POWERFANATICS.com

Gy.I.K.   Keresés   Taglista   Csoportok   Belépés   Regisztráció
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő    Hozzászólások megtekintése:

<   Népítélet avagy BMW vásárlási tanácsok vélemények, tapasztalatok  »   5 series - E39 520 523 525 528 530 535 540i M5/ 1996-2003 ig

csajty
2014.11.16. 20:38   

Zöl' írta:
Sziasztok!

Jelenleg egy e46 328i-m van, viszonylag magas felszereltséggel, nagyon jó állapotban, teljesen hibamentes az autó, másfél éve van nálam és előttem több mint 6 évig ismerősé volt...de most feldobtak nekem egy pár évvel fiatalabb e39 35i-t, M csomagos kívül-belül, 130e km van benne, lassan nyolc éve van náluk, az utóbbi 4 évben inkább csak álldogált a fűtött garázsban...

most napi 100km-ert megyek minimum a munkám miatt, szerintetek megérné a csere? jelentős anyagi ráfordítás nélkül tudnám ezt megoldani valószínűleg...kicsit félek a v8 fenntartási költségeitől, viszont a futott km és az állapot nagyon vonz...

előre is köszi!

felejtsd el, ha munkára kell a kocsi akkor ne vegyél nagy motoros BMW-t Kacsint ha pályázol akkor pont jó a 28i, ott van elemében. városban az is eléggé horror.
a gond a V8-al van, és nem csak az, hanem az 5ös kasznija, nagyobb súly, több ccm, kb 3 (vagy annál több) literrel fog többet enni... az 1200ft/100km szorozd fel 20al és máris havi 25000 benzinpénz minuszba. nem mellesleg egy olajcsere, gyertyacsere, minden drágább, ha valami kellene hozzá akkor bontottból kevés van.
ha meg szerelem az 5ös és a költségeket leszarod akkor hajrá, de pár kilóval könnyebb leszel minden évben. (egy nyaralás ára)

Budapest    295    2012.03.17. 16:30
Zöl'
2014.11.16. 19:10   

Sziasztok!

Jelenleg egy e46 328i-m van, viszonylag magas felszereltséggel, nagyon jó állapotban, teljesen hibamentes az autó, másfél éve van nálam és előttem több mint 6 évig ismerősé volt...de most feldobtak nekem egy pár évvel fiatalabb e39 35i-t, M csomagos kívül-belül, 130e km van benne, lassan nyolc éve van náluk, az utóbbi 4 évben inkább csak álldogált a fűtött garázsban...

most napi 100km-ert megyek minimum a munkám miatt, szerintetek megérné a csere? jelentős anyagi ráfordítás nélkül tudnám ezt megoldani valószínűleg...kicsit félek a v8 fenntartási költségeitől, viszont a futott km és az állapot nagyon vonz...

előre is köszi!

4    2013.03.20. 14:22
Vasutas
2014.02.11. 15:16   

Manky írta:
Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni , mik a tapasztalaitok 528i E39 és 540i 39-es bömösökröl ? Mindenképp benzinesbe gondolkodom és ebbe a két tipus közül szeretnék majd (csak kézi váltost !! ) de amiket néztem vagy sok volt a km óra állása vagy hiányzott belöle valami (multikormány,telefon,stb) bár nemtudom utolagosan belehet-e vagy megéri-e beszerelni.Várom a véleményeteket mind2 tipusrol jót - rosszat mindent, elöre is köszönöm a válaszokat ! Smile

Ha még aktuális?!
Mindkettő jó választás lehet. (Nekem E39 540i van.)
Én is így voltam, hogy csak kézi váltósat, de steptronic lett, nem bántam meg, sőt! Kacsint
A felszereltség legyen meg benne minden amit szeretnél, ne kelljen utólag nagy átalakításokat elvégezni, mert nem lesz olcsóbb és sok hibalehetőséget, illetve bosszúságot csinálsz magadnak. Szemcsis
Fentartási és szervizelési költségei nem lesznek kevesek, de 100%-os élményautózással kárpótol minden nehézséget! Kacsint
Nem bántam meg, hogy az E36-ost lecseréltem, csak azt hogy Boczy nem tudta kipróbálni amikor már VEMS-es volt!!! Very Happy Mad

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni..... A másik a gázpedál!

Egy férfinak két dolgot kell tövig nyomni... A másik a gázpedál!    3691    2011.12.17. 12:34
Manky
2013.12.30. 02:52   

Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni , mik a tapasztalaitok 528i E39 és 540i 39-es bömösökröl ? Mindenképp benzinesbe gondolkodom és ebbe a két tipus közül szeretnék majd (csak kézi váltost !! ) de amiket néztem vagy sok volt a km óra állása vagy hiányzott belöle valami (multikormány,telefon,stb) bár nemtudom utolagosan belehet-e vagy megéri-e beszerelni.Várom a véleményeteket mind2 tipusrol jót - rosszat mindent, elöre is köszönöm a válaszokat ! Smile

Cegléd    1    2013.12.30. 02:01
///Milan89
2013.04.09. 06:41   

Sziasztok!
Kinéztem egy BMW-t és érdekelne, hogy a vásárlásánál mir kell odafigyelni, hogy nem vegyek rosszat.
Esetleg ha valakinek vannak tapasztalatai az autóval kapcsolatban megoszthatná. Gondolok szevizelésre, alkatrészekre, főbb problémákra.
Vagy esetleg tudtok-e erről az autóról valamit.

http://www.hasznaltauto.hu/auto/bmw/540/bmw_540i-6688593

1    2013.04.09. 06:21
Popi
2013.01.21. 09:41   

Dawe írta:
nem minden benzines kerül pedáns emberekhez,de sokkal több van belöle igy a nagy számok törvénye alapján több a jó is
a 318 tdsekröl annyit,hogy elsö lendkerék szarik be elöször utánna a szijjfeszitő ko és akkor jön a főtengelytörés és ez igy jön sorba de nem is ragozom tovább ezek alapján mindenki tud már dönteni Very Happy Kacsint

De megint csak féligazságot írsz.Próbálod úgy leírni mintha ez egy azonnali kivédhetetlen dolog lenne. A kettőstömegű nagyon sokáig elkotyog anélkül,hogy bármi nemű gondot okozna a zavaró hangján kívül.Ezalatt bőven ki lehet cserélni és nem fog eltörni semmit.
De persze ezt te is jól tudod,csak jobban hangzik úgy leírni mint vmi orbitális dologot..Újbann horror az ára,de bontva találni jó állapotút amin könnyen ellenőrízhető az állapot is.

404    2005.09.10. 16:33
kuntib
2013.01.21. 08:15   

Dawe írta:
nem minden benzines kerül pedáns emberekhez,de sokkal több van belöle igy a nagy számok törvénye alapján több a jó is
a 318 tdsekröl annyit,hogy elsö lendkerék szarik be elöször utánna a szijjfeszitő ko és akkor jön a főtengelytörés és ez igy jön sorba de nem is ragozom tovább ezek alapján mindenki tud már dönteni Very Happy Kacsint
stand-up comedy-n nem gondolkodtál még?? Very Happy olyan vicceseket tudsz írni Very Happy Very Happy még ha így is lenne, személy szerint, az évi cakk-pakk 17~20e km-es futással, és biztos forrásból való német SHELL (jelenleg 350Ft) gázolajjal, még mindig annyit hozok egy benzinessel szemben, hogy akár évente fut egy koplett kinti E36-ot!

Kiskunmajsa    553    2008.05.29. 19:25
Dawe
2013.01.20. 23:30   

Redneck Boss

ADJ MEG AZ AUTÓDNAK MINDENT,MINDENBŐL A LEGJOBBAT ÉS MINDIG... ...UTÁNA MEG HASZNÁLD,AHOGY KEDVED TARTJA.
/R.R.T./

vecsés west side    2740    2005.10.08. 15:11
kuntib
2013.01.20. 19:06   

Dawe írta:
nem kell messzire menni,a facebookon pont most bont egy srác ilyet,máris el van adva az adagoló,pedig még ki sincsen szedve belöle,akkor miröl beszéltek?
Blue325 nek is volt ilyen verdája és ha láttatok már kibaszott ujszerű dizelt akkor az az volt és azzal is csak a baj volt

csörögjek át münchenbe? oké mióta gyártják azt az m550d-T??
ennyi idö alatt nem szaródik el semmi és csak azért adnak el belöle ennyit,mert sok a fillérbaszó dizeles és pont.
kérdezett a srác válaszoltam kb 100-150 ember tapasztalatábol irtam le és a sajátom is benne van ebben lehet,hogy pont a ti autótok jól müködik,de mindig van kivétel.

akármikor kérnek dizel alkatrészt kapásbol azt mondom,hogy van jóféle benzinmotor amit bele tudsz faragni és megszünik a bajod ennyit erröl

én sem ma kezdtem az ipart,ezek a tapasztalatok
mindenkinek lehet saját véleménye ezek amiket leirtam nem vélemények,hanem TÉNYEK és ezzel befejezettnek tekintem a benzin-dizel vitát
akkor én is írok saját tényeket! Hetente 5-7száz kilómétert megyek télen-nyáron, hóban-fagyban! a 318-at 5 éve hajtom! Azóta mit kellett 'fillérbaszóskodnom'!? Olaj-szűrőcserét, izzítót(2-3ex4db), adagoló tömítést(1700)! Jah és tankolom! 100km-enként 5.5litert Very Happy A 2.5-öst látatlanba hoztam 1200km-ről 320e km-rel, és 10e km alatt abba is 'fillérbaszóskodtam' olajat és adagoló tömítést! Az pedig, hogy itthon hogy tartanak egy autót?? Ezek szerint a benzinesek mind példás és pedáns tulajokhoz kerülnek?! Ahha! Végül is, ha azokra nem kell költeni.... És végül mégis! 2000 feletti évjárattól, miből van több? Talán azért mert a dieselre nagyobb az igény! Hazánkban pedig több a látszat ember, akinek 'van' pénze majomra, de már nem marad banánra!

Popi
2013.01.20. 18:20   

Dawe írta:
Popi írta:

AZ,hogy neked mi a TÉNY az másnak nem biztos,hogy ugyanaz. NEkem is van egy TÉNYEM.Én is már 11 éve BMW-zem és volt mostmár vagy 4 dízelem is.De még egyet sem sikerült hengerfejesre gyúrnom..A TDS volt az egyik legrosszabb közülük,és ez is egy tény. De nem a motor hibája,hanem aki használta előtte, és összetaknyolta.Hajlamosak elfelejteni a tisztelt nagyszájú benzines kollégák,hogy ezeket az autókat valóban használták is..Nem véletlen van bennük szó szerint millió km..A belüket húzzák most is,de most már költeni se költenek rá..Ez a nem mind1,sőt ez TÉNY.
Mert amelyik szervizelve van,és uram bocsá még fél millió km alatt van,azok vígan szaladgálnak.Csak sajna ez 100-ból 1..
Sokan ugatnak,hogy csak sorhat benzin,meg v8,megy v12 aztán hétközben vmi 1.0ás fossal járnak,mert az occsó,de én dizeles vagyok a fillérbaszó mi?..Én naponta a BMW-t nyüstölöm és nincs mellett se céges se,vmi 3 hengeres dévú ticó,és bkv-a se ülök.

Úgyhogy kímélj meg tényeidtől,vagy fogadd el a másét..

nézd én 750el szaladgálok vagy ha éppen nnincs kedvem akkor a 316al
pont most irtad le,hogy miért szar a dizel bmw nincs is mit hozzáfüznöm,mert elmondtad,hogy mi a bajuk
látod ott az a fillérbaszás amit mondtam,hogy csak hajtják a belüket és basznak rákölteni,neked volt már több dizel bmwd... miért cserélted le? Nekem még mindig megvan az az e21em amit 13 éve vettem és a mai napig kiszolgál.....most irtad,hogy a tds volt a legszarabb.....
amugy van nekem is dizelem,de az Mercedes,az csinál jó dizelt,igaz,hogy kisbusz=igásló és dolgozom vele.
a dizel bmwk 95%ára csak annyit költenek hogy még elmenjen 100kmt de nem kell mondanom,mert te is irtad.
ha véletlenül kifognád az 500e km alatti dizel bmwt az meg nem eladó,bár azért az a dizel ami elmegy 500 ezret nagyobb baj nélkül........ az még nem született meg benzinesben sem

Te a motort fikáztad le.Arra reagáltam legfőképp. Az,hogy itthon milyen a piac az már más tészta. Nem lehetetlen jót kifogni,de keresni kell.Szivódémet eladtam,mert gyengusz volt.Onnan jött egy 2.4td e30,ami két évig megvolt,de jött egy e34 2.4td..Elment az e30,és most két e34 van,2.4 és 2.5TDS. A 2.4el semmilyen motorikus problémám nem volt..A TDS volt egy csettegőmű..ami ugyan problémát nem okozott,de kihajítottam belőle és kapott egy fasza motort.Én költök rájuk..ha vmi szar az kicserélem és nem döglik le,ilyen egyszerű.Egyébként meg ha vki e39 alatt nézeget(96 alatt) bmw-t,abban tök mind1 milyen a motor..a kasztni ne legyen tészta szűrő és akkor már fél siker..

Dawe
2013.01.20. 18:01   

Redneck Boss
Popi írta:

AZ,hogy neked mi a TÉNY az másnak nem biztos,hogy ugyanaz. NEkem is van egy TÉNYEM.Én is már 11 éve BMW-zem és volt mostmár vagy 4 dízelem is.De még egyet sem sikerült hengerfejesre gyúrnom..A TDS volt az egyik legrosszabb közülük,és ez is egy tény. De nem a motor hibája,hanem aki használta előtte, és összetaknyolta.Hajlamosak elfelejteni a tisztelt nagyszájú benzines kollégák,hogy ezeket az autókat valóban használták is..Nem véletlen van bennük szó szerint millió km..A belüket húzzák most is,de most már költeni se költenek rá..Ez a nem mind1,sőt ez TÉNY.
Mert amelyik szervizelve van,és uram bocsá még fél millió km alatt van,azok vígan szaladgálnak.Csak sajna ez 100-ból 1..
Sokan ugatnak,hogy csak sorhat benzin,meg v8,megy v12 aztán hétközben vmi 1.0ás fossal járnak,mert az occsó,de én dizeles vagyok a fillérbaszó mi?..Én naponta a BMW-t nyüstölöm és nincs mellett se céges se,vmi 3 hengeres dévú ticó,és bkv-a se ülök.

nézd én 750el szaladgálok vagy ha éppen nnincs kedvem akkor a 316al
pont most irtad le,hogy miért szar a dizel bmw nincs is mit hozzáfüznöm,mert elmondtad,hogy mi a bajuk
látod ott az a fillérbaszás amit mondtam,hogy csak hajtják a belüket és basznak rákölteni,neked volt már több dizel bmwd... miért cserélted le? Nekem még mindig megvan az az e21em amit 13 éve vettem és a mai napig kiszolgál.....most irtad,hogy a tds volt a legszarabb.....
amugy van nekem is dizelem,de az Mercedes,az csinál jó dizelt,igaz,hogy kisbusz=igásló és dolgozom vele.
a dizel bmwk 95%ára csak annyit költenek hogy még elmenjen 100kmt de nem kell mondanom,mert te is irtad.
ha véletlenül kifognád az 500e km alatti dizel bmwt az meg nem eladó,bár azért az a dizel ami elmegy 500 ezret nagyobb baj nélkül........ az még nem született meg benzinesben sem

ADJ MEG AZ AUTÓDNAK MINDENT,MINDENBŐL A LEGJOBBAT ÉS MINDIG... ...UTÁNA MEG HASZNÁLD,AHOGY KEDVED TARTJA.
/R.R.T./

Popi
2013.01.20. 16:49   

Dawe írta:
nem kell messzire menni,a facebookon pont most bont egy srác ilyet,máris el van adva az adagoló,pedig még ki sincsen szedve belöle,akkor miröl beszéltek?
Blue325 nek is volt ilyen verdája és ha láttatok már kibaszott ujszerű dizelt akkor az az volt és azzal is csak a baj volt

ennyi idö alatt nem szaródik el semmi és csak azért adnak el belöle ennyit,mert sok a fillérbaszó dizeles és pont.
kérdezett a srác válaszoltam kb 100-150 ember tapasztalatábol irtam le és a sajátom is benne van ebben lehet,hogy pont a ti autótok jól müködik,de mindig van kivétel.

akármikor kérnek dizel alkatrészt kapásbol azt mondom,hogy van jóféle benzinmotor amit bele tudsz faragni és megszünik a bajod ennyit erröl

mindenkinek lehet saját véleménye ezek amiket leirtam nem vélemények,hanem TÉNYEK és ezzel befejezettnek tekintem a benzin-dizel vitát

Dawe
2013.01.20. 14:26   

Redneck Boss

/R.R.T./

kuntib
2013.01.20. 09:27   

Dawe írta:
kiki1990 írta:
Üdv! Tudna nekem valaki mesélni,hogy milyen a 2.5 tds motor?

röviden tömören SZAR

bővebben NagyonSZAR

mégbövebben,ha közlöm,hogy ugyanannyit fogyaszt mint egy benzines,csak ha megküldöd 1x2x akkor hengerfejes lesz 2x annyiba kerül minden egy dizelhez mint a benzineshez,viszonylag kevés bontóban van motorikus alkatrész,mert senki se keresi magának a bosszuságot,ezért élböl nem is bontanak.
a bmw nem tud dizel motort gyártani,ezt igazolják a mai dizeleik is amikkel csak a baj van folyamatosan

ellenben ha arra kell,hogy maximum 120al autókázzál,akkor ez a te verdád,de ehez ki kell fogni egy nagyon jó állapotút. Kacsint
Te melyik bolygón élsz ember?? Shocked csörögj már át Münchenbe, melyik motorral gurul le több a gyártósorról! F10 M550d ??? Pl.! Kacsint http://www.youtube.com/watch?v=J8I3FtR82gs Very Happy

Popi
2013.01.20. 00:17   

Dawe írta:
kiki1990 írta:

röviden tömören SZAR

bővebben NagyonSZAR

mégbövebben,ha közlöm,hogy ugyanannyit fogyaszt mint egy benzines,csak ha megküldöd 1x2x akkor hengerfejes lesz 2x annyiba kerül minden egy dizelhez mint a benzineshez,viszonylag kevés bontóban van motorikus alkatrész,mert senki se keresi magának a bosszuságot,ezért élböl nem is bontanak.
a bmw nem tud dizel motort gyártani,ezt igazolják a mai dizeleik is amikkel csak a baj van folyamatosan

ellenben ha arra kell,hogy maximum 120al autókázzál,akkor ez a te verdád,de ehez ki kell fogni egy nagyon jó állapotút. Kacsint

Az szar amit írsz,de nagyon. Ha lenne kedvem írnék cáfolatot,de már párszor megtettem.. Ha akarja majd utána keres..

Dawe
2013.01.19. 14:33   

Redneck Boss
kiki1990 írta:

röviden tömören SZAR

bővebben NagyonSZAR

/R.R.T./

kiki1990
2013.01.18. 21:07   

Szolnok    12    2013.01.18. 21:03
JencyYyY
2012.12.18. 17:33   

m3ntal írta:
Sziasztok. régóta gyüjtögetek egy másik autóra, most meg lett a pénz rá, és a választás BMW-re esett. mostmár csak azt kellene eldöntenem hogy 525tds vagy 530d legyen. a kérdésem a következő, ti melyiket ajánljátok ? fogyasztás, szervíz témákra lennék leginkább kiváncsi. Surprised

egy jó 30D és örömteli a vigyor ..véleményem szerint Smile BMW Rules

*WARNING!!*Sodródás veszély!!*

Püspökladány    193    2009.12.19. 12:53
m3ntal
2012.12.18. 14:21   

Sziasztok. régóta gyüjtögetek egy másik autóra, most meg lett a pénz rá, és a választás BMW-re esett. mostmár csak azt kellene eldöntenem hogy 525tds vagy 530d legyen. a kérdésem a következő, ti melyiket ajánljátok ? fogyasztás, szervíz témákra lennék leginkább kiváncsi. Surprised

1    2012.12.18. 14:13
bmw welt
2012.01.08. 12:14   

bmwbontas írta:
Sziasztok!

Én az egyik E39-emről írnék egy pár sort amik az én személyes tapaszalataim!
A motor egy 2494ccm-es 6 hengeres 170lóerős motorral rendelkező 1997-es 523iA.
Az autó nem rég kerül hozzám,
amik nekem pozítiv élményeim, észrevételeim voltak:
- autópályán nagyon kellemesen használható akkor a fogyasztása is magához képest elég kellemes 130km/h-ig 10-11liter között mozgott
- az automataváltó nem gyorsulási versenyre van kitalálva ha az emberi kényelmesen és ráérősen közlekedik a kocsival akkor egész szépen és időben váltogat
- mikor leesett az első hó kiprögés gátlóval ellehetett vele menni szinte bárhol (persze 4 értelmesebb téli guminak is köszönhető)
-szervizelési költségek szerintem nem veszélyesek még ha emberi márkákat veszel bele és nem a legolcsobb unix-os cuccokat

Amik nem tetszettek illetve negatív észre vételeim:
-városi közlekedésben ha dinamikusan akarsz vele közlekedni akkor a fogyasztás 13-14liter körül alakul, ha még elözgetsz vagy simán neház a lábad akkor ez mehet felé a csillagos égig erről a drága szerelők tudnának beszélni mert ők is látták a 2-essel kezdő fogysztási adatokat
-előzni valamint kigyorsítani nem lehet vele mert az automataváltó mire magáhoztér az nem kevés idő, ha steptronic-ba használod akkor meg érdemes elforgatni

Fenntartási szempontoból : biztosítás nem vészes rá, ha normálisan használod és szervizeled akkor meghálálja és ha normális alkatrészeket érdemes bele tenni.

Kacsint

Szia!

Nekem is ugyan ez az autóm van, 523i steptronic.
Nekem fogyasztás szempontjából 160-180-as folyamatos sebességnél bekapcsolt tempomattal 9,8-10,2 között fogyaszt autópályán. Városba 11-12 között.
Amit írsz, hogy előzésnél hátrány az autómata váltó, én pont az ellenkezőjét tudom elmondani mert én előzésnél gyalázok mindenkit. Mad Előzésnél steptronic sport fokozat és kick down! Kacsint

35    2009.07.18. 23:52
Dawe
2012.01.02. 17:13   

Redneck Boss
Levy1974 írta:
sziasztok. Szeretnék vásárolni egy 2000-2001 es évjáratu 5-ös BMW-t. A kérdésem az lenne hogy mire kell odafigyelni mert BMW-m még n
em volt, meg melyik éri meg jobban az 520-525vagy az 528-as. Elöre köszi.

Hali!
hát az e39 egy nehéz autó,520ast nem vennék semmi képpen,mert csak 150le
a23as 170le,de ugyan az a motorja mint a 25inek és kis alakitás után ami kimerül egy szivócsö és pár apróság cseréjével máris ott a papiron 170lovas 192 le-s bmwd
a 25i az már 192le az már elég jó
a 28i jó tuningalap,de gyárilag sajnos 200le alatt van

fogyasztás szempontbol a 23 lenne a jó választás,mert tudtommal az fogyaszt a legjobban gyári cuccokkal

mit is érdemes még nézni...... hát,hogy volt-e már tk-s ra törve a járgány... kb ennyi

/R.R.T./

Levy1974
2012.01.02. 16:00   

sziasztok. Szeretnék vásárolni egy 2000-2001 es évjáratu 5-ös BMW-t. A kérdésem az lenne hogy mire kell odafigyelni mert BMW-m még n
em volt, meg melyik éri meg jobban az 520-525vagy az 528-as. Elöre köszi.

Bp.    1    2012.01.02. 15:46
Dawe
2011.12.17. 13:06   

Redneck Boss
HARLEM írta:
Köszönöm szépen a választ!!!
ezen felül érdemes még az üzemenyagszivattyút is megnézni(volt-e cserélve) ugyanis ennek a verdának a szivattyúja 5,5 baron dolgozik,mint a régi K-jetronic,azaz ha nem volt cserélve még akkor valószinüleg lassan cserés lesz,ugyanis tapasztalatok szerint nem teletankkal járnak ezekkel sem és néha tud igy levegöt szivni az ac és az a halála,ha veszel és jó az ac akkor javaslom,hogy a 20 literes jelzés legyen a tankolást jelző lámpa,mert nagyon drága egy ilyen szivattyú,mivel csak ebben a tipusban volt ilyen. Kacsint

/R.R.T./

HARLEM
2011.12.15. 19:16   

Köszönöm szépen a választ!!!

Budapest    93    2011.12.13. 23:48
KNG
2011.12.15. 15:09   

Első körben üdvözöllek a BMW-sek között:)

Az M5-ről tudni érdemes hogy egy nagyon komoly technika a mai napig illetve egy nagyon mutatós és szép autó!
a Bajorok egyik ékessége Smile
Fogyasztás az teljesen lábfüggő 14liter-től a csillagos égSmile
Az alkatrész pedig csak gyári BMW szerintem ami megéri meg tovább tart mint fék mint olaj illetve kopó alkatrészek téren:)

Mindenképpen érdemes a motorra és a váltóra érdemes vásárlásnál oda figyelni mert ha az rendbe van akkor nagy baj nem lhet ha viszont azzal problémák vannak akkor az ember akár milliókat is költhet
Sad

üdv. KNG.hu

Legolcsóbb Autóhitel! Átíratás, Behozatal az Országba LEGOLCSOBBAN!!!!!

Budapest XI.    2    2011.11.01. 11:39
Hozzászólások megtekintése:   
hirdetési felület

<Előző téma megtekintése | Következő téma megtekintése> Időzóna: (GMT +2 óra)

1 / 2 oldal
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
Tartalomjegyzék  »   Népítélet avagy BMW vásárlási tanácsok vélemények, tapasztalatok

Új téma nyitása     Hozzászólás a témához

Ugrás:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Vissza az elejére