POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   BMW 5-7 series - Projektek  »   tibor e39 530d touring

KAI
2017.11.02. 09:12   

Sziasztok.
Lehet hogy tudtok nekem segiteni?!
A bal első sárvédő ill a bal első ajtó alatt van egy henger alakú valamilyen tömìtés vagy szigetelés a kocsi alsó részén. Reggelente nagyon füstől azon a részen. Mi lehet az?
Köszi.

68    2014.08.17. 22:30
indie
2016.12.18. 15:10   

véletlenül belefutottam egy szett alcantara ülésbe, a vezető ülést természetesen fel kell újítani, és az ülésfűtéses vezérlőpanelt bekötni, mert az nem volt benne. Utóbbi még várat magára, majd amikor fel lesz újítva. lletve mióta bent vannak az ülések, és ül valaki jobb1ben ég a műszerfalon a légzsák visszajelző.
Az ajtókárpitok is jártak hozzá, még nem tudom, hogy szeretnék e annyira sötét belteret, időközben egészen megtetszett a szürke, de már nem túl szépek. Amikor jut időm, /jövőre/ átcserélem őket a próba kedvéért. talán a műszerfal alját cserélném még feketére, a középbox maradna szürke, és az ezüst betétet cserélném az erezett feketére. A munkámból adódóan elég sok port viszek a kocsiba, jóval praktikusabb a szürke belső.

Mannheim    63    2007.01.22. 15:16
indie
2016.11.30. 12:20   

kb az összes ülés ilyen szép volt.

Laleeboy
2016.11.16. 11:04   

indie írta:
Hi,
a fórum életében eddig olvasóként voltam jelen, április óta újra BMW tulajdonos. Kellett egy mászkálós autó, én egy offos dízelt akartam kicsi pénzből, de menyasszonyom rábeszélt h akkor legyen már BMW, mert unja már nézni, ahogy sóvárgok, Very Happy és mert az offos egyáltalán nem tetszik neki… pedig az ennyiből tiptop lett volna mint amennyibe ez került, pedig a paletta aljáról választottam. Amit szerettem volna FL 530d Touring, xenon, automata, tempomat, M-kormány, sportülés, ezüst vagy szürke szín. Ami lett FL 530d Touring Stahlblau, kézi, halogén, tempomat, M- kormány.
Utólag persze abszolút felkészületlenül mentem oda, mivel egy lastminute vétel volt, a mai tudással a fejemben valószínűleg nem hoztam volna el, vagy kötöttem volna az ebet a karóhoz, hogy márpedig ennyi az annyi.
Bő 300kmre volt München mellett, szuper képekkel hirdetve, hát élőben a képekhez képest lehangoló volt.
Rozsda a motorháztető élén, az egyik első íven, és a taposón itt ott volt pár rozsdafolt, viszont egy ajtó rányitás nem volt az oldalán. A belseje ocsmány, ülések és ajtókárpitok csere, a többi egy nagy takarítás után oké. Próbaút, az egyből látszott hogy a kiegészítő fűtés nem megy, és sztem nem húz eléggé/utólagos DPF szűrő a zöld plakett miatt, iszonyat megfogja a kocsit sajnos, egy másik autónkra mi szereltük fel/ 4 gumi kuka 4 addig használható amíg nincs másik.. és erre jött még amúgy ami a hirdetésben is szerepelt: háromszázhatvanezer az órában. végig vezetett szervizkönyv, hol BMW bejegyzés hol szabadműhely.
És a végén derült ki, ami át billentette a mérleget, 2 tulajdonos: apa és fia. Apám és az én viszonyomból úgy gondoltam, hogy ha szar lett volna a kocsi, apaként biztos nem adja el a fiának és a fia nem használja tovább még évekig.

Mivel nem volt négy-öt ezer euróm egyben és kellett egy autó ezért megvettem. Eddig nem bántam meg. Very Happy

Nem vagyok nagy fényképezős, de majd néhányat beszúrok.

Várjuk

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3875    2005.07.19. 15:10
indie
2016.11.11. 21:41   

Hi,
a fórum életében eddig olvasóként voltam jelen, április óta újra BMW tulajdonos. Kellett egy mászkálós autó, én egy offos dízelt akartam kicsi pénzből, de menyasszonyom rábeszélt h akkor legyen már BMW, mert unja már nézni, ahogy sóvárgok, Very Happy és mert az offos egyáltalán nem tetszik neki… pedig az ennyiből tiptop lett volna mint amennyibe ez került, pedig a paletta aljáról választottam. Amit szerettem volna FL 530d Touring, xenon, automata, tempomat, M-kormány, sportülés, ezüst vagy szürke szín. Ami lett FL 530d Touring Stahlblau, kézi, halogén, tempomat, M- kormány.
Utólag persze abszolút felkészületlenül mentem oda, mivel egy lastminute vétel volt, a mai tudással a fejemben valószínűleg nem hoztam volna el, vagy kötöttem volna az ebet a karóhoz, hogy márpedig ennyi az annyi.
Bő 300kmre volt München mellett, szuper képekkel hirdetve, hát élőben a képekhez képest lehangoló volt.
Rozsda a motorháztető élén, az egyik első íven, és a taposón itt ott volt pár rozsdafolt, viszont egy ajtó rányitás nem volt az oldalán. A belseje ocsmány, ülések és ajtókárpitok csere, a többi egy nagy takarítás után oké. Próbaút, az egyből látszott hogy a kiegészítő fűtés nem megy, és sztem nem húz eléggé/utólagos DPF szűrő a zöld plakett miatt, iszonyat megfogja a kocsit sajnos, egy másik autónkra mi szereltük fel/ 4 gumi kuka 4 addig használható amíg nincs másik.. és erre jött még amúgy ami a hirdetésben is szerepelt: háromszázhatvanezer az órában. végig vezetett szervizkönyv, hol BMW bejegyzés hol szabadműhely.
És a végén derült ki, ami át billentette a mérleget, 2 tulajdonos: apa és fia. Apám és az én viszonyomból úgy gondoltam, hogy ha szar lett volna a kocsi, apaként biztos nem adja el a fiának és a fia nem használja tovább még évekig.

Mivel nem volt négy-öt ezer euróm egyben és kellett egy autó ezért megvettem. Eddig nem bántam meg. Very Happy

Nem vagyok nagy fényképezős, de majd néhányat beszúrok.

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   BMW 5-7 series - Projektek

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére