brahner maister
2018.04.01. 11:01   

A fiú olyan, mint egy egér, mindent megígér amíg, a lyukig elér!Smile)))

1303    2007.01.04. 17:57
ZSOSZ
2018.01.31. 11:18   

Megy a tesztüzem javában.Már beszélgetni is lehet kis gázon. Very Happy
[IMG]http://kep-feltoltes.info/image.php?dm=S2ZR[/IMG]

ZSOSZ
2017.12.06. 20:53   

.......
Laleeboy írta:
Jónak tűnik.Videó bevetés közben esetleg?

Normális nincs.Fiamnak ez ezred rangu dolog.
Én meg idegenben vagyok lassan egy éve,így már nekem sem.
De tervben van egy minőségibb elkészítése.
Majd éccccőő....

Laleeboy
2017.12.05. 15:17   

ZSOSZ írta:
Csinálja a dolgát rendesen ahogy kell,pedig kapja az ívet.Alapjáraton csak addig megy míg be nem melegszik.Közel 11e km futott eddig meghibásodás nélkül.
Saccoltam 170le-re gyári szívócsonkkal.
L@c féle kalkulátorral:
https://network.perfexpert-app.com/results/ySurjV2dqg
Most a tél folyamán kicsit szellősebbé válik a szívó oldal.
Smile

Jónak tűnik
Videó bevetés közben esetleg?

ZSOSZ
2017.11.27. 21:58   

Csinálja a dolgát rendesen ahogy kell,pedig kapja az ívet.Alapjáraton csak addig megy míg be nem melegszik.Közel 11e km futott eddig meghibásodás nélkül.
Saccoltam 170le-re gyári szívócsonkkal.
L@c féle kalkulátorral:
https://network.perfexpert-app.com/results/ySurjV2dqg
Most a tél folyamán kicsit szellősebbé válik a szívó oldal.
Smile

Laleeboy
2017.06.23. 12:23   

ZSOSZ írta:
Laleeboy írta:

Üdv Mester

Te is ott leszel?

Melyik nap jöttök?

Szassz Laleeboy!
Péntek du. este felé érkezve és szombat estig terveztem.

Nem csörögtem rád

Bocsi

Pénteken jöttek a többiek és elterelődtem
Nem láttalak pedig mentünk vagy 50 kört

Sajna...

Majd legközelebb Very Happy

Brahner maister
2017.06.21. 07:35   

ZSOSZ írta:
VAlaki látta hallotta-esetleg ült benne egy próbakör erejéig a tali alkalmával?
Érdekes ha nyalvános rendezvényre elgurul Marcselló utána ugrásszerűen megy a nézettségi számláló....de már mindegy

szerintem kizárt dolog Smile a kocsi meg sem mozdult a talin onnanstól ahogy odaért Very Happy

A fiú olyan, mint egy egér, mindent megígér amíg, a lyukig elér!Smile)))

1303    2007.01.04. 17:57
ZSOSZ
2017.06.20. 20:56   

VAlaki látta hallotta-esetleg ült benne egy próbakör erejéig a tali alkalmával?
Érdekes ha nyalvános rendezvényre elgurul Marcselló utána ugrásszerűen megy a nézettségi számláló....de már mindegy

ZSOSZ
2017.05.16. 19:00   

Laleeboy írta:

Üdv Mester

Te is ott leszel?

Melyik nap jöttök?

Szassz Laleeboy!
Péntek du. este felé érkezve és szombat estig terveztem.

Laleeboy
2017.05.16. 11:55   

ZSOSZ írta:
Akit érdekel megnézheti-hallgathatja a Vadkerti talin.
Jelenlegi állapotában-gyári szívócsonkkal-kb 170-180le-re taksálható a teljesítménye a menetdinamika és pár jó 25i elleni futásból következtetve.
Smile

Üdv Mester

Te is ott leszel?

Melyik nap jöttök?

ZSOSZ
2017.05.13. 19:11   

Akit érdekel megnézheti-hallgathatja a Vadkerti talin.
Jelenlegi állapotában-gyári szívócsonkkal-kb 170-180le-re taksálható a teljesítménye a menetdinamika és pár jó 25i elleni futásból következtetve.
Smile

Johny24V
2017.05.04. 12:38   

Qenk írta:
Kedves Johnny24V!

Üzenem, hogy elbukott.
Mint írtam engem a megoldások érdekelnek, nem a sz@r kifogások, és értelmetlen emberi jellemzések. Megtudod csinálni vagy nem?
Nemtudod.... Szevasz. Megcsinálja majd más aki ért is hozzá. A pénz nem akadály.
A szomorú az, hogy jelenleg Te is ebben a ködben bolyongsz, mert még mindíg itt vagy.
Mit akarsz még itt Te tompa? Elismerést? Tenni kell érte.

Maradtunk ahányan vagyunk aktív tagok, olykor találkozunk, és segítünk egymáson. Így indult, így fejeződik majd be ez a fórum is. Nem ez az első, nem is az utolsó. Semmi sem tart örökké.
Azonban veled sem beszélgetni, sem rajtad segíteni nem fogunk.
Jelenleg számunkra nem vagy más mint néhány értéktelen betühalmaz. Nem vagy elég bátor, hogy vállald is a képed, így nem tudunk komolyan venni, sajnos.

Zsosz! A továbbiakban ne reagálj az üzeneteire, vannak emberek akiket ez tesz boldoggá. Légy magabiztos, Én bízom benned és a szakértelmedben. És még sokan hidd el.
Popeye-nek pedig ha épp összefutok vele személyesen, de írásban jelezni fogom az itt kialakult helyzetet.
Kedves Johny pedig írhat még egy szép búcsúlevelet, amit ha még nem törölnek elolvasunk de senkit nem fog érdekelni és senki nem fog rá reagálni. Ha pedig újból felbukkanna úgy ismét moderáljuk.

Ködös.......és még sérteget is. Jó duma. Majd elsütöm miután lemásztam @nyádról. Mi az az arcodon? Talán.....köd azzz.
Igen ezt írtam, találkozhatunk is f@sz.

Csak másnak tudsz hazudni magadnak nem:)
Nem ritka a prosztó viselkedésed, de engem nem zavar te élsz magaddal, csak sajnálni tudlak hogy a családomat szidod buta beteg ember vagy. Kacsint
Elismerést? Töletek vagy egyáltalán bármilyen forumon? Ne nevettes:)
Találkozni felesleges nem akarlak bántani, de tudom te igy kompenzálnád a prosztóságod .

Johny24V
2017.05.04. 12:29   

Qenk írta:
Kedves Johnny24V!

Üzenem, hogy elbukott.
Mint írtam engem a megoldások érdekelnek, nem a sz@r kifogások, és értelmetlen emberi jellemzések. Megtudod csinálni vagy nem?
Nemtudod.... Szevasz. Megcsinálja majd más aki ért is hozzá. A pénz nem akadály.
A szomorú az, hogy jelenleg Te is ebben a ködben bolyongsz, mert még mindíg itt vagy.

Maradtunk ahányan vagyunk aktív tagok, olykor találkozunk, és segítünk egymáson. Így indult, így fejeződik majd be ez a fórum is. Nem ez az első, nem is az utolsó. Semmi sem tart örökké.
Jelenleg számunkra nem vagy más mint néhány értéktelen betühalmaz. Nem vagy elég bátor, hogy vállald is a képed, így nem tudunk komolyan venni, sajnos.

Zsosz! A továbbiakban ne reagálj az üzeneteire, vannak emberek akiket ez tesz boldoggá. Légy magabiztos, Én bízom benned és a szakértelmedben. És még sokan hidd el.
Popeye-nek pedig ha épp összefutok vele személyesen, de írásban jelezni fogom az itt kialakult helyzetet.
Kedves Johny pedig írhat még egy szép búcsúlevelet, amit ha még nem törölnek elolvasunk de senkit nem fog érdekelni és senki nem fog rá reagálni. Ha pedig újból felbukkanna úgy ismét moderáljuk.

Ködös.......és még sérteget is. Jó duma. Majd elsütöm miután lemásztam @nyádról. Mi az az arcodon? Talán.....köd azzz.

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2017.05.04. 12:39 (1).

róka837
2017.03.27. 21:43   

Qenk írta:
Szeva Róka!

Talán emlékszel e34 fórum ugyan ez volt. Igaz az már az utolsókat rúgta, és mivel az adminok már szinte alig voltak aktívak, betévedt néhány antiszociális tudós fikázni.

Mi nem ezért vagyunk itt...
Vagyis ha nekem bajom van azzal, hogy Te, vagy Zsosz vagy bárki más, hogyan Kivitelezi az alkotásait, azt megmondom a szemébe.
De ha épp csak leírom, akkor is tudom kiről van szó, és ha összefutunk simán kapok egy nyaklevest a beszólásért. Ezt vállalom.

De ez.....
Tudom..... sokan azt nem értették ottan se hogy nálam nincs kivétel ha egy kispolákal jársz ugyan ugy ember vagy mintha egy fulos s500 mergával! van akinek az siker hogy össze hegeszt 2db laposvasat és van aki abbol a két vasbol villáskulcsot csinál de mind a két személy alkot valamit és az eredmény ugyan az az élmény ... én csináltam baszdki! Ezért szeretném megélni ha nem piszkálással történe tovább akár kinek az alkotása hanem tisztán baráti beszélgetésböl és tanitási jeleggel történe,arrol nem beszélve hogy van itt sok százezres söt talán több milios projekt is amit elkurtak de nem merik bevállalni.... Sad pedig tévedni emberi dolog! Avagy a 4 lábu is botlik! Kacsint Szemcsis

4244    264    2008.06.14. 12:52
Qenk
2017.03.27. 19:06   

Szeva Róka!

Talán emlékszel e34 fórum ugyan ez volt. Igaz az már az utolsókat rúgta, és mivel az adminok már szinte alig voltak aktívak, betévedt néhány antiszociális tudós fikázni.

Mi nem ezért vagyunk itt...
Vagyis ha nekem bajom van azzal, hogy Te, vagy Zsosz vagy bárki más, hogyan Kivitelezi az alkotásait, azt megmondom a szemébe.
De ha épp csak leírom, akkor is tudom kiről van szó, és ha összefutunk simán kapok egy nyaklevest a beszólásért. Ezt vállalom.

De ez.....

kÓCSmA    1196    2011.02.01. 09:27
róka837
2017.03.24. 11:04   

Hé nem kell bántani senkit! Nem védek senkit ! Az hogy ki milyen utat jár be vagy választ az saját érdeklődési köre és saját maga látja! Kacsint
Tessék a tiszteletet megadni a másiknak! Szemcsis Egyszer szeretném megélni azt a részt mikor simán leírhatja az ember hogy mit hogy csinált mit hogy kúrt el és nem támadják érte ! Kacsint Segíteni kellene egymást és nem piszkálni! Kacsint Szemcsis

4244    264    2008.06.14. 12:52
Qenk
2017.03.23. 21:37   

Kedves Johnny24V!

Üzenem, hogy elbukott.

kÓCSmA    1196    2011.02.01. 09:27
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 8 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére