POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   BMW E30   »   E30 1.9 PDTDI - GDL Garage

vasi89
2015.02.15. 15:07   

Laleeboy írta:
individual99 írta:

az ilyen ember minek ül bmw-be

egyaltalán nem ugyanarról beszélünk de látom valamikor elrakták a vezérlást

ha ez a többieknek jö akkor hajrá a vw vegye meg a bmw-t és gyártsa a sok tömegszart

biztos én is megpróbálnám egy kardánnal beleverni a fejedbe a külömbséget autó és kocsi között

a továbbiakban no comment erre az öszvér fórumra

Nálad komoly gondok vannak . . .

Én nem kötekedni akarok meg ebbe belemenni. De pont h az ilyen meber üljön BMW-be aki ennyi pénzt és időt áldoz azért h BMW-be ülhessen, nem pedig vesz 1 golfot ami nem tetszik neki de legalább dízel... Az olyan ne üljön BMW-be aki megveszi 4-500ezerért és arra sajnálja a pénzt h legalább ne kopott gumival járjon. Ezt pedig nehogy magadra vedd mert egyrészt nem tudom milyen autód van, másrészt aki így áll a dolgokhoz az nem igazán jön erre a fórumra.

Mezőkövesd/Budapest    1661    2012.06.26. 00:46
meszibalint
2015.02.14. 22:11   

harotomi írta:
Azóta is a te épített diffid van alatta. Ennél jobbat úgy sem lehetne alátenni Smile.
Kérdés, úgy van megépítve, hogy jön ki belőle jel a km/h-órának?

De jól szórakoztam ezen a pár hozzászóláson. Smile
Kérdésedre a válasz, nem emlékszem, esetleg a jeladót csavarozd le a hátlapról, és meglátod, hogy ott van e a tárcsa, vagy nincs.

...AGRESSZIÓ és PRECÍZITÁS...
" HASZNÁLNI KELL EGY KOCSIT... "

www.facebook.com/koszibalintcom    476    2007.02.24. 21:34
Laleeboy
2015.01.26. 16:35   

individual99 írta:

ha ez a többieknek jö akkor hajrá a vw vegye meg a bmw-t és gyártsa a sok tömegszart

biztos én is megpróbálnám egy kardánnal beleverni a fejedbe a külömbséget autó és kocsi között

Nálad komoly gondok vannak . . .

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
individual99
2015.01.26. 13:28   

Vick írta:
individual99 írta:

Én is szidhatnám a te családtagjaidat hogy ilyen jól sikerült embert hoztak össze de nem tehetnek róla

Hát igen nem értem a különbséget ne ez a baj

Azért látom ugatni mindenki tud úgy hogy semmi köze a márkához

ja és mennyél te 200al a szétreszelt 1-es golfoddal és ne ide írogass

Megtisztelni pedig senkit nem fogok aki támadásnak veszi a kommentet
ugyanis nem azt írtam hogy mindenki bassza meg bár ezt egyszerűbb lett volna legközelebb ezzel kezdem és akkor lehet ilyeneket írni

Ha pedig ez egy bmw fórum akkor nem a trabantról kellene beszélni

Nos, ha pontosak akarunk lenni konkrétan egyik családtagod sem szidtam, a mondat felsorolást tartalmaz, tehát találgatás, de ha magadra vetted akkor biztos van benne vmi Smile

Konkrétumokat te írkálsz, noha zéró infód van.. "semmi közöm a márkához, szétreszelt 1-es golfom van,.." .. nálad komoly gondok vannak fejben Shocked Ez az írásodon is látszik.. "ugatni.., mennyél..,.." ej-ej.. Lehet innen ered a probléma forrása és az info nélküli 1-es golf példád.. ha régen csak 1-es golfra tellett és jöttek mások akik lehúzták hogy de szar, bezzeg a bmw, az a vmi úú és ráadásul hátsókerekes is, na az az istencsászár akinek az van meg még benzines is na akkor meg már.. Very Happy Minden önértékelés letöréssel küzdő arra vág fel ami nincs.. ha meg véletlenül mégis csak lett, akkor sajna megmarad a felvágás..

Ha nem veszed észre magad hogy senki nem ért veled egyet, akkor te vagy rossz helyen. Fogadd meg a tanácsom és csinálj egy fórumot, gyűjtsd össze a hasonszőrű haverjaid, tegyetek fel képeket hogy aztán mi kiírhassuk kik a téma szégyenei és kik miatt szidják általánosságban ezen márka képviselőit Smile De addig is szépen kérlek tégy egy szívességet.. máshol terjeszd az igét.

Ha szerinted az első kommented nem támadás, akkor jelentkezz zsoldosnak, ők se értik mi a különbség megelőző csapás, támadás, leigázás, lerohanás, védekezés stb között Very Happy Very Happy

Ki beszélt trabantról.. Ha csak ennyit sikerült levonni abból amit írtam hogy trabant, és nem azt hogy mindegy ki mit vezet, akkor viszont tényleg sajnállak.

Nem baj.. ülj le fiam, egyes Kacsint Hányszor hallhattad ezt bele se merek gondolni XD

Megint naiv voltam azt hittem értelmet lehet verni az ilyenek fejébe ezer bocsánat az offért, nyugodtan töröljétek, többet ígérem nem reagálok rá Béke

Harotomi: csak így tovább, várjuk a fejleményeket Smile

179    2011.01.18. 12:50
Vick
2015.01.26. 13:00   

individual99 írta:

Én is szidhatnám a te családtagjaidat hogy ilyen jól sikerült embert hoztak össze de nem tehetnek róla

ugyanis nem azt írtam hogy mindenki bassza meg bár ezt egyszerűbb lett volna legközelebb ezzel kezdem és akkor lehet ilyeneket írni

Nos, ha pontosak akarunk lenni konkrétan egyik családtagod sem szidtam, a mondat felsorolást tartalmaz, tehát találgatás, de ha magadra vetted akkor biztos van benne vmi Smile

Konkrétumokat te írkálsz, noha zéró infód van.. "semmi közöm a márkához, szétreszelt 1-es golfom van,.." .. nálad komoly gondok vannak fejben Shocked Ez az írásodon is látszik.. "ugatni.., mennyél..,.." ej-ej.. Lehet innen ered a probléma forrása és az info nélküli 1-es golf példád.. ha régen csak 1-es golfra tellett és jöttek mások akik lehúzták hogy de szar, bezzeg a bmw, az a vmi úú és ráadásul hátsókerekes is, na az az istencsászár akinek az van meg még benzines is na akkor meg már.. Very Happy Minden önértékelés letöréssel küzdő arra vág fel ami nincs.. ha meg véletlenül mégis csak lett, akkor sajna megmarad a felvágás..

Ha nem veszed észre magad hogy senki nem ért veled egyet, akkor te vagy rossz helyen. Fogadd meg a tanácsom és csinálj egy fórumot, gyűjtsd össze a hasonszőrű haverjaid, tegyetek fel képeket hogy aztán mi kiírhassuk kik a téma szégyenei és kik miatt szidják általánosságban ezen márka képviselőit Smile De addig is szépen kérlek tégy egy szívességet.. máshol terjeszd az igét.

Ha szerinted az első kommented nem támadás, akkor jelentkezz zsoldosnak, ők se értik mi a különbség megelőző csapás, támadás, leigázás, lerohanás, védekezés stb között Very Happy Very Happy

Ki beszélt trabantról.. Ha csak ennyit sikerült levonni abból amit írtam hogy trabant, és nem azt hogy mindegy ki mit vezet, akkor viszont tényleg sajnállak.

Nem baj.. ülj le fiam, egyes Kacsint Hányszor hallhattad ezt bele se merek gondolni XD

Megint naiv voltam azt hittem értelmet lehet verni az ilyenek fejébe ezer bocsánat az offért, nyugodtan töröljétek, többet ígérem nem reagálok rá Béke

Harotomi: csak így tovább, várjuk a fejleményeket Smile

Dunakeszi    375    2012.02.07. 12:32
Peet007
2015.01.26. 11:48   

individual99 írta:
Vick írta:
individual99 írta:
Szólok a sok hatalmas tudásúhoz

Ha kocsimotort szeretnék azt kicsoba kell hagyni ütni baszni azt kidobni mert arra való

Biztos én vagyok a hülye hogy egy bmw-be csakis kizárólag bmw motor lehetséges

Aki szerint a világ legjobb motorja a tdi az mit keres itt ezen a fórumon

egyébként egy 150l 20d megirva is képes ilyen fogyasztásra csak gondolom mivel az nem a világ legjobb motorja nem adják oda gombokért

Ja és azzal nem villognék hogy van egy papír van egy kasztni és egy tipusidegen motor

Végül a péda úgy szól hogy az autó hátsókerekes a kocsi pedig első

Fordulj orvoshoz Very Happy

Egy bmw-be (ha nagyon meg akarjuk adni a tiszteletet akkor BMW Very Happy ) mint láthatod, lehetséges nagyon sokféle motort tenni, ahogy ladába, trabantba, porscheba, stb-be.. Erről volt elektrotechnika tanárom jut az eszembe.. a városban lehetséges 200-al is menni, csak mindenkiben más reakciót fog kiváltani Razz

TDI-s megjegyzés.. én spec azon csodálkozom Te mit keresel ezen a fórumon... menj és csinálj egy olyan fórumot ahol csak benzines 300 lovas original bmw-k vannak és nyaljatok be egymásnak Very Happy
Ha viszont ellenedre van a topik, kerüld el ilyen egyszerű. Korrekten is lehet véleményt alkotni, de ez nem az a kategória gyakorold még.

Értem én, hogy anno amikor még kicsi voltál volt egy számodra nagy tekintélyű menő spanod, faterod, keresztapád, stb akinek szintén önértékelés letörése volt és ezzel tömte a fejed, de mutass némi tiszteletet embertársaid iránt és fogadd el, hogy nem csak úgy lehet vélekedni mint Te. Kb mint ízlésről véleményt mondani.. mindenkinek más, tehát lehetetlen, aki mégis megteszi az szégyellheti magát.
Nekem is mondták anno a "nagyok" hogy az autó benzinnel megy, hátsókerekes, stb stb.. néztem is hogy ennek meg mibaja Very Happy

A papírozás előtt meg le a kalappal.. akkor amikor olyan időket élünk, hogy szinte lehetetlen. Sztem ez is szép teljesítmény. Annak meg hogy mi típusazonos meg mi típusidegen nézz utána.. Vagy szóld meg azokat is akik e30-ba tesznek mondjuk m50-et és akkor ez lightos példa Smile

Végül pedig sajnállak.. nem is.. inkább nem sajnállak, hogy így vélekedsz másokról akik autóba, kocsiba (szinonímák, szal nem értem a különbséget) ülnek, valszeg az ilyenre szoktak anyázni és általánosítani: "hülye béjemvés".. ezer köszönet érte.
Tökmindegy bmw-s, suzukis, trabantos, ferraris, skodás, toyotás, hondás, stb.. tiszteld meg a másikat és ne ítélkezz.. biztos feletted is lehetne jócskán mit felolvasni... ezen hozzáállásodon kívül Szemcsis

Sorry az OFF-ért..

Nem értem min megy a vita,most ELFÉR a fórumon egy ilyen topic is nem? Sőt érdekes is, erre volt lehetősége, a tdi motor pedig biztos 2x annyit elmegy mint egy vele korabeli tds Kacsint

Pest megye    843    2012.02.19. 11:58
individual99
2015.01.26. 09:00   

Vick írta:
individual99 írta:

Ha kocsimotort szeretnék azt kicsoba kell hagyni ütni baszni azt kidobni mert arra való

egyébként egy 150l 20d megirva is képes ilyen fogyasztásra csak gondolom mivel az nem a világ legjobb motorja nem adják oda gombokért

Ja és azzal nem villognék hogy van egy papír van egy kasztni és egy tipusidegen motor

Egy bmw-be (ha nagyon meg akarjuk adni a tiszteletet akkor BMW Very Happy ) mint láthatod, lehetséges nagyon sokféle motort tenni, ahogy ladába, trabantba, porscheba, stb-be.. Erről volt elektrotechnika tanárom jut az eszembe.. a városban lehetséges 200-al is menni, csak mindenkiben más reakciót fog kiváltani Razz

TDI-s megjegyzés.. én spec azon csodálkozom Te mit keresel ezen a fórumon... menj és csinálj egy olyan fórumot ahol csak benzines 300 lovas original bmw-k vannak és nyaljatok be egymásnak Very Happy
Ha viszont ellenedre van a topik, kerüld el ilyen egyszerű. Korrekten is lehet véleményt alkotni, de ez nem az a kategória gyakorold még.

Értem én, hogy anno amikor még kicsi voltál volt egy számodra nagy tekintélyű menő spanod, faterod, keresztapád, stb akinek szintén önértékelés letörése volt és ezzel tömte a fejed, de mutass némi tiszteletet embertársaid iránt és fogadd el, hogy nem csak úgy lehet vélekedni mint Te. Kb mint ízlésről véleményt mondani.. mindenkinek más, tehát lehetetlen, aki mégis megteszi az szégyellheti magát.
Nekem is mondták anno a "nagyok" hogy az autó benzinnel megy, hátsókerekes, stb stb.. néztem is hogy ennek meg mibaja Very Happy

A papírozás előtt meg le a kalappal.. akkor amikor olyan időket élünk, hogy szinte lehetetlen. Sztem ez is szép teljesítmény. Annak meg hogy mi típusazonos meg mi típusidegen nézz utána.. Vagy szóld meg azokat is akik e30-ba tesznek mondjuk m50-et és akkor ez lightos példa Smile

Végül pedig sajnállak.. nem is.. inkább nem sajnállak, hogy így vélekedsz másokról akik autóba, kocsiba (szinonímák, szal nem értem a különbséget) ülnek, valszeg az ilyenre szoktak anyázni és általánosítani: "hülye béjemvés".. ezer köszönet érte.
Tökmindegy bmw-s, suzukis, trabantos, ferraris, skodás, toyotás, hondás, stb.. tiszteld meg a másikat és ne ítélkezz.. biztos feletted is lehetne jócskán mit felolvasni... ezen hozzáállásodon kívül Szemcsis

Sorry az OFF-ért..

szlavo
2015.01.26. 07:46   

individual99 írta:

És mi van az Audi quattro összkerekével?Az kocsi vagy autó minősítés?Mi a fáma ilyenkor?Merthogy Bmw-ben is van ugye az IX,ami szintén összkerék,pont mint az Audi.Akkor az a Bmw kivételt képez és mivel az Audi gondolom csak egy kocsi,így az IX-es Bayor is az?Audi turbót szabad rakni épített Bmw motorra(bevett szokás)meg Audi TT dugót a Bmw motorba ha turbósítják,vagy ezáltal leminősül a Bmw is kocsinak?Végül definiáld a különbséget autó és kocsi között légyszíves,mert a sok tudatlan nem érti a különbséget szerintem,hátha felvilágosodunk.Végül pedig a Bmw-vel kapcsolatosan is hallottam illetve olvastam már hogy kocsiszekrény.Szerintem írj az illetékeseknek az ügyben.mert a Bmw-én ez autószekrény ha neked van igazad. Smile

Persze hogy benzines...Nem teherautó ez,hogy diesel legyen.....

pécs    150    2007.05.16. 14:19
Vick
2015.01.26. 01:37   

individual99 írta:

Sorry az OFF-ért..

Dunakeszi    375    2012.02.07. 12:32
individual99
2015.01.25. 21:04   

szlavo
2015.01.20. 10:09   

individual99 írta:
No comment

Autoba kocsimotor

ekkora baromságot még életemben nem láttam

Mi lessz a következő opelba merci motor?

Hú de nagy Béjemwés vagy Confused Egyébiránt meg a példád a logikád alapján úgy állta volna meg a helyét hogy Mercibe Opel motor.Okostojás.

Persze hogy benzines...Nem teherautó ez,hogy diesel legyen.....

pécs    150    2007.05.16. 14:19
harotomi
2015.01.20. 00:08   

Szeretem az ilyen produktív hozzászólásokat amik tele vannak hasznos információval és mondanivalójuk is van. Szerintem megvagyunk nélküled is ha nem veszed rossz néven, bár a stílusodat tekintve lehet egyszerűbben kéne fogalmaznom.
Aki pedig tovább lát az orránál köszönöm a hozzászólást Very Happy
egyébként most sajnos téli szünet van, erő és anyagiak gyűjtése zajlik a jobb időhöz való további szereléshez. Esetleg budapesten ha lesz valamiféle találkozó szívesen ellátogatok és beszélek bárkivel akit érdekel Smile

Budapest    17    2011.12.20. 01:07
csajty
2015.01.19. 17:53   

BihariBmwKlub írta:
individual99 írta:
No comment

Autoba kocsimotor

Imádom az ilyet....neked nem mindegy,hogy mit tesz bele???Nekem 24td moci volt az UAZ469-esembe....."osztakkormivan"?

főleg, hogy el kell ismerni az 1,9 TDI a VW konszern legjobban eltalált motorja az audi 5hengeres vaddisznóján kívül. érdemes arra, hogy BMW-be rakják.

Budapest    297    2012.03.17. 16:30
BihariBmwKlub
2015.01.19. 15:36   

individual99 írta:
No comment

Autoba kocsimotor

Imádom az ilyet....neked nem mindegy,hogy mit tesz bele???Nekem 24td moci volt az UAZ469-esembe....."osztakkormivan"?

Gerabronn    58    2012.07.03. 13:43
promega
2015.01.11. 20:56   

Olyan is van már Very Happy
http://www.youtube.com/watch?v=QIDgd_RFP3A

Kecskemét    380    2005.10.18. 14:36
individual99
2015.01.11. 12:01   

No comment

Autoba kocsimotor

NoFeArnolD
2015.01.04. 22:56   

Nekem kellett már tankbeöntőt cserélnem a td-hez és benzinesből jött a donor. Ki volt véve így szabadon lehetett barmolni, de miután kijött akkor esett le hogy igazából azt a gyárban is csak bepattinják oda. Magyarul ha valami masszív kampós dologot bele tudsz akasztani akkor egy idő után kifelé meg kell adnia magát. Ellenkező esetben alacsonyabb üzemanyag állásnál összekötő gumicső lent levesz és akkor befelé is meg lehet kínálni, feszíteni, stb.

Grand Fotel Hungary    128    2007.07.03. 00:41
harotomi
2015.01.02. 07:41   

Kellemes ünnepeket így utólag is mindenkinek!
Sok volt a dolgom, elnézést.

Visszatérve a kuplung parára, mivel módosított az egész ezért a kinyimó rúd hossza sem a gyári, meg lett csinálva de nem lett a végére téve a szokásos gumi dugó ezért kilyukasztotta a villa végét ezért esett, be és ment tönkre a munkahenger. Azóta megoldottuk!

Egyenlőre egy tankszivárgásom van ami bosszantó méghozzá ahol az üzemanyag betöltő cső csatlakozik. Továbbá mivel a kaszni benzines ugyebár a tankoló nyílásban ott van az a kis fém csappantyú ami nem engedi, hogy benzinesbe gázolajat tankolj. Na most ezt iktatta már ki bárki közületek a lehető legkisebb szétbombázással?

A motor egyébként pöc-rögg indul még ebben a brutális hidegben is. Semmi problémám sincs vele kivéve talán azt, hogy az egyik pd-elem be van koszolódva szóval kapni fog az egész egy ultrahangos tisztítást.
Alapjáratnál venni csak észre fordulaton kisimul minden.

A fogyasztásom 4,5liter nagyon maximum ha nyomom mindenhol 5,2.
Tökéletes dinamizmus, baráti fogyasztás. Ezt a célt sikerült elérni.

Amin még folyamatosan dolgozom, a felmerülő rezgő-rezonáló dolgok lokalizálása, felkutatása és kiiktatása. Van még pár zörej ami rejtély de ez is jól halad többek közt mert sok helyre új bolhák kerültek új csavarokkal.

Tavasszal következik a külseje, daytona violet lesz minden és mtechII.
A belseje pedig sima ülésekkel megmarad de minden újra lesz húzva fekete szövettel, lila varrással.
Ezek után a műszeregység összeházasítása, hogy minden mérjen végre és kap 3 kiegészítő órát is: turbónyomás, olajhőfok, feszültségmérő.

és a végére egy rövid videó, mert kértétek:

http://youtu.be/6pISlW3ptQ4

harotomi
2015.01.02. 07:24   

Azóta is a te épített diffid van alatta. Ennél jobbat úgy sem lehetne alátenni Smile.
Kérdés, úgy van megépítve, hogy jön ki belőle jel a km/h-órának?

harotomi
2015.01.02. 07:21   

az első lépés az volt, hogy működjön és menjen, teszteljem, kiderüljenek az apróságok amit orvosolni kell.
a második lépés januárban érkezik amikor is kap puhább motortartó bakokat, kap egy új coolert ami bemegy a lökös aljába, ehhez csináltatok saválló csövezést, valamint a légszűrő is megkapja a végleges helyét és a csövezést.

egyszóval amit most láttok azért van így mert ez volt a legegyszerűbb ahhoz, hogy működjön első lépésben.

meszibalint
2014.12.09. 10:05   

Pedig tényleg rövid, én is mentem vele, mikor még az ezüstben volt ez a szett, tőlem kértek hozzá hosszú difit, 2,56 ost. Esetleg a váltó nem 20 d, ahogy mondják rá, mert a 20 d alatt is gyárilag 2,47, vagy 2,56 os áttétel van, az mégsem tűnik rövidnek. Vagy a PD-s motor karaktere miatt lehet még...
Amúgy örülök, hogy tovább él ez a beteges összeállítás. Smile

...AGRESSZIÓ és PRECÍZITÁS...
" HASZNÁLNI KELL EGY KOCSIT... "

www.facebook.com/koszibalintcom    476    2007.02.24. 21:34
Vasutas
2014.12.08. 22:27   

promega írta:
harotomi írta:

Valamint szeretnék 6-os váltót. most ugye e46 20d 5-ös van fent de rövid még a 2.65-ös áttétellel is. Szóval aki képben van mennyire azonos a harang, nyelestengely stb része az 5-ös és a 6-os e46 20d váltónak az írja meg legyen kedves.

Üdv!

Nekem az nem áll össze, hogy miért lett rövid a diesel váltó a diesel difivel?
A 6-os váltónál a harang csavarkiosztása ugyanaz, a nyelestengely más, csak a saját kuplungtárcsájával lehet összerakni (240mm) vagy gyártani kell egyedi tárcsát a 6-os váltó bordázatával.

+1
A Mozdony topicomban (Extrém turbós) van info a 320D váltóról, igaz nekem E90-ről volt, de nem sok különbség van köztük... Szemcsis

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
xt198
2014.12.08. 20:50   

gratula hozzá és sok kitartást még hozzá, jó ötlet Smile

242    2012.04.12. 16:53
Laleeboy
2014.12.08. 09:55   

harotomi írta:

Nem semmi meló van benne

Azt nem lehet máshogy megoldani hogy a légszűrő vagy a cooler máshol legyen?

Szerintem nem szerencsés hogy a cooler mögül szívja a meleg levegőt amit aztán majd a cooler megint jól lehűt Very Happy

Mondják, hogy ha nem nézel vissza az autódra, miután leparkoltál, akkor rossz autót választottál    3909    2005.07.19. 15:10
promega
2014.12.07. 23:18   

harotomi írta:

Valamint szeretnék 6-os váltót. most ugye e46 20d 5-ös van fent de rövid még a 2.65-ös áttétellel is. Szóval aki képben van mennyire azonos a harang, nyelestengely stb része az 5-ös és a 6-os e46 20d váltónak az írja meg legyen kedves.

Üdv!

Nekem az nem áll össze, hogy miért lett rövid a diesel váltó a diesel difivel?
A 6-os váltónál a harang csavarkiosztása ugyanaz, a nyelestengely más, csak a saját kuplungtárcsájával lehet összerakni (240mm) vagy gyártani kell egyedi tárcsát a 6-os váltó bordázatával.

Kecskemét    380    2005.10.18. 14:36
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
Tartalomjegyzék  »   BMW E30

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére