POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E36   »   1996 -E36 316i Coupe

Peet007
2015.04.07. 11:33   

gmatyi20 írta:
Peet007 írta:
gmatyi20 írta:
indie írta:
klímatisztítás, pollenszürőcsere.. minden évben elvégez, örül. Anno anyámék nem hittek nekem, detto ez volt. A klímás azt mondta ilyen mocskos klímát nem látott még! Very Happy

Pollenszűrő csere megvolt, valamint loctite klímatisztító egy egész palack elment az autóba,úgy hogy közben keringetve volt a levegő. Brutáll friss lett minden de amikor a klíma le lett kapcsolva ,és csak a meleget akartam fújatni akkor enyhén újra lehetett érezni.

De csak klima kikapcs után van ez? Mert akkor nincs gond szerintem.
Viszont ha már aznap mikor beülsz a kocsiba és már bűzös,akkor párologtató is szivároghat.Ha még az ablakod is nagyon párásodik,akkor valószínű ez lesz a probléma.

Igazából mikor beülök semmi szag nincsen ,csak mikor
rátoljuk a meleg levegőt betol egy kis ,poros,dohos szagot. Lehet átkell mosatni kívül belül a párologtatót.Meglátjuk:)

Van még egy probléma. Jobboldali ablak sokszor nem megy fel. Nyomom a gombot és oda vissza húzkodja. Kapcsoló lehet a ludas??

Kapcsolót megtudod nézni a bal oldalival,de szerintem ugy érzékeli mintha ott lenne valakinek a keze, ez egy automatika.
Lehet rossz az ablakdőlés,nem árt bezsirozni a sineket, görgőket, illetve a kettő sinben van egy- egy műanyag csúszka, na ez szinte minden e36 ban elszokott törni, és ez okozza általában a hibát.

Pest megye    843    2012.02.19. 11:58
gmatyi20
2015.04.07. 11:24   

Peet007 írta:
gmatyi20 írta:
indie írta:
klímatisztítás, pollenszürőcsere.. minden évben elvégez, örül. Anno anyámék nem hittek nekem, detto ez volt. A klímás azt mondta ilyen mocskos klímát nem látott még! Very Happy

Pollenszűrő csere megvolt, valamint loctite klímatisztító egy egész palack elment az autóba,úgy hogy közben keringetve volt a levegő. Brutáll friss lett minden de amikor a klíma le lett kapcsolva ,és csak a meleget akartam fújatni akkor enyhén újra lehetett érezni.

Viszont ha már aznap mikor beülsz a kocsiba és már bűzös,akkor párologtató is szivároghat.Ha még az ablakod is nagyon párásodik,akkor valószínű ez lesz a probléma.

Igazából mikor beülök semmi szag nincsen ,csak mikor
rátoljuk a meleg levegőt betol egy kis ,poros,dohos szagot. Lehet átkell mosatni kívül belül a párologtatót.Meglátjuk:)

Van még egy probléma. Jobboldali ablak sokszor nem megy fel. Nyomom a gombot és oda vissza húzkodja. Kapcsoló lehet a ludas??

146    2012.08.16. 10:44
Peet007
2015.04.06. 17:20   

gmatyi20 írta:
indie írta:

gmatyi20
2015.04.06. 16:40   

indie írta:

indie
2015.04.06. 14:50   

Mannheim    64    2007.01.22. 15:16
gmatyi20
2015.04.06. 11:54   

Sziasztok!Olyan problémám van hogy ha nincs bekapcsolva a klímám csak simán szellõztetésre kapcsolok akkor valami büdös-dohos levegõt fúj,ha bekapcsolom a klímát akkor megszûnik,de ahogy kikapcsolom újra büdös.Tudja valaki mi lehet ez??

gmatyi20
2015.02.23. 22:00   

Elvileg m43b18 megegyezik vele?!Minden megtaláltam a linken de ez valahogy nem megy. Very Happy.

2napja nem csinálok mást csak alkatrész után futok,most már kicsit besokalltam.

csajty
2015.02.23. 18:06   

gmatyi20 írta:
Szerintetek egy jobbkormányosból származó komplett légszűrőház megegyezik az m43 b16 házával??Sos be kellene. Köszi

Csekkold itt: http://bmwfans.info/parts-catalog/

Budapest    297    2012.03.17. 16:30
gmatyi20
2015.02.23. 16:44   

Szerintetek egy jobbkormányosból származó komplett légszűrőház megegyezik az m43 b16 házával??Sos be kellene. Köszi

gal.pityu
2015.02.22. 11:34   

gmatyi20 írta:
Hali. Szerintetek??

1:Depo projektoros motoros lámpa(Vagy vegyek bontottan valamit? ) Zkw volt benne

2.Hűtő kompletten

Vélemény a depo lámpáról?

Szia! Nekem Depo van látni látok vele nekem tetszik is csak az index tartó fülek elég hamar eltörnek Smile

61    2014.07.24. 22:20
gmatyi20
2015.02.21. 21:45   

Hali. Szerintetek??

1:Depo projektoros motoros lámpa(Vagy vegyek bontottan valamit? ) Zkw volt benne

2.Hűtő kompletten

Vélemény a depo lámpáról?

csajty
2015.02.21. 20:07   

gmatyi20 írta:
Nos urak van egy kis gond... Rommá törtem tegnap az autót. Xc 90 elintézte a kis cupe-t. Képet,hogy lehet feltenni??

átkonvertálod a képeket kb 640x480ra (nekem infran wiew van) aztán galéria-friss feltöltések, fenn feltöltés ikon... feltöltöd és a képek url-jeit bemásolod két <kép> ikon közé a bejegyzésedbe ami az emotionok mellett van.

pl [img]minekkellettösszetörniakocsimatköcsögök.jpg[/img]

Budapest    297    2012.03.17. 16:30
Peet007
2015.02.21. 20:06   

gmatyi20 írta:
Nos urak van egy kis gond... Rommá törtem tegnap az autót. Xc 90 elintézte a kis cupe-t. Képet,hogy lehet feltenni??

Te jó ég, nagyon sajnálom,de legalább jól vagy?
http://www.powerfanatics.com/forum/viewtopic.php?t=887
itt van kép feltöltés útmutató,de ha csak belinkeled egy képfeltöltő linkeit, szerintem is az is jó.(pl kephost.com)
Mi történt pontosan?

gmatyi20
2015.02.21. 19:29   

Szemcsis

A hozzászólást 0 alkalommal szerkesztették, legutóbb 2016.04.09. 14:57 (1).

Laleeboy
2015.02.20. 09:40   

Peet007 írta:
gmatyi20 írta:
Laleeboy írta:
gmatyi20 írta:
Van egy kis gondom urak.. Olajleeresztő csavar kúpos ugye?? Kell alá réz alátét?? Szerintem kimaradt az enyémből,mert apró olajfoltot láttam a parkolóba.. Hülyét kapok ha le kell engednem az olajat.

Az hogy kúpos e azt nem tudom de réz alátét az van alatta az tuti mert az tömít.

Elvileg az olajszűrőhöz jár (nekem eddig mindig volt hozzá ahogyan az olajszűrőház kupakjába való nagy 'O' gyűrű is)

Ha egy tiszta edénybe engeded az olajat akkor nem kell kidobni (ha egyébként még nem kellene mert tegnapelőtt tetted bele Very Happy ) és simán visszaöntheted, persze lehet hogy a szintet ellenőrizni kell

Elmondom.... Haverom apukája autószerelő volt(Leragadt a ladánál) Nem szivárog sehol Kálmán bá??? Felrakta a réz gyűrűt?? Fel persze de amúgy sem kell mert kúpos a csavar.. Mintha nem cseréltem volna soha ,úgy elsiklott a fülem mellett a nem kell szó.. Ennyi köszönet van a dolgokban ha nem magad csinálod.. Engedhetem le az 1hetes Mobil Super 3000 et. Smile

Ne várd meg míg mind kifolyik,oda készíted az alátét és mikor elkezd folyni,odateszed és csavarod vissza.

Így van

És ha a motor hideg (pl reggel amikor -ok vannak) akkor az olaj még kevésbé akar majd kijönni

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3911    2005.07.19. 15:10
Peet007
2015.02.19. 17:42   

gmatyi20 írta:
Laleeboy írta:
gmatyi20 írta:
Van egy kis gondom urak.. Olajleeresztő csavar kúpos ugye?? Kell alá réz alátét?? Szerintem kimaradt az enyémből,mert apró olajfoltot láttam a parkolóba.. Hülyét kapok ha le kell engednem az olajat.

Az hogy kúpos e azt nem tudom de réz alátét az van alatta az tuti mert az tömít.

Elvileg az olajszűrőhöz jár (nekem eddig mindig volt hozzá ahogyan az olajszűrőház kupakjába való nagy 'O' gyűrű is)

Ha egy tiszta edénybe engeded az olajat akkor nem kell kidobni (ha egyébként még nem kellene mert tegnapelőtt tetted bele Very Happy ) és simán visszaöntheted, persze lehet hogy a szintet ellenőrizni kell

Elmondom.... Haverom apukája autószerelő volt(Leragadt a ladánál) Nem szivárog sehol Kálmán bá??? Felrakta a réz gyűrűt?? Fel persze de amúgy sem kell mert kúpos a csavar.. Mintha nem cseréltem volna soha ,úgy elsiklott a fülem mellett a nem kell szó.. Ennyi köszönet van a dolgokban ha nem magad csinálod.. Engedhetem le az 1hetes Mobil Super 3000 et. Smile

Ne várd meg míg mind kifolyik,oda készíted az alátét és mikor elkezd folyni,odateszed és csavarod vissza.

gmatyi20
2015.02.19. 12:33   

Laleeboy írta:
gmatyi20 írta:

Laleeboy
2015.02.19. 09:57   

gmatyi20 írta:

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3911    2005.07.19. 15:10
gmatyi20
2015.02.19. 08:57   

SID
2015.02.17. 19:16   

gmatyi20 írta:

Az összes lengőkar szilent kuka,difi tartó szilentek stb..

Az csecs, sokba fog kerülni. Azért nem két perc az egész hátsó futóművet leszerelni és szédszedni. Összeget mondjuk megközelítőleg sem tudok neked mondani... :/

2623    2011.08.29. 13:58
gmatyi20
2015.02.17. 17:36   

SID írta:
gmatyi20 írta:
gmatyi20 írta:
Annyit felejtettem még megkérdezni,hogy kb a teljes futómű átszilentezése mi pénzt kóstál kb?? Munkadíj és anyag érdekelne. Tippem szerint munkadíj minimum egyb50 ezer lenne?! Anyag pedig nekem fél áron van. Mondhatnátok pár szervízt is ,aki megcsinálja becsülettel és nem húz le. Köszi

Az utolsó kettőre valaki valamit???

Minek kellene átszilentezni az egészet? Azt kell kicserélni, ami szar vagy ablakos. Ami jó, ahhoz nem nyúlunk, ez kb. alap.

Az összes lengőkar szilent kuka,difi tartó szilentek stb..

SID
2015.02.17. 16:34   

gmatyi20 írta:
gmatyi20 írta:
Annyit felejtettem még megkérdezni,hogy kb a teljes futómű átszilentezése mi pénzt kóstál kb?? Munkadíj és anyag érdekelne. Tippem szerint munkadíj minimum egyb50 ezer lenne?! Anyag pedig nekem fél áron van. Mondhatnátok pár szervízt is ,aki megcsinálja becsülettel és nem húz le. Köszi

Minek kellene átszilentezni az egészet? Azt kell kicserélni, ami szar vagy ablakos. Ami jó, ahhoz nem nyúlunk, ez kb. alap.

2623    2011.08.29. 13:58
gmatyi20
2015.02.17. 16:23   

gmatyi20 írta:

gmatyi20
2015.02.16. 22:01   

gmatyi20
2015.02.14. 15:14   

Szépen jönnek elő a dolgok . Jöttem haza Pestről az M7 -en és nagyon suhogott valami elől. Reméltem nem szálszakadt a gumi,de mikor itthon megemeltük ,majd pörgettük megbizonyosodtunk róla, hogy csapágy lesz . Sajna ezt aggyal együtt lehet csak. 50%kedvezménnyel is lesz 15- 16ezer. Sipoltak a fékek is na mondom megcsiszoljuk őkeT aztán jött a meglepetés, el van repedve jobb oldalt az egyik . Ki mit ajánlana?? Az ára nem lényeg csak satuzzon ha kell..

286x22 ate tárcsák vannak fent 325i nyergekkel ,ferodo premier betétekkel (sipolnak) mintha lada lenne. A tárcsa betét alig futott 12ezret szóval a tárcsa makulátlan.

Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 9 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E36

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére