POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keress   Taglista   Csoportok   Belps   Regisztrci
1 / 1 oldal     Hozzszlsok megtekintse:

<   BMW 5-7 series - Projektek  »   tibor e39 530d touring

KaruolMom
2019.07.09. 15:09   

. online , . . . , . .

. , . v-russia.com . , , . , . , .
. , . . , : , , , .

. , , . , . . , . .

v-russia.com . , , . , . . , , . , online .

, . , . , customer service, .

v-russia.com .

.    1    2019.07.09. 15:08
KAI
2017.11.02. 09:12   

Sziasztok.
Lehet hogy tudtok nekem segiteni?!
A bal els srvd ill a bal els ajt alatt van egy henger alak valamilyen tmìts vagy szigetels a kocsi als rszn. Reggelente nagyon fstl azon a rszen. Mi lehet az?
Kszi.

74    2014.08.17. 22:30
indie
2016.12.18. 15:10   

vletlenl belefutottam egy szett alcantara lsbe, a vezet lst termszetesen fel kell jtani, s az lsftses vezrlpanelt bektni, mert az nem volt benne. Utbbi mg vrat magra, majd amikor fel lesz jtva. lletve mita bent vannak az lsek, s l valaki jobb1ben g a mszerfalon a lgzsk visszajelz.
Az ajtkrpitok is jrtak hozz, mg nem tudom, hogy szeretnk e annyira stt belteret, idkzben egszen megtetszett a szrke, de mr nem tl szpek. Amikor jut idm, /jvre/ tcserlem ket a prba kedvrt. taln a mszerfal aljt cserlnm mg feketre, a kzpbox maradna szrke, s az ezst bettet cserlnm az erezett feketre. A munkmbl addan elg sok port viszek a kocsiba, jval praktikusabb a szrke bels.

Mannheim    64    2007.01.22. 15:16
indie
2016.11.30. 12:20   

kb az sszes ls ilyen szp volt.

Laleeboy
2016.11.16. 11:04   

indie rta:
Hi,
a frum letben eddig olvasknt voltam jelen, prilis ta jra BMW tulajdonos. Kellett egy mszkls aut, n egy offos dzelt akartam kicsi pnzbl, de menyasszonyom rbeszlt h akkor legyen mr BMW, mert unja mr nzni, ahogy svrgok, Very Happy s mert az offos egyltaln nem tetszik neki… pedig az ennyibl tiptop lett volna mint amennyibe ez kerlt, pedig a paletta aljrl vlasztottam. Amit szerettem volna FL 530d Touring, xenon, automata, tempomat, M-kormny, sportls, ezst vagy szrke szn. Ami lett FL 530d Touring Stahlblau, kzi, halogn, tempomat, M- kormny.
Utlag persze abszolt felkszletlenl mentem oda, mivel egy lastminute vtel volt, a mai tudssal a fejemben valsznleg nem hoztam volna el, vagy ktttem volna az ebet a karhoz, hogy mrpedig ennyi az annyi.
B 300kmre volt Mnchen mellett, szuper kpekkel hirdetve, ht lben a kpekhez kpest lehangol volt.
Rozsda a motorhztet ln, az egyik els ven, s a taposn itt ott volt pr rozsdafolt, viszont egy ajt rnyits nem volt az oldaln. A belseje ocsmny, lsek s ajtkrpitok csere, a tbbi egy nagy takarts utn ok. Prbat, az egybl ltszott hogy a kiegszt fts nem megy, s sztem nem hz elgg/utlagos DPF szr a zld plakett miatt, iszonyat megfogja a kocsit sajnos, egy msik autnkra mi szereltk fel/ 4 gumi kuka 4 addig hasznlhat amg nincs msik.. s erre jtt mg amgy ami a hirdetsben is szerepelt: hromszzhatvanezer az rban. vgig vezetett szervizknyv, hol BMW bejegyzs hol szabadmhely.
s a vgn derlt ki, ami t billentette a mrleget, 2 tulajdonos: apa s fia. Apm s az n viszonyombl gy gondoltam, hogy ha szar lett volna a kocsi, apaknt biztos nem adja el a finak s a fia nem hasznlja tovbb mg vekig.

Mivel nem volt ngy-t ezer eurm egyben s kellett egy aut ezrt megvettem. Eddig nem bntam meg. Very Happy

Nem vagyok nagy fnykpezs, de majd nhnyat beszrok.

Vrjuk

Mondjk, hogy ha nem nzel vissza az autdra, miutn leparkoltl, akkor rossz autt vlasztottl    3914    2005.07.19. 15:10
indie
2016.11.11. 21:41   

Hi,
a frum letben eddig olvasknt voltam jelen, prilis ta jra BMW tulajdonos. Kellett egy mszkls aut, n egy offos dzelt akartam kicsi pnzbl, de menyasszonyom rbeszlt h akkor legyen mr BMW, mert unja mr nzni, ahogy svrgok, Very Happy s mert az offos egyltaln nem tetszik neki… pedig az ennyibl tiptop lett volna mint amennyibe ez kerlt, pedig a paletta aljrl vlasztottam. Amit szerettem volna FL 530d Touring, xenon, automata, tempomat, M-kormny, sportls, ezst vagy szrke szn. Ami lett FL 530d Touring Stahlblau, kzi, halogn, tempomat, M- kormny.
Utlag persze abszolt felkszletlenl mentem oda, mivel egy lastminute vtel volt, a mai tudssal a fejemben valsznleg nem hoztam volna el, vagy ktttem volna az ebet a karhoz, hogy mrpedig ennyi az annyi.
B 300kmre volt Mnchen mellett, szuper kpekkel hirdetve, ht lben a kpekhez kpest lehangol volt.
Rozsda a motorhztet ln, az egyik els ven, s a taposn itt ott volt pr rozsdafolt, viszont egy ajt rnyits nem volt az oldaln. A belseje ocsmny, lsek s ajtkrpitok csere, a tbbi egy nagy takarts utn ok. Prbat, az egybl ltszott hogy a kiegszt fts nem megy, s sztem nem hz elgg/utlagos DPF szr a zld plakett miatt, iszonyat megfogja a kocsit sajnos, egy msik autnkra mi szereltk fel/ 4 gumi kuka 4 addig hasznlhat amg nincs msik.. s erre jtt mg amgy ami a hirdetsben is szerepelt: hromszzhatvanezer az rban. vgig vezetett szervizknyv, hol BMW bejegyzs hol szabadmhely.
s a vgn derlt ki, ami t billentette a mrleget, 2 tulajdonos: apa s fia. Apm s az n viszonyombl gy gondoltam, hogy ha szar lett volna a kocsi, apaknt biztos nem adja el a finak s a fia nem hasznlja tovbb mg vekig.

Mivel nem volt ngy-t ezer eurm egyben s kellett egy aut ezrt megvettem. Eddig nem bntam meg. Very Happy

Nem vagyok nagy fnykpezs, de majd nhnyat beszrok.

Hozzszlsok megtekintse:   
hirdetési felület

<Elz tma megtekintse | Kvetkez tma megtekintse> Idzna: (GMT +2 ra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzk  »   BMW 5-7 series - Projektek

j tma nyitsa     Hozzszls a tmhoz

Ugrs:  

Nem kszthetsz j tmkat ebben a frumban.
Nem vlaszolhatsz egy tmra ebben a frumban.
Nem mdosthatod a hozzszlsaidat a frumban.
Nem trlheted a hozzszlsaidat a frumban.
Nem szavazhatsz ebben frumban.

Vissza az elejre