POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 1 oldal     Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   E30 - Segítségkérés!!!Aki tud kérem segítsen!

Gymnova
2016.06.16. 14:41   

Kedves Fórumtársaim!

Június 15.-én egyetlen drága féltett autóm balesetet szenvedett, melynek következtében a jobb első oldala eléggé leamortizálódott. Sad A kocsi az édesapámé volt, aki már sajnos nincs köztünk. Sad Verejtékes munka árán, a félretett pénzéből vette meg,szalonból 86'-ban Svájcban. Nem igazán lett kihasználva az autó, sőt, nagyon sokat garázsban is állt anyagi gondok miatt, ennek eredményeképp nagyon jó állapotban van/volt az ütközés pillanatáig. Oly annyira nem lett még kihasználva, hogy még csak 54.000 km van benne. Smile
Igen, jól látjátok...
Voltam egy-két szerelőnél, akiknek az volt a véleménye, hogy az autót nem lehet már normális rozsdamentes alkatrészek híján rendesen helyrehozni, és az alkatrészek is ha vannak csillagászati összeget képviselnek. Engem ehhez a drágasághoz rengeteg érzelem, és emlék köt.Többek közt az is, hogy apám ezzel az autóval tanított meg vezetni, ezért a szerelők véleménye nagyon elkeserített, lesújtott. Már azon is elgondolkodtam abban a pillanatban hogy eladom, mert nincsenek "millióim" helyrehozatni, de nem tudom eladni. Túlságosan kötődöm, ragaszkodok hozzá az emlékek miatt is, de azért is mert imádom vezetni. Ezt az autót élmény vezetni.
Bízom benne, hogy itt TI, kedves Fórumtársaim rá tudtok cáfolni a szerelőkre, és el tudtok látni segítséggel, tanáccsal, alkatrészekkel.
Kérlek segítsetek, hogy ez az autó csoda, édesapám emléke köztünk maradjon még! Confused

Amikre szükségem lenne első körben:
- Motorháztető
- Jobb első sárvédő
- homlokfal (zárhíd)
- kötény lemez
- jobb első lámpaszett házzal együtt
- díszrács
- króm első lökhárító
Mellékelek képet is hogy lássátok is miről van szó.

Előre is köszönöm Mindazoknak akik segítő kezet nyújtanak!
mail: gymnova1@gmail.com
tel.: 06 hetven / kettő93-hetven2hetven9

Szép napot/estét Minden BMW-s társamnak!

Debrecen    43    2012.01.09. 23:36
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 1 oldal
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére