POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 57 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   Rolcsi85 E36 ///M3 S50B32

Rolcsi85
2017.07.25. 12:48   

petibmw írta:
Újra lett húzva, vagy zsír új tetőkárpitot vettél?

újat vettem, sehol sem tudtak ilyen anyagot mutatni amilyen a gyári....mindenhol csak az újabb BMW-k bekete plüss tetőkárpitja volt ami ugyan "szebb" ha átlag szemmel nézem, mélyebb feketék, de E36 szemmel nézve ez az igazi Smile

már csak az oldalkárpitokat kell megcsinálni hogy ne lógjanak, az ablakokon állítani kicsit, a könyöklőt elviszem bőrfelújítóshoz vagy keresek bontottat (mert új már nem rendelhető) és kész az "optikai" része a verdának.
https://www.youtube.com/watch?v=C05BkgJATJs

BMW E36 ///M3

Monor    9206    2009.01.09. 20:38
petibmw
2017.07.23. 16:06   

Újra lett húzva, vagy zsír új tetőkárpitot vettél?

BMW - Freude am Fahren    1524    2006.08.02. 15:38
Rolcsi85
2017.07.16. 15:14   

lassan kész a beltér és az ablakkeretek cseréje, finom friss ropogós lesz a bébi Very Happy

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2017.06.07. 23:28   

3hónap után ismét beindult a gépsárkány Smile Smile Smile Smile Smile Smile Mad Mad Mad Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

https://www.youtube.com/watch?v=gKCMrw3qT4M#t=3.10712

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2017.05.01. 23:21   

de szépen néz ki Smile

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2017.04.10. 23:59   

egy kis update, elindult a motor felújításom végre, rendeltem egy új vanost, ha valakinek kell a két régim (egyik darabokban, solenoidok jók) a mostanin elektromos hibát ír (vagy solenoid vagy csati gond) akkor jelentkezzen, van új beisanos felújítókészletem is hozzá, csak nem akarok találgatni már és 50x szétszedni a motorom ezért inkább lesz új Kacsint

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2017.02.26. 01:36   

Radir írta:
SID írta:
Rolcsi85 írta:
hm....utálok alkudozni, de tényleg, a végén mindig visszaadózom az egészet Very Happy 20at sikerült lealkudnom a mociból, ma 20at visszaadtam a tetveknek mert fél éve lejárt a jogsim Very Happy mintha az elmúlt 10évbe minden nap azt a szar papírt nézegetné az ember...tegyük hozzá hogy azért mert BMW-be voltam, 3hónapja is igazoltattak a dobozzal, 5-10mp-t volt a jagelló kezébe a papírom adta is vissza hogy további szép estét...de ha BMW-vel vagy akkor valamire meg kell baszni mert neked telik rá kis köcsög Very Happy

Fél év jogsi nélküli közlekedésért én nem sokallanám a 20 ezret...
Amúgy meg beregisztrálsz ügyfélkapura és mindig küldenek e-mailt, ha lejár valamilyen okmányod. Még a műszakira is emlékeztetnek.

Nekem anno 30Eft-ot akartak adni mert 2-éve járt le a jogsi, de végül 5eft lett belőle mert hátul a gyerekülésbe velem volt a lányom.Mondtam nekik bent van mindig a kesztyűtartóba és nem figyeltem.De engem is igazoltattak előtte az a komoly és senkinek nem tűnt fel.

akkor 1 fokkal jobban jártál...de imádom hogy amikor BMW-t látnak úgy kiszaladnak elém mintha a fejős tehén érkezne, ezen is majdnem átmentem pedig 20-30al gurultam egy szórakozóhely előtt Surprised

BMW E36 ///M3

Rolcsi85
2017.02.26. 01:34   

SID írta:
Rolcsi85 írta:
hm....utálok alkudozni, de tényleg, a végén mindig visszaadózom az egészet Very Happy 20at sikerült lealkudnom a mociból, ma 20at visszaadtam a tetveknek mert fél éve lejárt a jogsim Very Happy mintha az elmúlt 10évbe minden nap azt a szar papírt nézegetné az ember...tegyük hozzá hogy azért mert BMW-be voltam, 3hónapja is igazoltattak a dobozzal, 5-10mp-t volt a jagelló kezébe a papírom adta is vissza hogy további szép estét...de ha BMW-vel vagy akkor valamire meg kell baszni mert neked telik rá kis köcsög Very Happy

Amúgy meg beregisztrálsz ügyfélkapura és mindig küldenek e-mailt, ha lejár valamilyen okmányod. Még a műszakira is emlékeztetnek.

fél év vagy nem fél év akkor is nevetségesnek tartom hogy azért mert lejárt egy papírod ennyire büntessenek....nem halok bele mint ahogy senki sem, csak ezt a nagy cécót ilyen baromságokért valahogy nevetséges az egész rendszer, 20évesen megszerzett jogsira 10év érvényességet adni hatalmas ötlet, legalább fizethetsz megint ha újat csináltatsz Very Happy

BMW E36 ///M3

Radir
2017.02.25. 18:40   

SID írta:
Rolcsi85 írta:

Nekem anno 30Eft-ot akartak adni mert 2-éve járt le a jogsi, de végül 5eft lett belőle mert hátul a gyerekülésbe velem volt a lányom.Mondtam nekik bent van mindig a kesztyűtartóba és nem figyeltem.De engem is igazoltattak előtte az a komoly és senkinek nem tűnt fel.

733    2007.08.05. 20:07
SID
2017.02.25. 09:21   

Rolcsi85 írta:

2621    2011.08.29. 13:58
Rolcsi85
2017.02.25. 02:24   

BMW E36 ///M3

ZSOSZ
2017.02.24. 09:59   

Rolcsi85 írta:
úgy döntöttem inkább kipróbálom magam két keréken is Kacsint

Kacsint
Angyal

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

szögedi betyár    3301    2007.01.19. 13:46
Rolcsi85
2017.02.24. 09:23   

úgy döntöttem inkább kipróbálom magam két keréken is Kacsint

BMW E36 ///M3

e2mustang
2017.01.21. 15:02   

Rolcsi85 írta:
Cika írta:
Rolcsi85 írta:
Cika írta:
https://www.kasselperformance.com/product/bmw-e36-m3-euro-evo-s50b32-3-2l/
Egy alternatíva.

Én is el szeretném hagyni a légtömegmérőt, kivácsi lennék a tapasztalatokra, a "Csl style" airboxok vajon milyenek?

Confused

alpha N tune 100usd? Very Happy kicsit túl olcsó, másrészt usa nem eu.

Igen, az ára nekem is gyanús volt, de a honlapot elnézve tudják h mit írnak. Másrész rengeteg olyan termék van amerikába ami töredéke az európainak. Tervbe van nekem is egy alpha-n, meglátjuk mi a felhozatal...

hát én eddig úgy láttam, hogy amerikába ami jó az 2x annyiba kerül mint a reális ára (jóléti társadalom, egy fodrász sem nyír le 1000ft-ért), egy M50-es chipet se adnak 300usd alatt nem hogy egy euro alpha N-t...nem merném megvenni tőlük.

ezt adom,mivel amcsiba éltem sokáig az e36 az eprom került 250-300, az e46 ba már csak motorvezérlőt cserének,szal egy alpha n reális ára olyan 1000 dollár Smile

London    287    2012.03.03. 20:10
Rolcsi85
2017.01.21. 11:46   

Cika írta:
Rolcsi85 írta:
Cika írta:
Egy alternatíva.

Én is el szeretném hagyni a légtömegmérőt, kivácsi lennék a tapasztalatokra, a "Csl style" airboxok vajon milyenek?

Confused

Igen, az ára nekem is gyanús volt, de a honlapot elnézve tudják h mit írnak. Másrész rengeteg olyan termék van amerikába ami töredéke az európainak. Tervbe van nekem is egy alpha-n, meglátjuk mi a felhozatal...

hát én eddig úgy láttam, hogy amerikába ami jó az 2x annyiba kerül mint a reális ára (jóléti társadalom, egy fodrász sem nyír le 1000ft-ért), egy M50-es chipet se adnak 300usd alatt nem hogy egy euro alpha N-t...nem merném megvenni tőlük.

BMW E36 ///M3

Cika
2017.01.21. 09:09   

Rolcsi85 írta:
Cika írta:
Egy alternatíva.

Confused

-Hé Vész, mit akarunk csinálni ma éjszaka?
-Ugyanazt amit minden éjjel Bunkó, meghódítjuk az egész világot!

Sopron, Bécs    296    2005.05.28. 13:54
Rolcsi85
2017.01.21. 00:52   

Cika írta:
Egy alternatíva.

Confused

BMW E36 ///M3

Cika
2017.01.18. 01:14   

Egy alternatíva.

Confused

-Hé Vész, mit akarunk csinálni ma éjszaka?
-Ugyanazt amit minden éjjel Bunkó, meghódítjuk az egész világot!

Sopron, Bécs    296    2005.05.28. 13:54
Rolcsi85
2017.01.17. 21:10   

Mts írta:
Az ALPHA N jo cucc sok versenyista ,,, használja, A gyári compi irását talán a TUDI megtudná csinálni, / bár egy kicsi elvan szálva magátol/ de occobb)) mint trélerrel kifurikázni németbe))) Very Happy[/quote]

biztos van magyarba is valaki aki "tudja mi az hogy Alpha N"...én annyit tudok hogy légmérő nélkül kb minden kis tartományban megadják a levegő benzin talán gyújtás stb adatokat és így pont leszarhatja az ecu a méréseit...de láttam már carbon airboxot légmérővel is...szóval ha lesz időm utána olvasok inkább Kacsint

BMW E36 ///M3

Mts
2017.01.17. 19:47   

Rolcsi85 írta:
Idézet:
Ahogy én látom az s50-re nincs CSL formátumú neves cucc,csak az s54-re.
Ez is öléggé sánta nekem:
http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-M3-Carbon-Airbox-CSL-style-Carbonfibre-airbox-S50-Motore-3-0-und-3-2L-/232202957965?hash=item36105ff48d:g:UMwAAOSw8RJXB2WC
Időnként itt is szétnézek.
Háááát....látni furákat és látva az árukat....hm
Mesélek azért ha nem baj.? Smile Szemcsis
Van Szlovákiában az a verseny m3 aminek a Hamann airboxának átalakításával kerestek meg.Motorsportos elektronikával megy(!Erre csak gombaszúrőt lehetett felrakni.)Mikor szétszedtem fogtam az állam és a fejem hogy egy neves gyártó-forgalmazó mi szart is el tud adni.Arcos oldalon kommentelted Te is a látottakat.
Ahogy felkerült az s54 formáju tütesor a motorra,borult az addigi benzintábla,mert elfogyott a nyál nagyobb temponál.Pláne hogy torlónyomásos a bödön.(Ebben panelszűrő van teljes hosszában)
Amiket ügyesen megoldottak a Fiuk végül.
Ezeket kalkuláld bele ha vásárolnál.
Smile

igen tisztában vagyok vele, hogy nem plug play, Alpha N-ről hallottam de nem tudom miben más....hallottam külön Alpha N ecu-ról, nem tudom kell vagy sem, sokszor csak Alpha N chipet látok hirdetni carbon airboxhoz (nyilván nem vennék)....de pl van az alpha-n.de náluk egy MAC carbon airbox ami az egyik legjobb fajta CSL, leér a lámpáig, beépített CSL szűrős programozással dyno méréssel 2800euro. Evolve is csinál ilyen CSL airboxszot, az övéké is jó, néztem párszor az ebayost amit linkeltél, nem tudom jó-e vagy sem, de az Evolve meg a MAC szerintem (neten olvasottak szerint) a legjobb amit tudok venni hozzá....nem tudom magyarba ki tudna chipet írni hozzá, főleg gyári ECU-ra, kellene írható ECU és programozó, vagy marad az út Németbe az AlphaN GMH-hoz és remélem faszán megcsinálják Very Happy csak az alap gond az, hogy ha bekerül egy 284es tengely akkor max tréleren jutna ki németbe a gépezet Shocked
Az ALPHA N jo cucc sok versenyista ,,, használja, A gyári compi irását talán a TUDI megtudná csinálni, / bár egy kicsi elvan szálva magátol/ de occobb)) mint trélerrel kifurikázni németbe))) Very Happy

623    2005.11.15. 19:23
Rolcsi85
2017.01.17. 19:17   

Idézet:
http://www.ebay.com/itm/BMW-E36-M3-Carbon-Airbox-CSL-style-Carbonfibre-airbox-S50-Motore-3-0-und-3-2L-/232202957965?hash=item36105ff48d:g:UMwAAOSw8RJXB2WC
Van Szlovákiában az a verseny m3 aminek a Hamann airboxának átalakításával kerestek meg.Motorsportos elektronikával megy(!Erre csak gombaszúrőt lehetett felrakni.)Mikor szétszedtem fogtam az állam és a fejem hogy egy neves gyártó-forgalmazó mi szart is el tud adni.Arcos oldalon kommentelted Te is a látottakat.
Ahogy felkerült az s54 formáju tütesor a motorra,borult az addigi benzintábla,mert elfogyott a nyál nagyobb temponál.Pláne hogy torlónyomásos a bödön.(Ebben panelszűrő van teljes hosszában)
Smile

igen tisztában vagyok vele, hogy nem plug play, Alpha N-ről hallottam de nem tudom miben más....hallottam külön Alpha N ecu-ról, nem tudom kell vagy sem, sokszor csak Alpha N chipet látok hirdetni carbon airboxhoz (nyilván nem vennék)....de pl van az alpha-n.de náluk egy MAC carbon airbox ami az egyik legjobb fajta CSL, leér a lámpáig, beépített CSL szűrős programozással dyno méréssel 2800euro. Evolve is csinál ilyen CSL airboxszot, az övéké is jó, néztem párszor az ebayost amit linkeltél, nem tudom jó-e vagy sem, de az Evolve meg a MAC szerintem (neten olvasottak szerint) a legjobb amit tudok venni hozzá....nem tudom magyarba ki tudna chipet írni hozzá, főleg gyári ECU-ra, kellene írható ECU és programozó, vagy marad az út Németbe az AlphaN GMH-hoz és remélem faszán megcsinálják Very Happy csak az alap gond az, hogy ha bekerül egy 284es tengely akkor max tréleren jutna ki németbe a gépezet Shocked

BMW E36 ///M3

ZSOSZ
2017.01.17. 07:27   

Rolcsi85 írta:
ZSOSZ írta:
Rolcsi85 írta:
http://racingbazar.hu/tuning_versenyalkatresz/motortuning_alkatreszek/elado_uj_bmw_e36_m3_s50b30_s50b32_rms_race_marque_systems_kompresszor_szett_compressor_supercharger

Hm..... Szemcsis
Idézet:
.....Saját részre vettem, de mivel utcai autó és egyre ritkább inkább megtartom eredeti állapotában.......

A Te döntésed.
Sajnos csak a makulátlan ér pézt igazán.Pláne ha M-es.
Legyen az bár melyik sorozatból. Szemcsis
Sőt befektetésnek sem rossz.
Ölég sokat lógok mostanában az ótós oldalkon....

igen egyrészt az elmúlt 2évbe megduplázódott az áruk(ezáltal egy bontott difi vagy bármi többe kerül mint egy E46 M3ra) a normálisan karbantartott modelleknek...nem tervezem eladni mert ez az autó = velem, magamat sem árusítom Very Happy csak mivel már gyári alkatrészt is alig kapok hozzá (akartam venni egy új difit, nem kapható, váltókihajtást régóta nem kapok újba sem meg sok minden más apróságot), ezért max amit tervezek rá egy 284es Schrick tengely CSL fajta (nem a hamann style) carbon airboxszal...eleve szeretem a szívó hangot, annak is megvan a szépsége, talán kevésbé "rongálom" vele az amúgy is kb 200e km-es motort Kacsint (bár új motor még kapható ha jól láttam, 3.5misi a fűzött blokk Very Happy ) igaz azzal max 350-60ló, kompival alhangon 450 és 1misi az árkülönbözet csak, de jobb a békesség, meg a szigorodó szabályok miatt utcán nehéz lenne magyarázkodni ha géptetőt nyittatnak Shocked

Kacsint
Smile

ne írj privátot,mert nem válaszolok.Hívj fel,szánj rá annyit ha kérdésed volna.-30-382-4-982

Rolcsi85
2017.01.16. 20:43   

ZSOSZ írta:
Rolcsi85 írta:
http://racingbazar.hu/tuning_versenyalkatresz/motortuning_alkatreszek/elado_uj_bmw_e36_m3_s50b30_s50b32_rms_race_marque_systems_kompresszor_szett_compressor_supercharger

Hm..... Szemcsis
Idézet:
.....Saját részre vettem, de mivel utcai autó és egyre ritkább inkább megtartom eredeti állapotában.......

A Te döntésed.

igen egyrészt az elmúlt 2évbe megduplázódott az áruk(ezáltal egy bontott difi vagy bármi többe kerül mint egy E46 M3ra) a normálisan karbantartott modelleknek...nem tervezem eladni mert ez az autó = velem, magamat sem árusítom Very Happy csak mivel már gyári alkatrészt is alig kapok hozzá (akartam venni egy új difit, nem kapható, váltókihajtást régóta nem kapok újba sem meg sok minden más apróságot), ezért max amit tervezek rá egy 284es Schrick tengely CSL fajta (nem a hamann style) carbon airboxszal...eleve szeretem a szívó hangot, annak is megvan a szépsége, talán kevésbé "rongálom" vele az amúgy is kb 200e km-es motort Kacsint (bár új motor még kapható ha jól láttam, 3.5misi a fűzött blokk Very Happy ) igaz azzal max 350-60ló, kompival alhangon 450 és 1misi az árkülönbözet csak, de jobb a békesség, meg a szigorodó szabályok miatt utcán nehéz lenne magyarázkodni ha géptetőt nyittatnak Shocked

BMW E36 ///M3

ZSOSZ
2017.01.13. 20:56   

Rolcsi85 írta:

Hm..... Szemcsis
Idézet:

A Te döntésed.

Rolcsi85
2017.01.13. 17:27   

BMW E36 ///M3

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 57 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 55, 56, 57  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére